29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13192
    Szuper! :)
    A PDF-el csak annyi a gond, hogy a webes anyag copy - paste Word-be nem működik, a formázást összetöri.

    Így marad az, hogy Wordben kell szépen megformázni az anyagot és átkonvertálni PDF-be.
    Erre a BullZip PDF printert használom, ami INGYENES és tökéletesen áteszi PDF-be az anyagot, ellentétben pl az OpenOffice-al.
  • Zair #13191
    Én szeretem az ilyesmit, részemről ok.
    Papa, ha nem boldogulsz a pdf.-el, én Indesignben elméletileg képestül mindenestül némi időráfordítással meg tudom csinálni, viszont a táblázatot nem hiszem, hogy bele tudnám importálni-legalábbis olyat még nem próbáltam.
  • Papa01 #13190
    Sokoról nem maradtál le most lőttem ki a szerót.. :) Mondjuk 20-ra felvihetem, megnézhetjük, úgy van -e lag.
  • Papa01 #13189
    Urak! :)
    Ma beszélgettünk a TS-en.. Kinek lenne kedve egy virtuális században részt venni? :) Mivel a korhűség fontos lenne, ezért leginkább Alba D2 és D3 típusokkal repülnénk.. :)

    @Leon : A PDF-et nem felejtettem el, de sajna egy picit macerásabb mint azt első körben gondoltam.. :)
  • sakkay
    #13188
    Basszus, nagyon ment a ROF, erre ez a rohadt steam üzen, a Rof ablakra tesz , és nemtok' visszalépni. Újra indítom, 16-ból 16 nem enged fel...úgyhogy
  • sakkay
    #13187
    Lehet..azt nem is néztem , hogy sli.
  • Papa01 #13186
    Igen, akkor valszeg ez probléma.. :(((
  • LeonSilver
    #13185
    Keress rá az SLI-re és / vagy a GTX295-re off fórumon. Vannak / voltag gondok vele.

    "I was advised that the GTX295 was not the best card (for the money) to play RoF, but since I play quite a few other thingstoo, it seems well capable of coping.
    "
  • Papa01 #13184
    Sanyo, köszi szépen! :) Küzdök ezerrel, de akkor csak várni tudunk! :)
  • DonZorro
    #13183
    Nem tudom, de nem kéne neki így szaggatni egy GTX295 kártyán. Igaz, ez egy SLI kártya, de akkor sem hiszem el, hogy nem bírja! Mindegy, most úgy-ahogy simul, de még lehet, hogy veszek lentebb a grafin...
  • DonZorro
    #13182
    Kemények ezek a gépek, úgy ugrál, mintha muszáj lenne neki. Nagyon érzékeny a joyra...
  • Sanyo
    #13181
    Valamiért nem ugrik fel a szerver, szerintem nem megy a központi gép. Lassan megyek a páromhoz, remélem Papa később be tudja indítani. A szerver itt mindenesetre továbbra is menni fog.
  • LeonSilver
    #13180
    Most ugyan nem tudom mi a helyzet a RoF háza táján de régebben voltak gondok az ilyen típúsú vga kártyákkal. Volt olyan csóka akinek szó nélkül visszafizették a játék árát mert gigaszuperhipercsúcs gépe volt és ilyen 1-2-5 fpseket produkált a rof. Neki ha jól emlékszem ATI kártyája volt, ilyen kettő az egyben kártya. Nem lehet, hogy neked is valami hasonló bajod van?
  • Papa01 #13179
    FAQ/GYIK. :)
  • DonZorro
    #13178
    Igen, nem hiszem, hogy a videó kari a hiba oka! Lehet a felbontás? De mit tegyek, ha egyszer egy 24"-t látok magam előtt? Amúgy meg mondom, más játékoknál nem okoz gondot! Most hogy levettem az AA és Mash értékeket, meg kivettem a műszereket, így jobb lett és még tudtam felhúzni más értékeket is médiumról... A TS3 szerver elérhetősége? Jelszó? #13170-re válasz???
  • sakkay
    #13177
    Mondjuk azt látom , hogy nem a vidkártya' memóriával.
  • sakkay
    #13176
    Ok , de akkor legalább ki lehet szűrni mi a gondja igazából.
  • LeonSilver
    #13175
    Hogyan vegye lejjebb? Mert lelehet ugyan de ha ez a monitor LCD akkor bizony hányadék lesz. Ez az egyik "szar" tulajdonsága az LCD-nek a CRT-vel szemben.
  • Papa01 #13174
    Én húzom, nem is kicsit! :) És jó.
  • sakkay
    #13173
    Mennyit nyom a géped 2006 3d markon? Csak kíváncsiságból..ja és a felbontást is tedd lejjebb,és úgy is próbálkozz.
  • Solt
    #13172
    Akinek szaggat, annak tuningolt a gépe? Ha igen, érdemes lenne megnézni default bios mellett is.
  • Papa01 #13171
    Nincs mit! :) Majd gyere velünk repülni! :)
    @ Máté: Elvileg OS függő.. :)
  • DonZorro
    #13170
    Amúgy melyik gépet érdemes megvenni a store-ból??? Melyik a legjobb??? Van olyan csomag amiben mind benne van???
  • brendon566
    #13169
    Mondom, hogy szaggatott :)

    Amugy neked jó, hogy jól megy win 7 alatt I7-tel
  • DonZorro
    #13168
    Most egy kicsit jobb lett, még adtam is neki kicsit jobb grafikát! Köszi Papa!!!
  • Papa01 #13167
    És szaggatott?
    Mondjuk, hivatalosan a W7 nem támogatott...
    Supported Operating Systems
    Windows XP Service Pack 2 or higher
    Windows Vista Service Pack 1

    Ennek ellenére nekem jól megy W7 alatt.. szerintem pusztán szerencse kérdése.. :(
  • DonZorro
    #13166
    Megnézem...
  • brendon566
    #13165
    Annyit akartam kihozni belőle, hogy mindegy neki hány bites :), próbáltam én is.
  • Papa01 #13164
    Érdekes, ezen mennie kéne.. próbáld esetleg levenni az AA-t és a Mash-t, hátha..
    @ Máté: Ezt a mondatodat nem értem.. :))
  • brendon566
    #13163
    Próbáltam már én is 32 bites win 7- el. Bizony nem ezen áll a szaggatás, ezért maradt az xp.
  • DonZorro
    #13162
  • Papa01 #13161
    Ok, köszi! :)
  • DonZorro
    #13160
    Igen, tuti, hogy 32-es... Mindjárt meg is lesz a kép...
  • Papa01 #13159
    Tuti, hogy 32 bites az OS? Mert 64 bites OS + 2 magos CPU-t nem szereti a ROF. Milyen beállításaid vannak? Csinálnál egy fotót a settings-ről?
  • DonZorro
    #13158
    Helló Srácok! Most tettem fel eme jó kis játékot, de iszonyatosan, nagyon és szörnyen szaggat még médiumon is...

    Pedig a gépen simán futnia kéne: CPU:E8600; VGA:GTX295; RAM:4GB DDR2; WIN7:32;

    Ötlet vagy trükk? Másnál is ilyen? Az összes mai és "tegnapi" játék megy full grafikán, még az FC2 és DCS is...
  • Zair #13157
  • sakkay
    #13156
    Igidi vagy migidi...szerintem igidi! Kurva jó ez a felhős cucc.
  • whiteskull
    #13155
    Nagyon jól néz ki. A lényeg, hogy foglalkoznak a programmal. :)))
  • Zair #13154
    Állat ez a felhő-árnyékos cucc!
  • Zair #13153
    Sajnos nagyon ráb**tam már egyszer a kiadókkal :-D
    De maszekban lehet, hogy egyszer kis példányban nekifutnék, meglátjuk! Minden esetre köszi a gratot Leon!