29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #14719
    Mindenkinek az Early yerars tárlatot javaslom.. :D
  • Papa01 #14718
    OFF:

    Urak, ez baromi jó!! :)

    /ON
  • Papa01 #14717
    Jason post-ja az 1.016-os javítás hibáival kapcsolatban. Szegény kicsit kibukott, de én megértem.. sok olyan ember van aki csak fikázni tud, de értékelni semmit.. De azt nem gondoltam volna, hogy így leosztja a népeket..

    @Zair: A D9 nekem is nagy kedvencem! :) A Moon-t láttad már? Én az új Dick-es filmadaptációt várom, az eddigi megfilmesített dolgai is nagyon tetszettek! :)

    Nekem Gibson még kimaradt az életemből.. de úgy látom be kéne pótolni.. :)
  • Zair #14716
    A Neurománc-ot üdvözlöm, bár azt évek óta próbálják megfilmesíteni. A gond az vele, hogy iszonyat nagy kult-regény, egy elég nehezen és akár többféle nézőpontból szubjektíven értelmezhető cselekményszállal, szóval legyen jó-középszerű vagy zseniális a film-adaptáció, nagy vihart fog kelteni az tuti. Nekem Gibson a személyes kedvencem, MINDEN tetszett tőle. Ezt a fajta SF vonalat egyenesen imádom. Aki este lefekvés előtt valami könnyed olvasmányra vágyik, az felejtse el. Minden szónak jelentősége van, én gyakran komplett fejezeteket olvastam az elejétől, többször is.

    Neill Blomkamp ugyancsak megosztó személyiség, részemól a District 9 sztem az egyik legjobb sf az elmúlt évekből. Hihetetlen, hogy minimális ,költségvetésből egy ennyire egyedi atmoszféra megalkotásával mekkorát lehet durrantani. Pedig először azt gondoltam, hogy a hatalmas bogarak mögött valami tucat-koncepció fog kibontakozni. A klisé helyett pedig egy hatalmas dobás: az idegenek közös menekülttáborban vannak a nigériai bevándorlókkal, így közösen kialakítva egy underclass-t. Azért ez valós társadalmi problémákat is feszeget, az elején speciel valós riportokat vágnak bele, valós emberekkel (igaz ők a bevándorlókkal kapcsolatban fejtik ki véleményeiket) így adva egy sajátosan jól eltalált hangulatot a filmnek. Nagyon várom a következő mozit.
  • Papa01 #14715
    Urak felmentem a japcsi szeróra, ellenfelek: 4 pup, 3 dr1 és 1 seva... fél óra repülés után a statom: 2-3, ami ehhez képest nem rossz... de többet nemigen megyek arra a szeróra.. :D
  • Papa01 #14714
    Oki, köszi szépen, hogy küzdesz vele! :)
  • Sanyo
    #14713
    Holnap megint lesz egy kis időm meló után, akkor megint megnézem. Az a gond, hogy ilyenkorra már nagyon le vagyok lassulva és nehezen gondolom végig, hogy mi a gond. :) Vasárnap megint ráérek, csak sikerül bebikázni egyszer.

    A héten két embertől is kaptam segítséget a szerver üzemeltetésére, nagyon köszönöm!
  • Papa01 #14712
    Téged viszont látlak, hogy bent vagy! :) Folyamatosain az updating felírat látszik, ha ráviszem az egeret a szeróra...
  • Papa01 #14711
    Sajna, nálam továbbra is szürke. :(
  • Sanyo
    #14710
    A RoF fórumon kaptam pár tippet, szerver megint megy. Próbáljátok meg a csatlakozást ha lehet.
  • sakkay
    #14709
    Köszi, ez jó...
  • Papa01 #14708
    OFF:

    2011 várható SF filmjei.

    /ON
  • Papa01 #14707
    Semmi gond! :)
  • sakkay
    #14706
  • whiteskull
    #14705
    Vannak azok annyian, mint az oroszok. :)))
  • sakkay
    #14704
    Mert valami 13 volt..
  • whiteskull
    #14703
    Szerintem ő ma nem repült velünk. :)
  • sakkay
    #14702
    Nem ő volt a jó arányú srác???-=J13=Schlag
    23. multiban....az nem szar!
  • whiteskull
    #14701
    Hát ez jó volt! :)

    Megint. :)
  • brendon566
    #14700
    Én bocs, hogy nem tudtam elköszönni...
  • Papa01 #14699
    Bocsi Máté, ledobott a netem, de sikerült visszaülni rá.. :))
  • Relax99
    #14698
    Én meg csak most találtam, nem hülyeség, milyen leleményes az ember, ha arról van szó, hogy pénzt spóroljon meg :)
    csak azt nemtudom freetrackemm sapijával, mennyire fog barátkozni, nem lenne jó, ha csak úgy random néha kattintana egyet kettőt
  • Solt
    #14697
    No igen, azt én is nagyon várom! :)
  • Papa01 #14696
    Oki! :)
  • whiteskull
    #14695
    Én igen. :)))
  • Papa01 #14694
    Urak ki jönne repülni? :)
  • DummyBoy
    #14693
    DirectX-et telepítettem ... De az Updater is megöli a gépet ...

    Asszem hétvégén reinstall lesz ...

    @Solt: lehet ... de mostmár várja ki az új Firmware-t :)
  • whiteskull
    #14692
    Próbáld megnyomni a recovery gombot. Nekem az segített, mert azzal telepített valami directx-et. :))
  • Papa01 #14691
  • Solt
    #14690
    Féltékeny a tankos játékra... :D
  • DummyBoy
    #14689
    Van róla angol is ... ED fórumon fent van egy ideje ... hónapok óta tervezgetem, hogy megcsinálom, csak lusta vagyok :)

    Mellesleg van egy kis gondom ... Peccs óta ROF indításnál csontrafagy a gép ... Még az Updater sem indul :(

    Lehet hétvégén újratelepítem vagy valami ...
  • Papa01 #14688
    Lehet vele kattintgatni a monitoron? :)
  • Relax99
    #14687
    http://board.vacc-sag.org/47/38350/
  • Relax99
    #14686
    hardcore szimeseknek ez nem lehet rossz pl blacksharkban, vagy fsx-ben
    sajnos csak németül találtam leírást de ha kéritek elmagyarázom
    http://board.vacc-sag.org/47/38350/
  • Relax99
    #14685
    mármint,hogy egy bug féle a fizikában?
    szerintem lehetséges, ha elég felhajtóerőt össze tud még szedni a gép azzal a kis szárnnyal, csak ahhoz nagy sebesség kell, meg jó aerodinamika, na meg hogy bírja a terhelést
  • Papa01 #14684
    Egy másik kép... lehet nem is akkora baromság a ROF-ban a szinte szárny nélküli kényszerleszállások?

    Ebben
    a topoc-ban találtam a képeket.
  • Relax99
    #14683
    Csak nekem tűnik úgy, hogy ennek alig van szárnya?, viszont ha így van jó könnyűnek és erős motorjának kell lenni, hogy legyen elég felhajtóerő
  • Papa01 #14682
    Jézus ereje...
  • Papa01 #14681
    64 bites, ha jól láttam.. :)
  • Papa01 #14680
    Új TrackIR driver - Version 4.1.038 beta 01