29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13674
    :)
  • Papa01 #13673
    Zsolti mester, ma nem is jössz, mert "nagyjavítás" van?
  • whiteskull
    #13672
    Egy Genius hangkártyán van. Ez számít?
  • whiteskull
    #13671
    Igen, bent van a game port.

    Igen, érzem, hogy van ellenállása. Bár néha teljesen megszűnik, majd visszajön, ahogy mozgatom.
  • Papa01 #13670
    A kedvedért még frissítettem is! :)
  • LeonSilver
    #13669
    Az eszközkezelőben látszik a hangkeltő gémportja egyáltalán?
    Ha összedugod a cuccot (gémport, táp) akkor ha megfogod a joyt és mozgatod van ellenállása?
  • Papa01 #13668
    Ha a megabundle-t veszed meg, nem teljesen mindegy mit ajánlunk megvételre?
    Részemről:Alba2, Pd3a.
    Egyébként Milyen géppel repüljek? bejegyzést láttad a GYIK-ben? :)
  • Maci23
    #13667
    Sziasztok!

    Azon gondolkodám hogy megvegyem e a megabundle-t ,ami 65 dollár! Tudom hogy van hogy ki milyen géppel repüljön "menü" a Rof.hu-n, de mégis meglyik gépeket ajánlátok hogy biztosra meglegyen! Vagy ez teljesen az amelyik tetszik dolog? :D
    Kéne egy lista hogy nah barátom ezek legyenek a hangárodba! :D

    Üdv!
  • whiteskull
    #13666
    Én is remélem, de egyenlőre nem jön össze. :)))
  • whiteskull
    #13665
    Köszi szépen!

    Most megjelent a joy a listában, viszont azt írja ki, hogy nincs csatlakozva.
  • Zair #13664
    Szubjektív vélemény, de LG-m még semmim nem ment tönkre, pedig az a moncim, dvd íróm, hűtőm, klímám, meg néhány konyhai ketyere, de soha egy sem ment tönkre és sem szervizeltetni sem garizni ne kellett. Samsung cuccokat sajnos már nem egyszer.
  • Papa01 #13663
    Remélem este már azzal fogsz röppenni! :)
  • LeonSilver
    #13662
    Jajám!
  • Lacusch69
    #13661
    XP-re nincs driver.
    A "játékvezérlők" beállításánál klikkelj a "microsoft sidewinder auto detect"-re (vagy valami ilyesmi)
    Nem tudod szabályozni a FFB erejét, de használható lesz, jó visszajelzéseket fog adni.
  • whiteskull
    #13660
    Egy kis segítségre lenne szükségem. :))

    Meg jött a Microsoft Sidewinder Pro 3.0 Joyom, de csak win95-98-as driver van hozzá. (A neten nem találtam kifejezetten xp-t) Jó az ha kompatibilitási módban indítom, a setupot? Vagyis nem tűnik jónak, mert nem találja a Game portot.

    Ha valaki tud xp-s drivert, vagy valami segítséget, azt megköszönném. :))
  • Papa01 #13659
  • sakkay
    #13658
    Este felmegyek egy picit én is.
  • Papa01 #13657
    Tegnap repültem egy csóppet, ma is szeretnék.. :))
  • Klusi86
    #13656
    Hello Papa, mostanság nem repülsz? És a többiek? Inkább itt bájcsevegtek mintsem feljönnétek a szeróra repülni egyet, megnézni mit fejlődtem
  • Papa01 #13655
    Én sajna, nem.. :(
  • LeonSilver
    #13654
    uff

    Srácok, van valaki aki kicsit jobban ért a TV készülékekhez?
    Az öcsém akar venni, kinézett kettőd de nem tud dönteni, hogy
    ez vagy ez legyen. Én az LG-re szavaztam :) Nekem samum van de mintha ez az LG jobb volna egy "kicsit". Mi a véleményetek?

    un
  • Papa01 #13653
    Oki. :)
    @ whiteskull: Plusz a nagy számok törvénye.. :D
  • whiteskull
    #13652
    Egy pohár bor csodákat tud tenni. :)))
  • sakkay
    #13651
    Nem gond..
  • Papa01 #13650
    Persze, én is! :) Simán! Igaz, szerintem én szarabbul lövök, mint repülök! :)
  • whiteskull
    #13649
    Én simán beülök lövésznek egy-két vidámabb pillanatomban. :)))
  • Papa01 #13648
    Szerintem majd menni fog a balhé, mindenki pilóta akar lenni! :D Szerencsés vagy! :)
    @ Zair: Igen , látom nagyon málé voltam, nem vettem észre! :) A filmet láttad már egyébként? :) Jó nő a főnök felesége?? :D
  • Zair #13647
    Bár ami azt illeti, mivel vannak free playcard template-k a neten, még első VH-s repülőkkel is meg lehetne csinálni. Nem egy nagy mutatvány háromoldali rajzokból ilyen sziluetteket csinálni, a többit meg elintézi az Illustrator meg a Indesign. De faszán nézne ki!

    Csak az az egy gond, hogy van-e nyomda, aki ilyesmit kivágni/kinyomtatni ki tudna, illetve mennyiért.
  • Papa01 #13646
    Sakkay, bocsánatot kérek, véletlenül a te HSZ-edet töröltem, az én hibás post-om helyett!!!
  • sakkay
    #13645
    Na lövészem már van...a fiam teljesen rá van izgulva az 1vh, meg a 30-as évek bombázóira..elég beteg dolog. Már alig várja , hogy kijöjjön.
  • Papa01 #13644
    Hírként a riseofflight.hu-n is... :)

    Megjelent az első kép az Handley Page O/400-as bombacélzójáról!

    Én is nagyon kíváncsi leszek.. vajon milyen lesz majd ha lag-ol ugyanazon gép személyzete?? :)
  • Sanyo
    #13641
    Hát akkor én írtam róla pár sort. Érdekes lesz együtt repülni vele. :)
  • Zair #13640
    Srácok, valaki nem tudja, hogy effélét kishazánkban hol lehet beszerezni? Nem kell eredeti, teljesen jó lenne után gyártott is.
    AIRCRAFT SPOTTER CARD
  • DummyBoy
    #13639
    Nem ... jobbak :)

    Jobban kihasználják a gépek erősségeit. A BnZ-s gépek, BnZ-znek, gyors lecsapásokat próbálnak, míg a TnB-k fordulóharcra próbálnak kényszeríteni, stb. Sőt, olyat is tapasztaltak már, hogy géppárban támadott az AI QMB-ben :)

    Egy lényeg van: NE legyen mind ACE, ha több gép ellen harcolsz ... az ACE ugyanis ha úgy látja jónak elmenekül, sokkal óvatosabb ... a Veteran agresszívebb, de hibázhat, stb ...

    Vágigolvasgattam a 9 oldalt, állítólag volt aki szerint olyan lett az AI mintha ember ellen mentek volna ... Viszont itt is megcsinálják a BnZ gépek azt, hogy elmennek messzire magasságot gyűjteni ... (Mint az elején ...)

    Sajnos csak Mods On-al működik = lassú pályabetöltés ...

    De én tuti kipróbálom a hétvégén :)

    A 8-ik oldalon van a 6.1-es verzió, azt szedjétek le ...
  • whiteskull
    #13638
    Ettől erősebbek lesznek az AI-k?
  • DummyBoy
    #13637
    Gyors kérdés: Tegnap elolvasgattam a díjazottak listáját, és ott van köztük Criquet akor egy AI Mod-ot készített ...

    Próbáltátok ti már ezt? Én anno az elsőt teszteltem és nem volt rossz!

    MOD A.I.
  • DummyBoy
    #13636
    ... le kellene már porolnom a jó öreg G940-et :)

    Főleg mivel minden gépet megvettem, de még szegény Pup meg Triplane nem is repült ...
  • Zair #13635
    Persze, a #13613-ban meg is dicsértem, csak el van rejtve valahol közép tájékon. :-)
  • Papa01 #13634
    Jason post-ja:

    Of course the bomber is multi-crewed. You can be either the pilot/bombadier or one of 3 gunners. In both SP and MP.
  • Papa01 #13633
    Köszönjük szépen! :)