29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13312
    Like to ram people dont you papa

    Ez azt jelenti, h Rammernek tart? Mert ez esetben leszívhatja a gyakorló zoknit.
  • Papa01 #13311
    Nálam működik! Mindegyik lecke elérhető! Próbáld a vízszintes menüsorban!
  • brendon566
    #13310
    Tudom, pont ezt nézegettem, de a gond ott van , hogy az első oldalon van két link amik már nem vezetnek sehová, és a tréning küldi megszerkesztésében nagy szerepe van. Persze mindegy...enélkül is elleszek csak gondoltam megkérdem. Amikor pl beirom az objektumkeresőbe egy város nevét, nem hoz ki semmit. Alapból üres az egész map.
  • Papa01 #13309
    Köszönöm szépen Leon, nézem!! :)
    @ Máté: Ezt láttad már?
    -Lépj be a hivatalos oldalra:
    -Community
    -Useful Materials
    -Mission Editor Lessons

    Nagyon jó, én ebben tanultam meg az objektumok mozgatását, elég alapos írás.
  • LeonSilver
    #13308
    Papa, nézz be az a10c tápigba. Nagyjából leírtam, hogy miképpen kell használni a mavericket. Nem egy nagy szám lévén nincsenek írói vénáim, ha valami nem tiszta kérdezz.
  • Papa01 #13307
    @ Sanyo! [/b] Oki, köszi szépen! :)

    Riot Mester, Isten hozott újra itt! :) Ha van kedved este gyere fel TS-re és dumálunk is majd egy kicsit! :)

    @ Sakkay: Igen, nincs és ezt úgy oldották meg, hogy nincs beépítve az a nagy makk Starforce védelem, és nincs aktiválásos idiótaság sem.

    @ Máté: Köszönöm a fordítást, most be is teszem, esetleg ha van kedved, Te is támogassad már egy építő jellegű HSZ-el! :) Köszi! :)
  • brendon566
    #13306
    Próbálom megtanulni a küldetés készítések módját, de van 2 file a hivatalos oldal útmutatásában, amit már nem lehet arról a linkről leszedni, és ha jól sejtem minden objektumot az tartalmaz (városok meg hasonlók)...honan tudnám beszerezni?


    Base-for-trunc.Group and Base-no-trunc.Group
  • Sanyo
    #13305
    Akinek nem elég a 2 hétig használható demó, azon már tényleg semmi nem segít. :)
  • sakkay
    #13304
    Nem akarok álszent lenni, de ez annyira rétegjáték, és annyi energiát fektetnek bele, hogy igazán örülök.
  • sakkay
    #13303
    Még mindig nincsen működő ROF virágboltos verzió!!!
    Ez azért nem semmi sok szempontból.
  • RedRiot
    #13302
    Hosszú kihagyás után újra elkezdtem gyakorolni. Basszus, ezt nagyon el lehet felejteni! :)
    Most a SPAD-dal próbálkozom. Nagyon szar belőle a kilátás, de a motorja zseniális: erős, és nem akar állandóan túlpörögni mint az SE motorja. Rövidebb zuhanásoknál nem is kell elvenni a gázt.
    Nem fordul túl jól, de legalább nem is dugózik. :) Remélem megszokom, aztán majd jövök online.
  • Sanyo
    #13301
    Dehogy baj. :)
  • Papa01 #13300
    Köszönöm szépen! :)
  • Sanyo
    #13299
    Fent is van.
  • Papa01 #13298
    Korábban nyitottam egy topic-ot, amelyben azt vetettem fel, hogy jó lenne valami fajta makrózási lehetőség chat közben, h ne kelljen gépelni.

    Csodák csodájára a napokban páran hozzászóltak. :)
    A link ITT található.
    Sajnos az én angolom elég gyenge ha szöveget kell alkotni. Valaki, ha kedve ideje van, ezt le tudná fordítani?

    Szerintem azért lenne hasznos, mert engem már sokszor ért amiatt találat, mert gépeltem. (például elköszönés, szalutálás, vagy ha balansz miatt írtam be.)
    De szerintem azért is hasznos, mert a PCPILOT.hu szerveren moderátorként (Sanyo, nem baj hogy ezt írom? :) )nagyon sokszor kell ugyanazt begépelni. Nagy segítség lenne egy ilyen funkció.


    Köszönöm a segítséget! :)
  • Papa01 #13297
    A DI korabeli gép,és megveri a DV-öt is.. :) A D.V-öt azért tettem bele, mrt sok olyan játékos van, aki nem vette meg a régi gépeket, és így tud repülni ebben a küldiben is.. :)

    De érdekes dolog ez, mert nem egy esetet láttam, hogy a DV-öt Eindecker-el szedték le.. :D
  • Sanyo
    #13296
    Itt meg azt kérik, hogy szedjük ki az Alba D.II és D.V gépeket, mert túl erősek a többihez képest. Én alig repülök, szóval ti jobban tudjátok, hogy így van-e?
  • Sanyo
    #13295
    Kb. 2 hét múlva memóriabővítést csinálok a szerveren, többek között azért, hogy ne akadjon ki a dedikált szerver. Megköszönnék egy kis segítséget.
  • Sanyo
    #13294
    Mindjárt megcsinálom.
  • Papa01 #13293
    Már kint van az oldalon, de INNEN is le tudod szedni.
    Köszi még egyszer! :)
  • Sanyo
    #13292
    Elküldöd vagy már fent is van?
  • Papa01 #13291
    Sanyo Mester! :)

    Megtennéd, a Quick Lake TDM_ korai_gepek_AlbaD3_AlbaD5.zip küldit felteszed a szeróra a régit Quick Lake TDM_ korai_gepek_AlbaD5.zip küldit, pedig leveszed?
    Többen kérték, hogy a régi gépes küldibe tegyem be a D3-at is a D5 mellé. És betettem. :)

    Köszi szépen!
  • Papa01 #13290
    Én a magam részéről már nagyon várom az 1.016-ot! :)
  • Solt
    #13289
    Uhhh... faszányos... :)
  • Papa01 #13288
    Nézd csak én ezt találtam:
    The Albatros D.V, Fokker D.VII, Nieuport Nie.28 and Spad S.XIII are available as flyable player aircraft.

    EZEN a linken.
  • Papa01 #13287
    Húú, köszi szépen, én is utána nézek! :)
  • Sanyo
    #13286
    Szerintem jó, de ha jól emlékszem, akkor csak két gépet lehet repülni. Mindjárt utánanézek, hogy melyek azok.
  • Papa01 #13285
    Urak!

    Csináltam a GYIK-be egy bejegyzést a demó használatról. Én sajnos nem telepítettem demót, aki igen, megtenné, hogy elolvassa? :) Pl, az update rész jó? Ugyanúgy történik mint a teljes játéknál?
    A bejegyzés ITT olvasható.

    Köszi a segítséget! :)
  • Papa01 #13284
    Bizony.. épp erre gondoltam.. nem sok szimu van ahol havonta adnak ki új javításokat, plusz funkciókkal.
  • brendon566
    #13283
    Teljesen elkapatnak minket...

  • Papa01 #13282
    Oki, bár nekem délután úgy fel nyomta az agyvizemet hogy fél óra után kiléptem.. 3x lelőttek, és vagy 2x belém jöttek..

    De most már lenyugodtam...
  • Papa01 #13281
    Új videó jelent meg a dinamikus fényforrásról. Hírként a riseofflight.hu-n. :)
  • Fokker
    #13280
    eléggé besűrűsödtek a dolgaim, talán 7végén tudok röppenni egy kicsit, de nem biztos.
  • Sanyo
    #13279
    Egész nap bizonytalankodott a net kapcsolat, nagyon hullámzik a sávszél. Remélem nem lesz gond. :)
  • Papa01 #13278
  • Papa01 #13277
    Restartolom, 1 perc.. :)
  • Sanyo
    #13276
    Lefagyott a dedikált szerver, most indul újra.
  • Rolo3
    #13275
    Üdv Urak!

    Mi történt a szeróval?
  • sakkay
    #13274
    Én boros vagyok.. Tényleg nehéz átesésbe vinni(nagyon), de múltkor alig bírtam kivenni..nemtom' mivel bántottam meg.
    A zeppelin igen jó ötlet,nem tudom ki az ötlethozó!
  • Papa01 #13273
    Ha jól értem, átmenetileg nem lehet használni a PayPal rendszert.