29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #15400
    Köszi Fokker! :) Remélem hamarosan az össz. Pfalz listában is elérem a 2. helyezést! :)
    @ Relax: Engem az ilyen sorozattokkal vallatni lehetne.. Főleg amikor elkezdenek "színészkedni", és különböző érzelmeket megpróbálnak eljátszani. Egyszerre szánalmas és idegesítő.. :)
  • Relax99
    #15399
    Én az ilyen "barátok közt" és társai sorozatokban csak azt várom, hogy még lejjebb süllyedjenek és szégyenszemre behívjanak még valaki olyant aki folyton a kamerát bámulja.
  • Relax99
    #15398
    a t34 vs tiger nevezetű förmedvényt már próbáltam, szépen néz ki meg minden, csak ott a gond, hogy lejtőn lefele 40kmh körül a tigris pattog mintha papírból lenne, meg van még egypár hasonló érdekesség benne. De aki erdőt akar irtani annak ajánlom
  • Fokker
    #15397
    tankszim: a Steal Beasts az amcsi haderő hivatalos tréner-szoftvere. azt nem tudom, hogy mennyire élethűen mozognak a tankok, de a ballisztika biztos jó lehet. ha ezen tanulnak a bakák tankot vezetni, akkor annyira rossz nem lehet ;) egyébként imseritek a WWII Tank Battles: T-34 VS. Tiger című szösszenetet? oroszok követték el, egész korrektnek tűnik:



    ---
    granula a Pfalz-Mestereknek!
    ---
    2Pete: ez a Realflight szimu majdnem kész van, már csak egy egészen kicsit kell rajta csiszolni.
  • Papa01 #15396
    Milyen durva én is csak egy szűk másfél éve nyomom.. :)
  • whiteskull
    #15395
    Én se voltam nagyon erőszakos, magától jött rá. :)))

    No meg akkor még nem ROF-oztam. :)))
  • Papa01 #15394
    Bááár engem azért kínozni lehet ezekkel a szarokkal, néha meg is jegyzem, hogy:

    - Húúú, ez hatalmas színészi alakítás volt.. Eddig, hogy nem kapott Oscar-t?

    Na erre kapom is a szúrós pillantásokat. .:D
  • Papa01 #15393
    Ugye-ugye... :) De azért én erre nem vetemedem.. A párom, nézi azt a kórházas valamit, minden este, és ő sem csesztet, amiért én repkedem.. :)
  • whiteskull
    #15392
    Én már az elején nagyon gyorsan meggyőztem a Mamit, hogy igazából nem is nagyon akarja nézni. :)))

    Pedig nagy fan volt. :)))
  • Papa01 #15391
    Köszi! :)
    @ Gascan: Gondolom, Te is így vagy, ha a valaki elkezdni néz a pl Barátok közt című semmirőlnemszólóvalamit.. :))
  • Gascan #15390
    :D :D .... engem itthon csak szimplán hülyének néznek, ha a játékban elért eredményekkel dicsekszek :D túl sok időm van meg ilyenek :)
  • whiteskull
    #15389
    Köszi! :)))
  • whiteskull
    #15388
    Simán. :)

    Már csak azt kell megoldani, hogy a visszalépő sörödet, hogy juttatod el hozzánk. :)))
  • sakkay
    #15387
    Most néztem. Gratula a magyar triumvirátusnak!
  • Papa01 #15386
    Köszi!! :) Persze, simán! :) Szerintem a G90-esed már mély depresszióba eshetett... :D
  • DummyBoy
    #15385
    Húúúú ... Gratula Urak!

    Merjek én ide visszajönni repülni???
  • sakkay
    #15384
    Na megnéztem ezt a szimet, nem ez volt, max a 2000 verzió.. a steal név biztos(egyszerűen nem találtam más ilyet ,de annyira kezdett idegesíteni, hogy még éjfélkor is ezzel szaroztam...a 2000 előd játszható v.), mást meg nem találtam. Az biztos , hogy oktatási célból adták ki a pro pe változatot, megemlítve a West Pointot is.
  • Papa01 #15383
    És gondolom, [i] nem annyira [i] hangosan...
  • Solt
    #15382
    Na jó, hát én is tisztes távolságból szoktam mondani... :D
  • Papa01 #15381
    Ilyet mondni??? :)) Áááá, nálam ez kész életveszély lenne.. Mármint nekem lenne annyi.. :)
  • Papa01 #15380
    Az árát jól eldugták.. :)
  • Solt
    #15379
    Még mindig jobb, mintha csajoznál nem? :D Én azt szoktam mondani... "oké, elmehetek akár este bulizni is a haverokkal" :D Ez beválik... :D
  • Solt
    #15378
    Nehogy azt mond nekem, hogy az aktuális verziónak van törése!? ( meglepne... :) az egy dolog, hogy próbálkozások vannak, de, hogy működő... )
  • 2Pete
    #15377
  • Papa01 #15376
    Köszi Mester! :)

    @ Gascan: Óó, ez nem is kérdés!! :)) Még annál is jobban!
  • 2Pete
    #15375
    [URL=http://www.proflightsimulator.com/index3.html]"The most realistic flight sim ever!"[/URL]


    If You Think Microsoft Flight Sim X Is Great,
    You Ain't Seen Nothing Yet!

    100% Flight Freedom With Amazing Scenery
  • Gascan #15374
    asszony is ennyire örül neki? :D
  • brendon566
    #15373
  • sakkay
    #15372
    Ez egy tiszta oldal ugye... inkább nem írok semmit....ha érdekel kipróbálásra a progi , írd be a google-ba a megfelelő szavakat
  • Papa01 #15371
  • Papa01 #15370
    Köszönjük! :)
  • 2Pete
    #15369
  • Solt
    #15368
  • Papa01 #15367
    Milyen szép ez a decemberi Pfalz D.IIIa statisztika.. :)


  • Solt
    #15366
    Ezt biztos nem... hardverkulcsos... nyemá warez! :))

    Nálam az autószimulátorok, a repülőszimulátorok, és az fps szimulátorok a befutók... a többi nálam is csak ideig óráig birizgálja a fantáziám... :)
  • sakkay
    #15365
  • sakkay
    #15364
    Mintha a szakaszvezetési pozícióban lettem volna, a formáció váltás maradt meg bennem meg ,hogy milyen jól néz ki belülről..akkor..., nem ma volt.. de lehet nem ez volt. A tankszimek , mindig csak ideig-óráig kötnek le. A tengeralattjárók jobban, de leginkább a repülés..
  • sakkay
    #15363
    Nekem gyanús , hogy valami hasonlót kipróbáltam,szerintem ezt.
  • Solt
    #15362
    Ballisztika tuti van benne szerintem. Ha komolyabban érdekel nézz utána, mert minden tank mániás erre húzogatja a bőrt a nemi szervén! :D
  • sakkay
    #15361
    Ahogy néztem,(lehet nem így van) inkább az eszközök modellezése lehet hiper realisztikus nem a fizika.