29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #15721
    Sajnos nem találtam semmi infót, de örülök, hogy újra fent vagy. :)
  • Rolo3
    #15720
    Oki! :D

    Addig is jó munkát!
  • Papa01 #15719
    Roli mester, én mennék, de sajna meló.. :(( De pénteken repülök, megígérem! :)
  • Rolo3
    #15718
    Senki sem repül ma?
  • Papa01 #15717

    @ Roli: Oki! :)
  • Rolo3
    #15716
    Bocs nem neked Papa!
    Butch Feljössz?
  • Rolo3
    #15715
    Feljössz Ts-re?
  • brendon566
    #15714
    Igen, igen. Egy újra telepítés megoldotta :). Köszi a segítséget.
  • Papa01 #15713
    Máté, sikerült a TS problémát?
    @ Roli: Sajnos ma is meló.. :((
  • Rolo3
    #15712
    Jön ma valaki repülni??
  • hatalomxy
    #15711
    Köszönöm a segítségeket, jófejek vagytok. Eddig azt próbáltam pl, hogy levettem a motor teljesítményéből, de úgy meg mindig tönkre is ment egy idő után.
  • Rolo3
    #15710
    Mi az nick-ed a játékban? Felveszlek
  • brendon566
    #15709
    fúú, az N 28 az nehéz ügy, de az sem gyenge, és ha jól sejtem, és emlékszem,az ellennek D7-ei vannak, amik elől tényleg nem nehéz elemelkedni, a célzással lehet gond, mert vele kicsit nehézkes.
    De mindenek előtt nézz pár vidit, hogy legyen lőhelyzet^^.
    Ez nagyon jó : http://www.youtube.com/watch?v=ykMIriVBZoQ
  • brendon566
    #15708
    Már csak ma reggel:D. De hihetetlen jó amúgyDDD
    Kb 10 percre nyomtam be de lőttem egy jószágot, őzet tán...vagy nem igazán tudom...
    Szóval szép meg hangulatos.
  • Rolo3
    #15707
    Próbáld meg Quick misson-t ott tudsz gyakorolni és te választod az ellen gépét meg a sajátodat is. Javaslom a duell módot mert az 1 vs 1. Kapcsolj ki minden segítséget mert a későbbiek folyamán multiban nincs semmilyen segítség.
  • hatalomxy
    #15706
    Köszi a tippeket, csak az a gáz, hogy a kampányban, nem én választok repülőt. Ott egy nieuport-ot irányíthatok csak. És egyszerűen nem tudok mit kezdeni az ellenségeimmel. Mindig mögém kerülnek és nekem annyi.
  • Rolo3
    #15705
    Szia Butch!

    Megnézted tegnap a progit??
  • brendon566
    #15704
    A training-ben egy Spad-ot irányítasz. Jellemzője: a boom and zoom technika alkalmazása nélkül valószínűleg veszítesz.
    Erről sok oktató videó van a youtube-on, RoF témájú is akad ha jól tudom.
    Lényege, hogy a gép motorerő fölényét kihasználva csak a támadás idejére kerülsz az ellennel egy szintre, aztán a sorozat után a megszerzett sebességfölényből vissza emelkedsz. Így aztán a training küldiben szereplő gépek nem mehetnek utánad, de még csak rád sem igen lőhetnek, (nekem ez sosem ment). Így, "egy-két" próba után nem nehéz őket megverni, miután elmagyarázták, magam is megcsináltam néhányszor a traininget, de sajna nem fogott meg a dolog.
    Ha kezdő vagy, akkor több sikerélményt adhat a turn and burn az AI ellen, mivel nem húzzák a gépeket határon, ezért egy D.V-sel már le lehet őket fordulni, inkább az való a kanyarodásra.
  • Rolo3
    #15703
    Vagy katt itt a nagy piros TS3 feliratra.
  • Rolo3
    #15702
    Ha van mikrofonod akkor gyere fel TS-re én vagyok. innen letöltheted amit használunk.
    http://www.teamspeak.com/?page=downloads
  • Rolo3
    #15701
    Az utolsó küldiben nem lehet lelőni a két DVII-est a Spad-al azt felejtsd el. Csak ha bekapcsolod a sérthetetlenséget meg az örök lőszert akkor talán megy.
  • Rolo3
    #15700
    Esetleg feljössz Ts-re az este folyamán akkor tudunk adni pár jó tanácsot.

    A Teamspeak beállításokat megtalálod a www.riseofflight.hu weboldalon.
  • hatalomxy
    #15699
    Hát igazából végigcsináltam, csak az utolsó küldetést nem. Ott is ugyanez volt a bajom. Azért is írtam, hátha tudtok valami trükköt, ami segít.
  • Rolo3
    #15698
    Szia!

    Szerintem először csináld végig a kampány Training részét és ott sok mindenre rámutat többek közt a kérdésedre is. Még gyakorolni is tudod!
  • hatalomxy
    #15697
    Hello!

    A segítségeteket szeretném kérni. Egyjátékos módban offline játszom a hadjárat részt. A 3.-ik küldetésnél viszont elakadtam. Igazság szerint csak abban kérnék segítséget, hogyha egyszer mögém kerül egy vadász, hogy tudnék kitérni előle, majd megtámadni hátulról, tehát, hogy lehet mögé kerülni?
  • Rolo3
    #15696
    Senki nem tud jönni ma?
  • Rolo3
    #15695
    http:\\www.thehunter.com
    Ha valakit érdekel egy igazán realisztikus vadász szimulátor lehet nyomni ingyenesen is de ha a teljes elérhetőséget szeretnéd akkor 12 dodó három hónapra. folyamatos fejlesztés új cuccok kellékek lassan már kutyád is lehet benne.Folyamatosan bővülő vadászható fajok pl: négy fajta szarvas,coyot,vaddisznó,fácán,pulyka.
    Nagyon realisztikus csak online nem kell megvenni az eredeti progit csak letölthető a hivatalos oldalról. Előfizetés esetén teljes verziót lehet használni. Persze ha több fegyót meg ruhát akarsz akkor az lóvéba kerül.
    Akit érdekel nézze meg én tolom már két éve kb.
  • Papa01 #15694
    Sajna nekem most sok a munka.. :( Pedig kedvem lenne, az biztos! :)
  • Rolo3
    #15693
    Relax99 gyere Ts-re ha van időd és kedved!
  • Rolo3
    #15692
    Hali!

    Van kedve valakinek röppenni egy kicsit???
    Vagyok Ts-n.
  • sakkay
    #15691
    Jaj bocs , de ma kő-stratégiáztam..úgyhogy kinyírtam magam agyilag, majd holnap.
  • Papa01 #15690
    Gyere bátran, mi örök ifjak vagyunk! :)) Nehogy gondot csinálj magadnak ebből, szóval várunk! :)
  • Relax99
    #15689
    Ts-t mennyire használjátok és kit engedtek fel oda közétek. Bár kicsit hülyén érezném a 19 évemmel magam köztetek dumálni, írásban azért más
  • Rolo3
    #15688
    Vagyok TS-N!!!
  • Rolo3
    #15687
    Sakkay jössz repülni?
  • sakkay
    #15686
    Én is gondoltam már erre, de még nem próbáltam ki... Pedig azt hittem én fogom feltalálni a spanyol viaszt.
  • Rolo3
    #15685
    vagy alaki?
  • Rolo3
    #15684
    Whiteskull?
  • Papa01 #15683
    Én ma sajnos nem repülök...
  • Rolo3
    #15682
    Hali mindenki!

    Jön ma valaki repülni??