29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #13552
    Hali! Nézz utána az Usb - gameport átalakítónak, mert valahol olvastam, hogy az ffb az nem működik vele ... Nem akarok hülyeséget mondani, de valami ilyesmire emlékszem, jobb utánajárni !
  • whiteskull
    #13551
    FFB-s az jó belőle?
  • whiteskull
    #13550
    Találtam hozzá gameport-usb átalakítót. Azzal működik?
  • whiteskull
    #13549
    Kb. hasonlóra számítottam. Na mindegy. :))
  • Lacusch69
    #13548
    Lesz az még sz@rabb is...

    Endlösung: X52 botot felteszed a szekrény tetejére, és veszel helyette egy ILYET, lehetőleg USB-s csatlakozással.
  • whiteskull
    #13547
    Ja, a második mondat kérdés akart lenni. :)
  • whiteskull
    #13546
    Ha már joy. Az x52 nálatok is akadozva működik. Mostanában kezdte. Gondolom a műanyag tányér miatt. Próbáltam szilikon zsírral bekenni de csak annyi volt neki, mint halottnak a csók. :))
  • Zair #13545
    Ha arra gondolsz, hogy az oldalkormány "tekerő" axist ki akarod úgy iktatni, hogy a bot ne legyen csavarható, csak szimpla oldalkormány nélküli botként működjön mechanikusan is, akkor nincs rajta olyan.
  • whiteskull
    #13544
    Ha rágondolok, még mindig szédülök. :)))
  • Rolo3
    #13543
    Whiteskull!

    Köszi a tegnapi röppenést nagyon király volt!
  • Rolo3
    #13542
    Üdv!

    A kérdésedre, hogy le lehet fixálni az oldalkormány funkciót a joy-on hát nem lehet de nagyon jó kis ezköz a Saitek cyborg evo én is azt használom és kemény 2000 HUF volt az ára.
  • Sanyo
    #13541
    A dedi szerver nem ugrik fel a masterre, valami gond van arrafelé.
  • whiteskull
    #13540
    Ma este Rolóval repültünk. Először a lengyel szerver dobott ki bennünk, aztán a pcpilot szervere is elég furcsán működött. Repültünk vagy negyed órát, és egyikünk sem tudta lelőni a másikat. :)

    Aztán Rolót már nem is engedte vissza.

    A karrier módot sem tudtam behozni, így remélem ezek az új patch előjelei voltak. :)
  • otiq
    #13539
    Én ma kipróbáltam, hogy a kormányomhoz (Ms Sidewinder force feedback) való pedál működik-e és igen, össze lehet hozni. Bár kellett állítgatnom a joyt és a lábkormányt még fél órát. Persze ez nem tökéletes, mivel a gáz és fék pedál nem tök egyforma és nem tolom hanem taposom őket, valamint a vezérlőpultban hiába állítottam be, hogy az elsődleges a joy, úgylátszik mivel microsoftos hardver akkor is a kormányt preferálja az xp.
    Egy kérdés még a végére akinek szintén saitek cyborg evo-ja van, hogy ugye nem lehet fixálni a joy tekerését? Ki tudom kapcsolni a rofban de nem találtam olyan tekerőt rajta amivel úgy megszorítanám, hogy ne tudjam elfordítani.
  • Papa01 #13538
    Szia Rolo,
    én lehet este felé felmegyek.. :)
  • Rolo3
    #13537
    Üdv mindenkinek!
    Jön ma valaki röppenni?
  • Papa01 #13536
    Nagy vagy Zair, köszi! :) Nagyon várom már! :)
  • LeonSilver
    #13535
    Igen. 64b alatt még varázsolni sem lehet gémportot. Én legalább 1/2 évig próbálkoztam vele.
  • Zair #13534
    Papa, utolsó simítások, holnap küldöm!
  • DummyBoy
    #13533
    ROF-ban van, igen jó ráadásul ...

    Ellenben a Vista-s dologgal kapcsolatban nem tudok segyteni, de majd utánajárok ...

    Nekem Win7 alatt is sikerült gameportot varázsolni, de sajna csak 32 bit alatt megy ... Viszont nem FFB-t próbáltam :(
  • Lacusch69
    #13532
    Uraim, egy kis segítség kellene (elsősorban Dummy...)

    Il-2 fórum, 32070hsz-om. (Vista - gameport - FFB témakör)

    Valamint: RoF-ban van FFB?
  • Papa01 #13531
    Köszi szépen, örülök, hogy tetszik! :)
  • Fokker
    #13530
    díszállatkereskedő
  • Fokker
    #13529
    díszállat kereskedőnél kérdezted? csinálhatna egy egyedi akváriumot. csak fejjel lefelé lenne használva :)
  • Fokker
    #13528
    @Zair : sok sikert az új munkához, én is felnézek rád is és minden eü-ben dolgozóra. én is maketteztem 10-16 éves koromig, sajnos a diorámáig már nem jutottam el, pedig szerettem volna. 90-ben csehszlovák KCS makettekkel kezdtem, rengeteget kellett reszelni, de óccó volt, tanulni meg ideális. aztán jöttek Italerik nagy számmal, meg 1 db Tamiya. akkoriban a modellrepülő volt a nagy álom. tavaly belekóstoltam, hála a kínai cuccoknak, de idén fel kellett függesztenem anyagi okok miatt.

    @whiteskull : én is drukkolok.

    @Papa : teljesen jó lett a 777 felirat, sztem tökéletes. a részletes letölthető cuccokért külön köszönet.
  • whiteskull
    #13527
    Kéne róla képet csinálnom. Itthon csak egy-kettő van. A többi nagy része anyuék garázsában.Éppen most lett kész egy kis műhelyszerűség ott. Egyik barátommal tervezünk ott téli napokon egy-két makettezős napot eltölteni. :))
  • Zair #13526
    Köszi, sajnos anyámnál van ledobozolva, mert nincsen hozzá megfelelő méretű vitrinem (40X40 cm-es az alap). De most be akarok egyre invesztálni csak Szegeden nincs egy k*va Ikea vagy ilyesmi, üvegessel meg háromszor annyit kérnek érte.

    A tieidet meg lehet nézni valahol?
  • whiteskull
    #13525
    Húú ez nagyon szép! :))

  • Papa01 #13524
    Oki, 9.. :)
  • brendon566
    #13523
    Papa most értem haza, majd 9 felee jó neked?
    ha nem, akkor megyek amint irtál
  • Papa01 #13522
    Köszi szépen! :)
  • Papa01 #13521
    Máté, majd TS-re gyere már majd fel! :) Köszi!
  • brendon566
    #13520
    Valaki nem tudná megmondani, Pesten mely Médiában lehet(ett) kapni olcsón a cyborg-ot?
  • sakkay
    #13519
    Gondoltam rá, csak nincsen helyem, meg azt hiszem kockára tenném az életemet. Egy rózsaszín nyúllal élek együtt, de néha átváltozik valami igazán félelmetes állattá.
  • DummyBoy
    #13518
    Ettől függetlenül lehet ... csak tedd félre a kormány részét, hogy ne zavarjon :)
  • sakkay
    #13517
    Na azt hiszem nem, mert a kormányba csatlakozik(olyan mint a billentyűzet) és a kormány csatlakozik a géphez... nemtom' miért hittem , hogy mindkettő a géphez csatlakozik külön.
  • sakkay
    #13516
    Srácok, régi kormányhoz való pedált lehet használni a joy mellé?? Hülye vagyok a műszaki dolgokhoz...kivéve egy két mást.
  • Gascan #13515
    akkor ezt mosta pálesz nevére irjuk inkább, nem? :D
  • Zair #13514
    Na így penge! Nagggyon faxa!
  • Sanyo
    #13513
    Mindenkinek nagyon köszönöm a segítségét. Egy gonddal kevesebb, egy időre. :) Más dolgok (ami nem feltétlenül probléma) miatt így is eleget fő a fejem.