29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Rolo3
    #13754
    TS?
  • Rolo3
    #13753
    Akkor go
  • Papa01 #13752
    Gratula, jó vételek voltak! :)
  • Rolo3
    #13751
    Ma jön valaki röppeni?
  • Papa01 #13750
    Sanyo mester karbantarthat még, indítok egy kis host-ot! :)
  • Rolo3
    #13749
    Vettem régi gépeket!

    DII és Fokker EIII
  • Rolo3
    #13748
    Nem látom a listába.
  • Papa01 #13747
    Szia Roli!

    Nem megy a nagy szeró? Egy pilla, megnézem! :)
  • Rolo3
    #13746
    Zair!

    Gratulálok a cikkhez nagyon jó lett!!
  • Rolo3
    #13745
    Szia Papa!

    Tudnál hostolni?
  • Papa01 #13744
    Köszi, javítom! :)
    @ Zair: Sajna, a tartalom jegyzéket, ő generálja a cikk cím(ek) alapján.. nagyon belenyúlni nem tudok.. :(( De ha az enciklopédia is tartalmazna egy 3-4 soros bevezetőt, akkor már tudná tagolni.. :)) Nincs ötleted esetleg, én nem szívesen kontárkodnék bele a cikkbe.. :)
  • Rolo3
    #13743
    Kis segítség kérés!

    Miért nem lehet csatizni az általam csinált szerverre?

    Portok nyitva 28000 és 28100 mindkettőt megnyitottam a routeren.
  • Rolo3
    #13742
    Hali!
    Van fent valaki?
  • Zair #13741
    Bocsi Papa, az enciklopédiában a "Cikk tartalomjegyzék" alatt "Brit bombázók és felderítők" helyett csak "Bombázók és felderítők" szerepel, míg a többi fejezetnél ki lett írva az országnév is.
  • whiteskull
    #13740
    Ez legyen a legnagyobb hibád életedben! :))))
  • Zair #13739
    Köszi!
    Hát igen, sajnos ilyen bakik ekkora terjedelemnél előfordulhatnak. Szerintem a végére már jojózott a szemünk, ezért nem vettük észre...
  • whiteskull
    #13738
    Papa!

    Szerintem ezt javítani kellene. A cikk 2. oldalának utolsó bekezdésében.
    "A háború során ezt a három motor biplán modellt használták a legszélesebb körben."
  • whiteskull
    #13737
    Gratulálok a cikkhez! :)))

    Teljesen feldobta a hétfői napomat. Pedig az nem semmi. :))))
  • Maci23
    #13736
    Jah és köszönöm szépen a segítséget minden kollégának!
  • Maci23
    #13735
    Elvileg minkét problémát sikerült megoldani,bár azt nem tudom jó szerveren voltam e,de voltam! :D
  • Maci23
    #13734
    Jahm,és ha van még egy Ts3 szerver ahová járok akkor hogyan állítom be hogy ne kelljen mindig beírogatni külön mindegyiket hogy melyikre akkarok felcsatlakozni?
  • Maci23
    #13733
    Mi a TS3 ip-vagy hol találom meg,persze ha fel lehet menni?!
  • Papa01 #13732
    Igen. én is a DZ-t javasoltam.. :)
    @ Maci: Sanyo mester karbantart.. :)
  • DummyBoy
    #13731
    Egy kis apróság Urak!

    Az oldalkormányhoz amúgy sem árt egy pici deadzone, ugyanis normál előre - hátra - jobbra - balra mozgatáskor is előfordulhat hogy akaratlanul megcsavarja az ember, és ez néha nem jön jól :)
  • Maci23
    #13730
    Huu ez nagyon "jó" hír,mert nagyon tettszik ez a joy!Volt 2db X52-m már de ez tettszik eddig a legjobban!Szerencsém volt vele mert semmi kopás használat nincs rajta, akitől vettem taéán ha pár hónapig használhatta,semmi nincs elkopva se gomb sem a tengelynél!Mintha teljesen új lenne!És ennyi pénzért nagyon is megérte! Örömbódottág! :D

    Miért nem látom a szervert RoF-ba?Lehet csak én vagyok ba..sz! :D
  • Zair #13729
    Köszi mindenkinek a gratulációkat, örülök ha tetszik nektek a cucc! EZ a legnagyobb elismerés.

    Látom Maci Papa és Sanyo megelőzött a válasszal, megint lusta voltam végigolvasni az előzményeket :-D Dehát "repetito est mater studiorum" :-D
  • Zair #13728
    Ne küldd vissza, mert típushiba. Egyszerű a titka, minden játék indulás előtt térítsd ki az oldalkormányt, azaz tekerd balra-jobbra a botot, utána középállásban rögzül. Én néha elfelejtkezem róla, és teljesen kitérítettnek érzékeli a játékban...ilyenkor mehetek vissza a menübe "tekergetni".

    Néhány milis kitérés egyébként maradhat, attól függően mennyire használt/régi a joy, ezt úgy tudod kiküszöbölni, hogy a joy saját programjában(aminek az ikonját az óra mellé rakja a vindóz) az oldalkormány axis középső holtterét kicsit nagyobbra állítod. Ezt követően rendesen középen fogja érzékelni, és a holtjáték sem lesz érzékelhetően nagyobb. Főleg a ROF-ban, ahol egyébként is érzékenyebbnek a gépek mint mondjuk Il2-ben.

    Jó kis bot ez, én évek óta használom. Meg fogod szeretni, ennyi kényelmetlenség van vele mindösszesen. De ha a holtteret bekonfigurálod a probléma megszűnik.
  • sakkay
    #13727
    Inkább nem mondok semmit... " perce állítottam át én is a joy-t.. Csak nyár óta van meg.
  • Maci23
    #13726
    Akkor feltettem ide is! Köszönöm Sanyo és Papa a gyors választ! Akkor a deadzone-l simán meg tudom oldani a dolgot?

    Köszöntem!Megyek is fel szerverre akkor! :D
  • Maci23
    #13725
    Olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy Evo Force joy-t!Egy karc nincs rajt,nagyon jó állapotban van!Nagyon jó kis joy,megkockáztatom van olyan jó mint az x52 játékélménybe!Szóval a gondom a következő: az oldalkormányt ha balra fordítom akkor a kalibrálásnál amikor visszaengedem nem középállásba áll hanem picit jobbra, körülbelül 2 mm-t!Ez a RoF-nál úgy jön le hogy picit jobbra húz a gép,ahogy észrevettem!Van esetleg valami ötleted vagy ismerősöd akinek ilyen volt,vagy saitek cyborg esetleg!Vagy küldjem vissza a srácnak akitől vettem?Mert olyan szép állapotban van és amúgy baromi jó cucc,sajnálnám!

    Előre is köszönöm a segítséged!

  • sakkay
    #13724
    Lenne két kérdésem-
    1.Miért van az hogy már kezdéskor ad koszorút(vagy mit)az adatlapon a Jasta oldalon.
    2.és miért nem ad be (vagy a végén nem számolja) a lezuhanásaim egy részét?? Nincs ilyen sokszor, de előfordul...
  • Papa01 #13723

    LOL

    3. sor középső képe... :))

    Kérdés: Emberek ebben mit élveznek?
  • sakkay
    #13722
    Zair állat lett a cikk.
  • Sanyo
    #13721
    Fütyül a tápegység és nem indul be. Most nézek másikat bele.
  • Papa01 #13720
    Szia Roli,

    Nem bizti, most fejeztem be a cikk átpakolását (egy hétig tartott, de megérte..:) ) most eléggé fáj a szemem...
  • LeonSilver
    #13719
    Apukám, az agyamat eldobtam!

    Zair baszki, minden elismerésem! Mivel kalapom nincs így a baseball sapkámat emelem meg előtted!
  • Rolo3
    #13718
    Szia Papa!

    Jössz ma játszani?
  • Papa01 #13717
    Urak, fogadjátok szeretettel, Zair mester új írását, amelynek címe: Bombázó, járőr és felderítő repülőgépek az első világháborúban


    Új történelmi cikk a riseofflight.hu-n!
  • Rolo3
    #13716
    Hali!

    Miért nincs szeró?
  • Rolo3
    #13715
    Üdv!

    Jön valaki röppenni?