29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #14035
    Most néztem mi, mennyire terheli a vid. karimat: A ROF vezet 80! fokkal. Alaphőfok 43, játékoknál 60 körül.
  • DummyBoy
    #14034
    Én most Comodo Internet Security-t használok (free) előtte volt Avast, mindkettővel meg vagyok és voltam elégedve, az volt az oka a váltásnak, hogy az avast szereti induláskor leterhelni a gépet, valamint a CIS-ben van tűzfal is ...
  • LeonSilver
    #14033
    :D
  • Solt
    #14032
    Ez olyan leonos volt!!! :))))
  • Papa01 #14031
    Jah még annyi, hogy ehhez jogtiszta Win kell.
  • Papa01 #14030
    Ingyenes témában talán még EZT is érdemes kipróbálni... Sokan a neve miatt kapásból fikázzák, szerintem igazságtalanul.
  • LeonSilver
    #14029
    Én már régóta Avira-t (Avira Premium Security Suite) használok (előtte NOD volt, az előtt meg egy nyert Norton IS). Az Avira ugyan fizetős de egy kis trükkel (nem krekk) meg lehet oldani, hogy teljes értékű, tiszta szoftver legyen. Három havonta 2 perc és kész. Egyébként nagyon fasza az Avast is szerintem. Néha persze ez is csinál vakriasztást de nem sokat, beengedni meg még nem engedett be semmit. Tudtommal :D
  • RedRiot
    #14028
    Leon, milyen antivírust javasolsz a NOD helyett? Nekem is NOD van és ahogy mondod túlságosan memória és erőforrás igényesnek tartom. Egy nagy elhízott szar, és ráadásul ezek a vakriasztások... Kezdem nem szeretni.
  • sakkay
    #14027
    Imádok értelmesen vitatkozni, csak az a baj , hogy ebben az esetben nincs értelme, mert nem értek hozzá. Tudom, a te szakterületed a számítástechnikával kapcsolatos, úgyhogy elhiszem neked...egyszerűen arról van szó , hogy én, mint peon, azt tapasztaltam ha ezt használom, stabil a gép. Ennyi. Mondjál esetleg jobbat, (ami ingyenes) kipróbálom.
  • LeonSilver
    #14026
    Ne haragudj de loál!
    Tudod mennyi de mennyi gépet szervizeltem mert a nod32 mellett azt hitte a pórnép, hogy nem vírusos a gépe? Aztán amikor nem indult a rencer volt nagy kamillázás. Vagy amikor valami miatt más vírusirtó került a gépre az meg nekiállt rikoltozni, hogy vírusos még az öreg Isten rongybatekert kóchengeres bánatos nagy izéje is.

    A nod32 egy erőforrás-zabáló szutyok aminek jobb a marketingje meg a legendája mint a teljesítménye.
  • sakkay
    #14025
    Csak a1.5 hivatalos skin csomagot rakom fel..nálatok
    (((laknak-e állatok))), hogyan van ??
  • sakkay
    #14024
    Ha letiltom tényleg lehozza. Nem cserélek, ha mást raktam föl, mindig! vírusos lett a gépem ,vagy hasonló problémáim voltak... a nod32 mellett soha nem kaptam be semmit. Ez van...köszönöm a segítséget.
  • Solt
    #14023
    Urak! Avast! Gyors, hatékony, ingyenes... ;)
  • RedRiot
    #14022
    Néhány frissítéssel ezelőtt nálam is megbuzult a NOD, és nekem is sok vakriasztást csinál. Amíg leszedtem és telepítettem a skineket addig deaktiváltam.
  • Maci23
    #14021
    ÖÖÖ miért nem tudtam ma délelőtt felmenni a szerverre? TS3 szerver is hol van hol nincs.Miért van ez így? :D
  • whiteskull
    #14020
    Nálam fel van telepítve az összes skin, és a nod nem jelzett semmit. 4.0-ás próbaváltozat van fent a nodból.
  • Papa01 #14019
  • sakkay
    #14018
    Újraraktam a ROF-ot.
  • Papa01 #14017
    Mondjuk nekem a melóhelyen nincsenek jó tapasztalataim a NOD-al.. :(
  • sakkay
    #14016
    Ja , és templates-et simán le tudom hozni.
  • sakkay
    #14015
    Trójait..valami nem kerek..soha nincsen tűzfal gondom..
  • Papa01 #14014
    Igen, arra gondoltam. :) Nekem NIS2010 90 napos van fent otthon.. nekem régebben arra nem riasztott. Milyen kukacot lel benne?
  • sakkay
    #14013
    Av??....antivírus????? NOd 32.
  • Papa01 #14012
    Csak otthonról tudom majd megnézni.. Milyen AV-t használsz?
  • sakkay
    #14011
    Megnézné nekem valaki ha a 14004 hozzászólásban megadott skineket letölti , nem jelez e neki vírust..nekem valamelyikre netes hibát ír(nincsen meg az oldal), valamelyikre meg hibát..
  • DummyBoy
    #14010
    Na még egyszer mindenkinek köszönöm!

    A következő közös repülésen lelőhetitek rajtam :)
  • sakkay
    #14009
    Ba**a meg rányomtam a recoveryre indításkor, minden!!! beállításom elment, grfika, joy, stb...mindjárt felrobbanok..ráadásul el kell mennem dolgozni,úgyhogy ááááááá..
  • sakkay
    #14008
    Érdekes , bármit letölthetek, csak a skin packra jelez vírust...
  • brendon566
    #14007
    okés, köszi szépen.
  • Sanyo
    #14006
    Lehet hogy pont akkor nyomtam ki valamiért... :) Látom, hogy már bent vagy.
  • brendon566
    #14005
    Működik, el kezdett tölteni, csak azt hiszem kinyomtad, mert eltünt a listából, vagy ez volt a baj? hogy nem tölt be teljesen?
  • RedRiot
    #14004
    Itt megtalálod őket, ROF Skin-packs címszó alatt:

    RoF skinek

    Vannak történelmi és fiktív skinek is: én csak az előbbieket szedtem le.
  • sakkay
    #14003
    Nem enged fel...
  • sakkay
    #14002
    Meg tudnátok mondani hol( honnan) tudnám letölteni a hivatalos skineket?
  • Sanyo
    #14001
    Próbálgatom a szervert, a portok nyitva és kívülről is elérhetőek. Kipróbálná valaki, hogy megy-e?
  • sakkay
    #14000
    Ismeretlenül is Isten éltessen Dummy!
  • Fokker
    #13999
    Boldog Szülinapot Dummy!

  • Sanyo
    #13998
    Jaja, boldog szülinapot Dummy! :)
  • DummyBoy
    #13997
    Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!

    Iszom egyet az egészségetekre is!

  • Zair #13996