29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #16484
    Nemtudom volt-e már vagy láttátok már-e esetleg de találtam egy ilyet...képek

    szép hátterek lehetnek, bár nem nagyok.
  • DummyBoy
    #16483
    Sokat nem molyoltam vele én sem, mert nem volt rá időm ...
    Sajnos párom kezd morcos lenni, egyre többet punnyadok a gép előtt, ezért nem volt tegnap sem hosszabb próba, majd a hétvégén.

    Nagyon csínján kell bánni a joyyal az tény :) Rudder és throttle controllal elég szépen el lehetett tekergetni, de erre még gyúrni kell :)

    @whiteskull: Na szép, Skirmish, én meg Duelben próbáltam :)

    Igen, megvártam míg kifehéredik ... kicsit idegesítő, hogy bombáznék erre bedugózik az autopilot!!!

    Mindenesetre érdekes lesz ez így ... Nem akartam mind a két bombázót megvenni, de lehet az lesz a vége ...

    Eleve tetszik ez a bombázós - gunneres dolog, mikor porba aláznak egy vadászban, akkor jól jön feszültség-levezetésképp ...

    Na minden lett, csak feszültség-levezetés nem :)

    @Felszállás: Nekem az a gondom ezzel, hogy hagyom gyorsulni, de bekanyarodik valamelyikk irányba, és ha nem sikerül gyorsan korrigálni, akkor bukta.

    A Gotha külön joy profilt fog kapni, de asszem felveszem az FFB-t az egekbe, mert lehet észre sem veszem, de belemozdulok...

    Ez az FFB is érdekes dolog ... sokkal jobb ha jó erős, de akkor meg célozni nem lehet vele (Vadászoknáél) nehéz megtalálni az arany középutat ...

    Sanyo: neked hogy van belőve? (FFB erők meg ilyenek?)
  • Gascan #16482
    meg azt sem értem h a bombázók azok mitől kerülnek 4x annyiba :)
  • whiteskull
    #16481
    Nekem csak simán elment tőle a kedvem egy darabig. :)))

    Majd várok egy eléggé kipihent napot, mikor a kiscsalád nincs otthon, azt újra megpróbálom. :)))
  • whiteskull
    #16480
    Szerintem a vadászoknál a valóságban sokkal nagyobb különbségek voltak, de itt a játékban közelebb hozták a tulajdonságokat.

    Én nem is bánom, mert így sokkal játszhatóbb szerintem. No meg a tényleg valósághű repmodelekhez az otthoni pc még nagyon kevés.
  • kmarkdev
    #16479
    Igaz, igaz! Csak megerősíteni tudom... Szerintem elbaltáztak valamit a Gotha repülési modelljén. Azt még megértem, hogy dugózik, mikor elmegy egyik motor, de üresen, 20% üzemanyaggal, fullon pörgő motorokkal nem bírtam egy rendes szintbeni fordulót végrehajtani. Ha meg lenyomtam, hogy gyorsuljon, egy pillanat alatt túlpörögtek a motorok.
    Azt figyeltétek, hogy Duel módban ellenfélként milyen durván dogol vele az AI?
  • Papa01 #16478
    Nekem így sikerül felszállnom:
    - Teljes gáz, fokozatosan.
    - Nem nagyon nyúlok bele, amíg a törzs hátsó el nem emelkedik.
    - Hagyom gyorsulni.
    - Amikor elkezdene borulni, jobbra finoman belépem.

    Így nekem sikerült a felszállás.. :)
  • Gascan #16477
    kivancsi lennék mennyire felel meg ez a szimuláció a valóságnak így az összes gép esetében
  • Sanyo
    #16476
    Az első 5-6 próbálkozásomból nekem is perec lett, mit gondolsz miért nem csatoltam az 1.017 patch hírhez levegőben készült képeket? :) Tegnap felszívtam magam és nagyon (de tényleg NAGYON) finoman emeltem fel, a levegőben is mint a hímestojás. Egy durvább mozdulatról már le is borul, a motorokkal nem lehet gondja, mert mindent automatára állítottam.
  • whiteskull
    #16475
    Lehet állítani ellenfél nélkülire is. Abban QM múdban, ahol a rád támadó AI gépek számát adod meg, és nem azt, hogy hány hullámban jöjjenek. Azt hiszem a három közül az az, aminek nem "Duel" és "Survive" a neve.

    Az auto level modnál megvártad, míg a jobb felső sarokban az a stilizált "A" betű fehérre váltott? Néhány másodpercig egyenesen kell menni, míg bekapcsol.

    A HP sokkal barátságosabb. :)))
  • DummyBoy
    #16474
    Gyorsjelentés ...

    Tegnap megvettem a Gotha-t. Nem tudom, mostanában bombázhatnékom van ...
    Ez a dög egy DÖG! Pedig ez még csak a kisebbik ...

    Quick Mission - gyors fly (Csak nekem rémlik az hogy régen azt is be lehetett állítani, hogy NE legyen ellenfél?) ... repülök, állítgatom a controls-t. (Hazamegyek kezdhetem előről ... de ez másik story)

    Most derült hogy a világon a legnagyobb istenáldása a kukoricagombóc ... mármint a dual throttle :)

    Nos, az első észrevételem az volt hogy ez az IGAZI Turn and Burn gép.

    Elkezdtem vele fordulni, majd dugó, lezuhanás, kigyulladás ...

    Hmmm ... próbáljuk meg mégegyszer ... mégegyszer ... mégegyszer ... anyád ... mégegyszer ...

    Ez a cucc nem viccel ... utánanéztem a hivatalos fórumon, nem csak nekem ment ez ilyen "jól" ... Ehhez a géphez képest a Camel és a DR1 is kispálya ... még ha összeszorzod őket akkoris.

    Ellenben könnyű kihozni a dugóból ... volt lehetőségem begyakorolni tegnap :)

    Ami idegesítő (Ezen kívül...) hogy a sebességmérőt alig lehet leolvasni (Ami egy bombázónál igen ciki ...) valamint a Level Autopilot ... Én nem értem azt a szart, Autopilóta dugóba vitte a gépet nem egyszer ...

    Ráadásul a HP-ben van szél kompenzáció ... itt nincs ... Lehet megveszem azt is ... azt is qrva nehéz egyenesben tartani? Valamint ott is kikapcsol az automata pilóta magától???

    Szóval lesz ezzel még harc ... de akkor is bombázni fogok :)

    Viszont elkezdtem agyalni multis bombázós küldiken ... lehet az attól még pörgős, hogy bombázó van benne :)
  • whiteskull
    #16473
    Peti!

    Itt lehet szavazni az új skinekre.
  • Solt
    #16472
    Oké Uram! Tényleg köszi! ;)
  • Gascan #16471
    milyen szarul gepelek :)
  • Gascan #16470
    ha van meg oltelted holnap pocsolodhetek vele.. de most fontosabb dolgom van :)
  • Solt
    #16469
    Reménytelen vagy! :D ( azért köszi ;) )
  • Relax99
    #16468
    Omg, örülnék ha nálam fele ilyen jól menne

    Nagyon jól néz ki, szerintem az a kevés távoli vibrálás már nem olyan feltűnő
  • Gascan #16467
    be van.. de ha kikapcsolom se jobb a rece :D tessek.. de ennyi nekem eleg a screenshot gyartasbol mara :)





  • Solt
    #16466
    A képek alapján be...
  • DummyBoy
    #16465
    HDR be van kapcsolva?
  • Solt
    #16464
    Az! :( A háttérben az utakon látni... így nem vészes, de mozgás közben ez k... zavaró. ( ez is Dummy miatt van! :D )

    #16405-ben vannak képek...
  • Gascan #16463
    valaki definialhatna h mi az a shimmering mert nekem nem teljesen ertheto igy :) ti meg ez alapjan valogattok :)
  • Gascan #16462
    reces? :)






  • Solt
    #16461
    Ha csak recés, akkor nem gond, de, ha így meg shimmeringes akkor nem jutottunk előrébb! :S
  • DummyBoy
    #16460
    Ez az ami érdekel ... :)
  • Solt
    #16459
    Recés, vagy visszajött a shimmering?
  • Gascan #16458
    igy meg reces :)
  • DummyBoy
    #16457
    Nem lehetne pár screenshotot cockpit-ből, olyan 500 méter magasságról napsütésben? :)

    Csak úgy kérdem :) Én meg megyek és letesztelem a Gotha-t :)
  • Gascan #16456
    ja es csokkent az FPS kb. 50%-al :)
  • Gascan #16455
    Solt verzioja segitett szerintem ... jatekban maradt minden maxon.. catalystban minden default.. kiveve SSAA max.



  • Solt
    #16454
    És mondjuk még a Catalyst AI-val is lehet variálni...
  • JoeDestroy
    #16453
    Ja sz..kodik a szerver.


    Most kifigyeltem az utakat és recés nekem is, de nem nagyon érdekel. Csak a nagyon messzi távolban látni a recét.
    Majd megnézem az NV beállításokat. Ha elbaltázza a Falcont, akkor vissza is veszem.
  • DummyBoy
    #16452
    Ami fontos!!! Minden úgy legyen beállítva a ROF-ban ahogy linkeltem!

    Ergo AA és AF is disable, Post Effects Disable, és csak úgy működik ...
  • Solt
    #16451
    A hétvégén úgyis haza kell mennem Erdőkertesre... lehet beugrom, oszt ránézek arra a fránya 5850-re... :D
  • Gascan #16450
    felvideki de most vacon dolgozom ugyhogy itt lakom
  • Solt
    #16449
    Default CCC, és csak az SSAA-hoz nyúlj. Tedd maxra... ha működik, az fps drasztikus csökkenéséből észre kell venned. Ha nem csökken az fps, akkor az SSAA-sem megy...

    Pesti vagy?
  • Gascan #16448
    :)

    1. catalystban feltettem mindent maxra.. jatekban levettem mindet.. semmi, picit olyan erzesem van mintha a catalystnak semmi koze nem lenne az egeszhez.. tehat nincs hatasa

    2. catalyst minden maxon, jatek minden maxon.. ugyan ugy recesek az utak stb.
  • Solt
    #16447
    Dummy... figyumán mit találtam... ezt meg hogy?
  • Solt
    #16446
    Te most az SSAA-val foglalkozz! :D Hogy próbáltad?
  • Gascan #16445
    nalam is ezt csinlaja