29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13152
    Most látom, a videót nem ágyaztam be a hírbe..

    Pótoltam.
  • Papa01 #13151
    Oki!

    @Sanyo: Oki, szuper, köszi szépen! :)
  • Solt
    #13150
    Számomra is az lenne, de a gerincesség manapság nem divat. Nem fogadom el, de ez van.
  • Sanyo
    #13149
    A dedikált szerver újra üzemel.
  • LeonSilver
    #13148
    Nem is rád gondoltam Papa. Mármint leszarásialg :)
  • Papa01 #13147
    Hírként a ROF.hu-n.
  • Papa01 #13146
    Amit Solt írt, gondolom csak feltételezés.. :) Ha az igaz, valóban az lenne a korrekt, ha ők maguk bejelentenék.. DE! Mi van ha tényleg a szál kezelés a a ludas? (Megint csak feltételezés.) Akkor mit tudnak tenni?
    De most gondolj bele Leon, hogy csak azzal küzdenének.. Ki tudja meddig tartana? Akkor meg az lenne a baj, miért nem jön ki patch, új típusok, stb.

    Megint szegény ED-t veszem elő.. :) Ők miért nem javítják a föld alatti vizet? Mert gondolom, újra kéne írni az egészet... :(
  • Papa01 #13145
    Én sem szarom le. Csak azt szerettem volna mondani, hogy van lehetősége repülni.
    Engedd meg, hogy mondjak egy példát, lehet már korábban leírtam itt.
    Megvettem régebben a Dead Space nevű játékot. Haza hoztam, felraktam, el akartam indítani, és egy fekete képernyő fogadott... Hmm mondom.
    2 napig vadásztam, mire rájöttem, hogy az a baj, hogy a joy és a pedál be van dugva!!!! Ha kihúztam akkor ment. No sebaj, gondoltam, majd fel patch-elem. És ahhoz a játékhoz, egy darab javítás sem készült!!! Soha!
    Írtam az EA-nak, magyar/külföldi, természetesen még csak nem is válaszoltak!

    Ezt csak amiatt írtam le, mert persze nem jó sokaknak, hogy a ROF ilyen, de azt hiszem ők legalább próbálkoznak.. :)
  • LeonSilver
    #13144
    Solt, ne álljon le a fejlesztés. De számomra sokkal tisztességesebb lenne ha megmondanák, hogy nem tudják mitől van mint másra kenni a szart. Ez utóbbi mindenhol, minden területen az életben is undorító.

    Papa még mindig nem érted miről beszélek. Én is használtam xp alatt a rofot és most is van fent xp mert például a flakon csak azon fasza. De nem erről van szó. Arról van szó, hogy szerintem vannak fontosabb dolgok is a rofban mint a felhő árnyéka a földön.
  • Papa01 #13143
    Oké, azon is szar, rendben.

    Leon, ha végig gondolom azt a lehetőséget hogy csak 6 magos rendszeren megy a ROF, és csak egy régebbi OS-en menne jól két lehetőség maradna nekem:

    Vagy az ember nagyon dühös lesz, mert bele tett egy valag pénzt, és nem tudja használni... és ha eszébe jut csak elfogja az ideg.. hagyja az egészet a fenébe és csak kiakad.

    VAGY

    Elfogadja ezt a helyzetet, feldob 1,5 óra alatt egy XP-ét, bekerül egy jó társaságba és nagyokat repül, jól érzi magát, és használja ezt a jó kis szimet...

    Nekem nem kérdés, hogy melyik lehetőséget választanám. :)
  • Solt
    #13142
    Leon, érthető amit mondasz, és van is benne igazság, de! :) Mi van akkor, ha nemes egyszerűséggel nem tudják mi lehet a gond, csak ezt "nem merik" kijelenteni? Nincs megoldás a két magos procik gondjára, most akkor álljon le minden fejlesztés?

    Az optimális nyilván az lenne, ha bevallanák, hogy nem tudják orvosolni. Szerintem próbálták ők, csak nem megy... Azt én nem gondolom, hogy szarnak rá...
  • LeonSilver
    #13141
    Átvágásról az ég világon senki sem beszélt Papa. Arról van szó, hogy vannak fontosabb dolgok és vannak kevésbé fontos dolgok. AZ én véleményem az, hogy a felhő árnyéka a földön kevésbé fontos és az, hogy a kétmagos procival rendelkezők is tudják használni w7 64b alatt a rofot fontosabb. Persze engem nem érdekel mert vettem egy szaros procid de én egy ilyen barom vagyok, hogy ha nekem jó attól még nem szarom le azt akinek nem.
  • LeonSilver
    #13140
    Lehet dobálózni más szoftverekkel csak azoknak semmi köze ehhez.
    Mint ahogy annak sem, hogy jogtiszta vagy nem a windóz. Egyrészt mert a jogtisztán is szar másrészt meg nem a win hibája lévén 64 bites vistán is szar az egész.
  • Papa01 #13139
    Nem használatra, csak repülésre használja az XP-ét.. :) Tudom, ebben igazad van kényelmetlen, de tud repülni, nem érzi magát átvágva.
  • Papa01 #13138
    Szerintem meg azért némi köze van hozzá... Nyilván tisztelet a kivételnek, de azért az ne akadjon már ki ezen aki azt a oprendszert meg sem vette... Milyen alapon háborodik fel?? De persze lehet, hogy nincs igazam.

    Az a bizonyos patch kérdésben, én nem vagyok programozó, de szerintem, hogy addig jó volt, az sajnos pusztán szerencse kérdése volt. Ők, ahogy Dummy kolléga is mondta, kijelentették a W7 nem támogatott.., de korántsem olyan gyászos a helyzete, annak aki így járt hiszen, ahogyan korábban is írtam egy plusz XP telepítése megoldja a problémát és tud repülni.

    A föld alatti víz ellen létezik valamilyen megoldás? Csak annyi, hogy erősebb vasat vehet az illető...
  • LeonSilver
    #13137
    Mondod ezt, közben meg azt javaslod, hogy használjon paraszt egy közel 10 éves oprendszert. Ugyan már Papa. Adná a jóisten, hogy valamit megint elbasszanak és ezentúl csak 6 magos szarokon menne a rof.
  • Papa01 #13136
    Még talán annyi, hogy azért talán az is belátható, hogy egy új szimulátor fejlesztése során nem a mai szemmel már nem éppen frissnek mondható 2 magos CPU-kra optimalizálják a fejlesztést.

    Ja igen. szerintem az ED-nél sokkal durvább dolgok vannak benne hagyva a DCS sorozatban,(évek óta!!!), azon is ki lehetne akadni. (Föld alatti víz pl.)Na az a leszarás! :)
  • LeonSilver
    #13135
    Azt most ne keverd ide, hogy kinek jogtiszta és kinek nem a windóza mert semmi köze ehhez az egsézhez mint ahogy annak sem, hogy nem szupported os a win7. Mire alapozom? Arra alapozom, hogy az egyik peccsig jó volt kétmagos szarokkal is azán meg nem. Számtalan videó bizonyítja ezt meg az, hogy az ember ráköltött nem kevés pénzt. Gondolod, hogy én vagy bárki más vett volna gépeket, vagy magát a rof-ot ha már az elején is szar a 64bites windózok alatt? Ja, túl lehet lépni ezen de én akkor is azt mondom, hogy nem az az elsődleges és legfontosabb dolog, hogy a szaros felhőárnyék látszódjon a talajon. Ennyi.
  • DummyBoy
    #13134
    Ne haragudj de nincs igazad Leon, ne sértődj meg ... a Win7 még mindig nem supported OS.

    Ott az XP, azalatt szépen megy 2 maggal is ... sőt, sokaknak win7 alatt is ... Szóval nem akarok nagyon negatív lenni, de próbálkoztak, van akinek sikerült megoldani a gondját, van akinek nem ...

    Lépjünk túl ezen ...
  • Papa01 #13133
    ...hibás egyedül és kizárólag a neoqb

    Leon, ezt mire alapozod?
    Azért halkan azért megkérdezném, hogy vajon azok közül, akiknek ilyen 64 bites rendszerük miatt van probléma, vajon hányan mentek be a boltba és vásárolták meg azt a 64 bites OS-t? Ami még nem is lenne nagy tragédia, ha nem, mert ez esetben szintén be tud szerezni egy XP-ét és akkor tud repülni.
  • LeonSilver
    #13132
    Például a szaros felhő árnyéka helyett sokkal fontosabb lenne az, hogy azoknak is fusson normálisan a játék akiknek kétmagos procijuk van. Hiába ködösítenek meg hiába kenik a szart a windózra a hibás egyedül és kizárólag a neoqb. Ők baszták el és ők szarnak bele. Szóval fontos az eyecandy is de nem az az elsődleges, hogy a buzi felhő árnyékot vessen a talajon. Ennyi.
  • Papa01 #13131
    Leon, most tényleg nem értem miért morogsz.. :)
    Ha ez nem fontos, akkor ugyanúgy nem fontosak a szép fák, a járművek, a vonatok, a hullámokon megcsillanó nap fénye, stb.

    Nem csak a húsra, hanem a körítésre is komolyan odafigyelnek. Mi a hiba ebben? Szerinted mi az ami fontos lenne?
    @ Whiteskull: Az igen! :) Az a bizonyos tegnapi csatánk ma reggel is eszembe jutott. Nem volt semmi! :)
  • LeonSilver
    #13130
    Jaa. Hát ha ez nagyon fontos akkor minden rendben.
  • whiteskull
    #13129
    És külön szerencse az is, hogy piás vezetésért itt nem veszik el a pilóta jogosítványt. :)))

    Miután abbahagytuk, még egy jó darabig szédelegtem. :))))
  • Papa01 #13128
    Szerintem nagyon jól néz ki, és én is fontosnak tartom.. Azért nem semmi lesz, ha berepülsz egy város fölé és látod ahogy a felhő árnyéka átvonul felette....

    És ez csak egy dolog lesz az 1.016 újításai közül.. remélem novemberben megjelenik!

    Urak, baromi jó volt a tegnap esti repülés, m kéne... ennyit egyhuzamban nem tudom mikor ROF-oztam utoljára.
  • DummyBoy
    #13127
    Ne legyél negatív Fater, nekem ez hiányzott ... FC2-ben és BS-ben is az a legszarabb, hogy ha nem akarod hogy bugos legyen akkor ki kell kapcsolni :(
  • LeonSilver
    #13126
    Ez valóban fontos és életbe vágó újítás. Kár, hogy az árnyékolás az egyik leg erőforrásigényeseb fícsör.
  • Papa01 #13125
    Erre készültek.. :)
  • Papa01 #13124
    Lehet az összes cikket kiteszem.. :) pdf-be.
  • LeonSilver
    #13123
    Az ISten fizesse meg a jóságodat! Lehetne neki kreálni valami fasza borítót amin a roh.hu és a pcpilot is szerepelne. Meg ilyenek.
  • Papa01 #13122
    Oki 7 végén kiteszem! :)
  • LeonSilver
    #13121
    Papa, ezt a czikket nincs kedved pdf-ben megcsinálni, hogy letölthető / nyomtatható legyen?
  • LeonSilver
    #13120
    Minden tiszteletem a cikkért papukám! Nincs kedved valami faszányos könyvet rittyenteni ebben a témakörben ?? (I vh. repülők, fegyverek, alkalmazésuk, stb) Én biztos vevő lennék rá.
  • Papa01 #13119
    Nincs mit! :)
  • Papa01 #13118
    de nagyon filózok egy az I. VH-s bombázó haderőnem születéséről szóló cikk megírásán is.

    Én a magam részéről nagyon hálás lennék egy ilyen cikkért! :)

    Persze, ha van időd energiád/időd erre.. :) Ez a géppuskás cikk is nagyon profi lett szerintem simán mehetne az Aranysasba is!

    Amit majd még szeretnék, az egy "Híres pilóták" szekció lenne, amelyben életrajzi írások lennének! :)
  • Zair #13117
    Kösz Papa!
  • Zair #13116
    Nagyon-nagyon-nagyon köszi srácok, hihetetlenül sokat jelent nekem az elismerésetek!

    Töröm a fejem a következőn, elsőre a nagyobb kaliberű repülőgépről üzemeltetett fegyverek (és a hordozó "gunship"-ek) jutottak eszembe, de nagyon filózok egy az I. VH-s bombázó haderőnem születéséről szóló cikk megírásán is.

    Persze ha van valakinek ötlete, hogy esetleg milyen témakört látnátok szívesen, írja meg nyugodtan!
  • DummyBoy
    #13115
    Sajnálatos módon nem sikerült még a végére jutnom (majd most :) ) ,de minden elismerésem Zair mester!

    Szuper írás, profi munka :)

    Köszi!
  • Papa01 #13114
    Csak készül valami?? :)
  • Papa01 #13113
    Javítva! :)