29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #13955
    Urak! Arra jöttem rá, hogy ma van pont 1 éve, hogy először közösen multiztunk!! :))

    Itt van néhány kép róla:
    2092 HSZ
    Akkor még TS-t nem használtunk. :)
  • Fokker
    #13954
    ennek örülök :)
  • Klusi86
    #13953
    Én azt szeretném kérdezni a Handley Page O/400-as bombázóval kapcsolatban, hogy a lövész szerepét is csak az töltheti be(multiban)aki megvette a gépet? Bocsi a naivitásért.
  • Papa01 #13952
  • RedRiot
    #13951
    OK :)
  • Papa01 #13950
    Igen, nagyon jó lenne, ha jönnél, rég repültünk együtt! :)
  • Papa01 #13949
    Csináltam egy bejegyzést a GYIK-be az ajándékozásról . Fogadjátok szeretettel! :)
  • Fokker
    #13948
    jössz ma este kicsit repkedni? jó volna megint kötelékben sevázni :)
  • RedRiot
    #13947
    Ja igen. Azt elfelejtettem megírni hogy én XP SP3 alatt játszok!
    Kösz Fokker, ez tényleg fontos info!
  • RedRiot
    #13946
    Nekem hasonló gépem van mint neked: a procim erősebb, egy X2 6000+, de a VGA gyengébb, egy Sapphire HD3850. RAM ugyanúgy 2GB.

    Nekem már az elején is elfogadhatóan futott, de azóta sokat optimalizálták a játékot. Pl. az év elején még voltak ilyen megakadások, hogy kb. fél másodpercekre meg-megállt a játék, de mostanra ezt és az ehhez hasonló hibákat sikeresen elhárították.

    Ha viszonylag kevesebb gép vesz részt az adott küldetésben, akkor teljesen simán fut. 10vs10 ahol ráadásul mindenki más gépet más skinnel repül, az már megizzasztja eléggé. Itt lehet hogy a félgigás VGA a gyenge láncszem. Ettől függetlenül élvezhető a játék ezzel a géppel.

    Ha támogatja az alaplapod a 6000+ procit akkor egy próbát megér szerintem.
  • Fokker
    #13945
    a 2 mag - 64 bit azóta sem lett megoldva. magyarán 2 magos procival és 64 bites oprendszerrel továbbra is diavetítés lesz.
  • SgtChris
    #13944
    Üdv Urak! Még megjelenéskor próbálgattam ezt a játékot, igaz kevés sikerélményem volt, "hála" annak, hogy elég gyatrán futott a gépemen (lásd az aláírásban). Akkor azt mondtátok, hogy valószínűleg a 2 magos procim miatt.
    Az érdekelne, hogy ez már javítva lett valami patch-ben? Még mindig érdekelne a game, de gépet azért nem cserélnék miatta...illetve, ha annyira akad még mindig, nem adok ki rá egy vasat sem.
  • RedRiot
    #13943
    A motorokat páncéllemezek védik. Talán törzset középső részét ahol a benzintankok vannak érdemesebb lesz támadni.
    Ha jól figyeltem meg a videón, akkor a hátsó/felső lövésznek csak az egyik oldalon van géppuskája, így magasról 7-8 óráról indított támadást csak akkor tudják hárítani ha összedolgozik a pilóta és a lövész.
  • sakkay
    #13942
    Ok remélem tudok..
  • Papa01 #13941
    Jah, nekem is tetszett, bár én a vége felé elég ramatyul repültem, de szuper volt! :) Holnap is jó lenne repülni! :)
  • sakkay
    #13940
    Papa ez k***a jó volt!!!
  • Papa01 #13939
    Benzinóra:
  • Papa01 #13938
    Új műszer a D2-ben!!!
  • Papa01 #13937
    rgr! :)
  • Fokker
    #13936
    .... miután megkajáltam.
  • Papa01 #13935
  • Fokker
    #13934
    igen, Zairnak küldtem a drakulációt csak hirtelen nem találtam alkalmasabb hsz-t. jövök röppenni is
  • Papa01 #13933
    Megy a host! :)
  • Papa01 #13932
    De tényleg.. Te honnan tudod, ha neked fent sincs, hogy mi nem használjuk??
  • Fokker
    #13931
    ezt nem tudom honnan gondolod, folyamatosan tartjuk a kapcsolatot mikrofonon keresztül. viszont repülés közben a chatbe írkálni a feltett kérdésekre a választ felettébb idegesítő. erősen javasolt a ts és mikrofon használata.
  • Papa01 #13930
    Nem ágyazza be EZT a YT vidit!
  • Papa01 #13929
    Most lebuktam! :)
    Nincs, mit! :) Sok jó repülést vele.. :))
  • Papa01 #13927
    Zair Mester írta! :) Én csak publikáltam! :) Jössz repülni? :)
  • Papa01 #13926

    Előrendelhető ITT.
  • Fokker
    #13925
    marha jó lett a czikk, granula!
  • Sanyo
    #13924
    Nemrég értem haza melóból, sajnos ma nincs időm foglalkozni a szerverrel. Holnap viszont egész nap nem lesz más dolgom, mint használhatóvá tenni.

    Papának nagy köszönet az ajándék bombázóért! :)
  • LeonSilver
    #13923
    Ahit meg még ennél is jobban sajnálok az az, hogy nemigen vannak oylan kaliberű színészeink mint Latinovits, Sinkovits, Bessenyei, Pécsi Sándor, Márkus László, Básti Lajos, Bánffy György. Most nem azért de például én más embert olyan szépen beszélni még nem hallottam mint Bánffy Györgyöt.
    Ha nem ismered nézzed meg ezt.
  • Papa01 #13922
    Óóó, én nagy Zsoldoa rajongó vagyok.. :) A viking visszatér és a Távoli tűz című könyvei a kedvenceim.
  • LeonSilver
    #13921
    Én először könyvben olvastam, kb. 1000 éve. A film is fasza de a könyv verhetetlen. De a többi alapmű szerintem. A Szindbád éttermi jelenete pedig tanítani való. Imádom a Latinovits Zoltán játékát és sajnálom, hogy olyan hamar elment.
  • Papa01 #13920
    A legényanya hatalmas! :)) A Feladat szintén! :)
  • LeonSilver
    #13919
    uff

    Váháháááááá!

    Miket szereztem!

    Isten hozta őrnagy úr!
    Szindbád
    Te rongyos élet
    Veri az ördög a feleségét
    A legényanya
    Feladat

    onnn
  • Papa01 #13918
    Én kérek elnézést ez esetben! :) Nem is tudtam de nagyon meglepett! Tehát vgay pl 1 Stuka egy online játéktérben és ketten vannak benne?

    De azért azt hozzáteszem, hogy én azért ezt nem valami soknak tartom.. :)
  • sakkay
    #13917
    Na az sem rossz, de mégsem ugyanaz mint a szárny nélküli műrepülés....talán a pupnál meg azért lehet mert még frissen kidobott gép.
  • Zair #13916
    Hát igen, ez lenne az optimális állapot. Egy páran pörögnének a hátukon az udvaron mint a kemotoxoslégy, miközben éhendöglenek. :-D
  • Richtofen
    #13915
    "..hogy amennyire én tudom, nincs a piacon egy olyan szimulátor sem, amely képes arra, hogy egy gépben több játékos is repüljön"

    Az Il-2 cooperative módban tudja, azt hiszem elég rég óta, talán a Forgotten Battles óta (2003) de nem mernék rá mérget venni. Az tuti, hogy 2004-5 tájékán már játszottam lövészt online.

    Azt azért hozzá kell tenni, szerintem baromi unalmas, főleg ha nagyobb távolságokat kell repülni egy lomha géppel.