29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13632
    Kép az új bombacélzóról! Urak, ez nagyon szigorú lesz! :) De szerintem a javítás csak hónap végén fog megjelenni...

    A ROF.hu-ra csak du. fog kimenni hírként.. :(
  • whiteskull
    #13631
    Gratulálok Papa! Megérdemeltétek! :))
  • Papa01 #13630
    Köszönöm a Te cikkeidet is Zair mester! :) Majd mesélj mi volt.. :)
    Láttad a #13588-as HSZ-t?
  • Zair #13629
    Papa Öhö bódottá, nagyon örülök!
  • Papa01 #13628
    Én is köszönöm a cikkeket, és a GYIK-be került HSZ-eket! :)
  • DummyBoy
    #13627
    Wóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!

    GRATULA!!!!!

  • RedRiot
    #13626
    Gratulálok!
  • RedRiot
    #13625
    Aaaah, ne csinájjátok má'! :)
    A forgómotor a világ nyolcadik csodája, a vörösboros marhapörkölt meg a kilencedik! :DDDD
  • Solt
    #13624
    LE A KALAPPAL!!!!
  • Fokker
    #13623
    no még 5 perc és fennt vagyok...
  • Papa01 #13622
    Köszi szépen! :)
  • LeonSilver
    #13621
    Drakulálok Papu ;)
  • Papa01 #13620
    Köszi szépen, és az írásaidat is! :)Szerintem is ez a legjobb társaság! :)
  • Fokker
    #13619
    apropopó, ma felnézek egy kicsit a szeróra. pár perc múlva.
  • Fokker
    #13618
    ez igen! granula! jó érzés Közétek tartozni!


    főzés: imádok főzni, mint ahogy enni is. vörösboros marhapöri nokedlivel megy, 4.5 órát főztem kizárólag vörösborban(itt csesztem el, először vizet kellett volna hozzá adni, amikor lefő, azután borral pótolni). viszont a specialitásom a sztrapacska. nem spórolok a juhtúróval, hagymával és szalonnával, viszont a krumplit kihagyom a tésztából, így sima nokedlivel csinálom. sztem rohadt jó. meg szerény is vagyok
  • Papa01 #13617
    Köszönjük szépen! :)
  • Sanyo
    #13616
    Hír a rofhun és a pcpiloton. :)
  • sakkay
    #13615
    Ja, és gratula a 777 díjért a kedves szerkesztő uraknak.
  • sakkay
    #13614
    Így van. De azért nekem így jobb.
    A nyáron 4!!!lagzin voltam abból 3 közvetlen kollégám..hát nem kaptam kedvet de nem volt rossz. Kész szakértők voltunk a végére.
  • Zair #13613
    Azazazazaz TG-s virsli, löncshús meg valami részecskegyorsító, lehetőleg égetett szesz formájában :-D Ismerős.

    Papa, ez a felmondós videó zseniális! Persze geciznek velem, nem akarnak dec.1-gyel elengedni, de leszarom:-D Majd kitalálok vmi, pl. beverek egy ablakot, vagy megcsöcsörészem a főnök nejét, hogy rendkívüli felmondás legyen :-DDDDDDDDDDD
    Megoldom....

    íLeon, 26 év? És minden OK?
  • DummyBoy
    #13612
    Nos igen :) Mondjuk rám mindenki azt mondja inkébb ruházna mint etetne ...

    Melóban munkatársaim azon röhögnek, hogy a havi kajapénzem általában 10-én elfogy, mert leves - főétel - saláta - desszert (mindez egy kis kenyérrel) után még megeszem a maradékokat ... 75 kiló felett nem nagyon vagyok pedig :)
  • DummyBoy
    #13611
    Én nem vagyok melegszendvicspárti, 2 oka van:

    1 - volt saját melegszendvicsreceptünk: Tőmondatokban: Mindent bele kell tenni ami van a hűtőben ... Nem is rossz, bár néha a pálinka kicsit megváltoztatta az ízét :)

    2 - Voltak a koleszben melegszendvics partik ... az egyikre hála istenek későn értem oda, nekem nem jutott, de a srácok azt mesélték, hogy ez volt a legjobb szenyó az évben ... Én botor rákérdeztem miből csinálták: Mire a 2 "szakács" előhozott pár üres kutyakonzervet ...
  • whiteskull
    #13610
    Azért látom a hasát szereti mindenki. :)))))
  • Lacusch69
    #13609
    A seregben kínunkban ruszki olajoshalat főztünk dobozában, vasalótalpon. Ha ettél már rosszat...

    Viszont az asszonykám szerint én vagyok a világ No.1. melegszendvics-készítője.
  • DummyBoy
    #13608
    Én 8 évig voltam kollégista ... olyan pörköltet rittyentettem parasztkolbászból hogy ihaj :) Tesco gazdaságos párizsiból legalább 4
    féle különböző főtt ételt tudtunk csinálni :) Meg vagdalthúsból :)

    Volt olyan fősulin, hogy buli után hajnalban nekiálltunk rántottát csinálni, mindent beleraktunk, amit csak a hűtőben találtunk - hagyma - sonka - kolbász - sajt ... Életem legjobb rántottája volt ... Mondjuk másnap reggel meglepődtünk kicsit, mikor megtaláltuk a 15 felütött tojást érintetlenül egy tálban :)

    Utána jött az albérlet, rengeteg főzős bulival, bár én inkább csak kukta voltam ...

    Szóval tőlem nem áll távol a gasztronómia, de én inkább felhasználó vagyok ... Bár ha új életet kellene kezdenem, lehet megtanulnám a szakácsmesterséget ...

    Mondjuk volt olyan szobatársam, aki nemhogy zacskós levest, de még teát sem tudott főzni ... Mai napig szállóige: egyszer bevásárlás után beugrottam hozzájuk, és a frissen vásárol Füstölt Főtt pulykacombot bedobtam a hűtőjükbe ... (gyk: rendes fogóscomb formájó sztaff, amire öles betűkkel van ráírva hogy FÜSTÖLT FŐTT PULYKACOMB)

    Eltelik 10 perc, megérkezik a kolléga: A nap kérdése: "Srácok, kié az oldalas a hűtőben? Megehetem?"

    o.O - 2 perc csend ... gondolkodtam rajta, hogy hol a picsába látott ez oldalast, mikor 4 sörön meg a combon kívül én nem láttam semmit ...

    Odamentem megkérdezni hogy hol találta? - Erre rámutatott a combra és így szólt: "Ott, azaz ..."

    Teátrális mozdulatokkal kiemeltem a hűtőből a combot, majd nagyjából 20 percig visítottunk a röhögéstől ...
  • Sanyo
    #13607
    Már bonyolultabb mint egy limonádé... :D
  • whiteskull
    #13606
    Én lógatós teával kezdtem. Aztán rájöttem, hogy egy pörkölt se sokkal nehezebb. Mást meg nem is akarok megtanulni. :))))))))
  • whiteskull
    #13605
    Akkor végül is nős vagy, csak papírod nincs róla. :)))
  • Sanyo
    #13604
    Tojásrántottában verhetetlen vagyok, de ki az aki nem? :D A párommal mi is tervezgetünk, aki amúgy istenien főz, ha éppen van kedve hozzá. Közös kölök még nincs, de a szívem csücskének most 13 éves lányát sajátként szeretem és nevelem (már amikor hagyja).
  • sakkay
    #13603
    Én nem vagyok nős, de csak áltatom magam.. 10 éves a fiam, a nő akivel együtt élek , meg a fiam anyja. És ráadásul egyre gyakrabban célozgatnak nem akarom-e már elvenni. Szorul a hurok..
  • whiteskull
    #13602
    Ugyanígy vagyok ezzel én is. :))))
  • Papa01 #13601
    Én totál fakezű vagyok.. a párom is most tanulgat főzni.. :)) de ő ügyes! :)
  • DummyBoy
    #13600
    Hála istennek - nálunk egyetlen kedvesem a család legjobb szakácsa (És nem csak szerintem, hanem anyukája és nagymamája szerint is :) ) - cukrásza, és még ráadásul szereti is csinálni :)

    Valamint öcsém apósa is vadász, szóval mikor hazamegyünk, mindig van valami "meglepi" (Főleg mivel öcsém drága neje tudja hogy élek - halok a házicuccokért, ő mindig meglep valamivel :) )

    Viszont a koviubi az más tészta ... párom bele tud fulladni, engem meg a világból ki lehet vele kergetni :)
  • Papa01 #13599
    Jaja, én is imádom, magában is, de egy sima zsíros deszkát is hogy fel tud turbózni.. :)
  • whiteskull
    #13598
    Hofi volt. :)))

    Legalábbis azt hiszem. :)))))))
  • whiteskull
    #13597
    Nagy áldás, ha a környezetben valaki szeret főzni. :)))

    Általában az én főztöm is el szokott fogyni. Van olyan buli, ahová évente már a megkérdezésem nélkül beírnak szakácsnak. :)))
  • LeonSilver
    #13596
    Az az érdekes Papa, hogy engem régebben (olyan 10-15 éve) kilehetett volna kergetni a világból egy kis darab kovászos ubornyákkal. Most meg ha választani lehet a kovászos és az ecetes között csak is a kovászos jöhet számításba. Drága jó anyám olyant tud nekem csinálni, hogy csak na. Simán rájárok és minden nélkül, csak úgy csócsálom :D
  • Papa01 #13595
    Ez a viccből van? :)
  • whiteskull
    #13594
    Ne tetézd, ne tetézd! :)))
  • Papa01 #13593
    A kovászos nagy kedvenc.. :)