29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • DummyBoy
    #16524
    Annak tud örülni az ember :)

    Én egy X2 550 @ X4 B50-es boldog tulajdonosa vagyok :) Beüzemelés után 2-3 napig csak stressteszt ment, utána tuning és 24/7 ...

    2009 szeptembere óta tökéletesen működik, a "legnagyobb" gondom abból adódott, hogy induláskor valamikor 2 maggal indul (nem gakran ... 2-3 alkalommal vettem észre idáig ...) és sikeresen buktam emiatt egy Starforce aktivációt :)

    A Starforce új procinak érzékelte, én meg nem figyeltem oda és újraaktiváltam a WoP-ot :) Következő nap megint elindult szépen a gép, erre WoP megint aktiválást akart ... ekkor esett le mekkora öngólt lőttem :)

    Szóval nem legyen vele gondod, de ha valamilyen StarForce-os cuccot telepítesz, vagy aktiválásért hisztizik akkor mindig nézd meg az aktuális magok számát :)

    @szerk: Na akkor ha van Flaming Cliffs, WoP, vagy DCS telepítve akkor 1 aktiválás bukta :)
  • whiteskull
    #16523
    Ha ez összejön, akkor holnap kell vennem egy rendes procihűtőt. :))
  • whiteskull
    #16522
    Már egy éve vettem a procit, és direkt azzal a szándékkal, hogy feloldom a másik két magot is Aztán el is felejtettem, úgy ahogy van. Most nekiveselkedtem, és kb. 10 perc volt a recept megkeresésével együtt. :))

    Most indítottam a prime95-öt.
  • whiteskull
    #16521
    Unlock. :))
  • whiteskull
    #16520
    Köszi! De még a teszteken nem vagyok túl. :))

    Ki tudja, bírja-e. :)))
  • DummyBoy
    #16519
    Unlock vagy új proci?

    És üdv a klubban :) Gratu hozzá!
  • Papa01 #16518
    Gratulálok! :)
  • whiteskull
    #16517
    4 magos lett a Phenom II-őm. :))))))))

    Most kezdem a teszteket. :))
  • Rolo3
    #16516
    csőőő
  • Relax99
    #16515
    vagyok
  • Rolo3
    #16514
    Na lesz ma valaki?
    Csinálok szerót.
  • Rolo3
    #16513
    Hali mindenki!
    @Sakkay: javítom a mapot de nem viszem előrébb a reptereket mert a bombázóknak kell ennyi távolság hogy elérjék a magasságot de berakok még egy repteret oldalanként hogy a vadàszok közelebbről induljanak.
    Írd meg légyszi,hogy mi volt még a gond és javítom azt is és este remélem megint tele lesz a szeró mint tegnap 32 játékos volt fent egyszerre. :):):):)
  • Relax99
    #16512
    Mert az operát a mobilitás jobban érdekli, mint a használhatóság, annyi az össz gond vele, hogy a sym gombot az istennek se akarja kezelni, képernyő billentyűzettel ír ékezeteket, de ha már van normális qwerty akkor minek használjak azt macerás csak, és jelenleg sajnos semmi kézzel fpgható böngésző sincs, a skyfire ami sokkal jobb lenne, de az meg megvonta az európai támogatást wm-re, annyira elhanyagolják a windows mobilet pedig nem lenne rossz oprendszer.
  • Sanyo
    #16511
    A szélzsákot mondjuk nem néztem, de leginkább a két motor különböző gázkarállásai jöttek be. Amerre érzem, hogy megindul, az ellenkező oldalon kissé lehúzom a gázt, hogy te tolja el. A szélhang úgyis felerősödik, ha éppen leperecelni készül, nagyon munkás a gép. :)
  • DummyBoy
    #16510
    :) Ez biza magas laszti :) Symbianon nincs vele gond :)

    Viccet félretéve ... Kiakasztanak a dolgok ma ... Szarakszik a Logitech profiler, nem szereti azokat a parancsokat, amikhez több gomb kell (ShiftCtrlAlt+akármi...) ráadásul csinálhatom előről az összes beállítást ROF-hoz ...

    De a ROF is szarakodott, az eredeti "Shif+E"-s BlipSwitch lekapcsolja a mocit meg újra vissza mint a sima motorindítás ... ha átteszem a "Q"-ra akkor működik ...

    És a végén: Ez a Gotha kikészít ...

    Végre egyre biztosabban megy a felszállás, most hogy megvan a taktika, nem tőlem függ, hanem a széltől :) Viszont 2 dolog nem hagy nyugodni ...

    A Level Autopilot néha csak sima Autopilotként működik (Sima A betű is lesz csak ...), ami qrva gáz (Beállok iránya, adott magasságon, erre benyomom és elfordul valamelyik waypoint felé ...), de legalább működik, ugyanis gyakran fogja magát és bedugózik ... Attól az agyamat eldobom ...

    Valamint felszállok a döggel, repülök egyenesen előre, minden szép és jó ... 110km/h ... és bedugózik ... (Camel időkből rettenetesen ismerős ez a dolog ...) ...

    Szóval gyúrni kell még, mi lehet ez a sok anomália, egyelőre tetszik, de félek jön a peccsben a javítás ...
  • Relax99
    #16509
    A genius hangkartyarol en se mondhatok sok jot el nallam a sidewinder precision pro-val (az ffb-s tesoja) is folyton szorakozot.Csomoszor ledobalt, nem vette eszre, befagyot Utana vetem egy creative sound blastert azzal tokeletesen ment
    (bocs az ekezetek hianyaert, de opera mobile egy sz*r)
  • Her Laca
    #16508
    Nem nem használtam, de majd ránézek.
  • DummyBoy
    #16507
    Használtál valaha nHancer-t?

    Hasonló ez is :) Finomhangolni lehet az nvidia profilokat, extrákat belőni rajta, mintpl: SSAA és combined AA meg ilyenek, amiket a sima nvidia vezérlőpultban nem ...

    nvidia Inspector a neve.
  • Her Laca
    #16506
    Dummy. Mi ez a nvidia akármi amivel bűvészkedsz? És az mire jó?
  • DummyBoy
    #16505
    Örülök, hogy jó lett :)

    Most még mókoltam vele annyit startup.cg-ben adtam egy kicsit a saturationnak ...

    x:\Rise of Flight\data\startup.cfg

    saturation = 0.75000 -ről
    saturation = 1.00000 -re vettem ...

    Így sokkal élénkebbek a színek :)
  • JoeDestroy
    #16504
    Dummy!
    Kipróbáltam a beállításaidat (NV videó), nagyon jó lett :)
  • sakkay
    #16503
    Na pont erre gondoltam, pl..egy harci forduló után bukfenc próbálás
    1-igaziból
    2.ROF
    Ha kamera lenne az igazi gépen szim.pozícióban mekkora lenne vajon az eltérés?!
    Jelentős , vagy alig érezhető...?
    Költői a kérdés, de nagyon kíváncsi lennék..
  • sakkay
    #16502
    Jó , én is megkíméltem.
  • brendon566
    #16501
    Szerintem a motor nagyon összetett, akár valósághű érzést kelt, akár nem...baromi sokat számol és elhiteti, hogy így menne ez igazából is.Egy pillanat nincs amikor azt mondanám, h hopp ez kicsit fura volt...
    Persze attól h tényelges levegőhöz hasonló közeggel való érintkezést szimuláljon meg ez alapján egyebeket...az még odébb van, igaz:)
  • whiteskull
    #16500
    Hasonló, a támadást kivéve. :)))
  • DummyBoy
    #16499
    Hát, sohatöbbet Creative, de ha kell, van a polcomon egy Audigy 2-es ... Megvan a gameportja is ... Esetleg megbeszélhetjük ;)
  • sakkay
    #16498
    Én ma megyek, nagy erőkkel. Tegnap, majdnem megtámadtam gyermekem anyját, annyira felhúzott a drága. Azért távoztam olyan hamar..ma nagyon sokáig leszek. És inni is fogok...
  • 2Pete
    #16497
    Ki az a Valkai?
    Én már vagyok.
  • Rolo3
    #16496
    Juj ez nagyon elírtam bocsi
  • Rolo3
    #16495
    Valkai jön ma repülni?
  • sakkay
    #16494
    Szerintem jobb lenne minden megalkuvás nélkül, a legnagyobb realitásra törekedni..legalább a ROF-ban,(meg Olegnál) ha máshol nem is. Akkor eleve nem kellett volna minden patchnél a rep-modellekbe nyúlkálni, max. a realitás fokozása miatt. Azért én kicsit bízok abban , hogy ez vezette a kezüket.
    Ami a pc képességét illeti(szimuláció terén) érdekes kérdés, magam sem tudom az arányt. Az biztos , hogy nem 100%. A kérdés az, hogy hol van most? Lehet , hogy már bizonyos esetekben 80-90% tartunk, és a maradék egyszerűen alig fog feltűnni(ha majd képesek lesznek rá), mivel alig észlelhető...de az is lehet ,hogy nem, viszont az biztos..
  • Rolo3
    #16493
    Én most Genius Kártyát használok de tényleg nem ok nekem sem kezeli mindig az FFB-t.
  • Lacusch69
    #16492
    Nocsak megjavult? Az enyém is...
    Két nyamvadt Genius hangkártyával is ugyanaz a bajom volt, már vettem egy másik joyt, is, azzal is rossz volt.
    Aztán kipróbáltam egy Creative hangkártyát, azóta hibátlan...
  • Rolo3
    #16491
    Lesz ma repülés?
    Mert én készülök rá mint állat.
    Kérés: Papa ha te hostolsz legyen már DR 1 please. :):)
  • Rolo3
    #16490
    Microsoft sidewinder FFb Pro gameportos joy.
    Bár nekem nincs hozzá profil állítási lehetőség csak a játékon belül tudom basztatni de ott a max amit lehet húzni rajta az 10-es én ott használom.
    Ha játékon belül erősebb FFb-t akarsz akkor a forcefeeback csúszka mellet írd be kézzel a 10-est és save.
  • Solt
    #16489
    Ne is mond... :( Már harmadik hete... kezdek berágni...

    ( éreztem, hogy meg kellett volna kerülni a boltot, és egyből a logitech-hez fordulni )
  • DummyBoy
    #16488
    Mindenkit kérdeztem, csak gondoltam neked most úgysincs otthon ...

    Nekem 105% - 70% - 70% - 70% a profilerben, a játékban pedig gépenként változó, Alba és testvérei olyan 0,5 körül, SeVa kevesebben, olyan 0,3 körül ... Bár lehet fentebb veszek majd rajta ...

    @Rolo3: Milyen joy? Én Fullra húzott FFB mellett először azt hittem nem működik a G940 ... mert meg sem tudtam mozdítani :)
  • Solt
    #16487
    Bár nem engem kérdeztél, de nálam a játékban alap, logi driverben pedig minden 67-70%-közt... így elég jól érezni mikor kopik a sebesség...
  • Rolo3
    #16486
    Hali Mindenki!
    Nekem FFB fullra van húzva.
    És megy a célzás is.
  • Sanyo
    #16485
    Az összes FFB 25%-ra van állítva, a játékon belül nem tudom.