29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13112
    Én csak a web-re történő átpakolást csináltam, Zair keze munkáját dicséri a cikk. :)
  • Sanyo
    #13111
    Nagyon jó lett, grat! :)

    Sajnos ki kell bírnotok még egy napot szerver nélkül, most is egy másik szobából átvezetett hosszabbítóról megy a gépem.
  • Papa01 #13110
    Persze, javítom! :) Ha haza megyek.. :D
  • Zair #13109
    Köszi szépen!

    Igaz, magam sem értem miért "évezredet" írtam. Biztos már jojóztak a szemeim, többnyire este melóztam a cuccon.

    Papa, javítható még esetleg, vagy maradjon így?
  • whiteskull
    #13108
    HA annyit még hozzátehetnék, hogy szerintem ebben a mondatban az évezred helyett jobb lenne évszázadot írni. :)

    "A fegyver gyökerei a Mitrailleuse Modele 1897 elnevezésű típusig nyúlnak vissza, amely mint neve is mutatja az előző évezred végén készült el. "

    A 6. oldalon a "Benet-Mercie-Hotchkiss géppuskák" alatt az első mondat.
  • whiteskull
    #13107
    Nagyon jó lett! Gratulálok Attilának! :)

    Így kora reggel egész kis kellemes olvasmány volt. :)):)
  • Papa01 #13106
    Urak! :) Egy kis meglepetés! :)
    Fogadjátok szeretettel Zair mester írását, melynek címe:
    Első világháborús géppuskák földön és levegőben

    Szerintem nagyon profi cikk lett, gratulálok ezúton is! :)
  • Papa01 #13105
    Oki, köszi! :)
  • Sanyo
    #13104
    A lakás átalakítás miatt a szerver kb. délután 5-6 órától holnap délelőttig offline lesz.
  • Sanyo
    #13103
    Köszi, javítottam.
  • whiteskull
    #13102
    Vaze! Ez nem jött össze.

    Szóval ez a mondat. :)

    " Ball 18. születésnapját ideiglenesen századossá nevezték ki, augusztus 22-én három további lelövéssel, 11-re növelte légigyőzelmei számát."
  • whiteskull
    #13101
    Nagyon jó lett. De szerintem van egy kis hiba benne. :)

    "Első légigyőzelmét 1916. május 16-án, az 5312. oldalszámú Bristol Scout gépével repülve, egy Albatros C lelövésével szerezte meg. További légigyőzelmeket szerzett az 5173 számú Nieuport gépével, június 25-én pedig foszforos gyújtóbombával semmisített meg egy megfigyelőballont. Július 16-án parancsnoka pihenésre rendelte, de a repüléstől távolmaradás helyett a 8. századnál Royal Aircraft Factory B.E.2-vel repült július 17-től augusztus 14-ig. Július 28-án egy nem szokványos bevetésen az ellenséges vonalakon túlra repült egy francia kémmel. Három német vadászt és a légvédelmet kikerülve egy elhagyatott réten sikeresen leszállt, hogy a kém végül megtagadja a gép elhagyását. Ball 18. születésnapját ideiglenesen századossá nevezték ki, augusztus 22-én három további lelövéssel, 11-re növelte légigyőzelmei számát. Azon a napon 14 némettel vívott légiharcban, gépének üzemanyag-tartálya találatot kapott. Komoly erőfeszítésébe került sérült gépével a 24 km-re levő saját vonalak elérése.
  • Fokker
    #13100
    messze a legprofibb videó az eddigiek közül.
  • Sanyo
    #13099
    Készen is van: Albert Ball halála. Néha azért elgondolkodom, hogy ha írás helyett piálnék, mostanra már nagy alkoholistává lettem volna. :D
  • Sanyo
    #13098
    Kösz Papa, már írom az életrajzot. :)
  • Papa01 #13097
    The Death of Albert Ball

  • Papa01 #13096
    Oké, köszi szépen! :)
  • Sanyo
    #13095
    Páromnál jobbultam tegnap, most értem haza a melóból. :) Ősök most alakítják át a fél lakást, délután pedig egy gépet is meg kell csinálnom, de kb. este 7-től ts-en leszek.
  • Zair #13094
    Jó anyag.
  • Papa01 #13093
    Igen, használjuk, nagyon jó! :) (Tegnap repültem egy csöppet, hát szerintem az új mission igen jó lett! Ja és az EIII-as Eindeckert nem szabad lenézni! Vagy kétszer lekaptak vele!!) Jobbaa vagy már? A lázad lement?
  • Fokker
    #13092
    jobbulást Sanyo!
  • Sanyo
    #13091
    Lehet, hogy akkor volt a mapváltás, bár az 45 másodpercre van belőve. Mindenestre próbálkozzatok, örülök ha használjátok.
  • whiteskull
    #13090
    Tegnap nálam is nehezen tűnt el a várakozni tilos. :))
    Néha perceket is kell várnom rá, hogy elérhető legyen. :))
  • otiq
    #13089
    Én tegnap próbáltam fellépni a pcpilot szerverre és mutatta, hogy 14-ből 7-en vannak fent de szürke maradt percekig és nem tudtam utána se kiválasztani, úgyhogy egy német newbie szerveren ökörködtem.
    Másnál ilyen hiba nem szokott előfordulni?
  • LeonSilver
    #13088
    Jobbulástot.

  • Papa01 #13087
    Oki, köszi szépen, jó pihenést! :)
  • Sanyo
    #13086
    Jó, ha holnap hazaértem délután, feljövök tsre.
  • Papa01 #13085
    Pihenj csak, majd beszélünk, nem akarlak ezzel zavarni, sajnálom, hogy beteg vagy! :(

    Gyógyulj meg mihamarább! :)
  • Sanyo
    #13084
    Csak most olvastalak, bocs. Beteg vagyok, lázam van, mindjárt megyek aludni. Mi a gond?
  • Fokker
    #13083
    OFF: mjúzik. Iron Maiden klasszikus az egyik nagy kedvenc bandám előadásában:



    ON
  • Papa01 #13082
    Sanyo Mester!

    Ma egy 5 percre fel tudnál jönni TS-re? :) Köszi szépen! :)
  • Papa01 #13081
    Köszi Sanyo a fáradozásaidat! :)
  • Fela
    #13080
    Noh irtam meg penteken a Logitechnek mikor megkaptam a Joy-t hogy melegszik az FFB motor, kattog a muanyag meg volt az a sisterges...

    Most jott a valasz:

    "From your description of the issue, it appears that your G940 is defective (hardware fault)."

    Visszakuldom, kapok egy masikat... remeljuk az valamivel jobb lesz :-)
  • Sanyo
    #13079
    Egyébként érdekes, hogy egyetlen szervert sem látok, eddig nem volt gond vele. Bár most kezd leesni, hogy mi a gáz.
  • Sanyo
    #13078
    Váltani fog az Alba D5 és a jól megszokott előző között. :) Remélem nem lesz gond vele.
  • brendon566
    #13077
    Látszanak nekem a szerók és a korai gépes küldi fut,
    köszi szépen
  • Sanyo
    #13076
    Elvileg jó, de hiába nyomom be a RoF-ot, egyetlen szervert sem látok. Nálatok látszik valami?
  • kmarkdev
    #13075
    SZiasztok! Repültem a szerón, de nem igazán vált a régi és az új missön között. Amúgy meg 3/4 10-ig jó volt, aztán jött néhány BnZ-os csávó SPAD-dal, meg DVIIF-fel, és onnantól kezdve minden körben leütköztek. A 4. után meguntam, és eljöttem...
  • Papa01 #13074
    Oki, köszi szépen! :)
  • Sanyo
    #13073
    Holnap kora délután le tudom tesztelni, addig kivettem az újat, az eddigivel megy tovább.