29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • macleody
    #28138
    Vettem is gyorsban 11 röppentyűt :)
  • Relax99
    #28137
    Egy repülő zsúrkocsi :D
    Nem gondoltam volna, hogy még megéri gépeket készíteni nekik. Idáig akárhányszor felmentem, végig pangó szervereket láttam
  • Papa01 #28136
    Ha repülés nem is , de öröm hír lett! :) Rise of Flight - 6. születésnap.
  • Papa01 #28135
  • whiteskull
    #28134
    Inkább oldalra kellett volna tenni a kamerát a fején, nem felülre. :)
  • whiteskull
    #28133
    Hát benne lennék nagyon. :)
  • Papa01 #28132
    Ez állat vidi! :) Jó lenne olyan is, ahol látni, ahogy vezeti a gépet...
    Mit szólnátok a hosszú 7végén egy kis RoF-hoz? :)
  • whiteskull
    #28131
    Bárki szidhatja a ROF-ot, de érzésben nagyon közelien visszaadja szerintem a valódi érzést. :)

  • 2Pete
    #28130
  • Papa01 #28129
    megoldódik az sli/CF etc. támogatás ezzel és a programok 99%-nál jó lesz, nem kell várni a fejlesztőkre..

    Jó ötlet! :)
  • Solt
    #28128
    Az baszna be! :D

    Egyébként ehhez képest pont az ellenkező folyamatok zajlanak, jelenleg az AMD közelebb áll az Oculushoz! :)
  • Relax99
    #28127
    1. Oculus szerződne az Nvidia-val.
    2. Nvidia driver integrálást kap az oculus, akár a saját nvidia 3d eszközök (az egész 2x render + torzítás nem nagy extra)
    3. megoldódik az sli etc. támogatás ezzel és a programok 99%-nál jó lesz, nem kell várni a fejlesztőkre..

    Legalábbis szerintem így kéne kinézni a dolognak és így a sok Ati vérpistike is sírhat.
  • Papa01 #28126
    Reméljük a legjobbakat.. hátha! :)
  • Solt
    #28125
    Az OR tudtommal leállította a DX9 támogatást, mert maga az API nem alkalmas arra, hogy az a végeredmény jöjjön ki, amit szeretnének. Ennek ellenére a DCS is támogatja, mondjuk oda jön az új engine, viszont ott az ETS2 is, ami szintén DX9-s, és ott is van már most is OR támogatás. Szóval szerintem a támogatja, nem támogatja kizárólag a fejlesztőn múlik...

    Mondjuk egyelőre nem aggódom, mert úgyis kénytelenek lesznek ezt megoldani, különben a következő játékukat a kutya nem fogja megvenni... :)
  • Relax99
    #28124
  • Papa01 #28123
    Ezt a Steam-en leltem...
    - No proper oculus rift support despite the promise: "We’re now sure that Battle of Stalingrad will be released with complete compatibility with Oculus RIft VR". I bought this game because of that promise. Now I find out on their russian forum (via google translate) that for the moment they are abandoning dk2 development (not a single announcment of this in English) and are blaming Oculus for the problems they are having, claiming "Oculus forgot about them" What does that even mean? How did DCS, WarThunder, DCOC, Outerra, Elite Dangerous, Lunar Flight, etc figure it out?

    Hogy igaz-e?? :)
  • Solt
    #28122
    Na bazzeg, ezt előbb tudom nem veszem meg még akciósan sem! Pedig ez a jövő... ha erre szarnak, akkor húzhatják is le a rolót...
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.05.17. 20:26:04
  • Papa01 #28121
    Akkor lehet kezdhetik fenni a kaszát... Peti mondta, h kijelentették, h nem lesz...
  • Solt
    #28120
    Abból paraszt lázadás lesz, ha nem oldják meg a támogatást legalább a BoS-hoz... :))
  • Papa01 #28119
    Köszi szépen az infókat.. :) Sajnos nem.. :( és ha jól tudom, a BoS-sem...
  • Solt
    #28118
    Maga az eszköz gyakorlatilag csak egy (lehet, hogy a véglegesben kettő) megjelenítő. A magas hardver igény abból adódik, hogy a jelenlegi infók alapján 75Hz 1440p lesz a felbontás, vagyis kb kétszer annyi pixelt kell kiszámolni mint 1080p-n, és mindezt folyamatosan fix 75 FPS-l ahhoz, hogy a játékélmény jó legyen! :) Na most ez mondjuk a RoF-ból könnyebben kihozható, mint a DCS-ből, bár egyikből sem lesz egyszerű! :) Már, ha a RoF egyáltalán támogatni fogja... :)
  • Papa01 #28117
    Azt hittem, magának az eszköznek is van valamilyen általános HW igénye, pl VGA a folyamatos játékhoz... :)
  • Solt
    #28116
    Kicsit idétlen ez a cikk! :) Nem az OR-nek van hardverigénye... játékfüggő lesz, hogy milyen gép kell alá...
  • Papa01 #28115
    :D mondjuk 1 év míg kijön én kb 2 év múlva vennék, addigra ez a hw igény nem egy komoly összeg lesz... (gondolom.) :)
  • macleody
    #28114
    Az anyjuk picsája?
  • Papa01 #28113
    Hoppá 2!
  • Papa01 #28112
    :) Többet is nyúztad jóval..., meg egyszerűbb szerkezet is. :D
  • whiteskull
    #28111
    Lassan megjön a kedvem. :)

    Mostanában az Fw-190-nel kínlódom, de a d.V-tel sokkal több sikerélményem volt. :)
  • Papa01 #28110
    Igen, az D.V-volt. igazad van! :)
  • 2Pete
    #28109
    Nem hiszem..., két napos a vidi... De tényleg király. Ha felrakja a második részt majd belinkelem azt is. (te a D-Vös vidit rakhattad be, ez D-IIes)
    Utoljára szerkesztette: 2Pete, 2015.05.15. 20:07:07
  • Papa01 #28108
    Huh, ez állat vidi, talán én is linkeltem már egyszer! :)
  • 2Pete
    #28107
  • Relax99
    #28106
    Terep 2 milyen jól nézne ki benne.
  • Papa01 #28105
    Jaja, egy ilyen eszköz mellett okafogyottá válik.
  • whiteskull
    #28104
    Én kapható vagyok mindenféle kompromisszumos megoldásra. :)))

    Mindenesetre most akkor elhalasztom egyenlőre a három monitor vásárlását. :)
  • Papa01 #28103
    Sőt! :D Lehet még ők fognak utalni, csak használjuk a cuccost... :))
  • Solt
    #28102
    Asszem én is! :D

    Papa, egy hét múlva kiderül... akkor nyögik be az árát asszem.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.05.06. 21:10:40
  • whiteskull
    #28101
    De azért még álmodozhatunk a 75-ről. :)))
  • Papa01 #28100
    Szerintem bőven 100 fölött fog nyitni... :(
  • whiteskull
    #28099
    Valahogy ugyanúgy vagyok vele én is, de valószínűleg akkor is belevágnék. :)