29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #15481
    Köszönöm szépen! :)
  • 2Pete
    #15480
    Itt barátkozom velük éppen...
    Hq Guestbook
    És innen indult...
    Post Report
  • Papa01 #15479
    Hírként a Riseofflight.hu-n.
  • Papa01 #15478
    Kicsoda?
  • Papa01 #15477
    Láttam... :D Gratula Zsoltinak! :)

    A fórum linket valaki betenné?? :) Én is elolvasnám!: ) Köszönöm! :)
  • sakkay
    #15476
    Mekkora kuki ez a kis gyerek! Nagy átlagban meg inkább minden orosz hallgasson amúgy is...arról nem beszélve , hogy én repülök máshol is, és messze ez a (magyar) leglovagiasabb oldal.
  • Lacusch69
    #15475
    Nekem is ilyen a procim (@3.6GHz), és gameporttal jó. (Van hibája, de más jellegű)
    Vegyél valami gameportos hangkártyát 1500-2000Ft-ért már vannak Vaterán, Teszveszen.
  • 2Pete
    #15474
    Elnézést kért, privátban. Megbocsájtottam neki.
    Trón fosztás volt a Pfalz listában...
  • Rolo3
    #15473
    pedig usb-n csatlakozik.
  • Rolo3
    #15472
    Sziasztok!

    Intel core 2 duo E8400 3 ghz!
    de azt írja ki amikor hozzáadnám a joyt, hogy nincs engedélyezve a gameport bővebb infóért nézzem meg az eszközkezelőt!

    Lehet,hohy be kell pakoljak egy gameportot ,hogy menjen?
  • Papa01 #15471
    Boldog Új Évet Kívánok! :)


  • Papa01 #15470
    Ezt hova írta? Ez beteg..
  • 2Pete
    #15469
    Nézzétek mit írt rólunk ez a hq_hinnyeman

    Re: 29/12/10

    Postby Hyneman » 29 Dec 2010, 23:13
    Nice fighting, Neca! :D

    Those Hungarian guys were kinda lame because they team-stacked all the time.
    After you left, it was 5vs1 until Papa joined making it a 5vs2, they still didn't even consider splitting up. :roll:
    At least I shot down three of them until I run out of fuel. :mrgreen:

    And on top of that, they didn't attack, they just circled near their airfields waiting for us to come
    to bring the fight over to their side...

    Én nem emlékszem ilyesmire, úgyhogy írtam is nekik a saját fórumukra hogy ha nem tetszik a rendszer akkor tipli... Ráadásul ő mondja amikor ki sem bújt a neca seggéből...
  • Papa01 #15468
    Néhány érdekes infó, és Gotha képek... :)

    Idén kijön, ha jól értettem.. :)
  • Papa01 #15467
    Nem nem, a sulinak kell a kis programot írni... de már repülök.. :)
  • kmarkdev
    #15466
    Min dolgozol? Vagy ez is valami szupertitkos Nagy Durranás, mint a riseofflight.hu?
  • Papa01 #15465
    Most még én is melózom.. :)
  • Papa01 #15464
    Igen a töltési idő... :) Mondjuk nekem fagyás elég ritkán volt, mások többet szívtak vele..

    Urak, megy a szercsi! :)
  • kmarkdev
    #15463
    ÁÁÁÁ, már megint repültök, ez nem ér!!! Én még itt ténykedek a munkahelyemen...
  • kmarkdev
    #15462
    Hosszú töltögetés még a régi multis érában
    Azonnali halál küldetésindításkor
    Túl sok gép egy helyen általi exit
  • Papa01 #15461
    Oki, egy kis időt kérek..:))
  • whiteskull
    #15460
    aha. :)
  • Papa01 #15459
    Talán a rof.exe működése leállt bug, ami eléggé zavart.
  • Lacusch69
    #15458
    Pedig XP alatt egyértelműen megy a MS Sidewinder FFB. Azt használom én is.
    Profilok nincsenek, ennyi az összes hátránya.

    Ha már nagyon nem működik, szerezz egy gameportos hangkártyát kölcsönbe, kipróbálni.
  • Papa01 #15457
    Urak, lőjek nektek szerót? :)
  • Papa01 #15456
    A respawn, a jó kis dogos küldik,QMB hiánya.. nekem ezek fájt a legjobban.. bár ez inkább a korai kiadás hiánya nem pedig bug.
  • kmarkdev
    #15455
    Tényleg, ki, milyen bosszantó bugokra emlékszik?
  • Papa01 #15454
    Háát az nagyon elkeserítő dolog lenne... de a ROF azért már alapjában nem tartalmaz kritikus hibákat.. max az élsimítást.
  • kmarkdev
    #15453
    MÁR nem! Az elején voltak bugok rendesen, itt is! Gondolj csak például a mókás egyszerre startolás bugra, mikor a csapattársad az "öledbe ült" a gépével :)
    Az idő megszépíti az emlékeket, Papa! :)
  • Papa01 #15452
    Háát az nagyon elkeserítő dolog lenne... de a ROF azért már alapjában nem tartalmaz kritikus hibákat.. max az élsimítást.
  • kmarkdev
    #15451
    Hehe, 1942 akart lenni az 1924... :)
  • kmarkdev
    #15450
    Én egy Steel Fury Kharkov 1924 harckocsi szimet vettem a minap, nagyon tetszik, de sajnos Lighthouse Entertainment megszűnésével ugyanarra a sorsra jutott, mint a T34 vs Tiger: nincs hivatalos támogatás, fejlesztés, bugfix.
    A Red Orchestra is megvolt, tetszett a tankos része, de az sajna igencsak multiplayerre lett kihegyezve, mert egy emberke egyidőben csak egy ülésben ülhet. Tehát társak nélkül nem tudsz egyszerre haladni, tölteni, lőni, és az AI társak, ha beülnek, rosszabbak bármelyik suicid gamerhülyegyerek-nél.
    A ROF összes új gépét is azért vásárolom meg, nehogy ők is megszűnjenek.
  • whiteskull
    #15449
    Oké, csak addig éljek! :DDD

  • DummyBoy
    #15448
    Majd megtanuljátok értékelni ezeket a csodasorozatokat ...

    Én akkor anyáztam, mikor egy időbe tették a két szörnyűséget ...

    Ugyanis addig tuti nyugalom van, amíg ezek a szarok mennek :)

    Bár ez még régen volt, már megszoktam, hála istennek az én Kedvesem is elkezdte tolerálni, hogy esténként bekockulok egy kicsit :)
  • Solt
    #15447
    Nekem csak egy ISTENNŐM van ( muszáj ezt írnom, hátha beleolvas! :D ). Főleg az a bajom, hogy mostanában még este 10 körül is folyamatosan csörög a telefon, amit kénytelen ( munka ) vagyok felvenni... így meg nem lehet rendesen játszani... azt meg nem is mondom, hogy jó rész még otthon sem vagyok ilyenkor! :D ( 90%-ban laptopról írogatok )

    @Papa: Köszi! :) Neeeem... mostanában abszolút hanyagolva van minden játék... :( Laptopról szoktam FM2011-t tolni, mert arra nem kell folyamatosan figyelni, ott lehet hagyni, ha valami közbejön...
  • whiteskull
    #15446
    Én ilyen mély elemzésekbe nem megyek bele. Simán csak figyelni szoktam. :))))
  • Papa01 #15445
    Engem is ezzel szembesít az én asszonyom.. :D De én nem hiszek neki.. :D
  • Papa01 #15444
    Jah, azon én is röhögök, hogy az ilyen sorozatban csak tuti hatalmas kannákkal rendelkező hölgyek, vagy 999 éves 500 kilós öregasszonyok vannak... :D
    @Solt : Jó étvágyat! :) Oki, gyere majd!! :) Mással repülsz egyébként? :)
  • whiteskull
    #15443
    Általában minden este repülünk. :)))

    Legalábbis az asszony szerint. Ennyi nőd még neked se lehet. :DDD
  • whiteskull
    #15442
    Milyen procid van?