29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #13392
    Szerintem egy kicsit világosak a betűk a vendégkönyvben. Úgy néz ki, mintha inaktív szöveg lenne. Már ha érthető amit írtam. :)))
  • Papa01 #13391
    Urak! :) A mai napon elindult az oldalon egy visszajelzési lehetőség, vendégkönyv formájában, remélem, hasznosnak találjátok majd!
    Ahhoz, hogy tudjatok írni a vendégkönyvbe, be kell jelentkezni!

    Ha páran kipróbálnátok, megköszönném! :)
    A link ITT található.

    @ Zair: Ezekről a nagyon profi cuccokról mindig az jut az eszembe, ennyi pénzért, vajon milyen típusra tudná megcsinálni a pilóta jogsit.. :)
  • Zair #13390
    Bázzzzzzz nekem is e a rögeszmém, az asszony eleinte ezt hitte viccelek, aztán utána meg válással fenyegetőzött :-D Pedig megcsinálom ha addig élek is.

    Pedig azt néztem, hogy néhányan egész ügyes home-made kokpitokat csinálnak. (Persze nem kis hazánk szülöttei nem itteni fizetésekből.)



    Gondolom kicsit hozzádobnék az árához, vehetnék egy Cessnát. :-))))
  • Solt
    #13389
    Dettó... a sok rohadt porcica meg úgy gyűlik köré, mintha kötelező lenne...

    ( alig várom, hogy legyen helyem egy cockpit megépítéséhez, és akkor fixre lehetne mindent telepíteni )
  • Maci23
    #13388
    Most kimegyek a saturnba elvileg volt ott egy dobozos g940!Szepen megkérem őket hátha kibontják nekem és akkor meg tudom nézni milyen élőbe!Viszont ez a cyborg force nagyon jó kis joy-nak néz ki!
  • Papa01 #13387
    Engem mindig a füles szívat meg.. Ha folyamatos kudarcélmények miatt "elveszítem a türelmemet", hajlamos vagyok lekapni a fülest és rávágni a mellettem, kicsit mögöttem lévő ágyra... ugyanazzal a mozdulattal hátra lököm magam a gurulós székkel, is itt jönnek a problémák.. Volt hogy dühömben ki is akartam rohanni a szobából..csak ugye a korábban ledobott füles vezetéke sunyi módon ott figyelt keresztben... nekem meg szépen beleakadt a lában. Szép zakó volt így, már vagy 3x.
  • Zair #13386
    Hát ja, esztétikailag meg ergonómiailag is hihetetlenül szar a sok vezeték. Egyik nap ki akartam ganézni az íróasztalom mögül, elég volt egy madzagba beleakadni, repült az egész kóceráj. Havonta egyszer kitekergetem, de rohadtul nincs hozzá türelmem.
  • Solt
    #13385
    Jut eszembe... nekem van egy elfekvő EVO FORCE a polcon. Valami olyan zsírral kentem be, amivel nem kellett volna, és egy picit megmarta a tányérját... szétszedtem, próbáltam javítani a helyzeten, de nem volt hozzá türelmem.

    Ha valakinek több türelme és ügyessége van mint nekem, annak szívesen odaadom ingyen...
  • Papa01 #13384
    Jaja, sima EVO.
  • Papa01 #13383
    Én is baba áron jutottam hozzá, 2k-ért Peti segített, BP-en volt leakciózva egy "Hülye azért nem vagyok!" boltban.
  • Solt
    #13382
    Ezek sima evo-k... az evo force még mindig 10 felett van.

    Pedig csinálhatnának már tökéletesen működő vezeték nélküli cuccokat, mert néha agyfaszt kapok a sok vezetéktől ami körülöttem kígyózik! :D
  • Zair #13381
    Van belőle vájörlesz, de nincs ismerősöm aki használná. Igazándiból minden vezetéknélküli vezérlővel fenntartásaim vannak, ez nálam valami betokosodás lehet :-D

    Figyi messerharcos, 1500-ért vetted és force feedbackes???? Az kurvajó ár érte, én anno vettem 12K-ért a teszkóban.
  • Papa01 #13380
    Én senkit nem ismerek, aki wifis joy-t használna...
  • Maci23
    #13379
    A cyborg evo az kábeles vagy van belőle kábeles és wifis is?A wifis azennyire nyerő?
  • Papa01 #13378
    Ezért van öröm a lelkemben.. :)
  • whiteskull
    #13377
    Ezek szerint megbontottad a borosüveget. :)))

    Tényleg! Te a héten szabin vagy: :)))
  • Papa01 #13376
    És közben tűz körül ugráltam önkívületi állapotban..
  • whiteskull
    #13375
    Általában a játékban sem. :)

    Papa biztos elmormolt egy vudu varázsigét. :D
  • messerharcos
    #13374
    biztos hogy a rise of flightnak is jó a fizikája?:)
    mert sztem ezt a valóságban nem hozod össze:)
  • messerharcos
    #13373
    meiamarktban vettem még tavasszal cirka 1500 FT-ért, azóta is imádom, nekem nemkell ennél jobb:)
  • whiteskull
    #13372
    Nem is értem, akkor a dr1-esen miért csodálkoztatok. :)))

    Annak legalább három csonkja volt. :))
  • Papa01 #13371
    Ezt nézzétek mit alkottam tegnap az Eindecker-el.. A végén a gurulás nagyon szigorú... :D

  • Husimoto
    #13370
    És esetleg tudtok segiteni hol lehet Cyborg Evo hoz jutni?
  • sakkay
    #13369
    Csatlakozom, fél éve vettem, nagyszerű joy.
  • Solt
    #13368
    Nekem nincsenek ilyen modern kori bigyóim! :) Ha egy picit keresgélsz itt a fórumon, elég gyakori téma volt a G940... Dummy írt is róla pár sort... ha utána van még kérdésed, szívesen segítek, ha tudok...
  • Zair #13367
    Én a forszfídbekkes változatát több mint 3 éve nyüstölöm szinte minden nap és nagyon bírja.
  • Papa01 #13366
    Én továbbra is azt javaslom, főleg ha még nem repültél, kezdd az Cyborg EVO-val... nagyon jó joy nagyon olcsó! :)
  • Maci23
    #13365
    Értelek!Én is valahogy így vagyok vele mint te!Időm nincs olyan sok,de amikor van egy kicsi amit játékkal tudok tölteni akkor úgy szeretnék játszani hogy jól érezzem magam!Gyerekkorom óta érdelnek a repülős játékok,de nem a legkomolyabb szinten!Viszont visszatérő! :D

    Fel tudom venni veled esetleg a kapcsolatot,msn például,pár dolgok a g940ről kérdeznék!Tapasztalataid stb ...

    Köszi!
  • Solt
    #13364
    Jelenleg semmivel már hónapok óta... :S

    Mennyire tanulható? Hát ez a te agykapacitásodon, és idődön múlik! :) Az én "nagy gondom" az, hogy elég csapongó vagyok... "túl sok" minden érdekel, így igazából egyiket sem tudom olyan mélyen elsajátítani, mint az, aki mondjuk csak a repkedéssel foglalkozik...

    Nagyon sok kiváló szimulátor van, amikkel ugyanúgy lehet online repkedni... Il-2, Lock-On FC2, DCS, polgári repülésből meg ott az FSX... elképesztő, hogy mennyire komplex.

    Szóval minden azon múlik, hogy mennyi időd, pénzed, energiád, türelmed van rájuk...
  • LeonSilver
    #13363
    Felőlem ott és azt vásárolsz ahol és amit akarsz. Nézz körül és keress magadnak boltot.
  • Maci23
    #13362
    Van egy Logi G27-m,azt árulom ha elviszik,akkor jóformán ingyen lenne!Csak eddig azt nem tudtam kell e ez nekem!Milyen szimekkel játtszol még?És még a kérdés hogy mennyire tanulható például egy komolyabb szimes játék amikor 10 perc amíg felszállok a géppel? A Rof az tettszik nagyon is,azzal tisztába vagyok,de van e még olyan amivel így lehet online játtszani,küldetést repülni stb... ?
  • Solt
    #13361
    Egyszer volt velük garanciális nyűgöm, akkor szó nélkül cseréltek 1 hét után egy fejhallgatót. Ennyiből nem tudom eldönteni, hogy mennyire korrektek...

    Én Ipon-t ajánlanám, de, ha raktáron van a hardverkernél 15000.- forinttal olcsóbban, akkor nyugodtan megveheted. Logitech esetén nem lesz garanciális gondod, az tuti. Nagyon korrektek!

    Csak a RoF-hoz drága... hát ezt neked kell tudnod. Nekem százezrek állnak a gépemben, de soha nem gondoltam arra, hogy drága. Örömet okoz arra a pár órára amikor van időm játszani, és szerintem ez a lényeg. Ha ki tudod szorítani, szerintem ár/érték arányban jó választás... jó pár évre le tudhatod a Hotas kérdést... ( 60000.- forintért szerintem kurva jó áron van! )
  • Maci23
    #13360
    Gariba korrektek?Mert ipon nagyon is!Az viszont 15k-val drágább!De csak a Rof-ra szerintem drága cumo!

  • Solt
    #13359
    Na a hardverker a másik fele! :D Anno ott rendeltem meg a G940-t, vártam vagy 2 hetet, küldtek e-mailt, hogy mehetek érte, oda telefonáltam, hogy minden rendben van-é... bementem, erre elvitte már valaki! Közölték ő már régebben berendelte... de, mondom ember, beszéltünk telefonon, és itt az e-mail is... elvörösödött, nem értette, hebegett habogott... gondolom odaadták valami havernak...

    Csak akkor szabad vásárolni tőlük, ha van raktáron amit venni akarsz... különben tuti variálni fognak az árral is...
  • Maci23
    #13358
    Pixmania-tól nem rendelnék az biztos! :D
    Még az amazon is szóba jöhet akkor!Sajna hardveren nincsen sehol semmi!Magyarföldön nem találni x52-t!Mindjárt veszek egy g940-t,hardverker 60ért adja! :D De rof-hoz k...va nagy luxus nekem,ha csak azzal játszok rep.szimet!

  • Solt
    #13357
    Ja-ja... ;)
  • LeonSilver
    #13356
    AmazonY
  • LeonSilver
    #13355
    Nem tudok nyalatkozni ;) mivel magam még semmit sem vásároltam ott.
    Minden esetre azért lehet venni még elvétve x52-t, csak körül kell faszán vizuálni.
  • Solt
    #13354
    Én főleg garanciális mizériákat hallottam... meg nem azt küldték amit rendeltek, heteket csúszott a szállítás, stb...

    PH-n apróba hátha van...
  • Papa01 #13353
    Cyborg EVO. Én ezt használom a X-52 HELYETT! (Mondjuk csak ROF-ban.) Peti segítségével 2000-be került! Pesten kapható annyiért.