29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #15320
    Engem mondjuk nem borít ki ennyire ez.. (Az 1:9-es stat annál inkább.. :D)
    Számomra ez még elfogadható kompromisszum a jó ár miatt...
  • Papa01 #15319
    Este jó lenne, már megkértem a felszállási engedélyt.. :)
  • whiteskull
    #15318
    Úgy érzem egy kicsit felhúztad magad. :)))

    Egyszerűbb lett volna, ha csak repülsz egyet helyette. :)))
  • Fokker
    #15317
    nem! rohadt gusztustalan az egész. az elején megkérdezi hogy akarsz-e ikont az asztlara, tovább gombra elkezdi vhová letölteni. miután végzett, a steam oldalán megjelenik egy play gomb, így(csak így) lehet indítani a játékot! csak gratulálni tudok az összes ilyen idiótának.

    ezt vettem meg.
  • Papa01 #15316
    Mit vettél meg?
  • Papa01 #15315
    Tehát még a telepítés helyét sem Te adod meg??
  • Fokker
    #15314
    ja, és a csúcs az, hogy a megvásárolt játékhoz nem férek hozzá, miután újra beléptem! csak akkor, ha bemegyek a storeba. szarháziak.
  • Fokker
    #15313
    marha jó... az ember megveszi, ezek a köcsögök meg telebasszák a saját szarukkal. asszem maradok a dobozos verzióknál. a steam úgy néz ki, hogy csak akkor indíthatod el a játékot, ha előtte bejelentkezel a jelszavaddal. vhová a gépre felerakta a játékot, csak épp nem tudni hogy hova, és steam nélkül használhatatlan. kipróbáltam hogy archíválom a fileokat, erre vmi ismeretlen kiterjesztéssel lementi, és csak egy steambackup.exe-t rak mellé. menjen az összes ilyen online shop a kurva anyjába! még jó hogy csak 1000.- volt és nem 12000.-
  • Papa01 #15312
    Nem, én nem használom.. de gondolkodom rajta... Sok ilyen rendszer van, pl a WoP-nál a YiPlay dumál folyton... :)
  • Fokker
    #15311
    Papa, úgy rémlik használsz Steamet. az volna a kérdésem, hogy miért nem lehet a megvett játékot normál install formában letölteni? rohadt dühítő, hogy a játék indítsához a Steamet is el kell indítani. kifizetem, erre egy ilyen meghekkelt szart kapok.
  • brendon566
    #15310
    pontosabban a HP-s patch, mert azóta már volt egy.
  • brendon566
    #15309
    Csak egy két ilyen szerver volt, ahová kis várakozás, próbálgatás után lehetett csak bejutni. Nem lehet, hogy a legutóbbi patch hatására változott meg valami aminek hatására lett folyamatosan "szürke" a szerver?
  • Sanyo
    #15308
    Amikor van egy kis időm próbálgatom, de nagyon el vagyok veszve, nem találom, hogy mi a baja. Újrahúzom az egészet és egy korábbi mentésből megtartott konfiggal próbálom megetetni.
  • Papa01 #15307
    Oki, megyek! :)
  • RedRiot
    #15306
    Überjó játék, majd meglátod! Óriási hangulata van!
    Ha éjjel, egyedül játszod, akkor még félelmetes is tud lenni. (Metróalagutakban lesz pár instant befosás azt garantálom. :)))
  • kmarkdev
    #15305
    Beszélhetnénk TS-en?
  • kmarkdev
    #15304
    Szia, Papa! Kár, mert holnap már nem tudok jönni...:(
  • Papa01 #15303
    Szia Márkó! :)

    Jó, hogy újra itt vagy! :) A szeró jelenleg karbantartás alatt áll. Én szoktam napi szinten hostolni, de most karácsony alkalmával nem hostoltam, de holnap biztos, hogy fogok! :)
  • kmarkdev
    #15302
    Szia, Urak! Hosszú kihagyás után ma röppentem volna egyet, de sehol sem találom a szerónkat :( Tud valaki valami biztatót mondani? Sanyo, esetleg?
  • Rolo3
    #15301
    Sziasztok Urak!
    Kellemes ünnepeket mindenkinek!
    Valaki repülni ma?
  • Papa01 #15300
    Imádni fogod!! :)
  • Fokker
    #15299
    karácsonyra megkaptam öcsémtől a Fallout 3-at. tartottam tőle, hogy kevés lesz a gépem hozzá, de mindent max-ra húzva is teljesen folyamatos.
  • Fokker
    #15298
    bár nem volt Thrustmasterem, de minőségben leveri a Geniust és a Logitechet is. argep.hu
  • Fokker
    #15297
    köszi, melóztam vele egy kicsit :)
  • sakkay
    #15296
    Csak flight szimulátoros van , nem vagyok biztos benne , hogy az jó a ROF-hoz.
  • sakkay
    #15295
    Ok megvan, nem kell párhuzamosan futtatni(nem szabad) A kamera programmal.
    Viszont mellékelhetnél(légyszi') kamera beállításról képet, mármint a free track programon belülire gondolok.
  • whiteskull
    #15294
    No meg nekem xp alatt fut.
  • whiteskull
    #15293
    Neked kamerás van, ugye?
  • sakkay
    #15292
    Sajnos így is..
  • sakkay
    #15291
    Megint felraktam ,de most rendszergazdaként installálva..talán.
  • whiteskull
    #15290
    a 2.2-őt
  • whiteskull
    #15289
    Próbáld meg a 2.1-gyel.
  • sakkay
    #15288
    Melyik verziót használod?
  • whiteskull
    #15287
    Nekem nem volt vele soha ilyen gondom.
  • sakkay
    #15286
    Srácok állandóan fagy a free track v.2.2...kb 5 percet bír. Ez mitől lehet?
  • sakkay
    #15285
    Evo joyt még a vaterán tudsz venni, pár ezer forintért akár újat is..nagyon megéri. Itt többen (2-3) is azt használunk.
  • Papa01 #15284
    Köszi a szurkolást! :)
  • Papa01 #15283
    Igen, nagyon örülök neki!!! :)
  • whiteskull
    #15282
    Na, meg lett a 10000. :)))
  • Papa01 #15281
    Köszi szépen, viszont! :)