29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13512
    Bekerült egy kép is... így milyen?? :)
  • Papa01 #13511
    Betettem a 'Magyar rajongói oldal' szöveg. Így hogy tetszik? :) (Lehet üríteni kell a kukikat.. )
  • Papa01 #13510
    Nem, nem ilyenekre gondoltam! :)Te mit javasolnál? :)
  • Zair #13509
    Na így már fasza! tetszik nagyon, szép lett! Bár lehet, hogy én vagyok csak ilyen mániákus, de mintha a no warez felirat fölött kicsit "szellős" lenne. Oda még valami vízszintes (kicsit hosszabb) archív kép vagy valami szöveg még passzolna, vagy rosszul gondolom?
  • Papa01 #13508
    :D Hát későn feküdtem le az biztos...

    Töröld már a kukikat légyszi, ezután jónak kéne lennie...
    De nem is erre gondoltam, hanem a felette lévő képre, amelyben -már- szerepel a 777 logó.. szerinted jól néz ki? :)
  • Zair #13507
    Hosszúműszak Papa? Látom ma sem megy az elalvás :-D
    Nekem sajna csak annyit ír ki, hogy a showlist nem tartalmaz egyetlen imagét sem -meg egy büdösnagy felkiáltójelet sárga háromszögben. És tök fekete az egész banner.
  • Papa01 #13506
    Urak, kicsit módisítottam a http://riseofflight.hu bannerében lévő képeken. Szerintetek jó így vagy tegyek be még egy képet? :)
  • sakkay
    #13505
    . Macska nincsen...
  • Papa01 #13504
    Nagyon szép makettek, gratu! :)
  • DummyBoy
    #13503
    A macska veszélyes egy állat ... Egyiptomot le is igázták velük!
  • Zair #13502
    Nálunk anyám macskája nyírta ki egy pár cuccomat, egyszer pl. támadást indított a képen látható 21. pz div. katonái ellen is, amikor kiraktam az asztalra portalanítani. Csak 5 percre hagytam magára...
    De emlékeim szerint hasonlóképpen járt egy M-113-asom meg egy Ford Mutt dzsipem is.
  • LeonSilver
    #13501
    Régen én is csináltam (1:72, röpcsik, kopterek), hihetetlen módon megnyugtatott. Aztán amikor a fiam (olyan 2-3 éves lehetett) megröptette a gyönyörű Mi-28-at akkor abbahagytam. A cuccot meg (festékek, kész, félkész gépek, mókusszőr ecsetek (herendi porcelánokat festenek velük, onnan is származott), festékszóró, stb) elajándékoztam az unokatesómnak.
  • Zair #13500


    Illetve a kedvenc diorámám még gimnazista koromból:-D

    Dummy, köszi, Whiteskull - csatlakozom az előttem szólóhoz, nem lehet valahol megcsekkolni? Meg a maketteidet is szívesen megnézném.
  • DummyBoy
    #13499
    @Zair mester: Egy nagy kalappal! Egy jó munkahely sokat tud az embernek segíteni :) Valamint minden tiszteletem a tiéd ...

    Ez egy olyan meló amihez igazi elhivatottság kell ... nem is való mindenkinek!

    @Whiteskull: Neked is drukkolok :) Nem lehet megnézni valahol benneteket? (jutyub ... ilyenek?) Én nem igazán szeretem a cigányzenét, de a mérhetetlen mennyiségű különböző buli közül amit hála istennek megélhettem, valahogy mindig az ilyen bulik voltak a legjobbak! (Táncestek, táncházak ...)

    Anno fősulin volt egy egyhetes vetélkedősorozat - a Dili :)
    Természetesen csak és kizárólag tanulmányi vetélkedők voltak :)

    Kellőképpen bemelegítve tartottunk a magyar táncházba, mikor kiderült, hogy a táncsátor mellett az ebédlő alsó szintjén lakodalom van ...

    Idióta haverjaim felmentek öltönyért, belopóztak, majd egy alkalmas időpontban ellopták a menyasszonyt :)

    Volt is meglepi ... ijedtség is ... felhozták a menyasszonyt a táncsátorba ... jött az egész násznép is ... De hála istennek értették a tréfát, tetszett is nekik, aminek a vége az lett, hogy a menyasszonytánc fent volt a sátorban, felváltva játszottak a zenekarok, és hajnalig tartott a dínomdánom :)
  • Zair #13498




    Most csak ezt találtam lefényképezve hirtelen. Még hallgató koromban csináltam. Én hülye komplett belsővel feljavítottam, hát mondhatom semmi nem látszik belőle...A pozitív panelvonalakat újra akartam vésni, aztán győzött a türelmetlenség.:-D
  • Zair #13497
    Én is makettezem, (maketteznék, ha volna időm...:-)) korábban 1/35 harcjármű, aztán hely hiányában 1/72 repülő II.VH., most ismét neki akarok feküdni és az I.VH-s kedvenceket megépíteni. De lehet, hogy én itt inkább az 1/48-as méretet preferálnám, szerintem kb. akkora lenne mint egy II.VH-s 1/72-es.
  • Papa01 #13496
    Betettem a linkek közé, köszi! :)
  • Zair #13495
    Nagyon vagány képek
  • Papa01 #13494
    Végre kész lett. El sem hiszem. :) Elég egyhangú munka volt.. :)
  • Papa01 #13493
    Zair, köszi szépen.. :) Mindjárt küldök neked egy privit... :)
    @ Zsolt: Ha nem beszélünk addig, érezd jól magad!! :)
  • whiteskull
    #13492
    Ma sikerült a Vaterán leütnöm egy Camel makettet. :))

    1:72-es, így sok helyet nem fog foglalni. :))))
  • whiteskull
    #13491
    Minden pillanatban jöhetnek értem. Ha 8-ig nem érnek ide, akkor megyek. :)))
  • Zair #13490
    Van egy minőségirányítási szakember végzettségem is, de mint azt említettem nem szeretem csinálni.
    Mennék én is Papa, de írom a cikket :-D
  • Papa01 #13489
    A libából szoktak rucás kását csinálni? Ma jössz repülni? :)
  • Zair #13488
    Bingó :-D
    Lassan mennék valamelyik masterre is, mert a fősulira szívesen visszamennék oktatni-csak ahhoz kéne legalább egy egyetemi diploma.
  • Sanyo
    #13487
    Akkor ezekszerint szocmunkás vagy? A párom is annak tanul, most végzős.
  • Zair #13486
    naná, hogy drukkolunk :-D
  • Zair #13485
    1000X köszi.
    No igen, az első komoly munkahelyem egy hajléktalan krízisszálló volt. 60-70 hajléktalan 4 szobában szétosztva, állandó éjszakás műszak :-D Fincsi volt.
    Egyébként soha annyi emberi sorsot nem ismertem meg, mint ott. Az alkesz korhelyen keresztül a vagyonából kiforgatott vállalkozón át a diplomás, szenvedélybeteg értelmiségi hajléktalanig mindenkit megtalálhattál. Sokan voltak közülük akik tényleg más szemétségéből kerültek oda. És sokan akik persze maguk hibájából. Isznak? Persze hogy isznak. Én is azt tenném, egy olyan életet hogyan lehet másképpen elviselni?
  • whiteskull
    #13484
    Ha már itt tartunk nekem is drukkolhattok.

    Megyek Kissomlyóra nótázni. :))

    Sült malac, liba, stb., meg egy cigányzenekar. :))))

    Nem biztos, hogy holnap tudok repülni. Mondjuk az se, hogy hazaérünk. :))
  • Papa01 #13483
    Igen, igazad van.. de mint mindenhol itt is vannak olyanok akikre nem szívesen emlékszik vissza az ember.
    De egy só mint száz, Zair, sok sikert neked!! :)
  • LeonSilver
    #13482
    Az biztos, hogy azt a munkát annyi pénzért tényleg csak elhivatottságból lehet csinálni. Nézd meg az intenzívet. Állandó stressz, sok gyógyithatatlan beteg köztük akár gyerekek is, 12 órás melódia. És nem az van, hogy bemegy és ellébecol amíg vége nem lesz a munkaidőnek. Igen kemény és nagyon sokszor "gusztustalan" dolgokat kell csinálni, zokszó nélkül és még csak hibázni sem lehet mert abba belehalhat a beteg.
  • Papa01 #13481
    Persze, semmi, gond! :) csak amiatt írtam, hogy nehogy ne kapd meg, és azt gondold, hogy nem válaszolok.. :D

    Munka: Én is Leonnal értek egyet, nagyon felnézek az orvosokra/ápolókra, sokkal komolyabb a munkájuk mint az enyém. (Ma is kellett visszamennem a kórházba.)
  • LeonSilver
    #13480
    Sok siker fater!

    Én nem gondolom, hogy szar lenne ott dolgozni. Sőt. Én mióta kórházban voltam szívesen tolnám az ipart egy sebészeten vagy egy intenzíven. Csak hát nincs hozzá szaGképzettségem ugye. Komolyan. Sokakkal ellentétben én tisztelem az orvosokat, ápolókat, beteghordókat (vagy kik is azok) és a takarítókat is. Mindenkinek volt annak idején hozzám egy kedves szava, megálltak velem beszélgetni, viccelődni és ez akkor, ott qrva sokat számított.
  • Zair #13479
    Köszi mindenkinek a drukkot, nagyon is számít! Papa, persze, bocs és tudom, hogy bunkóság nem válaszolni, de napok óta este evett haza a fene, reggel meg napközben rohantam este meg egyszerűen bezuhantam az ágyba - szóval ne haragudj és köszi a drukkot. A meló? Szakmámnak megfelelő vonal, egy drogcentrum. Most biztos azt gondoljátok, hogy szar egy ilyen helyen dolgozni, dehát ezt csak a magamfajta érti és szereti igazán :-D :-D :-D Jobb a kollektíva, kicsivel a pénz is. Korrektebbnek tűnik a vezetőség is.
  • Papa01 #13478
    Wow, köszi szépen, várom nagyon! :) Írtam neked sms-t, megkaptad? :)
    Milyen lesz az új meló? :)
  • sakkay
    #13477
    Ez nem semmi!!! Lézeres célzó berendezés gondolom alapból volt a gépeden....mond , hogy igen kérlek.
  • whiteskull
    #13476
    Ha számít valamit akkor szorítunk neked. :)))
  • Zair #13475
    Srácok, kis szerencsével hétfőn kiderül, itt hagyhatom-e ezt a folyóskaki munkahelyet! Bárcsak sikerülne....
    Bombázós / felderítős cikk in progress, 80%-ban kész.
  • kmarkdev
    #13474
    Köszi! A "régi" Logitech Extreme 3D a Jasta99 szeróján a homedrome.de-n. Az igazsághoz tartozik, hogy csak Púppal és Tevével mentem DrI és PfalzIII ellen, 2 feles pálesszal a tankban:).
  • Papa01 #13473
    Gratula! :) Melyik joy? Melyik szeró? :)