29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #13874
    Pedig a diópálinkát még nem is említettem. :)))
  • whiteskull
    #13873
    Teljesen igazad van neked is, és sajnálom, hogy elment tőle a kedved.

    Pedig jó lenne egyet-egyet közben repülni közösen is. :))
  • LeonSilver
    #13872
    Arra leszek kíváncsi, hogy mikor kezdik mondjuk 1$ / gallon illetve 1$ / 1000db áron árulni a lőszert és az üzemanyagot.
  • LeonSilver
    #13871
    Kabbe
  • LeonSilver
    #13870
    Nézd. Én szerettem a rof-ot és ha utána olvasol istenítettem ezt az egséz hóbelevancot. Aztán amikor egyik pillanatról a másikra (akárki és akármit mond arról, hogy a w7 64b nem támogatott leszarom. jó volt amíg az egyik peccsben el nem kurták az egészet, aztán meg rákenték a mikroszoftre, hát a nagy büdös lófaszt, azt.) elbaszták a játékot kicsit elment a kedvem az egésztől. Addigra én már közel 75€-t basztam bele és nem tudtam vele játszani. Egyébként azt is leszarom, hogy hát de xp alatt ment, meg legyen két oprendszerem. Jó, hogy már nem minden játéknak külön oprendszer meg apámfasza kell. Szóval akkor nem játszottam egy darabig, aztán vetem jobb procit, megy is a rof csak most meg már kedvem nincs hozzá. Nem beszélve arról amit Zair kolléga is említett. Mégpedig arról, hogy egyszerűen nem ér meg 12$ SEM egy darab szaros gép, nem hogy 15-öt.
    Már arra is gondoltam, hogy eladom a szarba az egészet úgy ahogy van oszt jónapot.
  • whiteskull
    #13869
    Off.

    Nagyon finom malacsültet reggeliztünk. :)))))))

    on.
  • whiteskull
    #13868
    Nem tudom figyelted-e, de kb. két hete közel megduplázódott a rof.hu látogatottsága. :)))
  • whiteskull
    #13867
    Azért a megkövezéstől messze vagyunk szerintem. :)))

    Egyszerűen csak másképp gondolkodunk. :)

    Nekem pont ez a disztribúció tetszik. Gondolom ez is az oka neki, hogy 10 játékosból 6 már elmúlt 30 éves. (Legalábbis a szavazás szerint) :)))

    Nekem havonta (kéthavonta) megér ennyit, mert nagyon jól szórakozom, ráadásul egy igen jó társaságba csöppentem bele. Ha elindulnék valahová egy hétvégén szórakozni, többszörösébe kerül. (Na jó, néha az is összejön) :)))

    Ráadásul, hogy így folyamatosan jön a pénz, a fejlesztőgárdát is tudják foglalkoztatni fő munkaidőben.

  • whiteskull
    #13866
    Hát ugye a rof-nak meg kell lennie hozzá. :)))

    Azután meg már az sem elképzelhetetlen, hogy a gép is szükséges. :)))
  • Zair #13865
    Hát nem tudom, lehet hogy engem emiatt meg fognak kövezni, de azért továbbra is fenntartom:

    Az egész disztribúciót úgy agyamentnek tartom, ahogy van.

    Nagyon örülök a tapaszoknak, igaz mivel ROF-hoz képest eléggé gyenge konfigom van sajnos minden egyes ilyen csilli-villi grafikai cucc csak ront az egyébként sem valami fényes teljesítményen. Pedig az élvezhetőség határáig hülyítettem a grafikai szetápokat. Valószínűleg a vas mégsem lehet annyira szar, és itt némi optimalizációval kapcsolatos problémáim is vannak, mert pl. az új F1 2010 gama speciel közel max. beállításokkal kiválóan fut rajta. De mindegy, ez most nem a sarkalatos része volt a dolognak, a közeljövőben esedékes hardver cserével ez bizonyára orvosolható lesz.

    Az új gépeknek pedig mindig még jobban örülök, de kezd a hócipőm tele lenni ezzel az egyenként megvásárlósdival. Főleg, hogy a korabeli típusoknak utána nézve mindössze egy nagyon-nagyon kicsi töredékét kapjuk a gépeknek, azaz ha kb. annyi ideig marad a kedvenc játékunk, mint amennyi ideig egy Il2 FB tudott lenni, és minden egyes továbbiakban megjelenő (reméljük minél több) gépért egyenként csengetni kell, az évek alatt koponyánként százezres nagyságrendű összegeket fogunk tejelni, amihez már most így az elején nincs kedvem.

    Tudom, hogy megosztotta a társaságot annak idején a Fokker D.VII és D.VIIF problémaköre. Amit a mai napig nem értek, miért nem lehetett úgy megoldani, mint az Alba D.II.-nél, hogy kettő az egyben - illetve ezért legyen mondjuk a D.VIIF feleannyi, de mindegy, kifizettem mert kurvajó gép, nem is használom azóta a sima D.VII-t, nagyon megérte.
    Azt is örömmel vettem, hogy a bundle cuccokkal is a "diszkont" megoldások felé törekednek.

    De a bombázó mi a pék f*sz*ért kerül dupla annyiba? Mert két motorja van vagy mi mögötte a koncepció? Fanatikus vagyok, és ha kicsit lentebb csúszik az ára, nyilvánvalóan meg fogom venni. Bár kíváncsi leszek, hányan fognak onlájn bombázóval repülni, mert szerintem a dogfájt szervereken azért ez a ritkábbik és kevéssé érdekes opciók közé tartozik. De akkor sem értem, meddig folytatják még ezt a metodikát a srácok, ráadásul úgy, hogy az új gépért dupla árat kérnek. Ez egy repülő és kész.

    Pont a fent említett Codemasters F1 gama kapcsán pendítették meg néhány fórumon a fejlesztők, hogy a jövő évi 2011-es játékot esetleg úgy hoznák ki, hogy alapból pl. 5 pálya meg 2 típus lenne benne, a többit egyenként kellene megvenni. Nyilvánvalóan, mivel a szóban forgó progi nem rétegjáték, mint a rof, hanem több ezren/millióan használják, az internetes közösség ízekre szedte az ötlet gazdát, ha még nem szerveztek ellene merényletet. Ott pl. biztos bukta ez a fajta marketing.

    Szóval száz szónak is egy a vége-kicsit drágának tartom a masinát.
  • whiteskull
    #13864
    Nem elég csak kiikszelni?
  • Papa01 #13863
    Ez mekkora poén!!
    @ Leon: Ez bármikor változtathatsz.. akár ma este is! :))
  • LeonSilver
    #13862
    Na az mondjuk jól bebaszna.
  • LeonSilver
    #13861
    Nem tudom Papa, még gondolkodom rajta. Szívem szerint mebvenném csak hát kb. nulla amit repülök mostanában a RoF-al.
  • whiteskull
    #13860
    Igen erre lehetett számítani. :))

    Már csak arra lennék kíváncsi, hogy a lövészeknek is meg kell-e venniük a gépet. :)
  • whiteskull
    #13859
    Az asszony is drága, még is megtartjuk. :))))
  • Papa01 #13858
    Háát igen.. én mondjuk számítottam a dupla árra, talán Mátéval beszélgettem erről.. Én mondjuk megveszem így akciósan.. bár most épp szar a forint.
    Leon, Te beruházol rá?
  • LeonSilver
    #13857
    Egy hangyányit húzós az ára a kicsikének.
  • Rolo3
    #13856
    Üdv mindenkinek!

    sikerült megoldani a szerver hibaüzenetet?

    Nálam erre a hibakódra a megoldás a windows tűzfal teljes kikapcsolása volt a megoldás!
  • Papa01 #13855
  • whiteskull
    #13854
    Ugyanígy állok vele én is. Maximum egy kicsit tovább bírom. :))
  • Papa01 #13853
    Oki, ma is repülnék, de ragad le a szemem, és ha fáradtan sikertelenség ér.. háát izé... hamar "alul kultúrált" emberré változom...
  • whiteskull
    #13852
    Hát nekem már nagyon. :))
  • Papa01 #13851
    Urak, holnap este 19:30-tól kinek lenne kedve multizni? :) Ha kell Host-olok is! :)
  • Zair #13850

    Nagyon Köszi!
  • DummyBoy
    #13849
    Zair mester: Ismét csak egy óriási főhajtás Neked!

    Maradjon meg ez a jó szokásod, hogy ilyen "cikkekkel" halmozol el bennünket!

    Gratula! (Sajna csak most sikerült végigolvasnom ...)
  • Papa01 #13848
    Oki, köszi szépen a segítséged! :)
  • Sanyo
    #13847
    Oké, akkor mára ennyi, holnap délután újra próba.
  • whiteskull
    #13846
    10019-es hiba még mindig.
  • Sanyo
    #13845
    Már be tudok lépni, de lehet hogy csak a helyi háló miatt. Próbáljátok meg, ha lehet. Ha nem megy, kikapcsolom és holnap délután jobban belemászok.
  • Sanyo
    #13844
    Még csak most rakom fel az új gépre a szimet, 1-2 próbát megér, de ma nagyon fárasztó napom volt és muszáj egy jót aludnom.
  • Sanyo
    #13843
    Kinyomtam a win tűzfalát, próbáld megint ha kérhetem. :)
  • Papa01 #13842
    Sanyo Mester, én ezt kapom:

  • Sanyo
    #13841
    Próbáld most, időnként hibaüzenetet dob a master server.
  • Papa01 #13840
    Sanyo Mester, valami nem kerek.. :( Nem lehet fellépni.. Ha van időd megnéznéd? :) Köszi!
  • Papa01 #13839
    Köszi! :)
  • Sanyo
    #13838
    A pcpilot.hu RoF dedikált szervere ismét üzemel! :)
  • whiteskull
    #13837
    Na, közben azt hiszem rájöttem, hogy az új gépen miért nem megy a gameportos joy.

    Azt mondják, hogy az új phenom II processzorok már nem kezelik a 16 bites eszközöket. A gameport látszik az eszközkezelőben, csak nem ismeri fel rajta a joyt.

    A régebbi sempronomnak már szinte az elég volt, hogy ha a gép mellé tettem. :))
  • Papa01 #13836
    köszi! :)
  • Zair #13835
    Penge! :-D