29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13834
  • sakkay
    #13833
    Köszönöm..igazán szépen mondtad..
  • Papa01 #13832
    Sok jó leszállást vele! :)
  • sakkay
    #13831
    Megvettem a DVIIf. Nagyon jó gép...külön élvezem a magassági kormány kezelését.
  • Papa01 #13830
    Roli, sajna mennem kellett, kilőttem a host-ot.. :(


    Durva, hogy pár nap kihagyás is meglátszik.. :)
  • Papa01 #13829
    Az a nem semmi... mondjuk, remélem, ezt kis pluszt beleteszik, amit kértünk.. :)
  • Sanyo
    #13828
    Mint a hyperlobby az Il-2-ben, az összes online kuncsaft beszélhet egymással. :)
  • Papa01 #13827
    Lőttem egy kis host-ot, ha van kedvetek jertek! :)
  • Papa01 #13826
    Köszönöm a választ! :)) Jó hírek! :) Szerinted mit ért globális chat alatt?
  • Sanyo
    #13825
    Globális chat az userekkel, a karrier mód elkészülte után erre fognak rászakadni.

    Holnap estétől újra menni fog a szerver.
  • Papa01 #13824
    Lehet hogy lesz valami az új menü funkcióból, legalábbis Han erre utalt, ha jól értettem! :)

    LINK
  • Rolo3
    #13823
    Működik a szeró lehet hozzám csatlakozni!
    Rolo szervere
  • Rolo3
    #13822
    Hali!
    jön valaki röppenni?
    Csinálok szerót és valaki próbáljon meg csatizni plz ha lehet TS-re is
  • sakkay
    #13821
    Ja, látom nem csak engem idegesített ez...
  • sakkay
    #13820
    Ez katasztrófa... mi a f****k adják a kezébe ezeknek a hülye p******k a fegyvert(nem mintha az arabok a helyzet magaslatán lettek volna, de azok azért kemény fegyverek voltak). Amúgy ha leveszem azt , hogy poén, örülök , hogy nem loccsantották szét a saját , vagy más fejét...mert rajtuk aztán nem múlt.
  • Papa01 #13819
    Zair Mester, :)

    Nézd már, hogy neked jó így a tartalomjegyzék?
    Köszi! :)
  • Papa01 #13818
    Csoda, hogy nem sebesül meg senki...
  • LeonSilver
    #13817
    Röhögjetek egy kicsinyt!
  • Papa01 #13816
    Na igen... nincs biztonsági másolatod? Ami nekem fontos kiteszem független adathordozóra is.. az ördög soha sem aluszik...
  • Sanyo
    #13815
    Hála égnek csak magát nyírta ki, nem tudom mit kezdenék ha megdöglött volna a gép. Még az sem nagy veszteség, de a vinyókon az adatok, hajjaj.
  • Papa01 #13814
    Akkor sajnos tényleg a táp a gond.. :((
  • Sanyo
    #13813
    Tuti, mert másik táppal megy. :)
  • Papa01 #13812
    Magassági gáz (Höhen Gas): Jobb WinGomb +/-
    Én is az egyik tekerére tettem rá, pont úgy mozog mint a gázkar...
  • LeonSilver
    #13811
    A "rendes" gázkar mellett van egy hasonló kar amivel lehet adagolni neki.
    Én az x52 "Y forgás" -ra tettem.
  • Zair #13810
    Most lehet, hogy hülye kérdés, de úgy működik, mint az Il2-ben a boost/wep MW50 stb, hogy bekonfigurálom egy gombra, megnyomom és ráadja, ha kikapcsolom elveszi, vagy szó szerint két gázkar kell hozzá? Egy a normál egy meg a magassági gáz?
  • Papa01 #13809
    Tuti, táp probléma? Nem csinál semmit a bekapcsra sem?
  • Papa01 #13808
    1000m alatt nem illik hosszabb ideig használni mert tönkre vágja motort.. de érdekes, mert a szerón is hallom, hogy használják kis magasságon, miközben a motor hangja is pattogó.. nem értem, hogy nem makkan meg alattuk a gépezet...
  • sakkay
    #13807
    Magassági gázról tudnátok mondani valamit? Jó videót találtam , de érdekelne a működése is.
  • whiteskull
    #13806
    Köszi szépen!

    Ha nem jutok végül vele semmire, akkor szólok mindenképp. De lehet ráér januárig is. Nem vagyok olyan kapkodós. Addig meg megy a másik géppel. :))

    Ehhez úgy is kellene egy másik hk, ami csak félmagas, mert ez kitakarja a videó kártya hűtő ventilátorát. :))))
  • LeonSilver
    #13805
    Elvileg a kettőnek semmi köze egymáshoz de ezt így, innen meg nem mondom.
    Milyen alaplap ez? Használsz valamilyen soros vagy párhuzamos cuccot? Ha nem és lelehet akkor tiltsd le a bios-ban ezeket a portokat. A windóz látja a gémportot? És más joy simán megy? Mondanám, hogy hozd be az üzletbe de még nem melózok, majd talán januártól. Bár azt is meglehet oldani, hogy beviszed a boltba. előtte meg szólsz és ketten a Kalóval megszakértjük ;)
  • Rolo3
    #13804
    Klusi gyere fel a japán szeróra ha vagy még
  • Rolo3
    #13803
    na én feladtam mára!
  • Rolo3
    #13802
    De próbálom
  • Rolo3
    #13801
    Mert ez az oldal nem látja a portot ezér te sem
  • Klusi86
    #13800
    nem megy.
  • Klusi86
    #13799
    http://riseofflight.com/forum/viewtopic.php?f=131&t=835&start=40
  • Rolo3
    #13798
    na most próbáld Klusi
  • Rolo3
    #13797
    Küld át az oldal linkjét klusi
  • whiteskull
    #13796
    Lehet, hogy a szolgáltató nem engedi.
  • Klusi86
    #13795
    Most sem jó. 10019-es hibakód. Tegnap találtam egy oldalt ahol le volt írva, hogyan kell csinálni szerót, hadováltak valam 28000 és 28100-s Portról aminek nyitva kell lennie, és egy oldalról ahol ezt le ellenőrizheted.... Bár nekem így sem sikerült.