29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #13592
    Nekem volt egy nagyon fasza borsodi katonám aki civilben vadász volt.
    Soha annyi vadat nem ettem mint akkor :D Volt az a nordic vagy mi a rák hűtőtáska, abba hordta a husit.
  • LeonSilver
    #13591
    A faterom tudott olyant kreálni apukám, hogy a környéken a csodájára jártak. Saját maga kísérletezett ki egy fűszerkeveréket hozzá :) De a Spider (nem ösmered?) barátom is kitűnőt tud csinálni. Nincs is jobb egy vörösboros marhaperküttné, nokedlivel, kovászossal :D
  • DummyBoy
    #13590
    Namegaztán a vörösboros szarvaspörkölt ...
  • whiteskull
    #13589
    Tudod ez olyan, hogy én szeretem a pörköltet is meg a vörösbort is.

    Na de a kettőt együtt még jobban. :))))))
  • Papa01 #13588
    :D
  • LeonSilver
    #13587
    Én 26 :)
  • DummyBoy
    #13586
    Az élet apró örömei
  • Zair #13585
    Szerintem megnősülni királyság. Én 3 éve nős vagyok.
    De azért ROF-ozni is királyság. :-D
    Nem is tudom melyik a nagyobb királyság.
    16:00-kor megyek a vezírhez fölmondani. Ezek miatt a pillanatok miatt érdemes élni:-D
  • whiteskull
    #13584
    Tegnap nagyon fáradt voltam, de ma szerintem menni fogok. :)
  • whiteskull
    #13583
    Nem baj! Ne szomorkodj! Attól még lehet, hogy jó lesz. :D
  • Sanyo
    #13582
    Én igen, csak 24"-en.
  • Rolo3
    #13581
    Sziasztok!

    Remélem ma már jön valaki repülni mert már jó ideje nem találkoztam senkivel a szerveren!
  • Lacusch69
    #13580
    Uraim, valaki használ 22"-os monitort full HD felbontásban?
  • Papa01 #13579
    Neeem, az nincs... :D
  • whiteskull
    #13578
    Szesz van benne? :DDD
  • Papa01 #13577
    Remélem tetszeni fog! :)
  • whiteskull
    #13576
    Titokzatos vagy. De kivárjuk. :)

    Mondjuk mást nem is tehetünk. :D
  • Papa01 #13575
    Neem, nem még, de már jó lenne az is! :) Annak sajnos anyagi okai vannak még.. :( ROF-os dolog.. :)
  • LeonSilver
    #13574
    Na Papa. Megnősülsz?
  • Papa01 #13573
    Most én is eltűntem, de ennek örömteli oka van... :) Ez a hét ilyen lesz, bocsi Márkó mester! :)
  • kmarkdev
    #13572
    Valóban, a DVIIF nagyon jó mutatókkal rendelkezik, de inkább nagy magasságban van előnyben a többi géppel szemben, és mindenképp BnZ harcmodort alkalmazva. Mivel multiban legtöbbször alacsonyan vívunk fordulóharcot, eleve "kiszorul" közülünk. Pilótája szórakozhat az uncsi lecsapok-elhibázom-visszaemelkedek módszerrel, míg meg nem unja, és fordulóharcba nem kezd; ilyenkor gyorsan lelövik.
    Eredményes használatához szemléletmód-váltásra van szükség a magyar ROF-közösségen belül, azaz társas taktikák és BnZ alkalmazására. De a közös repidőpontokat nem is olyan egyszerű egyeztetni, és a sötét oldal csábítása is mindig erősebb :)
  • Rolo3
    #13571
    üdv!

    Valaki röppenni a mai este folyamán?
  • sakkay
    #13570
    Köszönöm...látom igazi egyéniség.D7f verziót repüli valaki rendszeresen? Mert tök jó adatai vannak, mégsem nagyon látom multibam..
  • Fokker
    #13569
    sztem az eddigi legjobb forgómotoros gép. fordulékonyságban a camel és a dr1. után a 3. legjobb. kezelhetőségben viszont veri mindkettőt. az egy géppuska nem az erőssége, de ritkán akad, és halálpontosan lehet vele célozni. mivel 500 lőszert használ, így u. annyi lövés után ürül ki, mint a dupla géppuskák. két negatívuma van, az egyik a gyenge sárkányszerkezet, a másik a dugózás. ha elkezd dugózni, nehéz kiszedni. biztos ki lehet valahogy, de én még nem jöttem rá a módjára. viszont eléggé érezni hogy mikor fog dugózni, így meg lehet előzni a bajt. nagyon kezes, de mégis irdatlanul fordul. nekem a no.1. jelenleg.
  • Zair #13568
    Az tuti, de halál pontosan lehet vele célozni.
    (Mondjuk 20 méterről mivel nem...)
  • sakkay
    #13567
    Hu..azt nem is néztem.
  • whiteskull
    #13566
    Hát nagyot fordul az biztos, de óvatosnak kell lenni vele. Viszont csak egy géppuskája van.
  • whiteskull
    #13565
    A legkonkrétabb időpont a hamarosan volt. :)))
  • sakkay
    #13564
    Milyen repülni a pup-ot?
  • sakkay
    #13563
    Mit is mondtak, mikor érkezik az új folt?
  • whiteskull
    #13562
    Már el is rendeztem mindent. Elvileg a héten itt lesz. :))
  • LeonSilver
    #13561
    Az enyém ha jól emlékszem 1999-es és még mindig tökéletesen működik! A "markolaton" a kisujjnál van egy érzékelő, ha nem fogod a joyt ergo nincs "eltakarva" az érzékelő akkor nem működik az FFB. Tehát nem akar leugrani a gépről ha bekapcsolod vagy éppen otthagyod valamiért. A lógiteké például minden bekapcsolásnál majd leugrott az asztalról. Mikroszoft ide mikroszoft oda, kurva jó hardver eszköz. Majd meglátod Te is!
  • whiteskull
    #13560
    Akkor még egy okkal több, hogy xp-t használjak. :)))

    Örülök, hogy ilyen szépeket írtál erről a joyról.

    Most már úgy néz ki nekem is van ilyenem.:)))
  • LeonSilver
    #13559
    Az XP simán, különösebb gond nélkül viszi a gémportos cuccokat. Ha alaplapi hangkeltőd van amihez nincs gémport akkor kell venni egy néhány ezer forintos szart és használni a gémportját.
    Sajnos a Vista és a W7 nem támogatja magát a gémportot. Én kurva sokat kínlódtam (lévén van egy MS SideWinder FFB pro joyom) de igazán nem lett eredménye a dolognak. És a port része csak az egyik fele. Sajnálatos módon egyik oprendszer sem tartalmaz drivert ezekhez a joyokhoz. Még ha sikerül is ráerőszakolni a wondózra így vagy úgy a joyt, akkor sem fogja rendesen használni. Nekem sikerült egyszer a gémportot valahogy működésre bírni de hába toltam rá a joyt. Ugyan ez volt az átaéakítóval is. Mivel nincs driver ezért nem is használta a joyt a win. Pedig az MS SideWinder FFB pro (az első verzió) a mai napig a legjobb FFB-s joy.
  • whiteskull
    #13558
    Oké, tárgytalan a kérdés. Tovább olvastam. Nem kompatibilis vele. :))
  • whiteskull
    #13557
    Egyenlőre xp.
  • LeonSilver
    #13556
    Milyen oprencer alatt akarod használni?
  • whiteskull
    #13555
    Ez az lehet?
  • Lacusch69
    #13554
    Elméletileg létezik origi Microsoft gameport-USB átalakító, azzal működik az FFB is.
    De én olyat még csak a Wikipédián láttam... :)
  • whiteskull
    #13553
    Akkor biztos, ami biztosa alapon marad a sima. :)))

    Mondjuk úgy is xp alatt repkedek, mert duálos a procim. :)))