29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13272
    Persze, igazad, van. nem könnyen dugózik, az igaz.. :) Csak hát, volt a sörös felhívásod! :)

    Bombázó.. nagyon várom, kíváncsi vagyok, milyen lesz vele leszállni.. :))
  • GregG
    #13271
    Jó, de hasonlítsd össze pl az SE5-val, ami egy stabil, könnyen repülhető gép volt, ezért imádták a pilóták...
    Ugyanez a hiba fennáll az Albatros-oknál is, de ott kevésbé irreális. Valószínű mind átesési sebesség növelésre szorul (az Albik végsebesség növelésre is)
  • Papa01 #13270
    Nekem már sikerült bedugóznom vele.. :D
  • GregG
    #13269
    Úgysem kapsz! :) de most komolyan, ha valaki egy fordulóban átesik a Pfalz-cal, az tuti billentyűzettel repül, és még úgy sem egyszerű.
  • Papa01 #13268
    Én nem iszom.. :) Kérhetek mást? :))
  • GregG
    #13267
    Én arra vagyok kíváncsi, hogy mivan, ha 2 ember repüli a Handley Page-et, egyik lövész másik pilóta, és laggolnak egymáshoz képest.

    Rolo: a Pup halálos fegyver ha megszokod, főleg hogy most még erősebb a motorja, mint kéne és túl jól emelkedik.

    A Pfalz kezes...igen. A valóságban utálták, mert lassú volt, rosszul emelkedett, könnyen átesett és dugózott. Aki játékban be tudja dugózni, annak fizetek egy sört :P
  • Papa01 #13266


    A Zepelin-es témában van itt ITT topik. (Köszi Máté! :) )
    Tényleg nem lenne butaság ha beletennék.
  • Rolo3
    #13265
    Sziasztok Urak!

    Ma vettem 2 db gépet PUP és Pfalz dIIIa.
    A PUP nagyon érzékeny és könnyen dugóba megy és nem nagyon akar kijönni belőle.
    A Pfalz az nagyon kezes.
  • whiteskull
    #13264
    Hát én. :)))
  • Papa01 #13263
    Urak, holnap jó lenne egy kis össznépi repülés.. :) Ki jönne?
  • sakkay
    #13262
    Ez nagyon jó repülés volt. Érdekes , hogy már elég sokszor vagyok az első háromba, de a k\d arány néha jobb annak, akinek kevesebb a pontja. Most volt egy fura élményem, 3 -1 arány volt,nagy bajban voltam, egy lövést nem tudtam megejteni, viszont mindegyik leesett" a manőverek során. Mondjuk ez pont szempontjából semmi. Mondjuk, pont nem a pontokért játszom. Pont.....
  • Papa01 #13261
  • brendon566
    #13260
    Köszi szépen.
  • Papa01 #13259
    Megy! :)

    Ledőltem egy "félórát"... Ez lett a vége. Ehh... :)
  • brendon566
    #13258
    Megtenné egyikőtök, hogy elindítja a szervert?
  • Papa01 #13257
    Tény, én is szeretem húzni a lóbőrt.. :) Nem szeretek korán kelni.. :))

    @ Sakkay, Zair: Egyszer láttam a tévében egy dokumentum filmet, ahol ezzel kísérleteztek... Birka lelkű emberekből lett agresszív pszichopata, néhány nap alatt.
  • Zair #13256
    Ne tudd meg...A hallucinációk meg a többi majdnem stimmel, a végén dolgozni sem nagyon tudtam. A doki adott egy gyengébb altatót, de mivel életemben nem szedtem be ilyen gyógyszert, még egy fél tabletta is úgy kiütött, hogy rendesen trippem volt tőle, mint az LSD-seknek :-)))))))))
    De aludtam tőle mint a bunda.

    Néhány napig szedtem aztán fokozatosan elmúlt a dolog. Valószínűleg tényleg széthajtottam magam kicsit, meg rengeteg munkát vittem haza, valószínűleg azokon kattoghatott az agyam még tudat alatt is.
  • Sanyo
    #13255
    Én meg állandóan aludnék, ha lehetne. :) Éjjel 4, max 5 óra, két meló között délelőtt még 1-2, de este 6-7 felé már ásítozni kezdek...
  • sakkay
    #13254
    Bizonyos helyeken ma is a kiképzés része. És nem(csak) a katonáknál, hanem belügyi szerveknél (és máshol)is előfordul. 2-3 napos részleges megvonás már frankón hallucinálást idézhet elő, és az akarat megtörését.
  • Papa01 #13253
    Jézus, az nagyon durva.. hogy bírtad ki? Olvastam, hogy alvás megvonással is kínoztak katonákat..
  • Zair #13252
    Az szar ügy, nekem hónapokig volt ez a nyavalyám, gyakran 4-5 napokat nem aludtam zsinórban. Olyan voltam mint egy élőhulla. A dokinéninél is voltam, aszonta munkahelyi stressz. Mondtam neki nem vagyok stresszes, nem szorongok csak egyszerűen "nem tudok aludni b*meg!!!".
    Aztán megoldódott, de sajnos néha - néha előjön. Szerintem a szervezet így is tud üzenni, hogy lassítson le az ember kicsit...Még ha nem is érzed, hogy fáradt vagy.
  • Papa01 #13251
  • brendon566
    #13250
  • Papa01 #13249
    Na igen... én meg csak forgolódok, teszem a fejem ide oda.. jár az agyam.. :)

    Ma hosszú napom lesz.
  • LeonSilver
    #13248
    Nem tucc alunnyi? Pedig eccerű. Lefexel, becsukod a szemed oszt jónapot ;)

    Sajnos ismerős a szitu, én is qrva rossz alvó vagyok. Nekem az az egyik fő bajom, hogy szinte minden szarra felébredek (egy légy fingik egyet az erkélyen és ébren is vagyok) és utána nem tudok vagy csak nehezen visszaaludni. Mondjuk annyi "jó" van benne, hogy ha fel kell kelnem akkor én nem tökölök meg pöcsölök meg ébredezek 20 percig. Azonnal hadrafogható vagyok :) Ez talán még a haccsseregből maradt, ott sem lehetett tökölni ha szólt a HKSZ csengő.
  • Papa01 #13247
    Neem, max. álomittas.. :D Sajnos nem tudok aludni.
  • LeonSilver
    #13246
    Ittas vagy Papa, hogy korán reggel posztolgaccc? ;)
  • Papa01 #13245
    Hírek október végén.
  • Papa01 #13244
    Én is nagyon el vagyok tőle ájulva.. :)
  • Papa01 #13243
    Inkább leszek vén, házsártos öregember, mint "sportriporter"..
  • Fokker
    #13242
    ez a gép egyszerűen döbbenetes!
  • Papa01 #13241
    Köszi javítom! :)
  • Papa01 #13240
    Na az igaz.. .))


    De ebből lesz repülhető is, méghozzá úgy, hogy ugyanabban a gépben van egy humán pilóta és egy humán lövész, akár online is.. :)
  • whiteskull
    #13239
    Papa!

    A ROF-on a bombázós hír 2. mondatában "az" van "a" helyett. :))

    "A képek csodaszépek, nagyon várom az javítást." :D
  • whiteskull
    #13238
    Azt az is lehet, hogy a felderítő gépek sorsára jut. Csak AI lesz belőle. :))))

    Na csak akkor remegnél igazán. :DDD
  • Papa01 #13237
    Esetleg felülről lebombázza a kis nyavalyásokat! :D
  • Papa01 #13236
    Az új infók hírként a riseofflight.hu-n. :)
  • whiteskull
    #13235
    Én simán. :)))

    Belerepül vele az ember egy kupac vadászba, és az összeset összetöri. :)))
  • Papa01 #13234
    Majd dogolhatnánk is vele! :D 1 pilóta + 1 lövész! :)
  • LeonSilver
    #13233
    Azt a baszott nagy bombázót? Én tuti.