29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • kmarkdev
    #13472
    Na, 50 perc repülés után ez lett a vége...
  • Fokker
    #13471
    ez igen!
  • kmarkdev
    #13470
    Sziasztok, ennyi a különbség nálam , ha jó joy-jal repülök... (a találati statom a vackokkal 18-25% szokott lenni).
  • Papa01 #13469
  • DummyBoy
    #13468
    Semmi extra ... próbáltam lenyugtatni egy ifjabb trollkodó kollégát, és azután is becsúszott egy HSZ, hogy a házigazda felszólított bennünket, hogy ne folytassuk különben tábla ...

    Szóval jogos a tábla, érdekes hogy ilyen sokáig kihúztam nélküle :) BF2 topikban anno még verseny is volt - ki tud többet összeszedni, oda jártak stresszoldani a modik :) A fél topik bannolva volt :)
  • brendon566
    #13467
    Hja h ezen már tulvagyunk, sry...repülök közben csak fél szemmel figyelek
  • Papa01 #13466
    Nem is kifogásoltam az árat sehol.. :)))))
  • brendon566
    #13465
    hmm vagy 30-40, de te kértél jót:). (Lehet már olcsóbb)
    Azért nem az Iphone mert az meg már igen drága.
  • Papa01 #13464
    Köszi a választ! :) Mennyi egy ilyen masina? Nekem mondjuk a GPS nem kellene, mert nincs autóm sem.. :) De rákeresek mindenféleképpen! :)
  • Papa01 #13463
    Megteszteljük majd! :)
  • kmarkdev
    #13462
    Nekem Nokia E52-m van, zenét is hallgatok vele, és ezen kívül mindent tud, amire nekem szükségem van:
    3G, Bluetooth, Exchange Kliens, Wlan, GPS, 3.2 Mpix kamera. Mellesleg szép is, és fémből van, nem műanyagból. Igazi üzleti teló, az akksija 2-2.5x nagyobb az átlagosnál, átlag 1 hétig bírja az intenzív használatot.
    Ha lehet, kártyafüggetlent vegyél, annak a menüjét nem sz@rják tele a szolgáltatók...
  • Lacusch69
    #13461
    Most telepítek egy külön MS XP-t csak azért, hogy a Vista mellett legyen egy olyan oprendszerem az Il-2 nek és a RoF-nak (SoW is?), amin megy a jó öreg gameportos MS Sidewinder FFB-m.
  • Papa01 #13460
    Ez hatalmas volt, Dummy! :)) Mi rosszat tettél?? :)
  • DummyBoy
    #13459
    Na én botfülű vagyok, szóval én meg sem szólalok ... zenehallgatásra nekem már az első MP3-om lejáccós mobilok is tökéletesek voltak :)

    Az mondjuk már kérdés, hogy én Alvin és a Mókusokat hallgatok, meg System of a Dawn-t, nem pedig a Nemzeti Filharmónikusokat :)
  • Papa01 #13458
    Én arra törekszem, hogy 1 db kütyü legyen nálam.. :) Hajlamos vagyok elhagyni a dolgaimat.. :D

    @ Sanyo: Köszi szépen!
  • Sanyo
    #13457
    Nah beledobtam még 4 giga ramot a szerverbe, de most pár napig desktop gépnek is használnom kell.
  • brendon566
    #13456
    ohh sorry amint kattintottam esett le..."ipod touch" :)
  • brendon566
    #13455
    Zenehallgatásra meg minden egyéb másra amit el lehet várni egy telefontól, a telefonáláson és kamerázáson kívül:) : I phone tuch...
    meg mellé valami szutyok teló.
    De zenélésre semmi jobbat nem tudok... részemről.
  • Papa01 #13454
  • sakkay
    #13453
    Sajna detalán'nemnem'
  • Papa01 #13452
    OFF:


    Urak! :)
    Zene hallgatáshoz, milyen mobilt javasolnátok? Ami tényleg jó... Jelenleg egy 3 éves Sony Ericsson w200i mobilon van, hangzásilag nagyon tetszik az is.. csak sajnos halódik...
    Köszönöm a válaszokat:
    Papa :)
    /ON
  • Papa01 #13451
    Gratulálok a vételhez, remélem megleszel vele elégedve! :)
  • Maci23
    #13450
    Nah megvettem,úgyhogy jövő héten megjön!Kíváncsi leszek rá, így az x52 után milyen lesz!És megyek fel reppeni veletek! :D
  • sakkay
    #13449
    K**va gyorsan vedd meg...
  • Papa01 #13448
    Húha! Most látom, Force-os! Csapj le rá!!
  • Papa01 #13447
    Gyere majd fel közös repülésre is! :)

    A joy nagyon jó az X-52 botját cseréltem le erre.. :) (Csak ROF-ban.)
    De ez szerintem picit borsos, Pesten 2k-ért hozzá lehet jutni. Bontatlanul, garival.
  • Maci23
    #13446
    Mert így kezdőként,szerintem minimum 50%-t dob az hogy van egy oldal ahol valaki megfogalmazza az összed felmerülő kérdést,és még segítőkész is mindenki!Lényeg,ha nincs ilyen összefoglalás akkor nem hiszem hogy vettem volna RoF-t!Úgyhogy ezügybe köszi! :D És így hiába is megy nehezen a játék,szívesen játtszok vele!

    Papa,mond meg nekem légyszi akkor adok egy linket hogy ez jó e(már RoF-hoz visszatérve) Link

    Köszi!
  • Papa01 #13445
    Köszi, igyekszem! :)
    De az FSX szimulátorokhoz is elég komoly FAQ van. Nem tudom, láttad -e.

    Nekem a linkelt FSX van meg és vettem hozzá egy F-16-os kieget. Tény hogy elég drágák a kiegészítők, főleg ahhoz képest, hogy a ROF-ban mennyi egy gép, de sajnos ez van. Én elvből nem varezolom le őket akármennyire vágyom rá.

    Talán köztes megoldás ha egy FSX 2004-et veszel meg, ami csak 2690 Ft. Azt mondják, a hozzáértők, nagyon gyönyörűre fel lehet mod-olni. :)
  • LeonSilver
    #13444
    Nem KELL hozzá venni semmit. Amiről Te beszélsz (pl.:röptér) az csak grafikailag más, egyébként benne van a játékban. Tehát ha megveszed az FSX-et akkor akár Ferihegyről is indulhatsz de ha úgy tartja úri kedved akkor akár Fokvárosból is vagy éppen Clevelandből. Az összes röptér benne van a játékban.
  • Maci23
    #13443
    Értem én persze, de a Rof-ot azért vettem meg mert tettszik,de az FSX az nem tudom hogy tettszik-e!A ROf egyszerű, megveszem,meg a gépeket kell szép lassan megvenni!De FSX , én komolyan mondom nem igazodok ki rajta!Alapjáték,nem nagyon tudom az mit tartalmaz,(vagyis nagyjából igen) utána reptereket vehetsz stb.Írnak ilyen időjárás progikat hozzá... nekem ez annyira nem érthető,pedig érdeklődve figyelem a repülős forumokat mindig!
    Alapjáték 9900Ft + 1 reptér 5500 Ft!Ez már 15000Ft!Nem panaszkodom félre ne érts,mert lehet előbb vennék egy g940-t,és megbirkóznék az általa keltett lemondással,de amíg nem látom ennek értelmét addig sajnálom rá a pénzt!És hogyan találjak benne értelmet ha sehova sem lehet segítségért fordulni!Már vagy 1 éve szenvedek az fsx-el mert sehol nem lehet megtanulni az "alapokat"!

    A rof-ba hamarabb belejön az ember,köszönhetően a rof.hu-nak mert ott minden le van írva magyarul és érthetően!És ezért szerethetőbb is egy most kezdő játékosnak!
  • Papa01 #13442
    MS Flight Simulator X Gold Edition - 9 890 Ft
  • LeonSilver
    #13441
    http://www.game.co.uk/search.aspx?&s=Microsoft+Flight+Simulator+X

    ~11£

    A DeLuxe meg ~23£

    http://www.game.co.uk/search.aspx?&s=Microsoft+Flight+Simulator+X+Deluxe+Edition
  • Papa01 #13440
    Az élet sajnos lemondással is jár.. Egyébként a 15k-20k-t hogyan számoltad ki?
  • LeonSilver
    #13439
    Most nem azért a kétforintért de még el is hinném, hogy gátol a felszállásban a sok angol szöveg ha mondjuk a BS-ről lenne szó és végig kellene csinálnod kézzel a rampstartot. De ezek a gépek egy hangyányit egyszerűbbek. Mi az ami nem megy?
  • Maci23
    #13438
    Jólvanna, a Rof-ot is megvettem eredetibe,de azt ne várja el senki tőlem hogy kifizetek 15-20000 Ft-ot látatlanba!
  • Papa01 #13437
    Szia!

    Nincs fordítás, de itt szerintem mindent megtalálsz ami a játékkal kapcsolatosan érdekelhet.. :)
    riseofflight.hu
    A többiektől elnézést kérek...
  • RMarvin
    #13436
    Üdv! Létezik valamiféle fordítás a játékhoz? Imádom az első világháborús témát, de ez a sok angol szöveg komolyan gátol már a felszállásban is. Köszi!
  • Sanyo
    #13435
    Lehet azzal is, de mint máshol, itt is mindenből csak eredetit használok.
  • Papa01 #13434
    Azt kell mondjam Leon-nak igaza van, a warez itt sem megy, semmilyen témában.
  • LeonSilver
    #13433
    Ugyan úgy tudod berakni mint az eredetibe.