29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #15681
    Nekem jól ment bár Peti a végén már nagyon oktatott! :)
  • Fokker
    #15680
    köszi a repülést, eléggé elfáradtam. ilyenkor hétközben már aludni szoktam. :)
  • Papa01 #15679
    Köszi szépen még egyszer! :) Igen, a user database-ben én is ezt láttam, de az az érdekes, nem tud csatlakozni..
  • Sanyo
    #15678
    Sem az uid, sem az azonosító nincs bannolva. Azt írja, utoljára november 28-án, 19:22:36-kor volt fent.

    Még utánanézek.
  • Sanyo
    #15677
    Pillanat.
  • Papa01 #15676
    Sanyo mester, Máté (Butch566) nem tud belépni TS-re, elvileg bannolva van, de mi nem bannoultuk és az adatbázisban is aktívként szerepel... Meg tudnád nézni? Köszönöm! :)
  • DummyBoy
    #15675
    Érthető ... De szvsz annyi erőforrást a jelenlegi gépeken nem eszik ... én is FreeTrack-el kezdtem ... igaz, kicsit több tökölés, de lényegesen kevesebb pénz ...

    Akkor járnál a legjobban, ha tudnál valakitől egy WiiMote-ot kérni kölcsön pár hétre, mert az eszik a legkevesebb erőforrást, nem kell vele mókolni, csak a ledes kütyüt kell összedobni, az meg párszáz huf ...

    És utána el lehet dönteni :)
  • Relax99
    #15674
    Akkor csinálj legalább egyet megéri. Grafon meg lehet lejjebb venni.
    Ezzel az online rendszerrel csak annyi a bajom, de az nagyon, hogy nem lehet törni.
  • Papa01 #15673
    Igen, de én voltam balfék... :) Most már ok.. :))
  • whiteskull
    #15672
    Hát nem tudom. Nekem sose volt vele ilyen gondom. A free meg igazán nem kerül sokba. :)))

    Nálam nem eszik semmit az erőforrásokból. :))
  • Fokker
    #15671
    igen, de egyelőre Track nélkül repülök. a probléma az, hogy sajnálok rá pénzt áldozni; a másik, hogy - gyanítom - eszi az erőforrásokat. nem kell nagyon ennie, elég ha 5-10 fps-t esik a sebesség, máris meg fok akadni itt-ott. biztos teljesen új élmény, de egyelőre hagyom. illetve emlékszem, Papának repülésenként 2-3-szor szokott szétfagyni a Track. pedig az nem Free, hanem origi.
  • Papa01 #15670
    Megyen... :)
  • whiteskull
    #15669
    gondoltad
  • Papa01 #15668
  • whiteskull
    #15667
    Hehe! Ugye ezt költői kérdésnek . :DDD
  • Papa01 #15666
    Urak, szeretnétek host-ot?
  • DummyBoy
    #15665
    Gratula!!! Nagyon komoly a cucc ...

    Valami ilyesmin gondolkodom én is :)

    Megköszönném, ha a véglegesről is dobnál majd képet :)

    Én lowcost megoldáson gondolkodva meséltem múltkor ezt egyik havernak, aki röhögve annyit mondott, hogy ott az ülés a garázsban ... Még örül is ha elviszem ...

    De amíg nincs meg, addig felesleges gondolkodni a felfüggesztésen :)

    @TrackIR: Győzködtük mi is a Fokker mestert hogy megéri :)
  • whiteskull
    #15664
    Szerintem érdemes lenne egyet összehoznod.

    A repülés élményét legalább megduplázza. :))))
  • whiteskull
    #15663
    Köszi! :))
  • Fokker
    #15662
    ja, de nekem nincs trekkem, így stornó az egész.
  • Fokker
    #15661
    úgy lőttem be a pilóta fejének magasságát, hogy a lövések egybeessenek a kis szélvédő üveg tetejével. ez ad némi támpontot, viszont pl. a DVIII-as Fokkerben abszolute érzésre kell célozni, semmilyen támpont nincs.
  • Fokker
    #15660
    állat a széked!
  • whiteskull
    #15659
    Köszi! :)

    Légzsák is benne van. :)))
  • whiteskull
    #15658
    Az lesz a következő, de már a gáz kar, és joy beépítéssel együtt. Ha kész lesz majd a pedál. :)))
  • RedRiot
    #15657
    Ez az Alfa Romeo szék odaver nagyon!
  • Papa01 #15656
    Ez nagyon tetszik! :) Kartámaszokon nem gondolkodtál sohasem?
  • whiteskull
    #15655
    Néhány kép van itt róla.

    69782. hsz.
  • whiteskull
    #15654
    Hát rajzom nincs hozzá. :)) Az eredeti ülés felfogatási pontokhoz csináltam egy masszív fém keretet, amihez hozzácsavaroztam. A keret másik feléhez pedig egy forgószék alsó részét csavaroztam. Aztán fél év múlva rájöttem, hogy a műanyag frogószék lábak, és kerekek nem bírták a az ülés kb. 20-30 kilóját az én 100+ kilómmal együtt. :DD

    Ekkor átszereltem fémlábú, kerekű forgószékre. Most bírja rendesen a kiképzést. Bár lehet, hogy én fogytam. :)))

    Majs valami képet megpróbálok csinálni róla. :)))
  • DummyBoy
    #15653
    Tudnál nekem erről dobni pár képet? Vagy egy kis leírást, akár privátban? Haldoklik a székem, és haver felajánlotta a Mondeója vezetőülését :)

    Gondolkodom az átalakításon, de jó lenne látni pár kész verziót :)

    @Sakkay: én azt is megcsináltam, hogy beállítottam snapview-ket a célzókra és egy gombnyomásra odaugrik ... a hátrány, hogy közben nem működik a TIR ... de célozni okés ...

    Ennek a továbbfejlesztett változata, hogy a kétállású triggerek (X-52, G940) első állására nem a tüzelés, hanem ez a snapview van állítva és a második a tüzelés :) Csak meg kell szokni :)
  • hatalomxy
    #15652
    Nagyon köszönöm a válaszodat, gyors volt:D
  • Sanyo
    #15651
    Offline módban lehet használni, ha megszűnik a szerver akkor gondolom levesznek róla minden tiltást és szabad a vásár. Időnként előfordul 1-1 leállás, ha az ember épp akkor menne online, bosszantó, de ki lehet bírni. :)
  • hatalomxy
    #15650
    Sziasztok!
    Előre is bocsi, a hülye kérdésért. De ha valaki megveszi a játékot, és leginkább single-ben akar játszani, és mondjuk időközben megszűnik a szerver ami a játékot üzemelteti,(mert ugye mindig neten keresztül ellenőrzi a jelszót, meg a felhasználó nevet) akkor attól még tudja használni?
  • whiteskull
    #15649
    Egy Alfa156-os vezetőülést alakítottam át forgószékké, és annyira kényelmesen ülök benne kissé hátradőlve, hogy tényleg elég nagy megerőltetés az előre hajolás. :)))
  • whiteskull
    #15648
    Meszes már a hátam. :)))

    Bár ha jobban belegondolok a hajoldozást sose szerettem. :)))))
  • sakkay
    #15647
    Na ez a videó nagyon jól megmutatja a kedvenc gépem fő hátrányát..nevezetesen azt, hogy a pontos célzás érdekében(mivel semmilyen támpont nincsen) be kell hajolni (valamelyik) irányzékhoz. Repülés közben nem egyszerű, ez az egy dolog amiben a freetrackel nehezebb. A nélkül mindig ugyanott van az ember, simán ment a kb. középen vagyokkal is.. viszont most ha kicsit alacsonyan vagyok, vagy balra , jobbra teljesen máshová megy a sorozat.
    Relax99- viszont a házi track ir simán van ilyen finom..csak jól be kell lőni...különbed a d7 használhatatlan lenne..
  • Papa01 #15646
    Sok mozgással jár vajon?
  • DummyBoy
    #15645
    Nekem is a joyon van ... Nem szeretek hajolgatni :)
  • whiteskull
    #15644
    Hát szerintem ilyent a freetrack is simán tud. Bár én ezt a zoomot rátettem inkább a joy egyik görgőjére, mert nagyon idegesett repülés közben, :))
  • Relax99
    #15643
    Persze, hogy a teljesítmény nem mindegy, biztosabb stb az újnál, de véleményem szerint a gép szíve ugye a motor, illik azért azt is reprodukálni úgy adja ki a teljes képet. Sajnos messert se nagyon lehet látni bmw 601-es motorral röpködni
  • Relax99
    #15642
    azt elhiszem, ilyenkor mikor látok egy ilyen vidit róla, hogy milyen pontos mozgásokra képes irigyelem őket, freetrack-al azért ennyire pontosan nem lehet dőlöngélni, vagy csak én nem tudom beállítani rendesen