29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #14759
    A 777 Stusios minden munkatársának, kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánunk!
    A magyar ROF közösség.


    Szerintetek szövegnek ez nagyon gagyi? :)
  • Fokker
    #14758
    Papa, ez a virtuális múzeum óriási! nagyon köfi!

    felteszek egy örökzöld kérdést, régebben már ki lett fejtve, de most rohadt lusta vagyok visszaolvasni xezer hszt. naszóval: nincs fent catalyst, mégpedig azért, hogy spóroljak 150 mega memóriát. a kérdésem: a legújabb CCC-t ha felteszem, lesz-e kézzelfogható(min. 5 FPS) gyorsulás? 32 bites XP, 2GB RAM és 512-es 4850 mellett. Papának gyorsult a RoF, viszont Neki eleve ütősebb a konfigja, továbbá nem XP-t használ. nem szükséges a válaszban tranzisztor szintig lemenni, csak kíváncsi vagyok az érvekre/ellenérvekre. köszönöm.
  • sakkay
    #14757
    Sajnos ígérni 100% soha nemtok'(rajtam kívülálló okok) de ha leszek, megyek.
  • whiteskull
    #14756
    Szia! :)
  • whiteskull
    #14755
    Ja! :)))
  • Papa01 #14754
    Tényleg Urak, ki lenne még benne?? :)) Legyünk már minél többen.. :))
  • Papa01 #14753
    szia! :)
  • cseribalage
    #14752
    hali
  • Papa01 #14751
    Karácsony.. :D
  • whiteskull
    #14750
    Oké, bár ezt a templom dolgot nem értem. :))))))))
  • Papa01 #14749
    Oki. holnap du 5 óra? És hostolnék.. :) Szerintem Máté is és Peti is benne lenne... meg persze mindenki, aki szeretne! :)

    A manővert kéne megbeszélni.. :)Mi t szólnátok a nagy szigeten lévő kis város fölötti árhúzásra... ott úgyis van templom.. :)

    Egymás mellett repülnénk alacsonyan és amikor a város fölé érünk flarézunk.. több színben, egymás után.. :) úgy még pazarabb lenne... :))
  • sakkay
    #14748
    Sajna ezekhez a mezőgazdász manager' dolgokhoz nem értek..
  • sakkay
    #14747
    A ma este én sem vagyok, mert nagyon le kell magamat inni, sok kis társammal egyetembe.(valaki egyenesen a fekve szarásra készül) Én elég jól bírom a dolgot,(a fent említett dologgal pedig nem élek) de ezen esetben hagyománykövetésből is kell inni.
  • Gascan #14746
    én igen... mikor és hol?
  • whiteskull
    #14745
    A kukoricát szokták egyelni. :))))

    Vagy a cukorrépát? :D
  • sakkay
    #14744
    Vagy eggyel?
  • whiteskull
    #14743
    Én szerintem csak holnap délután-este érek rá. :)))
  • sakkay
    #14742
    Sok géppel még nem próbáltam egyszerre..mindig csak egyel..
  • Papa01 #14741
    Aha... látnád a fejem amikor bedurranok...
    Mikor csináljuk?

    Ki lenne még benne? :)
  • Solt
    #14740
    Igen, én is emiatt gondoltam rá! :)
  • whiteskull
    #14739
    Ne izgulj! Rondább nem leszel. :DDDD
  • sakkay
    #14738
    Ez nagyon jó ötlet, és ellensúlyozna valamit a sok barbár vér pistike hozzászólásokból is.
  • whiteskull
    #14737
    Én teljesen benne vagyok. :)))

    Bár nekem ezen a téren van mit bepótolnom. :)))

    Nehogy reflexből lelőjjem a másik gépet. :)))
  • Papa01 #14736
    ->(ilyen lesz a fejem akkor.. :))
  • Papa01 #14735
    Arra gondolta,. hogy korábban múltkor páran repültünk egy kis köteléket páran.. forduló, bukfenc... és ha újra összeállnánk egy kis kötelékre.. mondjuk egy áthúzásra, vagy bukfencre, és közben fényeket dobálnánk.. :))
    Feltenném a YT-ra , és belekerülne a post-ba.

    Mit szóltok? :)
  • whiteskull
    #14734
    Úgy is gyakorolnod kell az ilyen beszéd féleségeket leendő osztályfőnökként. :)))))
  • Papa01 #14733
    Köszi szépen, az nagyon jó lenne!! :)
  • Zair #14732
    Szerintem kurvajó ötlet! Mit szólsz Papa?
  • Gascan #14731
    nevében* :)
  • Gascan #14730
    Papa.. én leforditom neked ha gondolod, aztán elküldheted te a magyar community nevedben
  • Solt
    #14729
    Az enyém meg a tiédhez képest nokedli... gondolhatod! :D Szerintem ennyi mindenképpen jár nekik! ;)
  • Papa01 #14728
    Jaja, erre én is gondoltam, az én angoltudásom, nokedli.. :)
  • Solt
    #14727
    Nem tökéletes a RoF, lehetne mit javítani rajta, de az viszont tény, hogy nagyon sokat foglalkoznak vele, és kevés olyan fejlesztő van, aki ennyi energiát fektet a játékába!

    A Magyar RoF rajongók nevében egy angolos nem fogalmaz meg nekik egy köszönő levelet, és ünnepi jó kívánságokat? Biztos jól esne nekik a sok basztatás közt...

    ( sok dolog jogos, de a stílus kurvára nem mindegy! )
  • Gascan #14726
    ez a virtual tour tényleg jó ... kár hogy nem lehet megnyalogatni a gépeket :)
  • Zair #14725
    Nekem is az a kedvencem :-)
  • Gascan #14724
    ez az utolsó mondat, hogy foglalkozzatok mással az ünnepek alatt végleg elmond mindent :)

  • Zair #14723
    ja, és ha nézed a linkhez tartozó könyv fülszövegét, a "Mátrix" mint virtuális tér ötlete sem a Wachowski-tesók agyából pattant ki. :-)
    Lesz még benne néhány ismerős dolog.

    Persze ez semmit nem von le az említett film filmtörténeti jelentőségéből.
  • Zair #14722
    "ui, ha tudod, ma este nézd meg a Moon-t nagyon fog tetszeni.. :)"-Feltétlenül, nem is tudtam, hogy adják a TV-ben.

    Gibsontól a Neurománc trilógia,
    ezt most megint lehet kapni, sztem nagyon megéri.

    Aztán nagyon jó még az Izzó Króm is, ebben van egy rahedli novellája. (Többek között a címadó Izzó króm is) illetve állítólag "A holnap tegnapja", bár ez utóbbit csak barátaim mesélték, nem sikerült megszereznem. Szerintem érdemes a Neurománccal kezdeni, az az első komolyabb CP műve, tulajdonképpen azzal teremtette meg a sci-fi ezen vonulatát. (P.K. Dick alapjain elindulva természetesen)
  • Papa01 #14721
    Gibson-tól mit javasolsz? Lehet veszek tőle holnap valamit.. :) Engem is ki tud borítani az olyan típusú ember, aki csak a fika, meg ez is szar, és az is szar... mondatoknál nem képes többre.

    Háát... kandalló ugyan nincs.. de azért a radiátor előtt is megteszi..

    ui, ha tudod, ma este nézd meg a Moon-t nagyon fog tetszeni.. :)
  • Zair #14720
    Nem, de nagyon szeretném megnézni! Papa, Gibsont és az egész CP vonalat sürgősen be kell hoznod :-))))))) Kicsit egyébként Dick "Álmodnak-e az androidok elektromos bárányokkal" (Ha úgy ismerősebb a Szárnyas Fejvadász novella elődje), "Emlékmás" és "Külön vélemény" c. könyveire és az ezekből készült filmekre hasonlít, sokkal nehezebb nyelvezettel és bonyolultabb cselekményekkel.

    Hát igen. Mindamellett, hogy az 1.016 nem az épp eddig legjobban sikerült javítás, tényleg igaza van a csókának, hogy kva rossz lehet úgy dolgozni, hogy feszt csak negatív feedback-et kap a ember. És ezt is lehet ugye kulturált formában meg amolyan vérpistikésen is, gyanítom, hogy ez utóbbi változat rágatta be őket. Abban is igaza van, hogy az ünnepek alatt ezer más dologgal is foglalkozhatna az ember mint ezekkel.(Forralt bor, süti zabálás, szex a kandalló előtt meg mittudomén.)
    Sejtettem, hogy nem ez lesz a végleges formája, és ki fognak hozni egy 1.016b-t is, mert tényleg van egy-két idegesítő hibája - dehát legalább dolgoznak rajta mint az állat, és ami a legfontosabb közben kommunikálnak a felhasználókkal.

    A korábban általam leírtakat nem akarom visszavonni, most nem írom le mégegyszer mik azok a sarkalatos pontok amik szerintem eleve el vannak b*szva ebben a marketinges koncepcióban. De amikor valami tényleg igazán jól sikerült dolog került a játékba (pl. amikor megoldották a másfél órás töltési idő problémáját) mindig küldtem nekik egy-egy e-mailt, amiben a fáradozásaikat méltattam, megköszöntem, megdicsértem stb.