29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Rolo3
    #15441
    Nekem nem csinálja meg!
  • Solt
    #15440
    Én meg nekiesem a sült húsnak amit otthonról hoztam!

    Agyaggalamb hiány van? :D Elvileg már semmi akadálya, jó a netem is, csak mindig akkor röppentek amikor nekem nem jó valami marhaság miatt... :S Gyúrok egy kicsit oflány... nem is tudom mikor volt elindítva a RoF utoljára... :((
  • whiteskull
    #15439
    Néha belenézek, mert ezek a brazil csajok általában elég dús keblűek. :)))))))
  • whiteskull
    #15438
    Nincs hozzá driver.

    XP - vezérlőpult - játékvezérlők - hozzáadás - Microsoft Sidewinder
  • Papa01 #15437
    Jó, ez jogos.. :)) De a lényeg, csak hogy megnyugodjak, holnap elmegyek egy kifőzdébe és ott is esem valamit... :D (Persze húst.. :) )

    Tényleg repülni mikor jössz majd? :)
  • Solt
    #15436
    De nem annyira direkt a dolog... ha a kifőzdébe nem mész el, akkor is sütik a húst, ha meg mondjuk vendégségbe mész, és a kedvenc kajádat készítik el neked, akkor meg közvetlenül miattad ölik meg az állatot... ha nem mész, lehet, hogy még mindig ott kapirgálna a tyúk az udvaron... :))
  • Papa01 #15435
    Érdekes, miért? Hiszen a kifőzdébe is azok miatt ölik le az állatokat, akik megeszik. (Tehát miattam is, ha ott vásárolok.. )

  • Solt
    #15434
    Sok Buddhista szerint van! :) Én húst zabálok hússal, szóval... :D
  • Papa01 #15433
    : Tudod, a Skúúúter YT videó.... nálad is azt a kaksit szúrta be, múltkor nem? :)

    @ Relax: [/b] Mire gondolsz? :)

    @ Solt: Te kis álszent! :D Engem tökre nem érdekel ki miatt lőtték le... Felfalom az egészet! :D
    Mondjuk szerintem nincs különbség a vendégség és a kifőzdés esett között.

    @ Sakkay: A Defcon-t ismered? Szerintem nagyon tetszene.. :)

    @ Zsolt,: A ZR-es post-odon hangosan felröhögtem :D
  • Rolo3
    #15432
    A vicc az hogy xp nem látja a joyt! :(:(:(
  • Rolo3
    #15431
    Hello mindenki!

    Remélem valaki tud segiteni mert nincs driver a joy-hoz xp alá!
    Ms sidewinder force feedback pro ez működik valakinek???
  • sakkay
    #15430
    Mondjuk az még az én sárkánykámnak is sok...brrr...zone romantik...
  • Lacusch69
    #15429
    Alkalmas még a Lifestyle network és a Deko tv is...
  • whiteskull
    #15428
    Ha van nálatok zone romantic, akkor meg vagy mentve. :DDD
  • sakkay
    #15427
    Addig ROF ment, most meg már vége a mega......most , hogy gondolkozom ez nem is lesz így jó!
  • whiteskull
    #15426
    Nálam is kipróbálta. Hál istennek nem szokott rá a szimulátorozásra. :)))
  • whiteskull
    #15425
    Nálam már a megasztár se játszik. :))))
  • sakkay
    #15424
    Ja, és csak kicsit néz hülyének a párom mert kipróbáltattam vele. Az előző témához annyit(anyátok közt ilyesmi) , hogy én nem bírom elviseli ezeket az eposzokat, és addig csesztettem a kicsi párom,(és tudatosan mindig kiröhögtem) amíg feladta az összes szart! A Megasztár kivétel, de az más is...kicsit. Mondjuk azt is utálom.
  • whiteskull
    #15423
    Lehet ezek szerint nem is vagy annyira analfabéta. :)))
  • sakkay
    #15422
    Úgy néz ki , hogy már egészen jól belőttem, de azért még tesztelek...nagyon nagy élmény, na és az sem semmi , hogy műszaki analfabétizmusomhoz' képest meg tudtam csinálni!
  • whiteskull
    #15421
    Ugye, ugye! :))))
  • sakkay
    #15420
    Van itt még aki szereti a száraz stratégiát? Hoi3 stb...
  • sakkay
    #15419
    Hatalmas ez a track Ir...Hihetetlenülnagyon*****jó!!!
  • Solt
    #15418
    Dehogy vagyok vega! :D Más amikor mondjuk vendégségbe mész és miattad, a te kedvedért ölnek meg egy állatot, meg más amikor mondjuk a piacon a kifőzdébe eszel valamit... vágod? :)

    Egyébként én csak annyit mondtam, hogy sajnálom őket, nem azt, hogy nem zabálom meg őket! :D
  • Sanyo
    #15417
    Ha regisztrálod magad a riseofflight.com-on, két hétig repülhetsz demó módban.
  • Relax99
    #15416
    @ Papa: ez most kinek szólt?
  • Zair #15415
    Bocsi Papa, lemaradtam egy körrel. Láttam a nevemet, de elveszítettem a cselekményfonalat :-) Hogy jövök a képbe? Csak hátha tudok írni valami okosat,mert azt szeretek :-)
  • Kyle07
    #15414
    Hali, egyjátékos módban sem tudok játszani "license key" nélkül?
  • Papa01 #15413
    De hát azok miatt lövik le, halásszák ki, vágják le az állatokat, akik megeszik nem? Vagy vega vagy? (Ez a szó... :D)
  • Relax99
    #15412
    Szerintem azzal úgy nincs gond, ha azért ölöd meg, hogy enni tudj, csak sportnak nem szabad tekinteni. Ez pedig csak egy játék. Én már a hatásokat ahogy meg van csinálva azt élvezem.
  • Solt
    #15411
    Úgy vagyok vele mint a Buddhisták... ha nem miattam ölték meg, akkor jöhet! :))
  • Papa01 #15410
    Nono! És amikor a jó kis őz vagy vadröfi pörköltet nyomod be? :))
  • Solt
    #15409
    Nem!!! Azok mégiscsak emberek... egy állatot jobban sajnálok! :D Meg különben is, az önvédelem, a hunter meg gyilkolászás! :D
  • Papa01 #15408
    Nono! És az ARMA2?? Ott nem sajnálod szegény ellent??
  • Papa01 #15407
    Ez nagyon szép!!!
  • Solt
    #15406
    Én a demoval játszottam anno... nagyon jó kis játék, csak sajnáltam állatokra lövöldözni! :((
  • Papa01 #15405
    Múltkor Zair járt pont ugyanígy.. Mit lehet bírni ezen az idiótán?? :))
  • Relax99
    #15404
    Na erre gondoltam "The Hunter"


    Honlapja: www.thehunter.com
  • Relax99
    #15403
    öhh hát nem ezt lol nem is láttam még
  • Relax99
    #15401
    @ Papa: Hát igen, a szörnyű az, hogy ezt pont akkor tuszkolják az emberbe amikor leülne az ember kicsit tv-t nézni és nem megy más, pedig mennyi értelmes műsort lehetne helyette adni.
    A másik probléma pedig, hogy a rendező és a forgatókönyv író is elbújhat.