29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #13714
    jó volna, ja:)
  • Papa01 #13713
    Este én is lehet repkedek egy picit, jó lenne! :)
  • brendon566
    #13712
    Nem még most sem stimmel, nem a demo a gond (azthiszem) a hibakód ismerős, valami egyéb gubanc lehet (nem játékon belül).
  • Klusi86
    #13711
    brendon566, próbáld meg most..
  • Klusi86
    #13710
    Nem tudom mi baj lehet vele, esetleg, hogy demoval akarom megcsinálni?
  • brendon566
    #13709
    Klusi,
    Sajna a szerveredre nem lehet csatizni,
    valami beállítási gond lehet, nekem sem ment sosoe a host (nem mintha lenne bármi értelme a netem miatt)
  • Sanyo
    #13708
    :)
  • brendon566
    #13707
    Jók lettek :)
  • Papa01 #13706
    Nincs mit! :)
  • sakkay
    #13705
    Ok köszi..múltkor a tömeg oldalon repültem (nemtom' a nevét) és a Camelok tömegmészárlást rendeztek. Volt valaki f fokker-val,nagyon szépen repülte. Alig bírtam tartani az 1-1 arányt(nem ellene hanem általában). Viszont nagyon sokan voltunk .
  • Klusi86
    #13704
    Köszönöm Sanyo mester:D
  • Papa01 #13703
    Sanyo mesteré az érdem! :)
  • Klusi86
    #13702
    Az utolsó képeken a törött szárnyas Alba-val a susnyásban én vagyok :D Köszi Papa híressé tettél:D:D:D
  • Papa01 #13701
    A karrier mód nem is jön ki csak, majd az 1.017-el... :)
    Akció: Passz.. szerintem ünnepek környékén lehet esedékes, de ez csak egy tipp a részemről.

    Ha nagyon vágy rá, szerintem az a 600-700ft amit nyersz vele, nem éri meg a várakozást.. :))
  • sakkay
    #13700
    Hali. Láttok valami rendszert a gépek árakciójában (pl patch környékén) vagy teljesen random..Egyre jobban érdekel az dvIIf fokker. Nagyon kíváncsi vagyok erre a 1.6 patch-re. Annyi a komoly újdonság, hogy meglepődnék ha az új karrier mód is kijönne. Szóval tud valaki akciós hétről a közeljövőben?
  • Papa01 #13699
    Köszi, azonnal javítom!
  • DummyBoy
    #13698
    Wow!

    Egy apróság : "Ezt a taktikát egyébként Oswald Boelcke német ész is alkalmazta."
  • Papa01 #13697
    Biza! :) Szerintem hónap vége...

    Kitettem a repülőklubba jó néhány fasza multis képet! :)
    Nagyon szigorúak! Van felső illetve alsó szárny hiányos Alba is!! :D
  • brendon566
    #13696
    . jöhetne már...
  • Papa01 #13695
    Az 1.016-os patch további újdonságai.

    Hírként a riseofflight.hu-n. Bocsi, ha valamit nagyon melléfordítottam.. :D
  • whiteskull
    #13694
    Nagyon jól néz ki. :)))
  • whiteskull
    #13693
    Ha engem kérdeztél, akkor még nem tudtam kipróbálni. Sürgős bulizni valóm akadt hétvégére. :))

    Igen, én is így gondoltam. Együtt használni a kettőt. :)))
  • Papa01 #13692
    Újabb Képek a Handley Page O/400-as bombázóról! Hírként a riseofflight.hu-n.

    Nagyon szép képek! :)
  • Zair #13691
    Köszi! Ha végre visszajelez a nyomda, hogy le tudna-e elfogadható áron gyártani ilyenekből egy szériát, akkor megcsinálnám a leghíresebb gépekkel az összes lapot - akkor akár több paklit is lehetne rendelni, hátha valakit még érdekel.

    A II. vh-s spotterekkel nem szaroztam, e-bayről megrendeltem. De ez igazi kuriózum lehetne.
  • Fokker
    #13690
    Zair, ez k.va jó lett!
  • Papa01 #13689
    Oki, köszi szépen, hogy szóltál! :)
  • Sanyo
    #13688
    Holnap reggel le kell puffantanom a szervert pár órára, az egyik vinyó átkerül az új gépbe. Nehezítésként délelőtt le kell lépnem, este pedig megint nem leszek itthon. A köztes időkben azért megpróbálom újra beindítani.
  • Lacusch69
    #13687
    Jobb mint az X52?

    (Egyébként a Saitek gázkarral remekül megvannak együtt)
  • Papa01 #13686
    Nagyon szép! Szerintem, ebből még kaszálhatnál is...
  • Zair #13685
    Na akkor mégegyszer...
  • Zair #13684
    EGy igazi "első világháborús ász". A második vh.-s spotter kártyákon felbuzdulva készítettem egy ilyet. Biztos jól nézne ki egy komplett pakli.
  • whiteskull
    #13683
    Köszönöm szépen a segítséget! :)

    Összejött. Igaz csak úgy, hogy gyorsan összepakoltam egy másik gépet az ócskásból, és frissen telepítettem rá mindent. Simán megy. :)))
  • whiteskull
    #13682
    Hát, betettem a kártyát a gépbe, feltelepítettem a cd-ről, utána frissíteni is próbáltam az eszközkezelőben a gameport meghajtóját. Azt kiírta, hogy megfelelően működik.
  • Lacusch69
    #13681
    Nekem is Genius-szal működött, amíg XP-m volt.
    Biztos, hogy jól van telepítve a gameport?
  • LeonSilver
    #13680
    Az természetes. Így akkor sajnos nem tudom mi lehet, ha nagyon nem megy vidd el valakihez a joyt és próbáljátok ki. Ha másnál is ez van akkor valami gebasz lehet a bottal.
  • Papa01 #13679
    Én most lépek fel egy kis repülésre.. ha van kedved majd gyere! :)
  • whiteskull
    #13678
    A tápot mozgatva marad a folyamatos led világítás, ha kihúzom, akkor villog.

  • Papa01 #13677
  • LeonSilver
    #13676
    Az lényegtelen, hogy milyen a HK. Azt próbáld még ki, hogy a táp ahova csatlakozik finoman, óvatosan mozgasd és figyeld e ledet, hogy nem villog e. Az enyémet is meg kellett reparálni mert ott valami érintkezési szarság volt.
    Igaz nem lett sokkal jobb sajnos. Ez ilyen konstrukciós izé lehet.
  • whiteskull
    #13675
    Azért benézek. A régi még működik. :))