29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #14839
    Az a nick: :D :D
    [IMG][/IMG]
  • whiteskull
    #14838
    Jó volt? :DDD
  • whiteskull
    #14837
    Jobban elfáradtam, mint légiharc közben. :))))

    Nagyon jó volt! :)))

    És köszi ma is a szervert! :)))
  • Papa01 #14836
    Jó lenne, ha jönnél, eszméletlen volt a kötelékezés! :) Küldtem neked privit! :)
  • DummyBoy
    #14835
    Dobd majd át ... lassan lehet visszatérek :) Csak még mindig nem megy ez a sz@r :(

    Edit - megoldottam :)
  • Papa01 #14834
    DIII magyar skinek II.
  • Papa01 #14833
    DIII magyar skin-ek.
  • messerharcos
    #14832
    Nincs tehetségem hozza nem értem és ezért utálom, továbbtanulni meg nem hiszem hogy fogom, elképzeléseim sincsenek mit csináljak. A történelmet szeretem, de azzal semmire se megyek igy talán okj-s képzéssel cukrász leszek. más ötletem nincs. A matekot általános iskolában anyira nem tudták megtanitani hogy még a minusszl való számolást se tudtam, ezért kénytelen voltam magántanárhoz járni egy ideig. Általánosban a matekóra = házifeladat javitás majd házifeladat feladás, a következő anyagból amit a könyvből el kell olvasnod de ami nincs betűvel csak a matematika nyelvén leírva, igy nemtudod megcsinálni a házid és nem érted mit javitasz. ez 8 évig:/
  • messerharcos
    #14831
    Értem:) És nem kapja le, mert ma ár nem érhet egy ujjal se hozzánk a tanár, és az előző sulimban örültek ha nem dobálták meg őket....
    A mostaniban meg szimplán csak az is elégedetté teszi az énektanárt ha egy perc csönd van, mert alapból mindenki röhög meg hülyül és nem tud fegyelmet tartani. Ezért én ha a sarokban egyedül csöndben füllhallgatóval zenét hallgatok azzal én nem zavarom őt.
    Van azthiszem egy olyan pont ahol lehet az ilyen tengelyeket meg mitugyamiket állitani, ez nem arról szól? Azt átállítjátok? Ha átállítottátok megmutatjátok ti mire? Köszi előre is!
  • Papa01 #14830
    Szeró megy, pár perc és én is megyek! :)
  • Papa01 #14829
    Jaja! :)
  • 2Pete
    #14828
    Aha, ideje gyülekezni, nem?
  • Papa01 #14827
    Oki, de a télivel?
  • 2Pete
    #14826
    Beízzitod a szerót Papa?
  • Papa01 #14825
    Nem.. :( Szerintem ez valami bug.. :(
  • 2Pete
    #14824
    Hogy áll a küldi? Ki tudtad venni a piros kereszteket?
  • Papa01 #14823
    Nincs mit, tudtommal, nem.. :)
  • Fokker
    #14822
    rendben, köszi. aszittem hogy változott az időpont.
  • Papa01 #14821
    Ma, 17:00 :)
  • Fokker
    #14820
    Papa, mikor lesz a kötelékezés?
  • Papa01 #14819
    matek, kémia, fizika... ezek a legjobbak pedig....


    Ezt magyarázd meg egy történésznek, vagy egy tolmácsnak.. :))
  • Gascan #14818
    matek, kémia, fizika... ezek a legjobbak pedig.... csak lehet rosszul oktatják sajnos .... ha készülsz továbbtanulni szerintem megéri velük foglalkozni, már csak azért is, hogy megtudd valójában mi édekel
  • Papa01 #14817
    Mester, már mondtam, nem a zenével van gondom... nagyon szeretem a zenét. Csak engem zavar a repülős vidikben.
    A tanár nem kap le a 10 körmödről az órai zene hallgatás miatt??

    Profil: Az igazán X-52-es hez való, de ha valaki csak Cyborg evo-t használ, és elküldi, kiteszem a letöltések közé! :) Én Evo-t és az X-52 gázkarját együtt haszbálom.
  • messerharcos
    #14816
    Papa, a faqban a beálitásoknál van egy letölthető joy beállitás. Azonban nekem csak saitek cyborg van nem x-52, amit le lehet tölteni az ahoz is jó?
    És nem tudom hogy a joynak hol a profie editor álománya se.. Hol keressem?
    És érdemes átállitgatni ezeket ugyértem az alapbeálitásnál jobb lesz?
  • messerharcos
    #14815
    hát ének, rajz órán kb semmit se csinálunk:) ott ha kusbn vagyok és zenét halgatok nem velem fognak foglalkozni:)
    de ami még unamas iszont figyelni is kéne az a matek, fizika, kémia....nem szeretem a reáltárgyakat:)a Fizikát még igen ha nem kell számolni:)
  • messerharcos
    #14814
    miért mindig a luftwaffe a gonosz?amugy anyira nem rossz najó, a jó is erős kifejezés lenne:)
  • Gascan #14813
    melyik órák unalmasak?
  • messerharcos
    #14812
    Papa, én reggel felkelek, és mielőtt elindulok suliba, benyomom a zenét, ugy eszek, hogy iszok ugy pakolok be, aztán sulibamenet zenét halgatok majd suliban az unamas órákon és szünetekben is folytatom néha, aztán hazafele és néha halgatok majd amikor edzek akkor mindig tolom, aztán ha jövök kockulni és nem ts-ezek akkor még egy kicsit halgatok vmi ütőset mint pl feuer freiAztán ha nem vagyok eléggé álmos akkor még halgatok egy kis zenét..xDDDDDDD
  • 2Pete
    #14811
    Nekem ez a kedvencem... Bocs Papi

  • Papa01 #14810
    ezer... :)
  • Papa01 #14809
    Szerintem ne warizz, mert ha mindenki warezolna, nem lenne szim.. :) És hát az a 2-3 forint egy buliba simán elmegy..
  • Relax99
    #14808
    Megéri persze, csak ha már warezolhat is az ember:), bár a törések se a legjobbak hozzá
  • Papa01 #14807
    Nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre!! :)

    Zsolti, 1 percre TS-re fel tudnál jönni?
  • whiteskull
    #14806
    Erre még nem vettem rá magam. :)))

    Viszont a Hold-at már kikölcsönöztem. :))))
  • Papa01 #14805
    OFF:
    Ha valaki még nem látta, ne hagyja ki: Eredet (Inception)

    /ON
  • Papa01 #14804
    Ja, amikor 9g-vel nyúzták a gépeket..
    Ha jól emlékszem:

    - Van valami jó számod Samper?
    - Olyan bomba számom van, hogy lerepülnek a háztetők XY-ban. ( Város nevére már nem emlékszem.. :)) )

    ZENE

    Hogy nyomták még akkor magnókaziról.. :)

    Jó film volt kölyökkoromban, milliószor megnéztem.. :)
  • whiteskull
    #14803
    Jó, monjuk ezekben a csövesekben nincs is rendes motorhang. :D
  • whiteskull
    #14802
    Ne kínozz! :)))

    Bár megmondom őszintén, nekem tetszett a vasmadarak 1-ben ahogy rockzenét hallgatott az f-16-ban a srác. :D
  • Papa01 #14801
    Ez még szigorúbb...
  • whiteskull
    #14800
    Na ezt meg is értem. :DD

    Egyébként meg szerintem se kéne a videónk alá zenét tenni. :)