29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • RedRiot
    #13995
    Happy Birthday Dummy!
  • Gascan #13994
    boldog szülinapot dummy!
  • Papa01 #13993
    Boldog szülinapot Dummy! :)
  • whiteskull
    #13992
    Isten éltessen sokáig, füled érjen bokáig! :)))
  • DummyBoy
    #13991
    Kösz Fater!
  • Papa01 #13990
    A dII-est imádni fogod, az N11-est pedig szeretni! :)
  • RedRiot
    #13989
    Igen, egyszer sikerült kiszednem a Pupot a dugóból, azzal a módszerrel amit mondtál. Jó gép nagyon, de szerintem én jó ha 70%-át kihasználom a képességeinek. :) Ma megveszem az N11/D.II bundle-t, mert jó gyerek voltam és megérdemlem. :)
  • Papa01 #13988
    Jah, én sem voltam tök béna a Pup-al.. :) De a minimum sebességgel végzett manővereknél nagyon észnél kell lenni...
  • RedRiot
    #13987
    Fokker mester: a Wikipedián írnak arról, hogy miért került D.II-es Alba hűtője a törzs két oldaláról a szárny tetejére: az oldalhűtők alacsonyabban voltak mint a motor főtengelye, amit elsődlegesen hűteni kellett. A hűtőket ért találat esetén a hűtőfolyadék gyorsan elfolyt, a motor hűtés nélkül maradt és megfőtt. Ezért '16 novemberében áttértek a felső hűtőre.
  • Fokker
    #13986
    tegnap nem voltunk sokan, olyan 10-12-en lehettünk, de folyamatosan pörgős akció volt.

    közben arra jöttem rá, ha a Púp belekezd a dugóba, a legjobb módszer lenyomni tökig az orrát és lekapni a gázt minimumra. nem kell blippelni, sem oldalkormányt tekergetni. csak nyomni lefelé minimális gázon, egyből stabilizálódik. ha viszont már 4-5 pörgésen túl van, onnantól nehezebb kiszedni. arra még nem jöttem rá, hogy lehet.
  • LeonSilver
    #13985
  • sakkay
    #13984
    Most csináltam először kukkolós" nézetet, borozás közben ideális!
    Szép repülés volt a mai! Konkretizálhatnánk a virtuális századot is!
  • RedRiot
    #13983
    Remélem még sok évfordulónk lesz! Jövőre ilyenkor talán már a Bristol Fighter és az ÖFAG Albatros is repülhető lesz. :)
  • RedRiot
    #13982
    Jó volt nagyon a ma esti röppenés: a végén a régi gépes akció is élvezetes volt!
  • Papa01 #13981
    Majd meséld el milyen, hogy tetszik! :)

    @ Urak: Hatalmas volt az "évfordulós repülés" köszi mindenkinek! :)
  • DummyBoy
    #13980
    Na, most hogy ilyen nagy várakozás előzi meg a Bombázók megjelenés, mit kaptam Kedvesemtől?

    A "101 híres bombázó" című könyvet :)
  • Fokker
    #13979
    OK
  • Papa01 #13978
    mÁR NYOMJUK, GYERE!! :)
  • Fokker
    #13977
    Urak, lesz ma este röppenés?
  • SgtChris
    #13976
    Sajna akkor ez a gém kimarad az életemből. :-( A gépem jelenlegi kapacitásának maximumán dolgozik. :-P Erősebb proci nem mehet bele, így a CPU limit miatt nem érdemes bele VGA-t se vennem. Max. a 2GB RAM mellé lehetne venni még 2-t, de annyit nem dobna a dolgokon...
  • Fokker
    #13975
    ja, meg a mikrofont nem szabad hosszabítókábellel használni.
  • Fokker
    #13974
    a Felvétel résznél meg a Mikrofonon kívül mindent le kell húzni. de lehet hogy a mikrofon a végét járja.
  • Fokker
    #13973
    TS-en vagyok
  • Papa01 #13972
    nm, remélem jó lesz! :) Hostoljak?
  • RedRiot
    #13971
    Fokker: nem az a baj, minden ki volt kapcsolva.
    Papa: csekkolom a linket, köszi!
  • Papa01 #13970
    Nem EZ esetleg a probléma?
  • Fokker
    #13969
    a keverőpulton a "Lejátszás"-nál a Hanghullám és Hangerőn kívül mindent el kell némítani.
  • RedRiot
    #13968
    Mehetünk többen is. Csak egy a gond: úgy gerjed a mikrofonom mint a halál. :/ Ha nyomom a gombot jön vmi gerjedő erősödő zaj, ami egyre hangosabb. Mit kéne kikapcsolnom? Már elfelejtettem hogy állítottam be anno. :/
  • Papa01 #13967
    Csak ketten szeretnétek repülni? :)
  • Fokker
    #13966
    rendben.
  • RedRiot
    #13965
    OK, 14:30-kor megyek.
  • Fokker
    #13964
    pontosan. majdnem úgy fordul mint a camel, viszont sokkal kezesebb. dugóba nem célszerű esni vele, párszor sikerült csak kiszednem, de az is véletlen volt. gyakorold be vele a balos fordulókat, illetve a dugó megelőzését. eléggé érezni, hogy mikor akar bedugózni. annyira jó ez a gép, hogy sztem egész biztosan bele fognak piszkálni a rep.modellbe. az meg a halálom. gyengéi is vannak, a felső szárny kitakarása; az 1 géppuska; a papírvékony szárnyak.

    ha gondolod, felnézhetünk akár most is egy kis gyakorló repülésre.
  • sakkay
    #13963
    Roló repüli sokat, és ugyanezt mondja..
  • RedRiot
    #13962
    Ma viszont nem az SEVa-val röppenek hanem a Puppal. :) Most gyakorlok vele, és meglepően ütőképes: legalábbis az AI ellen. Olyan mint a Camel, csak nem annyira ideges.

    Műszaki adatok alapján az N17-el hasonlítható össze de a gyakorlatban sokkal jobb szerintem, kicsit talán túl jó is! A motor erősebbnek tűnik mint 80 lóerő...
  • Papa01 #13961
    Azért én is tudtam nagy faszságokat írni...
  • Papa01 #13960
    Háát, igen.. akkor elég sok áldozatot kellett hozni a multiért... :))

    A sok várakozás, illetve a "ROF.exe működése leállt." hibaüzenet megtanította a türelmet! :)
  • Fokker
    #13959
    sima DVII-essel meg lehetett kergetni a Dr1-eket is. azóta persze sokat rontottak a repmodellen.
  • Fokker
    #13958
    régi szép idők... akkor még beginner_HUN néven futottam. :) asszem a dr.1-ek AI-k voltak.
  • Papa01 #13957
    Igen, meg kell venni.. :(
  • Fokker
    #13956
    ezt egyelőre nem tudjuk. de kiderül 2 héten belül.