29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #13352
    Igen, én is hallottam. Másoktól meg azt, hogy faszák. Talán még itt is van olyan aki rendelt tőlük és tök elégedett csak már nem emlékszem ki is mesélte.
  • LeonSilver
    #13351
    http://www.ebolt.hu/gateargep_product135885-SAITEK_X52__Hotas_repulo_szimulator_gamepad.html

    http://www.electrobox.hu/main.php?l=hu&m=0&p=6&pi=58330

    De meglehet nézni vaterán, ebayen esetleg amazonon is.
  • Solt
    #13350
    Pixmania NE! :) Rengeteg rosszat írnak róluk...
  • LeonSilver
    #13349
    Forgalmazó: Pixmania.com

    2 év garancia - Jóváírás a szállítás kezdetén
    8 munkanap "Ha nem elégedett, visszafizetjük"
  • LeonSilver
    #13348
    Pixmania, ~29e HUF
  • Sanyo
    #13347
    Jó arc. :)
  • Maci23
    #13346
    bocs de ezt most le kellett írnom ... :D
  • Maci23
    #13345
    Szaisztok!

    Nem hiszem el!Itt van a Rof,megvan már több mint egy hónapja eredetibe,de hiába vaárok,mióta vissza kellett küldenem az 1 napos x52-t,és nem cserélték,nem lehetett javítani csak visszaadták az árát,nem tudok semmilyen joy-t venni!

    A logi-nak az extreme és a 3d pro,és a g940 között nicns most semmi?Volt már 3d pro-m,de nem tetszett,x52 nagyon bejött,viszont sehol nem lehet most,már vagy 1 hónapja sehol!

    ... hmm pedig már jáccanék de nagyon ...
  • Papa01 #13344
    Oki, ma eddig úgyis csak meló volt.. :)
  • kmarkdev
    #13343
    Köszi, szemmel tartom, most úgy tűnik, végre felfogta, miről van szó... :) Nem jössz repülni?
  • Papa01 #13342
    Szia Márk! :) Szólj, ha van valami.. :)
  • kmarkdev
    #13341
    Ok, várjatok, csak egy balfék, aki nem érti a játékot...
  • kmarkdev
    #13340
    Sziasztok, BAN-ra javasolok egy fickót: JGS4_NonoNano_91. Az oka Friendly Fire 3 alkalommal, csak ellenem, 3 felszólítás után (angolul és németül) :).
  • brendon566
    #13339
    Naná, nagyon kis aranyos, szerelem volt első felszállásra!
  • Papa01 #13338
    Rendes srác. :) Akkor majd párat vívunk azzal is egymás ellen, oks? :)
  • brendon566
    #13337
    Kora délelőtt felnéztem az egyik amerikai szerverre, mert fenn volt egy ismerős pilóta, akivel már korábban párszor repültem, jókat vívtunk, eldumáltunk...elég az hozzá, hogy ma mikor ma felmentem, üdvözöltük egymást, aztán próbáltam spawnolni, csak épp olyan gépek voltak amelyek nekem nincsnek meg, így beírtam távozásom okát és eljöttem.
    Rá pár órára megnézem a freemail-em, és kiderült, volt olyan kedves, hogy meglepjen egy E.III-al!!!!!!
    Szóval vidulok. :)
  • sakkay
    #13336
  • Papa01 #13335
    Megyen.. :)
  • Papa01 #13334
    Mindjárt újraindítom.. :)
  • Rolo3
    #13333
    Most nem látható a listában
  • Rolo3
    #13332
    Üdv!

    Azt szeretném kérdezni mikor indul újra a szerver?
  • Lacusch69
    #13331
    Köszönöm, igen, ez az! (Bocsi, egyszerűen átugrott a szemem az első válaszodon...)
  • sakkay
    #13330
    Mondom...játékban ha beállítottad a neked megfelelőt, minden iránynál (ha külön külön kezeled )f10 gomb. Ha csak folyamatában , akkor (játék közben) egyszer elég, és elmenti mint beállítást.
  • Lacusch69
    #13329
    Köszi, de nem ez a megoldás. Valószínűleg rosszul fogalmaztam.

    Szóval azt szeretném, hogy a hat switch használatakor állandóan a legnagyobb FOV-on maradjon a látómező, ne menjen vissza a közepes értékre.
  • Papa01 #13328
    Nincs mit! :) Elvileg, holnap, holnaputánra át megy! :)
  • Sanyo
    #13327
    Köszönöm! :)
  • Papa01 #13326
    Sanyo Mester!
    Én most átutaltam, remélem segít! :)
  • whiteskull
    #13325
    Akkor legyél szíves küldjed! :)
  • RedRiot
    #13324
    Lacus mester, mikor indítod a játékot lépj be a settingsbe. Ott "Camera" fülnél a Cockpit view default mode-t állítsd "fixed snap viewre". Ilyenkor ha megnyomod a hat switchet, akkor oda ugrik a nézet a beállított pozícióra, de nem ugrik vissza alaphelyzetbe.
  • sakkay
    #13323
    f10 mented a beállított szöget ami megmarad. De lehet nem értem a kérdést...
  • Lacusch69
    #13322
    Uraim, kérnék egy kis segítséget...

    Ami a legjobban zavar ebben a játékban az az, hogy (mivel hat switchet használok) snap view módban nem tudom folyamatosan a széles látószögre (anti)zoomolni a képet, a h.s. használata után normál látószögre ugrik vissza (illetve folyamatosan nyomva tartva a zoom gombját működik a dolog, de ezt nehézkesnek tartom)

    Ötlet? (Track IR ill. klónjai nélkül)
  • Sanyo
    #13321
    Minden segítség jól jön, privátban tudok számlaszámot küldeni. :)
  • Fokker
    #13320
    azt majd Sanyo mester elmondja. :)
  • Papa01 #13319
    Támogatom Fokker mester szavait! Urak, jertek repülni! :)
  • whiteskull
    #13318
    Természetesen. :)

    A mikéntjét el tudod árulni? :)
  • Fokker
    #13317
    ez a segítségkérés számomra azt jelenti, hogy nem támogatjuk elegen anyagilag a dedikált szerver fenntartását. 3 hónapja elhatároztuk, hogy önkéntes alapon, önkéntes összeggel szállunk be a közös költségekbe. más helyeken csak akkor lehet játszani egy dedi-szerón, ha előre befizetjük az éves díjat. itt nem kötelező díjat fizetni, csak épp egy ilyen szerver fenntartása nem jön ki 0 forintból. nem tudom, ki hogy van vele, de 500 forint havonta talán még nem a világvége, simán bevállalható lenne. tény, hogy konkrét összeget nem jelölt meg Sanyo, de én úgy látom, ha 8-10-en fizetnénk ennyit, akkor már bőven nullára ki tudná hozni. mivel segítséget kér tőlünk, ez csak azt jelentheti, hogy kevesen támogatjuk a pcpilot.hu szervert. arra kérném a Tisztelt Kollégákat, hogy támogassuk a szerót. köszönöm.
  • Gascan #13316
    úgy tűnik egész jó lesz ez a patch
  • Papa01 #13315
    Kedves Máté kolléga! :)

    Jer már fel egy kicsit TS-re légyszi! :) Köszönöm! :)

    A Mágus
  • Papa01 #13314
    Igen, de az a durva, hogy azért jó párszor elkaptam, mindig mögötte voltam, és nem emlékszem, hogy egyszer is lelőtt volna.. ha meg hirtelen lekapja a gázt egy bukfenc tetején, még jó h rászaladok.

    Arról nem is beszélve, hogy én mindig dobáltam neki a Flare-ket, amit ugye nem viszonzott (pedig kértem rá), de persze simán rám csapott sunyi módon.

    Nem baj, megjegyeztem a nikjét, majd jól kiosztom, ha látom. Mert ugye beírta a kis véleményét, de egyből kilépett nem is tudtam neki válaszolni...

  • Sanyo
    #13313
    "Mint másnak nekimenni, ugye papa?"

    Szerintem nem kell vele foglalkozni, mivel bárkivel előfordulhat, hogy benézi és ütközik.