29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #14799
    Na ettől borultam még ki...

  • Papa01 #14798
    Hááát nem tudom... szerintem borzasztó... Ne értsd félre nem az zenével van van gondom.. de nézném a videót és akkor kopp hangerőn elkezdi ütni a dobot, meg vinnyogtatni a gitárt.. Minek?

    Mi lesz jobb? Kinek lesz jobb? Miért lesz jobb? Ha zenét szeretnék hallgatni elindítom a Winanp-ot és annyi.:) Nem értem, miért kell ráerőltetni az emberre a rockzenét, meg a metalt, ha repülős, katonai videókat szeretne nézi?
    Elhiszem, hogy haditechnika, meg menő dolog, de akkor is.. Hangsúlyozom, nem zenével van a gondom.

    Ilyen alapon a reggeli mellé is nyomhatnánk zenét..

    Engem sokkal sokkal jobban érdekelnek, az eredeti hangok... hajtómű, gépágyú. rádió, stb.

    Dehogy ne csak panaszkodjak.. egy kivételt mondanék... a ROF eredeti intro-ja.. na az ott van.. bár megjegyzem az eredeti hangok, ott végig átjönnek.. és NEM rockzene...


    A mi videónkkal kapcsolatban.. - szerintem - mivel csak néhány másodperces vidi lesz, nem biztos, hogy zene kell alá.. (tényleg ez csak az én véleményem.. :) )

    @ Relax: Szerintem a létező legösszetettebb szimulátor, nagy ott van.. azt a 2-3 k simán megéri. Szerintem online nincs olyan nagyon pörgés vele, de én ritkán repülök vele.. :)
  • Relax99
    #14797
    Aki black sharkozik ahhoz lenne egy kérdésem, mennyire éri megvenni, milyen ott az online élet magyar szempontból?
  • messerharcos
    #14796
    Sztem lehet nagyon faszán megcsiálni zenével repülős videót, és szerintem lehet nem egy zenééhez olyan repülős vidit csinálni, ami übereli a zene eredeti klippjét mondjuk. Papa a zéné jóóóóóu:) ugy általában is:)De értem mire gondolsz;) És láttam már olyan videót aminél át lehetett hallani a zene alatt is a gépnek a hangját, ugyhogy lehetünk kompromiszumképesek
    http://www.youtube.com/watch?v=NHZuNZlvn_w
    ennél csak kb 1.15-től küldjétk is neki a zent mert addig vmi nagyon rossz megy de aztán nagyon sirály:D
    aztán itt vn ez, ezt már linkeltem régeben, de linkelem mégegyszer anyira favorit:D
    http://www.youtube.com/watch?v=_ETbNov6Uls
    Sztem ez pl abszolút illik egymáshoz, és Papa, át lehet hallani néha egy kicsit a hangokat is:D
  • sakkay
    #14795
    Ezek az emberek akik ezt a "zenét" csinálták, halmozottan hátrányos helyzetűek...szánom őket. Nem lehet jó, ha a saját családtagjaik gyerekkorukban zaklatták őket...és a saját fájó sértettségük tudatában(félig)felnőtt korukban ilyen valamire pazarolják az idejüket..nagyon nehezemre esett ilyen finoman fogalmazni...ennyire illuminált állapotban meg főleg.
  • Papa01 #14794
    Félreértettél.. Nem az ACDC-vel van gondom, hanem , hogy feszt a rock zenét erőltetik, a repülős vidik alá... számomra ez már marha unalmas, és sablonos... :))

    Sokkal jobban értékelem az eredeti hangokat.. :) De tudom, ízlések és pofonok.. :D
    @ Fokker: A gázkar nekem is tetszik, de a Tracket én sem cserélném el másra... :))
  • whiteskull
    #14793
    Papa, ez a szélzaj, meg motorzaj baromi jó, de ha mégegyszer lenyomorultozod az AC-DC-t, lesz kapsz. :DDDD
  • whiteskull
    #14792
    A TrackIr, vagy a freetrack szerintem jobb. :)))

    Ez a gázkarosdi, meg tényleg jó. :)))
  • Fokker
    #14791
    2 dologgal javítanám fel a RoF-élményt: egy trackballal(nézelődéshez); ill. egy Saitek Pro Flight Throttle Quadrant egységgel a hűtő, keverék, magassági gáz használatához.

  • Fokker
    #14790
  • Papa01 #14789
    Az a cég él még? Nem felvásárolta a 777?
  • DummyBoy
    #14788
    Szerintem a neoqb-t is beletehetnénk valahogy ... nem? :)
  • Papa01 #14787
    Igazi karácsi zene... kedves, meghitt, és sugárzik belőle a szeretet.. :D :D
  • Zair #14786
    Lehetne ez is alatta :
  • Zair #14785
    Ehhhe-hehehhe :-)

    Holnap nekem is jó de 16 és 18 óra között fix progim van, szóval ha azon kívülre esne a röppenés, meg tudnám oldani.
  • Papa01 #14784
  • Gascan #14783
    de te a sört se szereted :D
  • Papa01 #14782
    Én magam rosszul vagyok a rock zenétől ebben a formában.. :) Miért kell betenni minden repülős vidi alá azt a nyomorult rock zenét?? :D Főleg a Top Gun zenéje... na akkor hoznám a baltáét és verném be a monit.. :)

    Ott a szélhang motorhang, stb.. :) Az az igazi...
    Megy a szeró, ha van kedvetek nézzétek meg a tájat! :)
  • Gascan #14781
  • Gascan #14780
    amúgy ha csinálunk ilyen karácsonyi videót én szorgalmaznám, hogy vágjunk alá egy számot : AC DC Thunderstuck .... nem árt, ha picit felturbózzuk a játék hangulatát :D

  • whiteskull
    #14779
    Még nem láttam. :))

    Amint Rof-os gép közelébe kerülök, azonnal. :)))
  • Papa01 #14778
    Jaja, én is 120. vagyok.. :)) Hegesztem Dummy OverStQuentin-es küldijét, ha még nem láttad, majd gyere fel nézd meg csodaszép! :) Nemsoká megvan! :)
  • 2Pete
    #14777
    Nekem jó a holnap.
    Vagy akár mostVagy most csak chatelés van, repülés nincs?
  • whiteskull
    #14776
    Most nézem. Kezdi elszámolni az elfelejtett pontokat. :))
  • Papa01 #14775

    @ Fokker: Kíváncsi vagyok, hogy fog nálad muzsikálni.. remélem ok lesz.
  • whiteskull
    #14774
    Nálam egészen pontosan semmit se gyorsított azt hiszem. :))))

    Inkább még a Rof-os oldalon van a hiba azt hiszem. Egyszer nagyon jól megy, egyszer meg szaggat. :)))
  • whiteskull
    #14773
    Hát remélem jön majd repülni is közénk. :)))

    Legalább lesz kin célozni tanulni. :DDDD
  • Fokker
    #14772
    az a helyzet, hogy az új patch óta nem indítottam még el. vártam némi tapasztalatra. viszont írtad hogy Neked az új Catalyst sokat gyorsított a RoF-on. kérdés hogy nálam mi lesz. illetve asszem Whiteskull szenvedett az új Catalyst driverrel. ha csak pár FPS-t növel, akkor hagyom a fenébe. annyit nem ér az egész.
  • Papa01 #14771
    Az igen! :) Basszus, hogy fog neki örülni a rokon! :)
  • Papa01 #14770
    Semmi gond, akkor újabb albát is teszünk bele! :) A D3 megvan? :)
    @ Whiteskull:
  • whiteskull
    #14769
    A múltkori alatt megint beszaggatott rendesen. No de majd biztos megoldják a fiúk. :)))

    Más. Csinálom a freetracket az unokaöcsémnek, és más boltba mentem alkatrészekért, mert éppen zárva volt a megszokott elektronikai boltom. Másfajta irled volt csak náluk, és a srác azt mondta, hogy ezekhez már nem kell előtét ellenállás a 3V-ra. No fél perc múlva már szinte sütni lehetett a ledeken. :)))

    Ráadásul ezek így túlhajtva se adtak annyi fényt, mint az enyém ellenállással. :)))

    Hétfőn kezdhetem újra. :))
  • sakkay
    #14768
  • sakkay
    #14767
    Köszi, de miattam ne, mert soha nem tudok ígérni előre biztosat...viszont a korai gépes repülésből kiestem, mivel nincsen egy sem.
  • whiteskull
    #14766
    Az tökéletes lenne. Rendesen áll bent a motor. Hosszában. :DDD
  • Papa01 #14765
    Oki, köszi! :)

    Géptípusok mik lennének? Én az Alba 2-re gondoltam, mert azt valóban repültük és van hozzá magyar skin is! :) Az mindenkinek meg van? :)
    Mi a véleményetek? :)
  • Papa01 #14764
    Oké! Vajon a StQuentin-es küldi menne normálisan? :) Ott már katedrális van! :D
  • Papa01 #14763
    Ez csak egy ötlet volt, kereshetünk olyan időpontot, ami Neked is jó! :)
    @ Fokker: Nagyon belassult Neked a ROF? :(
    Zsolti beállításait próbáld ki, és szerintem az új drivert is tedd fel..

    Nincs mit! Nekem is nagyon tetszett.. :)
  • whiteskull
    #14762
    Felesleges bő lére ereszteni. :)))

    Így pont jó lesz. :)))
  • Fokker
    #14761
    sztem hibátlan!
  • Fokker
    #14760
    én is mennék. valami komolyabb falu fölött kéne. vagy nem? a szigeten lévő olyan hevenyészett.