29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #13914
    Mostanában sem ritka sajna, jópár típust láttam már szárny nélkül multiban, a pup az például képes úgy oldalkormány használattal repülni huzamosabb ideig, hogy csak egyik oldalt vannak meg a szárnyai :).
  • sakkay
    #13913
    Pár ilyesmit láttam akkoriban, de újról nem hallottam már fél éve, és nem is tapasztaltam. Gondolom a készítőknek k*rva kellemetlen lehetett,hiszen a fizikára a legbüszkébbek.
  • sakkay
    #13912
    Este igen.
  • Rolo3
    #13911
    Sziasztok!

    Lesz ma repülés?
    Hogy áll a szerver?
  • Gascan #13910
    itt az fordulhatott elő szerintem h valahogy nem vette észre az engine h nincs szárny :)
  • LeonSilver
    #13909
    Tavaly december 7.-én töltöttem fel a nyúltúbra.
  • sakkay
    #13908
    Megrendeltem..
  • Papa01 #13907
    Jah én is vettem egy FSX addont, egy 16-os több mint 10-ért, majd 2 patch után bejelentették, hogy ez volt az utolsó... Basszák meg. Na ez a lehúzás szerintem, Dummy, ezt jól észrevetted.. :)
  • sakkay
    #13906
    Mikori patch is volt az?
    Elvileg ezek (is) változtak...remélem.
  • LeonSilver
    #13905
    Hát merem remélni, hogy nem úgy mint az AI a szárny-nélküli Dr1-el. Ez volt az slő, nagy csalódásom a rof-ba. nem akartam hinni a saját szememnek. Még jó, hogy dokumentáltam :D

  • sakkay
    #13904
  • Gascan #13903
    akkor menen tönkre a világ ha mindenki a szükségletei szerint venné ki a dolgokat... inkább mindenki a teljesitménye alapján jusson javakhoz :)
  • sakkay
    #13902
    Alapvetően kicsit az eredeti égésmodell sem tetszik, lehetne mondjuk az intenzitása változó, vagy esetleg ha időben lerakod ne égj el,(kiszállás pl. amúgy is hiányzik) bár nem akarok elégedetlennek tűnni..
  • sakkay
    #13901
    Pont azon agyaltam, hogyan modellezték le a felgyulladt motort(mi történik a gyulladás után?) És vajon hogyan (nem) repül egy motorral?!
  • LeonSilver
    #13900
    Nemhinném. Ha kidurrantod a hátsó faszit majd az egyik motort akkor annak már annyi. Szerintem. Márpedig szép, méretes motorok vannak rajta. Azért kíváncsi leszek rá én is.
  • whiteskull
    #13899
    Igen látatlanba úgy gondolom én is, hogy nyeli az ólmot rendesen. :))

    Bár, ha a motorra megy rá az ember, talán az a legbiztosabb. :))
  • sakkay
    #13898
    Igen igen, csak eléggé kilógnak" a lövészek, azért ha nem is könnyen, de el lehet kapni őket. (elég a hátsó felsőt, bár ha jól manőverezik a pilóta akkor nem) Megnéztem az adatait, teherrel nagyon lassú...viszont szerintem nagyon bírhatja a strapát, lehet hogy ha nincsen halálos találat simán elnyel pár százat..
  • whiteskull
    #13897
    Meg hát a tüskéi is elég veszedelmesnek néznek ki. :)))
  • sakkay
    #13896
    Nagyon jó a videó...lehet velem van a baj, de mindig szét akarom lőni amikor látom. Habár nem igazán lehet egyszerű, hatalmas gép. Marha kíváncsi vagyok..
  • sakkay
    #13895
    Amikor először jöttek a fizetős gépek , én k***ára kiakadtam..majd amikor 10 fölé ment a patch-ek száma elkezdtem gondolkodni(és azért nagyon sok minden jó is van azokban a patchekben), hogy ki csinál ma ilyen becsületesen, és ilyen fejlesztő koncepcióval a mai időkben javításokat. És már nem is tűnt olyan kib*szásnak a gép vásárlás.
    Mondjuk a bombázó tényleg húzós kicsit, nem is nagyon hoz lázba,(nagyon állat meg minden , de vadász vagyok) de a gyerek meg van őrülve érte..
    Viszont a multiban igencsak eltudok képzelni olyat, hogy a bombázó bobázós feladatot csinál, a a vadászai védik, a másik meg támadja. Mittom' én hány körben, és erre mennének a csapatpontok..sok verzió lehetséges..
  • DummyBoy
    #13894
    Eleinte engem is zavart, de aztán megnéztem mennyibe kerül egy gép az FSX-hez ...

    Vagy van ennek durvább verziója is - DCS sorozat pl ... :)
  • Papa01 #13893
  • Zair #13892
    Szerintem is egy malomban őrölünk. :-)
    Vagy őrülünk. Az még jobb :-D

    Vagy örülünk. (Pl. az új tapasznak) Én sem akartam senkit provokálni. Majd ha megvalósul a kommunizmus és minden ingyen lesz, és mindenki szükségleteinek megfelelően vesz el mindent a polcról (szigorúan csak annyit) és nem halmoz fel mert nem kell pénz-ez a probléma is megoldódik.
  • Gascan #13891
    bocs a félreérhető fogalmazásért, nem rád gondoltam mikor a felháborodást irtam.. . más fórumokon is van ilyen, hogy ez miért ennyibe kerül, meg miért nem az alapjáték tartalmazza, miért kell külön fizetni...

    ..soha nem értettem, nem kell megvenni ha nem tetszik és kész :)
  • Zair #13890
    Ja mondjuk ebben lehet valami, olyan mintha villamost vezetnék :-D
    Egy k*vagyors villamost.
  • Zair #13889
    Háborodjon fel az akinek hat anyja van.

    Mi sem áll távolabb tőlem. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy más fejlesztéseknél azért ez a fajta rendszer komolyabb visszhangot váltott ki.

    Ha meg ennyire tőkeszegény a cég, hogy "felosztó-kiróvó" elven működik, mint a nyugdíjrenszerünk, hogy közvetlenül csak a befizetéseket értsd. eladásokat tudja visszaforgatni, más helyről is lehet gubát szerezni:
    -nem láttam pl. soha egy darab ROF-os pólót, ajándéktárgyat, olyan csillivilli manuálokat kinyomtatva mint a FC 2-nél, térképeket, meg minden ilyen kis szar kacatot mittudomén. Reklámnak sem volna utolsó.

    Mindezen túl én is megveszem, mert mint írtam sejtem/megértem/felfogom, hogy finanszírozásbeli és infrastrukturális okai vannak a dolognak-csakhogy én is pont olyan vevő vagyok, mint bárki más, aki a lehető legjobb ár / minőségarányos terméket szeretné a pénzéért megkapni.

    Állította valaki, hogy kötelező?
  • Papa01 #13888
    Ez tényleg nagyon sok rétű dolog, ahogyan írod... én ha kell (és megtehetem), akkor kifizetem az árát az új dolgoknak.. mert ha valaki csak vállon veregetést kap a munkájáért, sajnos éhen hal (Valaki írta ezt a Falcon 4 ingyenességével kapcsolatban, és igaza van. :) )

    Szóval, ha ez az ára, hogy fent maradjon egy ilyen kis cég és fejlesszék a játékot, én nem bánom, hogy fizetős (1500-3000ft) dolgai vannak, max nem mindet veszem meg, de a patch-ekhez, és az újításokhoz (pl dinamikus fény) így is hozzájutok.. :)
  • Gascan #13887
    Szerintem az új géppel egyszerűen csak az a helyzet, hogy több forrást igényelt és ezért drágább lett...

    ... senkinek sem kötelező megvenni, szóval nincs min felháborodni :)

  • Solt
    #13886
    Az a trutyi azért fut rendesen, mert nem számol fizikát! :)) Csak a látványhoz jóval kevesebb erőforrás kell... ;)
  • Zair #13885
    Na jó,az űber-átbaszás tényleg. Bár azért az autók külön-külön történő megvásárlása is biztosan felháborodást keltene. Mi el leszünk a cuccal egy darabig, de egy F1-es játék szavatossága (főleg ha kellően árkád) össze sem hasonlítható kedvenc szimulátorunkéval, így abszolút nem térül meg a beruházás, míg a ROF esetében inkább.

    Azért remélem majd ha egyszer kijön egy olasz vagy keleti front kiegészítés, azért majd nem kell fizetni. A folyamatos befizetések munkaerőpiaci vetületein nem gondolkoztam (#13867), de valóban üdvös, hogy a fejlesztői gárdát így nem hagyják sem szétszéledni sem éhenhalni-bár fogalmam sincs, más cégek hogyan oldják meg ezeket a belső dolgokat. Ez egy rétegjátéknál nem hátrány, ha minőséginek akarjuk megtartani.

    A fejlesztői gárda munkáját pedig nem akarom alábecsülni, elhiszem, hogy újdonság az új masina minden egyes általad említett szempontban. Én tényleg csak azért az egyért aggódok, hogy az összes hátrelévő repülhető gépért ilyenformán fognak hasonló összegeket leakasztani. (Én még emlékszem, amikor kijött az Il2-höz a Pe-2 addon, Maddoxékat keresztre akarták feszíteni, hogy miazmá hogy fizetős patch.)

    És azokból azért van néhány. A hangulat, az atmoszféra, a látvány, a társaság minden egyedülálló. Nagyon eltalált játék, imádom, nálam a No.1. Komolyan. De sajnos 1/3-a sem annak, ami kihozható belőle, és ezt a Leon által leírtak meg ezek a piaci hülyeségek csapják agyon. Biztos vagyok benne, hogy mindezeknek megvannak a maga finanszírozásbeli és infrastrukturális okai (korlátai)-mindezeket figyelembe véve ezek a malőrök nem kevésbé nyomasztják a magamfajtát.

    Apropó, mikor csinálják meg repülhetővé a már a játékban AI-ként megtalálható kétüléseseket? Szó volt ilyesmiről, nem? Nagyot fognak dobni a O/400-zal, de én már a kétüléseseknek is nagyon örültem volna, mondjuk a szokásos árfolyamon.

    Malacsült rulez. A pálesz is jöhet, bár én télen a rumot szeretem jobban.
  • LeonSilver
    #13884
    Ja, az biztos nem.
  • whiteskull
    #13883
    Akkor legalább a felépülésedet ez nem hátráltatta. :)
  • LeonSilver
    #13882
    Absztinens vagyok ~16 éve ;) Most meg, hogy beteg voltam ha akarnék sem lehetne.
  • Papa01 #13881
  • whiteskull
    #13880
    Pont ezért mondom. Ne félj, akkor nem fogsz felriadni. :)))
  • Papa01 #13879
    Egyszer hajnal 2-kor felriadtam, minden hülyeséget álmodtam, nem tudtam visszaaludni.. :)
  • Papa01 #13878
    Most lyukas órám van kb ilyen a fejem: :D
  • Papa01 #13877
    Van itt neked némi igazad.. Sőt! :) Én is drágának tartom a gépeket, de azért azt megjegyezném, hogy amennyire én tudom, nincs a piacon egy olyan szimulátor sem, amely képes arra, hogy egy gépben több játékos is repüljön... ezt az igen komoly feladatra kizárólag a ROF készítő vállalkoztak, vették a fáradságot és oldották meg... szóval szerintem az innováció miatt drágább..

    A másik gondolatom az, hogy az F1-es példád szerintem nem igazán jó, mert inkább az az átbaszarintás, hiszen milyen F1-es játék az, ahol nincs meg minden pálya alapból?? :)

    A ROF-al meg simán jókat repül az ember ha nincs meg minden gépe.. :) Talán még annyi, hogy igen jó kis akciók voltak már, szóval azért nem a lehúzásról szól a dolog.. :)
  • whiteskull
    #13876
    Papa!

    Lefekvés előtt igyál egy-két pohár jó házi bort, aztán mindjárt nem fogsz ilyenkor fent kukorékolni! :)))

    Nálam beválik: :)))
  • whiteskull
    #13875
    Mondjuk az még szerintem is geciség lenne. :))