29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #14399
    Szóval nem egyszerű..marad a gyűjtés meg a vatera.
  • whiteskull
    #14398
    Majd csinálok róla képeket. :)))
  • sakkay
    #14397
    Értem én ,hogy gőz mozdony,...de mi hajtja'?
  • whiteskull
    #14396
    Az enyém is egyben van. A joy mellé lett bedugva, és a ROF-ban lett bekonfigurálva az oldalkormányra a pedál. Annyit kellett átállítani a windowsban, hogy a két pedált egy tengelyként lássa.
  • whiteskull
    #14395
    A mechanikát már nagyjából megcsináltam, vettem hozzá egy game portot, amin van két analóg minijoy, és most annak az egyik potiját kell rávarázsolnom a szerkezetre. Ha nincs meló (vagy meguntam) akkor ezzel babrálok. :)))
  • sakkay
    #14394
    Hogyan csináltál???
    Egy régi kormány öcsémnek is van, csak az a baj egyben van a kormánnyal.
  • whiteskull
    #14393
    Pont ezért álltam neki csinálni egyet. :)))

    Egyetlen hátránya, hogy nem azonnal van meg. :))
  • whiteskull
    #14392
    Pont ezért kell vigyázni rá, és ilyesmi oldalkormányzási terhet levenni róla. :)))
  • sakkay
    #14391
    Szóval jobb lett. Az a baj , hogy elég drága cucc.
  • Solt
    #14390
    No igen... a csukló mozgás egy férfi életét végig kíséri... nem lehet csak úgy a "sarokba dobni"!! :D
  • whiteskull
    #14389
    Én próbáltam egy kicsit a kormány pedáljával.

    Sokkal pontosabban lehet vezetni a gépet, bár a sok évi csukló-oldalkormány párosról nem egyszerű átállni.
  • whiteskull
    #14388
    Annyira tetszik ez a ROF, hogy rögtön rendeltem egy másikat is. :))))

    No meg mellé a DCS BS-t. Azt szinte ingyért adják. :)))
  • sakkay
    #14387
    ja a, nincsen túl jó helyen
  • sakkay
    #14386
    Gondolkozom rajta...a jövőben. Az érdekelne milyen típusban érdemes gondolkodni, és hogy, mi változott a használatával.
  • Solt
    #14385
    Elég, ha csak tompítanak... szerintem. :)
  • sakkay
    #14384
    Most gondolkodtam...nem ez volt, csak hasonló, ő (ha jól emlékszem) a vulkanikus víz alatti hőforrásoknál talált teljesen más jellegű bacikat..de nem arzén!! összetevővel....
  • Gascan #14383
    most akrtam linkelni papa :D
  • sakkay
    #14382
    Na akkor ha ez lenne, tényleg lehet gyanakodni...egy hölgy, a nevét nem tudom, pár hónapja mintha valami hasonlót talált volna, bár ezek a mindenféle hírforrások ilyenkor írnak össze vissza mindent..holnap okosabbak leszünk.
  • sakkay
    #14381
  • Papa01 #14380
    Leeht erről lesz szó.
  • Papa01 #14379
    A wikileaks szerintem már eléggé nagy port kavart fel.. nem hinném, hogy e mögé lehetne bujtatni.. Szerintem. :)
  • Solt
    #14378
    Nem vagyok képben ezekkel, ez nálam már csak reakció csípőből! :) Annak akinek van "sajtósa", azt sem hiszem el amit kérdez... :)
  • sakkay
    #14377
    Nem hinném. Habár van benne némi logika, de a wiki' infók folyamatosan vannak csepegtetve,így nem sok értelme lenne.
  • Solt
    #14376
    Majd figyeld meg, hogy semmi olyat nem fognak mondani, ami hű de nagy szenzáció lenne. Ha meg igen, akkor valami "régi" történet lesz, amit előkaptak a tarsolyból... :) Bár az sem lepne meg, az egész wikileaks balhé is csak műsor lenne... :)
  • Papa01 #14375
    Ja igen, bocsi! :)) Fáradság... igen, használok. Miért?
  • sakkay
    #14374
    Imádom a témát, a fiam 10 éves de már mindig ilyen témában (csillagászat fizika) veszi ki a könyveket. Pedig hál' Istennek a sportot is szereti.
    Nem mondtad meg használsz-e lábkormányt..vagy van köztünk aki használ?
  • Papa01 #14373
    Jaja, ezt a teóriát én is olvastam... háát mit mondjak... ahhoz legalább egy komplett csillagközi civilizációk kellenének.. :D
  • Solt
    #14372
    Megy a terelés a wikileaks botrányról... :)
  • Papa01 #14371
    OFF:

    Ma bejelentik E.T.-t?? :)
    LINK.

    /ON
  • Papa01 #14370
    Miért dec 6 nemsoká' itt van.. :) Pár nap ide-oda.. :) Látom Te is kezdesz kikészülni emiatt. Jelzem én is. :D

    Tegnapi eset: ááá, a délutáni szereplésem, kritikán aluli volt, csakis áldozat voltam, este már jobban ment. :) Örök tanulság, fáradtam (Főleg nekem) nem szabad repülni.. :) A mag. gépet nem is értettem.. :))) Azért maradtam úgy.. :) Jogos volt a győzelmed! :)
  • sakkay
    #14369
    És te voltál ráadásul!
  • sakkay
    #14368
    Ba**a meg a Mikulás...
    Tényleg Papa te használsz lábkormányt?
    Ja, és már pfalc fóbiám lett...tegnap látom a magányos gépet...közelebb megyek látom Papagép...Írom , hogy mag gép vigy...mögé megyek..nézem..és annyira féltem' , hogy netán te vagy (és leb* , hogy nem volt szép) , hogy inkább csak pögyentettem egy rövid sorozatot..
  • Papa01 #14367
    Én úgy gondolom a mikulás hozza.. :)
  • sakkay
    #14366
    Mondjuk nyomhatnának valami, videót vagy hírt, meg kezdek ideges lenni..holnap péntek..
  • Papa01 #14365
  • whiteskull
    #14364
    Megoldottam. :)))

    Az OTP-ben már ott várt az új kártya. :)))
  • Papa01 #14363
    :)))

    @ Whiteskull: Virtuális kártya?
  • whiteskull
    #14362
    De mennyire ráfaragtam. Lejárt a kártyám tegnap, és nem tudtam előrendelni a bombázót. :)))
  • whiteskull
    #14361
    A gyári gyakorló küldikre gondoltam. Az bent lehet a mappában.

    Egy kis host sosem árthat. :))
  • Papa01 #14360