29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #14115
    Mivel ezek gyakorlatilag csak gombok, ezért bármilyen játékhoz fel tudod őket programozni ... a közepe csak papír (Bár rutinosabbak építettek már bele LCD-t is :) )
  • Zair #14114
    OFF (de csak egy picit)

    Srácok, ilyet használ vagy használt valaki? Az ára megfizethetőnek tűnik, de nem tudom milyen játékokat támogat. ROF-nál nem sok hasznát venném, de DCS-hez meg FC2-höz poén volna.

    ON
  • Zair #14113
    Ez nagyon faxa!
  • Zair #14112
    Igazándiból hetente legalább 3X járok edzőterembe, nem hinném, hogy ez lenne a gond. A HVCS verés (már ha azt takarja a rövidítés, amire gondolok) nem rossz ötlet, de ahhoz még pakolnom kell magamra :-D

    Mi a gyík az a HRP?
  • LeonSilver
    #14111
    Jól van Papa, nem kellett volna ennyire magadra venni mert mindenki szokott balfasz lenni, én is. Ennyi. Nem kívánok tovább vitázni. Majd mostantól nem csak nem rofozok de a topikot sem látogatom és nem kommentelek.
  • Papa01 #14110
    Leon, nem a véleményeddel van a bajom, hanem a stílusoddal, és úgy gondolom, normálisan kértelek meg, nem pedig háborogtam. Egyszerűen szarul esik, hogy zsigerből le balfaszozol meg lebénázol és hogy ezt leírtam, nem hiszem, hogy HRP-ézned kéne. Én nem beszélek így veled. Kicsit figyelhetnél erre.
  • LeonSilver
    #14109
    Először is nincs szar napom.

    Másodszor nem sértésnek szántam hisz ennek a véleményemnek máskor is hangot adtam már és akkor nem háborogtál. Mivel Te ezt sértegetésnek vetted úgy hiszem Neked van szar napod. Talán megint későn feküdtél és / vagy korán keltél.

    Harmadszor a véleményemet ettől függetlenül fenntartom, nem a HW tehet arról ha lelőnek a rof-ban.

    Negyedszer ha nem tetszik amit vagy ahogyan írok, töröld. Meg van hozzá a lehetőséged.

    Ötödször HRP


  • Papa01 #14108
    Leon, én elhiszem, ha épp szar napod van, vagy rossz kedved, de légyszi nem beszélj így velem, mert zavar. Én mikor engedek/engedtem meg veled szemben ilyen stílust? Az, hogy épp nem jött be neked ez a poén, nem hiszem, hogy ok erre a post-odra...

  • DummyBoy
    #14107
    Jó reggelt Urak!

    Kicsit hozzászólnék az előző "vitához" ... Nem biztos hogy egyetértek veletek ...

    VGA hűtés 10k-ért? Nekem volt Innovatek vízhűtésem CM Stacker házban, csak 12-es PAPST-okkal (Amit Leon is emített ... 5 évvel ezelőtt volt 6-8k az ára 1 db-nak ...)

    Ennek a rendszernek (Csak a hűtés) az árából új gépet vettem ...

    Az hogy megért-e ennyit? Én 2 méterre a gépem mellett aludtam, és arról ment a TV is ... A barátaim gyakran kapcsolták le a gépet, mikor feljöttek és az energy saver kikapcsolta a monitort ... egyszerűen nem volt hangja ...

    Ez is egyfajta hobbi, de van ahol kell - a csend miatt - hőmérséklet miatt (Előző albérletemben fűtésszezonban nem volt nagyon 30 fok alatt a szobahőmérséklet, ugyanis a központi fűtés melegvíztárolója alatt laktunk, ráadásul egykörös volt a rendszer - ha lekapcsoltam a radiátort, akkor az alsó szomszédnál nem volt fűtés ...)

    Tuning: Ez egy kérdéses dolog, természetesen van értelme ... Nekem is szoktam Vantage-ek meg ilyenek lenni a gépemen. (Bár leginkább elég a Furmark ...) Először is stabilitástesztre tökéletesek, valamint a pontszámokból látható, hogy van-e valami értelme bohóckodni, vagy nincs ...

    Manapság sokkal könnyebb dolga van a gépépítőknek, sok kártya van javított hűtéssel, érdemes olyat venni, de van akinek sokat jelenthet a megszokott csönd ...

    Én azért adtam fel a harcot, mert a vinyóval nehéz mit kezdeni, valamint már másik szobában van a gép, olcsó, de jó léghűtéssel, ami "aránylag" halk ...

    Én viszont megértem ha valakinek extra hűtő kell a VGA-ra ...

    Amikor a 6800GT-k 120k körül repkedtek, akkor nem volt veszélyes 10k extra kiadás a hűtőre ...

    Extra hardver tekintetében én háklis vagyok ... Nem értem miért probléma ez ... mindenkinek mások az igényei ...

    Az utolsó 2 egerem és egárpadom árából középkategóriás VGA-t lehetne venni ... (És akkor még a billentyűzetet nem számoltuk ...)

    Nem villogni akarok ... nem vagyok egy krőzus.

    Egyszerűen nekem szükségem volt rájuk, tudom mivel jobbak mint egy alap patkány egy tecsós textil paddal ...

    Legyetek szivesek tiszteljétek ennyire mások "mániáit" :) Van akinek a hűtés, van akinek az egerek, stb ...
  • GregG
    #14106
    "High in the Empty Blue"

    megemlékezés az 56-os századról:

    http://vimeo.com/17088860

    A játékból felvett részekből készítettem :)

  • LeonSilver
    #14105
    Ez kurva gyenge volt Papa. A HW sem tehet arról ha balfasz vagy. De egyébként engem az sem zavar ha szétbasszátok a berendezést. Bizonyos keretek között a lakásában mindenki azt csinál amit akar, a megszerzett javait meg akár fel is gyújthatja.
  • Papa01 #14104
    Arról nem is beszélve, hogy ezeknek semmi közük, ahhoz ha lelőnek a ROF-ban.. :D
  • whiteskull
    #14103
    Ilyeneket nem tennék. A fal túl kemény, a hvcs meg hátha visszaüt. :DDD
  • whiteskull
    #14102
    Erre már én is éreztem néha késztetést. :)))
  • LeonSilver
    #14101
    Ja. De akár bele is rúghatsz a falba vagy lemehetsz az edzőterembe és lebaszhatsz egyet a helyi HVCS-nek. is :)
  • Papa01 #14100
    Vagy a gépbe történő erőteljes rúgással... :D
  • whiteskull
    #14099
    mondjuk még mindig jobb, mintha a monitorral vezetnétek le a feszültséget. :)))
  • Papa01 #14098
  • sakkay
    #14097
    Ja, így már értem..
  • Solt
    #14096
    1 óra alatt megvolt... az új kártya varázsa vitt előre anno, de kétszer én sem lennék képes megcsinálni! :D
  • sakkay
    #14095
    Na, én meg ehhez vagyok öreg..de azért köszi.
  • Solt
    #14094
    Persze, hogy nem a hardver... de kapjak infarktust, vagy agyvérzést? :D Állandó csajom nem igen volt abban az időben, rabszolgám sem... állatot nem bántok, marad a billentyűzet! :D

    @sakkay: Fraps! Elindítod a tesztet, és mindig ugyanazt a pályát töltöd be... repülöd kb ugyanazt 3x, majd átlagolsz. Aztán tuning, és ugyanez újra... :)
  • Solt
    #14093
    Te vagy túl fiatal! :D Ebben a koromban még én is ego voltam, és indulatos... ez majd elmúlik! ;) Bár én a nálam 10 évvel idősebbet akkor sem minősítettem... főleg nem így! No, de mindegy is... felfogom ezt a hsz-t egy bocsánat kérésnek! ;)

    Jó éjt Uram! ;)

    ( egyébként felfogtam miért tetted, csupán annyit közöltem, hogy én nem így tettem volna... sajnálom, ha ez bosszantó! ;) )
  • sakkay
    #14092
  • sakkay
    #14091
    A ROF-ot soha nem teszteltem így. Mivel lehet előhozni a fps számot?
  • Zair #14090
    Leonnak igaza volt, hogy nem a hardwer tehet róla, ha béna az illető, dehát most kit verjek, az asszonyt?
  • Klusi86
    #14089
    Most nem tudom, h Te 30-35évesen vagy túl öreg vagy én 25 évesen túl fiatal, de nem érzem úgy, hogy akkora lenne a difi, h nekem emiatt fékeznem kéne magam. Sértegetésig fajult a dolog mert szép csendben csak felhúztad az agyam, a beszólongatásokkal, hiába magyaráztam mit miért tettem. Olyan tanulságot szűrsz le magadnak amilyet akarsz, mára befejeztem. Nyugodalmas jó éjszakát Neked/ Önnek
  • Solt
    #14088
    Párat én is hazavágtam!!

    ( persze fiatalon! :D )
  • Solt
    #14087
    Ezért fogalmaztam úgy, hogy ha "MINDEN STIMMEL"! :) Százalékban nagyobb teljesítményt nem kaphatsz annál, mint amennyit húztál rajta...
  • Zair #14086
    Hát igen, jogos.
    Papa, és még mi hittük, hogy a billentyűzet-szétveréssel nekünk vannak indulatkezelési problémáink :-D
  • Solt
    #14085
    A 460GTX nagyon tuning barát, de nem ez a jellemző. A dupla ventis Gigabyte hőfokban is bírja... átlagban 20% tuningot tudnak... pár példány még többet. DE, például rof alatt ez a 20% közel sem 20%... a minimum fps ( ami ugye a lényeg ), alig változott nálam pár százalékot. Tehát 40 helyett lett kb, 44-45. A maximum értékek megszaladtak, de az csak e-pénisz növelésre jó szimulátorokban... ;)
  • Papa01 #14084
    Legyen egy kis ON is:
    Megváltozik a 777 Studios logo-ja.

    Csinálhatom újra a bannereket..
  • sakkay
    #14083
    Mondjuk ez szerintem nem mindig egyenesen arányos.
  • sakkay
    #14082
    Beindult a nagy vita , hogy így a hűtés meg úgy a röpülő 10000-forintok. Öcsém,aki mindent szarrá tuningol, de okosan 460 x-ét. Még soha nem füstölt el ezért semmi. Tehát 20-30% gyári hűtővel. Nem tudom a pontos típust.
  • Solt
    #14081
    No, ezt a posztot betudom a fiatal hevességnek, de innentől fogd vissza magad, és majd akkor sértegess, ha én is ezt teszem!

    Az, hogy nem érted mit írok, az nem hiszem, hogy az én hibám... az eddigi megnyilvánulásaid után van egy olyan érzésem, hogy egy cseppet többet értek ehhez mint te! Olvasd el még egyszer mit írtam, és azután irkálj ilyeneket!

    A tuning százalékban mérhető. 10 százalékot húzol mondjuk a gpu-n, akkor ha MINDEN STIMMEL, maximum 10% teljesítmény növekedést kaphatsz! Ha adott játékban van 20fps, akkor 10%-s gpu tuning után ez maximum 22fps-re nőhet! Ergo számosítható... a többit sakkozd ki!
  • Klusi86
    #14080
    Egy, akkoriban ez volt a legjobb amit kapni lehetett
    Kettő nem volt pénzem újra.
    Visszatérve, ne legyél már annyira tudatlan hogy átváltod a teljesítményt FPS-re, mert ez már tényleg bosszantó. GPU és memória órajelet lehet mérni így %-os, de ne váltsd már át nekem rögtön hogy 10%-al magasabb órajel az csak ugyanannyi képkocka/másodpercet fog eredményezni, mert ezzel magadat járatod le. A vantage-en meg te vagy kiakadva, én csak ezt használtam, és tudod miért? mert ez volt a legfrissebb tesztprogi, hát ennyi az oka.
  • Solt
    #14079
    Én elvagyok mesterem... nincsenek hő gondjaim! :) Nekem is valami régi gagyi házam van, de megoldottam ventikkel a szellőzést, így szépen elvagyok... a Giga GTX460 dupla ventije meg zseniális... hangját sem hallani.
  • LeonSilver
    #14078
    Elviszed egy szinyor lakatusz-hoz a ház ódalát, szerintem simán megcsinálja.
    Papst ventit lehet venni, bár "szerezni" jobb lenne mert elég drága portéka. Igaz nem fontos, hogy pont Papst legyen.
  • Solt
    #14077
    Ezért szép a világ! Mindenkinek mások az elvárásai, a döntései... DE ÉN akkor sem adnék plusz pénzt vga hűtésre! :)) Ha ilyen elvárások vannak, akkor eleve olyat veszek ami ennek megfelel... ;)
  • Lacusch69
    #14076
    "de, hogy én 10 ezret nem adnék vga hűtésre, az fix!! "

    Dehogynem... én sem akartam, de pont ennyit tettem a vidkari hűtésére (zajszint miatt) a családi béke kedvéért...