29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #15360
    Megyen... :)
  • Solt
    #15359
    Azt mondják ez a legrealisztikusabb ami létezik... :) Van itt sg-n is topikja, bár az ára miatt elég kihalt! :)
  • whiteskull
    #15358
    NAná! :)
  • Papa01 #15357
    Tezsvírek, akartok -e szerót?
  • sakkay
    #15356
    Hm..ebben is van lövedékröppálya, és páncélátütési modell? Amit meglehet pause-nál jeleníteni, mutatván merre van az esetleges elhagyási szög..természetesen mindez kis kaliberre is(puska)?
    Vagy inkább csak a rendszert modellezi?
  • Papa01 #15355
    Ez mekkora!! :D
  • Papa01 #15354
    Köszi ez infókat! :) Azért 1-2-3e ft-ot én adnék érte.. :)
  • Relax99
    #15353
    Borderlands-el kapcsolatba csak annyit tudok, mondani,hogy egy eléggé jól sikerült kis game, töréssel is tökéletesen játszható online, offline, szerintem egy olyan játékot felesleges megvenni, amit mondjuk egyszer végigjátszik az ember és utána sarokba kerül. Na most a történetet jól megcsinálták, talán a végére picit egyhangúvá válik főleg egyedül. Más gond nincs vele. A dlc-k közül a zombie island-ot vgégigvittem, a general knoxx-ot meg csak egy darabig, ott már eléggé unalmas, hogy kilépsz aztán mindíg ugyanarról a pontról indulsz és egy csomót kell autózgatni, de az alapjáték szerintem nagyon jól sikerült. A felmerülő helyesírási hibák miatt pedig elnézéseteket kérem
  • Papa01 #15352
    Köszi szépen az infókat, eddig idegenkedtem a steam-től, de szerintem hamarosan regelek én is! :)
  • Husimoto
    #15351
    Bocs, hogy bele lámulok csak olvasgatok és látom a steamröl megy a csevej. Elsőnek tényleg én is furcsáltam az egészet, de mára kb 30 játékom van és teljesen meg vagyok vele elégedve. A játékokat mindig abba a mappába rakja, ahová a steamet telepíted az elején. Sokan elkövetik azt a hibát, hogy telepítésnél csak leokéznak mindent és ekkor a C meghatóra rakja a Staem kezelő kis progit. Na innen mindent c re ment. Minden megvett játékot és demot oda fog másolni.

    Na kérem szépen úgy minden normális gamernak a C meghajto a rendszer meghajtó. Az két szempontból sem jó ha ide megy a steam.
    1. Ez kisebb partició szokott lenni, az op rendszernek kevesebb is elég. ha meg itt van a Steam az gyorsan betelik. Nekem a steam mapám mára 65 GB-s. Másik ami miatt nem jó ha itt van, ugye rendszer újra rakásnál a játékokat is rakhatod újra. Namármost ha más particióra raktad a steamot, akkor nem kell a játékokat újra telepítened, elég újra felrakni a steam kezelő kis progit elérési útnak megadni neki a régi helyet és máris mennek a játékok telepítés nélkül.

    Ráadásul minden évben vannak olyan napok-hetek, amikor pofátlanul olcsón lehet hozzájutni mindenféle gémhez.

    OFFot befjeztem. Üdv nektek.
  • Papa01 #15350
    Főleg kopp hangerőn...
  • whiteskull
    #15349
    Úgy is szereted a rock zenét az ilyen videók alatt. :))
  • Solt
    #15348
    :D:D
  • Papa01 #15347
    Tököm... fejem volt a füles... és jól beletekertem... :D
  • Papa01 #15346
    Aranyos.. :)
  • Solt
    #15345
    EZ a best, de ez valami 100usd körül mozog...
  • sakkay
    #15344
    Szerintem ez eddig a témában a legélethűbb tank szim...pedig nem mai gyerek.
  • sakkay
    #15343
    Na mondjuk van hasonló a témában, én nyomtam vele egy ideig...nem rossz.
  • RedRiot
    #15342
    Annyit bőven megér. Legrealisztikusabb ww2 fps. Járművek is vannak benne. Tényleg, egy RoF minőségű ww2 tankszim, az de nagyon kéne...
  • Fokker
    #15341
    alapvetően a falloutot nyomom. nagyon tetszik! ez csak amolyan kíváncsiság volt, a Screamer 4x4 óta nem csináltak igazi off-road szimulátort. azt még visszasírom. most venned kell alaplapot, tápot, mindent? gondolom ez így karácsony előtt nem jött a legjobbkor.

    steamre visszatérve: nekem külön rendszeren vannak a játékok, amin még csak nem is netezek. ezért is dühítő a dolog; a másik, hogy hogy jön ahhoz egy ilyen cég, hogy átírja a játék telepítőjét, és így nem az eredeti tartalmat kapom? ennyi erővel kiszedhetnének belőle pár pályát is. de mindegy, szerencsére nem került sokba, de ezután kerülni fogom az összes ilyen oldalt.
  • Gascan #15340
    most nézem h steamen most 5 euróért osztogatják
  • Solt
    #15339
    Ha belefér 1-2 ezer, akkor szerintem vedd meg... legalább bemelegítesz az újra... :)
  • Gascan #15338
    a második részt azt tuti megveszem, mert nekem is bejövős... csak nemtom mennyi értelme lenne most megvenni az elsőt ... grafika meg egyebek miatt... igaz tescoban csak 1-2ezer forint
  • Gascan #15337
    azt mondják az jó is.. és hogy elég sokáig le tud kötni
  • Papa01 #15336
    Értem, köszi szépen! :) Nézni fogom az akciókat.. Engem a Borderlands ami érdekelne, szeretem a poszt-apokaliptikus játékokat is... :)
  • Sanyo
    #15335
    Igazából semmiben. Kinézed a játékot, megveszed, letölti és installálja. Az első indításnál molyol (directx frissítés, plusz a szükséges dolgok telepítése) és már megy is. 50-nél több játékom van a steameről, ha kijön egy frissítés, akkor azt automatikusan leszedi és telepíti. Nagyon elégedett vagyok a rendszerrel.

    Vannak kifejezetten stemaet igénylő játékok, mint pl, a Modern Warfare 2 és a legutóbb megjelent Black Ops. Ezekből csak a sorozatszámot kellett beírnom, a dvd-t be sem tettem a gépbe. Mindent leszed és telepít, sima ügy.
  • Solt
    #15334
    Kurva jó! :) Sokan tolják, esténként elég sok szerver tele van... ráadásul nemsokára jön a második része, az odabasz... :)
  • Papa01 #15333
    Milyen stílus?
  • Gascan #15332
    milyen ez a red orchestra? még sokan játszanak vele?
  • RedRiot
    #15331
    Ah, a Steamen én is felbasztam már magam párszor. Legjobb az Empire Total War volt. Megvettem a boltban az special editiont, raknám fel: és láss csodát a gyökér elkezdi nekem felpakolni a steamet, aztán onnan akar letölteni valamit. A lényeg hogy nem ment simán a hivatalos fórumon is káosz - másnap tudtam csak elindítani. És mondom nem is online hanem dobozos verzióról van szó.

    Másfelől viszont a Red Orchestrával semmi gond nem volt még eddig, pedig az is "gőzös". De ácsi, mér' nem a Fallout3-at tolod??? :D
  • sakkay
    #15330
    Én nagyon régóta használok steamot..a stratégiai progik miatt. Ha offlinera állítod nem fog sokat szarozni.
  • Papa01 #15329
    Szeró, megy! :)
  • 2Pete
    #15328
    RGR! :)
  • Papa01 #15327
    Igen, még most eligazításon vagyok... ;) Felszállás: 20:00.. :)
  • 2Pete
    #15326
    Megkaptad az engedélyt?
  • Gascan #15325
    direct 2 drive-os játékok mennek rendesen ... onnan csak az installt töltöd le tudtommal.. és nem kell hozzá saját progi mint a Steamhez...
  • Papa01 #15324
    Nehéz beregelni? Miben különbözik a sima netes vásárlástól?
  • Sanyo
    #15323
    Ez játéktól függ. A steamen kívül is van olyan, (pl. a theHunter) ami csak a böngészőből indítható...
  • Sanyo
    #15322
    Az 1.016 óta valami megváltozott, addig nem volt gond.
  • whiteskull
    #15321
    Már én is utaltam rá, hogy repmegvonásban szenvedek. :)))