29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #15521
    Amit te elmítesz a csak a csűrőkön állít, a rudderé az amelyik akkor mozog ha a joyt tekered, azon sajna vagy nem lehet állítani, vagy csak én vagyok sügér hozzá.
    Ha az a gond, hogy akkor is mozog amikor nem akarod, akkor kis holtjáték kell neki, csak egy 2-5% ez még abszolút észrevehetetlen, de máris nem érzékel amikor nem kéne.
  • Zair #15520
    BUÉK!

    Nekem is azonnal ott volt, viszont nekem minden 777-től kapott levelet (többek között ezt is, illetve a news-okat szintén) a spamek közé hajigál a levelezőprogram. Nem lehet, hogy véletlenül neked is ott landolt?
  • brendon566
    #15519
    BUÉK.



    Kipróbáltam, és nekem azonal ott volt az e-mail.
  • 2Pete
    #15518
    BUÉK!
  • Papa01 #15517
    Urak, egy cimborának szerettem volna felrakni a ROF demót, de nem jön össze.. ugyanis letöltöttem a demót. felraktam és be is regisztráltam... de a megerősítő mailt nem kapom meg... Ti milyen hamar kaptátok meg az e-mailt?

    Köszi a válaszokat! :)
  • DummyBoy
    #15516
    Buék Mindenkinek!
  • Papa01 #15515
    BUÉK Mindenkinek! :)
  • Solt
    #15514
    BUÉK Uraim! :)
  • Papa01 #15513
  • sakkay
    #15512
    Ha kíváncsi vagy mit jelent. Ja, és nyomj a meghallgatás gombra.
  • sakkay
    #15511
    明けましておめでとうございます
  • sakkay
    #15510
    Már ahogy előbb írták, nézd meg még a földön a gép csűrőit, ha egyenesen áll,és mozgatásra is arányosan mozog, akkor nem más csak az élethűség. Ha árkádiával nyomultál eddig persze , hogy fura..
  • victoy
    #15509
    Hát és nálatok ilyet nem csinál ? mert ha asz van, hogy a nyomaték miatt akkor nálatok is kéne csinálnia. Wings of Preyben megnéztem arcade nehézségen és akkor nem csinálja.
  • Richtofen
    #15508
    Azt a nyomi érzékenységbeállítást megmagyarázhatná valaki. Hogy kell értelmezni a koordinátatengelyeket és mi az a töréspont a "görbén", vagyis miért lehet ketté törni a görbét??? Nekem a rudder túl érzékeny, és már ötször nekiugrottam, de állíthatok bármit semmit nem változik az érzékenység.
  • Papa01 #15507
    Nem forgó motoros géppel repülsz? Ott a motornyomaték okozhat ilyet...
  • victoy
    #15506
    Na megvan a bibi! Ha max gázt adok akkor balra húz a gép ha leveszem a gázt 0 ra akkor meg jobbra a felánál meg egyenesen repül. Wings of preybe is ez a helyzet.
  • brendon566
    #15505
    A "responses" menüpontban a beállításoknál a csürőfelület kitérését lehet módosítani a valós joy elmozdulás függvényében.
    Ezzel be lehet állítani, h akkor legyen kevésbbé érzékeny -finomabb- mikor belenyulsz a joyba, vagy akkor mikor a maximális kitérés felé közelítesz, de az egyik rovására változtathatod a másikat, ezért nem előnyös minden esetben.
  • brendon566
    #15504
    Üdv!
    Nézd meg, akár földön v levegőben, hogy a kormányfelületek egybe esnek e a szárny állásával, ha a joy alaphelyzetben van, ha igen akkor a furcsa hatásokat a légcsavar forgása okozza.
    A joy érzékenysége alaphelyzetben jó (ha a joy nem rossz) én is pro-t használok.
  • victoy
    #15503
    Sziasztok!
    Nem rég vettem meg a játékot és lenne egy két kérdésem a joy beállítással kapcsolatban.
    Logitech extreme 3d pro-t használok és felszállás közbe balra húz a gép mindig és repülés közben is. Na most ez joy beállítás kérdése vagy csak a szél miatt van ? A másik pedig az, hogy repülök egyenesen és csökkenteni akarom a magasságot ugye elkezdem nyomni lefelé a joyt és ha visszaengedem alaphelyzetbe akkormeg a gép is vissazáll. És egyszerűen nem tudom úgy irányítani a gépet, hogy ne bólogasson mikozbe csökkentem a magasságot mert a legkissebb mozdulatra is reagál.
    Ezt be lehet valahol állítani? Bocs, hogy így fogalmazok de másképp nem tudom elmondani. Köszönöm a segítséget.
  • DummyBoy
    #15502
    Sajnos ez multibetegség ...

    Ez a hiba nem jelentkezik azonnal, hanem csak x idejű használat után ... mire az első x darab visszakerül, és kiderül mi okozza a hibát, addigra sok ezer darab legyártásra kerül szarul :(

    Sajnos előfordul az ilyen, az ilyen dolgokat nagyon nehéz tesztelni.

    És egy ilyen cég ilyen kaliberű termékénél az az alap, hogy csere azonnal ... a tiédet visszaviszik, csavar kilazít, majd megy vissza megint.
  • Solt
    #15501
    Sajnos igazad van... ekkora cégtől ez elég gyerekes hiba. Főleg, hogy a Dummy által linkelt képekből kiderül, hogy egy db csavar(!!!) okozza a galibát!! Nehéz erre mit mondani...

    Ha nekik emiatt egyszerűbb kicserélni egy 300eurós kütyüt... ők tudják, de gyanítom nem túl gazdaságos ez így, és tán lesz annyi eszük, hogy tanulnak ebből.
  • Fokker
    #15500
    magas Kill/Death arányokat, dugózás- és lezuhanásmentes repüléseket, örömteli légiharcokat kívánok az új évre Mindenkinek!
  • Fokker
    #15499
    ez rendben van, hozzáállásból ötös. csak kicsit olyan érzése van az embernek, hogy kissé elkapkodták a piacra dobást, tesztelhették volna még fél évig.
  • Papa01 #15498
    Nos Urak, ennek az évnek is vége lesz lassan.. BUÉK mindenkinek! :)

    Én a magam részéről azt fogadom meg, hogy igyekszem minél kevesebbet tombolni az online légiharcok alatt ..

    Az a jövő zenéje, hogy ez mennyire fog majd megvalósulni!
  • Papa01 #15497
    Milyen GTS? :)
  • 2Pete
    #15496
    off

    Egy kis röhögésért nézzetek be a GTS topikba.
    Mátyás kiráj...


    on
  • Papa01 #15495
    Komolyan, már nem is fizetem, és levélben kértem a lemondást, hónapokkal ezelőtt... :)
  • Solt
    #15494
    Az első ilyen komolyabb kütyüjük, ráadásul szó nélkül cserélik... ha már ekkorát hibáztak, legalább korrektül állnak hozzá. Remélem letisztul majd ez is, mint a kormányaik... ( G25 is eleinte széria hibás volt, aztán javították )
  • Fokker
    #15493
    azért ez durva, hogy egy high-end kategóriájú joynál hardveres szériahibák vannak.
  • Sanyo
    #15492
    Megint petike.net... :)
  • Solt
    #15491
    Egyértelműen cserés... csak azt nem tudom, hogy ilyenkor újra indul a garancia?

    Ahogy láttam kb 5 perc ezt megoldani, csak nem akarom szétszedni... az azért megnyugtató, hogy a gari lejárta után azért vannak orvosságok...
  • DummyBoy
    #15490
    :(

    Remélem nekem nem lesz ilyen gondom egy darabig ...
  • Solt
    #15489
    "Az R1-R2 az HW hiba"

    Igen, ezt már tudom... :) Beszéltem a logitech-l, megy vissza gariba a cucc... :S
  • DummyBoy
    #15488
    Nem ... X-Y axis reversal bugja lett csak ... Az R1-R2 az HW hiba ... Több javítás majd az új SW-el jön (nem FW ... hanem az új verziós profájler vagy mi ...)
  • Solt
    #15487
    Dummy!

    Most akkor, hogy is van, az R1 R2 spike kivételével minden bug orvoslva lett az új firmware-l?
  • sakkay
    #15486
    Húúú a Japán szerón mindenki tevét , dr1, meg pupot repül, félelmetes hely lett ma délutánra, csak úgy kapkodtam a fejem(hál' Istennek már tényleg((trir)) ha alig bírtam tartani az 1.01-et.
    Viszont qa kötelék repülés (is)így 100% könnyebb.
  • Lacusch69
    #15485
    Uninstallálj minden vackot.
    Tedd be a hangkártyát, és telepítsd fel rendesen.
    Játékvezérlők--> Hozzáadás-->Microfos Sidewinder(auto detect)

    Ennek így működnie kell!
  • Rolo3
    #15484
    valakinek valami ötlet??
  • Rolo3
    #15483
    Már hozzá tudtam adni de nem csatlakozik a joy és nem tudom sehogy csatlakoztatni se gameporton se usb-n
  • Rolo3
    #15482
    Na a következő a hiba nem telepíti a szabványos játékportot A hiba: Kód:10
    az eszközt nem lehet telepíteni!