29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #16444
    állandóan dobja a master servert..nálatok minden ok??
  • Rolo3
    #16443
    Na én vagyok ha valaki gondolja akkor jöjjön Ts-re is.
  • Solt
    #16442
    Kis perverz... nem húzol csőbe! :D Én nem izélnék egy sajttal... :D

    Mindjárt megkérdezem neked ezt a kényszerítést... rég volt ati-m... :S
  • Gascan #16441
    alligathatom a catalystot ahogy akarom... force-olni nem tudom .. jatekban ugyan ugy nez ki
  • Papa01 #16440
    Most jöttem haza.. hát elég készen vagyok.... :))
  • Gascan #16439
    te megenned miutan elvezkedtel rajta? :D
  • DummyBoy
    #16438
    Hmmm ... gondolkodom egy bombázón ... de melyik legyen? Ötlet?
  • Gascan #16437
    szoval hol kell beallitani hogy kenyszeritse? :)
  • Gascan #16436
    :D
  • Solt
    #16435
    Basszus... fúj... inkább edd meg! :D
  • Gascan #16434
    mindjart kiprobalom csak elobb meg elvezkedek egy picit a tihanyi camamber sajton amit frissen szereztem a teskoban :D
  • Solt
    #16433
    Az SSAA más éleket simít mint a rendes AA nem?
  • DummyBoy
    #16432
    Én mondjuk kikapcsolnám a játékban az AA-t, mert ha SSAA megy akkor minek?
  • Rolo3
    #16431
    Én kb 8 körül leszek.
    TS-en is.
    Orosz szeró??
  • sakkay
    #16430
    Én csak este..
  • Relax99
    #16429
    vagyok
  • sakkay
    #16428
  • Rolo3
    #16427
    Helló mindenki!

    Lesz ma valaki?
  • Solt
    #16426
    CCC--3D--Anti alising beállítások... itt olyat keress, hogy super sample AA. Ezt tedd maxra. Állítsd be, hogy kényszerítse... ( minden beállítás felülírása, ha jól emlékszem... )

    RoF settings-ben ne kapcsold ki az AA-t. Ha így nem jó, akkor kapcsold ki, és azt is CCC alól kényszerítsd.
  • sakkay
    #16425
    1 a-
  • sakkay
    #16424
    Nekem 5770-van, és a centerben találtam ilyet(jan.driver)super sample aaa
  • Gascan #16423
    catalystban megprobaltam mindet AA AF feltenni maxra.. fogalmam sincs h ez h irja felul a jatek beallitasait.. ugy tunik sehogy

    a shimmering igy is ugy is ugyan olyan...

    ... esetleg olyan valtozast vettem eszre, hogy repules kozben neha kitisztul, aztan ha forditok a latoszogon, akkor ujra reces lesz

    de meg eletemben nem buveszkedtem catalystban ugyhogy lehet nem csinalok jol valamit.. este feljohetek TS es elmagyarazhatjatok h kell ha gondoljatok
  • Gascan #16422
    azt is meg tudod mondani h pontosan h hivjak amit be kene allitani catalystban? mert itt nem shimmeringnek hivjak ..
  • Solt
    #16421
    Bizony ajaj... lehet, hogy csak a kényszerítéssel "bénázott"... :S Gascan benned van minden reményem... :) Nincs pénzem GTX580-ra! :D
  • DummyBoy
    #16420
    Ajajj ... Gascan , csekkold le lécci ... ugyanis ezt találtam:

    "Yes the shimmers have always been in game but my point is: pre-1.012 the shimmering was completely eliminated with the use of SuperSampling in the ATI settings.. After this patch, this setting does not seem to be recognised at all in game (even with post effects off).

    Something must have changed to stop the game recognising the SuperSampling (at least in the ATI case)..."
  • DummyBoy
    #16419
    Az más ...

    Nekem az otthoni gép az kizárólag szórakoztató célokat szolgál, a legkomolyabb program ami van rajta az a fényképbolt, szóval nem volt szükség rá hála istennek :)
  • kmarkdev
    #16418
    A helyzet az, hogy hiába adok magamnak rendszergazdai jogot W7 alatt, mégsem vagyok az!!! Csak egy igazi rendszergazda van, a beépített; azt pedig magyar verzióban "Rendszergazda"-nak, angolban "Administrator"-nak hívják. Amit ezzel a felhasználóval telepítesz, annak elméletileg nincs kompatibilitási problémája. Solt linkelt doksija is megerősíti ezt, csak egy kis Windows-gombos - control userpasswordos misztifikálással :).
    A cégnél az AutoCad régi verzióival, és egy terminál emulátorral volt kompatibilitási/működési gond, de a fenti módszerrel megoldódott.
  • Solt
    #16417
    W7 telepítéshez... 3-s pont
  • DummyBoy
    #16416
    Gratula! Örülök, hogy működik :)

    Én személy szerint nem használoma rendszergazga fiókot win7 alatt ...

    Én az a júzer vagyok aki bÁtor (Az "Á" betű nyugdtan helyettesíthető "O" betűvel) és a saját fiókjának is rendszergazda jogokat ad :) Még az UAC sem megy ... ha elsakkozok valamit akkor ugyan meg az anyázás :) de eddig semmi veszélyes nem történt.
  • kmarkdev
    #16415
    Dummy, köszönöm a segítséget! És mindenki másnak is, aki hozzászólt a témához.
    Az akció hozadéka, hogy legalább megtanultam Win7 x64-et telepíteni, mert figyelmetlenség, vagy egyéb probléma miatt 3x kezdtem újra az egészet.
    Íme a teljes történet:
    - A Win7 első újraindulása után aktiváltam a "Rendszergazda" nevezetű fiókot. (A cégnél az a tapasztalat, hogy néhány régi programot hiába telepítek Domain Admin-ként, nem hajlandó elindulni, vagy a működés során nem tudja a Registry-t kellőképp bütykölgetni.)
    - Minden telepítés/frissítés a "Rendszergazda" felhasználóval történt
    * A Win7 összes frissítése kierőszakolt kereséssel
    * Alaplap ChipSet-frissítés
    * Videókártya Driver
    - ROF telepítése
    - ROF update
    - Nem megy, b@sszus, NEM MEGY, AZ ILYEN-OLYAN ANYJÁT!!!!
    - ROF recover
    - ...és lőn világosság!!!
  • DummyBoy
    #16414
    Most árulnak Wiimote-ot a FreeTrack topikban :)

    Shadow bug ... Jééé .. megvan :)

    Szóval ilyen a cucc: Szkrínsát

    És úgy néz ki megvan a megodás is ... Texture filtering-et Quality-re kell állítani :)
  • Gascan #16413
    én aközben szoktam kipurcanni mikor a joystickon ezzel a pöcökkel próbálom tekergetni a fejem h lássam mi történik körülöttem :D
  • DummyBoy
    #16412
    Na viszont nekem is van egy bugom, amit viszont hiába keresek ...

    Ha hétvégéig nem sikerül megoldanom, akkor csinálok róla majd szkrínshotot.

    A felhők árnyékai között az egyik mindig egy qrva hosszú egyenessé nyúlik ... és irgalmatlanul illúzióromboló :(

    (Nézzétek el nekem, én háklis vagyok az ilyenekre ... én van hogy azért halok meg mert azt figyelem, hogy a jelzőfények tükörképe hogyan hullámzik a tó vizén :) )
  • DummyBoy
    #16411
    Hmmm ... ez engem is érdekelne :)

    Csinálj erről pár képet lécci :)
  • Solt
    #16410
    Igen... köszi! ;)
  • Gascan #16409
    gondolom ezt csak catalysban lehet külön bekapcsolni... mikor otthon leszek meglesem
  • whiteskull
    #16408
    Hát megmondom őszintén repülés közben csak az ellenfelekre koncentrálok erősen, és ezek a táj dolgok fel sem tűnnek. :))))

    A múltkor vettem észre amikor öcsémnek átadtam egy kicsit a joy-t, hogy sokkal szebb úgy a kép, ha kívülről figyelem a játékot. :))))
  • Solt
    #16407
    De megoldható elvileg SSAA használatával! :) Jut eszembe, neked 5850 van, azon van már SSAA... kapcsold csak be, és csinálj SSAA-val, és anélkül képeket! :)
  • Gascan #16406
    ez az ami Ati kártyával nem megoldható? mármint a visszavett szimering? :)
  • DummyBoy
    #16405
    Akkor hidd el nekem nem akarod tudni ... :)

    Mindjárt keresek képet és spoilerbe berakom!!!

    Meg is van :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval a shimmering az olyan mintha a távolban nem működne az élsimítás ... főleg szimulátorokon a földön látható recés vonalak hullámzása a shimmerning. Mindez persze bekapcsolt AA mellett ... De ez is személyes ízlés kérdése, van aki észre sem veszi, engem speciel qrvára idegesít :)

    Itt van két kép összehasonlításképpen :) A horizonton kell az utakat és a folyókat figyelni :)

    Shimmering


    Redukált Shimmering