29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #14155
    Nekem erről az jut mindig az eszembe, hogy ennyi pénzért igazi pilóta lehetnék.. :))
  • JoeDestroy
    #14154
    Lottó ötös után ;)

    Külön házat építenék neki :D

    Kicsit offoltunk bár ez is része a szimulátorok világának...
  • Zair #14153
    Nagggggyon komoly! De az a baj, hogyha lenne annyi pénzem, inkább vennék rajta egy autót vagy belefizetném a hitelembe :-(

    Minden esetre mutatós egy darab!
  • JoeDestroy
    #14152
    Eljutottunk ide!!! Szerintem ez az amit sokan el tudnánk viselni otthon.
    2007-ben még ki volt írva az ára, emlékeim szerint 3,5MFt volt átszámítva.
    :))
  • Maci23
    #14151
    Az nem jó megoldás, és egyszerűbb, ha az ember vesz 2 db régebbi touchscreen-es, érintős 15"-s mointort a bal és a jobb kezéhez, amin a bal oldali bal oldali panel és a jobb oldai panel látható és egyből el is érhető. Szembe a nagy mointor vagy lcd tv, és akkor nem kell annyit szerelgetni. Nem tudom megvalósítható e, de az autószimultárokból kiindulva biztos hogy igen. :D

    Üdv!
  • Papa01 #14150
    Wow, ide viszont tényleg kell az L5... :))
  • Zair #14149
    Papa, ezek tényleg LCD-k, de szerintem csak FSX kompatibilis cuccok.
    www.virtualisrepules.hu
  • Papa01 #14148
  • Zair #14147
    Hát az volna még a faszaság XD

    Megvennék egy ilyen ülést, Thrustmaster Warthog HOTAS cuccot, pedált, LCD-s kijelzőket, ilyen órákat, hogy analóg műszerek is legyenek, egy buzinagy képernyőt vagy vásznat projektorral.

    És ha már invesztálunk, komplett mozgatómechanizmust az egész alá, hogy még valósághűbb legyen az élmény, sőt, valami bika PC (vagy több) sem ártana hozzá.

    Aztán beleér az ujjam a bilibe. :-D
  • Papa01 #14146
    Egyszer nyernék a lottón.. :)
  • Papa01 #14145
    Köszi a linkeket urak, így számomra felejtős.. :)) Pedig, de felvillanyozódtam.. :))
  • Zair #14144
    Váááázzz itt szarom össze magam, itt üléstől kezdve minden kacat van:

    www.scsimulations.com

    Amúgy a DCS A-10C-s vidi leírását érdemes elolvasni, :

    "I have modified the view so that the in game MFCD image is displayed on either corners of my main monitor. I then attatched my MFDs to my monitor using a screen protector (cut to match the size of the MFDs) and transperent velco so that when I dont want to use it I can just remove it without damaging my screen or blocking my view (since the velcro stays on)."

    Szóval nem vágom, hogy csinálta, de a nagy monitoron jelenik meg minden szükséges display, és arra gyógyította rá valami védőfóliával meg tépőzárakkal a kereteket.
  • Zair #14143
    Papa, itt pont DCS A-10-zel tolják
  • Zair #14142
    Hát erre még én sem jöttem rá. Ráfestem :-))))))))
    Viccen kívül, az egyik videó alatt azt kommetelte a feltöltő, hogy nem kell hozzá más csak a "main screen", de szerintem ezt úgy értette, hogy te nyomkodod a kereten lévő gombokat, a virtuális kokpiton meg ezek szerint váltanak a kijelzők.

    Arra sem jövök rá, hogy kereskedelmi forgalomban be lehet-e egyáltalán szerezni pont ekkora méretű lcd-ket.
  • JoeDestroy
    #14141
    Hálózaton kliens szerver progival.
  • JoeDestroy
    #14140
    Ha van régi elfekvő laptop megoldható... :D
  • Papa01 #14139
    És ööö. a játék képe, hogyan kerül rá? :)
  • JoeDestroy
    #14138
    "Csajosan mondva - Megy majd a Cougarhoz... "
    Van a Saiteknek is hasonló megoldása, de az nem nyerte el a tetszésem anno. Azóta meg nem is néztem ilyesmit.
    Azt szeretem ha egy szimulátorban babrálni kell a rendszereket és van mivel. Eddig egy Gamecommander Pro-ra tettem elérhetővé egy nyomásra az MFD és ICP panelek gombjait az F-16-ban.
    Ezzel a kiegészítővel meg mehet minden a helyére.
  • Zair #14137
    Ááááááááá látom, Makó a homebase :-D A kolleganőm is makói, tényleg itt van a szomszédban.

    Papa, igen, kettő, de mint ahogy azt Joe is írta, ezek csak keretek gombokkal, meg plexivel. Amúgy én is nagyon kacérkodom a gondolatával, még így is-hátha beinvesztálhatok egyszer egy-egy kijelzőre.

    A helis progi pofás, tényleg meg s feledkeztem róla, hogy készül mostanában ilyesmi.
  • Papa01 #14136
    Micsoda??? Én azt hittem, ezek ilyen mini LCD kijelzők... :D :D
    Köszi Dummy, az infót! El tudnád, tudnátok mondani, akkor, hogy ez az izé, micsoda is, és hogyan működik? :) Köszönöm!
  • DummyBoy
    #14135
    Váváváváváváááááááááááááááááááááá!!!!

    Várjatok!

    Egy csomagban két gombokkal telerakott műanyag KERET van!!!

    LCD-t külön kell hozzá bazseválni, szóval gondoljátok át mielőtt meglepi lesz!
  • JoeDestroy
    #14134
    "Falconhoz..."
    Igen kettő van egy szettben. Asszem rendelek egy ilyet :)
  • JoeDestroy
    #14133
    A Falconban van kis progi ami az MFD képeket hálózati gépek kijelzőjére teszi. (homepit :D ) Lehet hogy az FC-hez is készült ilyen mod és akkor nem a papper kell mögé.
  • Papa01 #14132
    1 csomagban 2 kijelző van?
  • Papa01 #14131
    Ez a nem semmi...., a Su25T-ben is a TV-re milyen király lenne...vagy az A10C-ben a Maverick-hez.. Lehet veszek 1-et.. :)
  • JoeDestroy
    #14130
    Nem is rossz ez kis házibarkácsban :)

    Tényleg nem túl drága...
  • Lacusch69
    #14129
    Ezek szerint ha Fokkerrel nem is, de velem (majdnem) földi vagy...
  • Papa01 #14128
    Nekem is nagyon tetszik, a városban meg ami döbbenetes, az a mérete... Hatalmas. :)
    @ Fokker: Ok.
  • Gascan #14127
    nem fest rosszul... bár a környezet lehetne szebb, meg pilotát is el tudnák képzelni az ülésbe :) de gondolom ez is lesz később
  • Fokker
    #14126
    nem, sajna a büdös fővárosban élek ;) de jobban érezném magam Szegeden.

    @Papa : 19.30 OK. ha mégsem, szólok.
  • Papa01 #14125
    @ Gascan, Zair: Sanyo oldalán elég sok infó van róla.. :) Combat Helo a neve.. :)
  • Zair #14124
    Csatlakoznék, miféle game ez?
  • whiteskull
    #14123
    Nagyon jó lett! Gratulálok! :)
  • Gascan #14122
    ez milyen játék?
  • Papa01 #14121
    Ha valaki esetleg nem ismerné... durva.
  • Papa01 #14120
    Nagyon szép vidi lett, gratulálok! :)
    @ Zair: Kb, azt jelenti, hogy "Kapd be!"
    @ Fokker: Oki, a pénteki repülés szuper lenne.. 19:30 az ok? :)
  • brendon566
    #14119
    Baromi jó lett!
  • Zair #14118
    "möggyütt?" nemtán földiek vagyunk? XD
  • Fokker
    #14117
    hűha, úgy látom most mindenkinek möggyütt. majd pénteken a közös repülésünkkor, egy csapatban magyarok vs. külföldiek; no majd akkor mindenki levezetheti amit le kell vezetnie mutassuk meg ismét, hogy a magyarok nyilai fájdalmasak tudnak lenni!

    tuning: bár OC 4850-em van, csak egyszer húztam, de szart sem ért fps-ben. 933->1200 memória tuning és 640->700 GPU tuning után olyan 2-3 fpst nőtt a teljesítmény. azóta gyárin fut, majd egyszer vmikor lecserélem a vga-t, de akkor a proci is megy vele. illetve plusz RAM sem ártana. kicsit olyan ez a tuning kérdés, mint az autóknál: lehet bohóckodni csiptuninggal meg sportdobbal, meg ilyen (nem is annyira)olcsó faszságokkal a +2-3 lóerő miatt, de inkább érdemesebb komolyan csinálni, 3-4-500.000-ért igazi motortuningot csinálni, alkatrészt cserélni stb.... annak van igazán értelme. az megint más, ha vki élvezetből tuningol, azt érthető. vagy az, hogy halkabb legyen, ez is OK. de vannak olyan egyének(most nem rátok gondolok), akik fillérekből akarnak nagyot tuningolni. nem fog menni.
  • Zair #14116
    Na az nem vagyok én, mármint rutinos :-((((( Sőt, műszaki antitalentum vagyok. Akkor viszont nem is tetszik annyira.
    Igen, láttam éppen, hogy plexi meg karton van hozzá LCD helyett, gyanúsan olcsónak is tűnt volna, ha ez tényleg két képernyő :-)