29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #15641
    Nézzétek csak MIT leltem a hivatalos fórumon.. szerintem eléggé élvezni fogják a TrackIR tulajok..
  • RedRiot
    #15640
    Az új-zélandi Vintage Aviator épített egy Oberursel motort (gondolom Dr.1-est is építenek köré :)

    Oberursel engine build

    Ez talán a legkomolyabb ww1 gépekkel foglalkozó vállalkozás a világon. Három repülőképes SE5a-t építettek, mindegyikben eredeti, felújított Hispano-Suiza motor van!

    Vagy itt egy Beardmore motor, ami 1920 óta rohadt Uruguayban, felújították azt is, és ma már egy Fe2b-t hajt:
    Beardmore

    Az Albatrosukat is Mercedes motor hajtja, azt hiszem az is felújított eredeti. Érdemes nézelődni a honlapjukon, lehet csoda dolgokat látni.
  • whiteskull
    #15639
    Azért a mostani motoroknak van néhány jó tulajdonsága az eredetiekhez képest. Főleg, ha az ember repülni is akar vele. :)))

    Azért a megbízhatóság gondolom nem utolsó szempont. Én biztos valami újabb motort raknék bele, ha repülés is szándékomban állna. :)))

    No meg a teljesítmény plusz is sokat számít. :)))
  • Papa01 #15638
    Háát igen, bár szerintem nekik nem elsődleges gond az anyagiak... :)
  • Relax99
    #15637
    ha így belegondol az ember rengeteg dolog kell egy motor elkészítéséhez nem lenne olcsó mulatság, de álom álom édes álom :)
  • Relax99
    #15636
    szerintem sem, de jó volna látni, hallani felmordulni egy albát vagy fokkert eredeti motorral.
  • Papa01 #15635
    Szerintem(!!!) a replikákban, nem korabeli motorok újra készített motorjai vannak..
  • Relax99
    #15634
    Egyébként szerintem kormánynak a pedáljával is jól lehet játszani csak ügyelni kell hogy ne nyomd a két pedált egyszerre :), nem az igazi az biztos, de mégiscsak más, mint a joyt tekergetni, én még a freetracket, vagy ha sok a pénzed a trackirt is ajánlom rengeteget dob az élményen szerintem,amellett, hogy nem veszed el szemelől olyan könnyen a másik géped, és a fejed se fújja ki a menet és légcsavar szél :)
  • Relax99
    #15633
    Igen, egy másik email címmel beregisztrálsz ugyanúgy demora és ennyi, én már legalább 4x így kezdtem el játszani :), kezdek kifogyni az email címekből
  • Sponnyabob
    #15632
    Hello!
    Van-e valami lehetőség egy kis próba repülésre valahogy ha már a 2-hetes demo lejárt? Mert a joyom napokban fog érkezni és ki szeretném próbálni mielőtt esetleg megvenném. Bár valószínű hogy egy-két héten belül meg tudom venni a játékot, de azért jó lenne.
  • Relax99
    #15631
    Tényleg nagyszerű képek, egyébként dr1 maradt fenn az utókor számára?
    Én úgy tudom az utolsót Berlinben elvitte egy bombázás.
    A másik, hogy ugye lelkes emberek eredeti tervek, képek alapján újjá építették repülőképesre és valaki belefogott, hogy csinál/gyártat a tervek alapján mondjuk lerohne, vagy ur 2-es motort?
  • Papa01 #15630
    Megyek TS-re... :)

    A házra zuhant Gotha elég durva..
  • whiteskull
    #15629
    Hát ezek tényleg gyönyörűek! :))

    Be is tettem a kedvencek közé. :))
  • whiteskull
    #15628
    Köszi, meg volt. :)))

    Tócsi. :))
  • Papa01 #15627
    Ja és persze a makettek is gyönyörűek.. :)
  • Papa01 #15626
    Ezt nézzétek, milyen oldalt ajánlott figyelmembe egy barátom!

    Alapvetően egy makett bolt, de olyan korabeli képek láthatóak, amiket még sehol máshol nem láttam.. Pl: Pfalz
    Durva.
  • Papa01 #15625
    Jó étvágyat! :) Mi lesz a menü? :)
  • whiteskull
    #15624
    Nekem olyan 1/28-8-tól lenne jó. Éppen vacsit főzök, meg aztán meg is kéne enni. :)))
  • Papa01 #15623
    Urak, mikortól röppenjünk? Lehet én is mennék egy kicsit.. :) meg host-olnék is, ha kell... :)
  • Rolo3
    #15622
    Király
  • whiteskull
    #15621
    Hali! :)

    Úgy néz ki.
  • Rolo3
    #15620
    Sziasztok!

    Jöttök ma is egy kicsit harcolni??
  • Papa01 #15619
    Én kiskoromban egész nap ellegóztam, teljesen lekötött.. :)

    @ Sakkay: Leszívhatják a gyakorló zoknit... úgy ki lesznek bannolva hogy csak úgy fütyülnek, ezek a kis agyatlanok...
  • sakkay
    #15618
  • whiteskull
    #15617
    És egyre jobb lesz csak :)))

    Hát ezután már nehezebb dolguk lesz. :))
  • sakkay
    #15616
    Uraim, ez tényleg nagyon jó volt.
    Amikor átmentünk Papa a srácokhoz ts-en , hát nem győztek meg a teljes ártatlanságukról...tuti ismerik a kis kukikat.
  • whiteskull
    #15615


    Még azért kell egy kis idő mert egy mikulányival még jobb vagy.:)))

    Egy szép nagy ház. Ez az. :)
  • Papa01 #15614
    Wow... Milyen legó? Én régen nagyon gyűjtöttem az űrhajós legókat.. az első még mindig a polcom van, 1986-ban kaptam karácsonyra...

    Ne is tudom... egyre aggasztóbb ellenfél vagy.. :) Nagyon oda kell rád figyelni, igazi kemény ellenfél vagy! :)
  • whiteskull
    #15613
    Hát kicsit jobban figyeltél volna, akkor meg nekem nincs esélyem. :)))
  • whiteskull
    #15612
    Én is köszönöm. Ez volt a mai nap fénypontja, azután, hogy sikerült összeraknom a fiam karácsonyi legóját. :)))
  • Papa01 #15611
    Én is nagyon élveztem, Zsolti, ma igazán nem volt esélyem ellened, gratulálok, nagy voltál! :)
  • whiteskull
    #15610
    Lehet használni, de sokkal körülményesebb. Nem úgy működik, és nekem zavaró volt.
    A repülőgép pedáljai egy tengelyt fordítanak, és egymástól függően, szinkronban mozognak. Az autó pedáljai meg ugye külön mozognak. Egy próba után félre is tettem. :)))
  • Rolo3
    #15609
    Urak köszi a repülést végre összejött a csapat egy kicsit jó röppenés volt
  • whiteskull
    #15608
    Köszönöm szépen! :)
  • Rolo3
    #15607
    A kormány pedálja nem úgy működik mint a G940-é mert az úgy megy ahogy a játékban látod azt tolod lábbal és nem lenyomod mint a kormány esetében.
  • Sponnyabob
    #15606
    Sziasztok!
    Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de szerintetek lehetséges-e, hogy egy kormány pedálját használjam rudder kezelésre, tehát mint a G940-nél vagy melyiknél? Illetve lehet hogy ha meg is lehetne csinálni akkor se lenne sok értelme, mert lehet nem adná vissza olyan jól. Ráadásul a G940-nél azt se tudom pontosan hogy működik a pedál tehát ugyanúgy mint mondjuk egy kormány pedálja vagy úgy ahogy a játékban van. Szóval sok dolog tisztázatlan, de talán egy próbát megérne.
  • Papa01 #15605
    Oki, köszönöm szépen! :)
  • Sanyo
    #15604
    Ha visszatérő jelenség lesz, jelszót kap a szerver.
  • Sanyo
    #15603
    Tovább emeltem a security jogaitokon, az id:204 (EpicTroll, Martonka) bannolva.
  • Papa01 #15602
    A hibaüzit el tudod olvasni, amit kiír a TS... Köszi a segítséged! :)
    Szerintem az lenne a legjobb, ha le jelszavaznánk a TS-t.. :) Mi a véleményed?