29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13232
    Nem tudom, nem lenne rossz.. :)
    @ Zair: Szupeeeeeer!! :) Nagyon várom! :)
    @ Sanyo: Jó cikk lett, gratula, én sajna, csak most értem haza.. :(

    Urak, közületek ki fogja megvenni? :) Én igen, de arra számítok, hogy duplája lesz egy vadász árának.
  • Sanyo
    #13231
    Akkor ha megengeded: Handley Page O/400. :)
  • whiteskull
    #13230
    Ekkora gépet már csak el fogok találni. :)
  • Zair #13229
    Papa, a jó hír, hogy a cikk készül róla (róluk)...
  • messerharcos
    #13228
    terveznek Zepelin Staaken R-t is?
  • Papa01 #13227
    Viszont szomorú hír, hogy a Gotha nem fog jönni az 1.016-al.. :( Gondolom karácsonyra ütemezik.
  • Papa01 #13226
    Új képek a bombázóról! Nagy durva!! :)
    Remegek... Mikor jelenik meg? :D

    AROF.hu-ra csak du tudom majd kitenni.. :(
  • sakkay
    #13225
    Ez tényleg szar ügy. Nem is tudom milyen az,(kurva szerencsés vagyok tudom) ha az ember okádna legszívesebben mikor beér a munkahelyére.MARHÁRA SZERETEM A MELÓM!
    Viszont azt tudom milyen aggódni, hogy így marad-e. Minimum évente egyszer...az sem túl jó.
  • Papa01 #13224
    Csatlakozom én is! :) Fel a fejjel, sajnos jobbat nem tudok tanácsolni.. :(
  • whiteskull
    #13223
    Ismerős a helyzet. Én hál istennek meg tudtam szabadulni. Igaz időbe tellett. Gondolom nálad sem lesz másképp.

    Veled tartok, úgy hatásosabb. :DDD
  • Zair #13222
    Annyira nem nagy gáz, de tényleg.

    Csak annyira de annyira rühellem amit most csinálok, annyira jó lett volna egy olyan munkahely, ahol nem kell okádnom amikor beérek, és végig veszekedni az egész napot idiótákkal, akik nem értik meg, hogy azért vagyunk, hogy segítsünk.

    A páleszes részt megfogadom.:-D
  • whiteskull
    #13221
    Hirtelen sokkal rosszabbra gondoltam. Bár gondolom neked most ez is éppen elég. Mondanám, hogy dobj be néhány pálinkát és lőj le az égről néhány gépet, de nem tudom élsz-e ilyennel. :))))

    Nálam szokott használni. :))
  • Zair #13220
    Áááá végül is túlélem. Köszi a kérdést. Egy tutinak gondolt állásról csúsztam le úgy, hogy 5 év tapasztalatom van a szakmában, és mindenkit ismerek aki az adott területen dolgozik. Volt protekcióm meg minden klappolt. Csak a cég megmondta, hogy a munakügytől akar kihozni valakit a támogatás miatt-de legalább őszinték voltak. Lóvéban sokkal jobb lett volna, meg nem ez a szarfűrészelés munka mint ami itt megy.

    Kábé látjátok mi van az egészségügyben, ezt nem fejleszteni kéne hanem a földbe robbantani aztán újra felépíteni az elejéről. A kedvem elment az egésztől.

    Szóval most telefonáltak, aztán kicsit megrottyantam. Annyira azért nem szar a helyzet, legalább van állásom. Ennek örülök a leginkább.
  • Papa01 #13219
    Oki, köszi szépen! :)
  • LeonSilver
    #13218
    Nagyjából leírtam, hogy hogyan de ha kérdésed van Papa nyugodtan tedd fel, legjobb tudásom szerint megválaszolom.

    #13216

    Remélem semmi komoly!
  • Papa01 #13217
    Mi történt? :(
  • Zair #13216
    Szar az élet.
  • Papa01 #13215
    Háát sajnálom.. :( Gondolom lököd a Varacskost 1000-el.. :)Látom a MAVERICK-es videódat, graula! :) Nics valami tutorial-od erről? :)
  • LeonSilver
    #13214
    Hát Papa az a helyzet, hogy én nem vagyok alkalmas erre.
    Egyrészt nincs meg egyik gép sem és nem is nagyon tervezem a megvásárlásukat, másrészt meg amennyit én repülök mostanában a RoF-al .. kb. havi szinten 1/2 óra.
  • Papa01 #13213
    13189
  • Zair #13212
    Köszi Fokker!
  • LeonSilver
    #13211
    Olvastátok (Solt igen) az nVidia új szarát? 300W-os kari. Neveccséges.
  • LeonSilver
    #13210
    Hova kell menni?
  • Papa01 #13209
    Ez egy érdekes HSZ lett... :) a nevetést a Post-ra kell érteni! :) #13206
  • Papa01 #13208
    Szuper! :)) Riot mester jönne vajon? :) És Te Leon?? :) @Leon : :D

    Urak, ha makrózni akartok akkor ott vannak a nyomógombok! :)) Beilleszti a makrókódot!! :)
  • Fokker
    #13207
    megértelek. nem vagyok szenvedő alanya, ezért is beszélek könnyebben. mondjuk úgy, hogy elég kínos a dolog.
  • LeonSilver
    #13206
    Értem én fater és tulajdonképpen nincs is vele (már) gondom. Én az ilyen gerinctelenségtől kapok agyödémát, hogy rákenjük másra meg mutogatunk másra közben meg .. Érted?
    @ Papa : Mielőtt megjegyzed Papa, ez igaz az összes többi szarrágó cégre. Vagy legalábbis a legtöbbre ;)

    Egyébként ha vissza olvastok néhány száz oldalt pontosan fogjátok látni, hogy én voltam az egyik olyan faszi aki ajnározta a neoqb-ot. IUlyen szempontból a véleményem azóta sem változott, fasza cég, jó szoftvert csinált csak van néhány fassága.
  • Fokker
    #13205
    a [ /b ]-re gondoltam.... imádom az SG-t...
  • Fokker
    #13204
    @Leon : lemaradt a záró [/b] tag. nem szándékosan. ;)
  • Fokker
    #13203
    @Zair : granula, nagyon jó és olvasmányos lett a cikk! csak így tovább! támogatom Leon ötletét, miszerint meg kéne próbálni könyvet írni.

    @Leon : [/b]én is csak találgatok, de sztem ama bizonyos patch után feláldozták a stabil 2 mag/64 bit kombinációt a további fejlesztések miatt. gyerekcipő még nagyon a 64 bit(bár elég régóta létezik), bár a játékok mostanság kezdenek túlmutatni a 4 gigás korláton. talán kihonak rá egy peccset. ami a felhőket illeti, remélem ez is kikapcsolható lesz. szép, jópofa, csak most nincs pénzem komplett gépcserére.

    @Papa : virtuális század részemről is OK.[b]
  • brendon566
    #13202
    estefelé leszel? mit gondolsz?
  • Papa01 #13201
    Most már oké! :) Megvolt a restart! :)
  • brendon566
    #13200
    köszike
  • Papa01 #13199
    Újra lövöm-
  • brendon566
    #13198
    Papa, valami gubanc lehet ?
    vagy csak nálam?
  • Papa01 #13197
    Oki, köszi szépen az infót! :)
  • Sanyo
    #13196
    Ha már aktuális a dolog, akkor az én írásaimat tőlem szedd le, mert elég gyakran szoktam helyesírási vagy elírási hibákat keresni (és találni), szóval az oldalon a legaktuálisabb változat van kint.
  • LeonSilver
    #13195
    OK Papa, majd meg lesz.
  • Zair #13194
    Ok, ha valami miatt mégis gebasz van vele, szóljál nyugodtan és akkor mehet az Indesign. Fasza kis kiadványszerkesztő progi, kicsit komolyabb, bonyolultabb, és időigényesebb, de profibb a végeredmény.
  • whiteskull
    #13193
    Mint már beszéltük, részemről is ok. :)))