29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • NIBI
    #28178
    Készítek pár TrackIR clip-et haveroknak, és ha már ennyire benne vagyok másnak is gyárthatok.

    A clip tartalma:
    -3 erős infra LED, széles fényszórású, cserélhető foglalatban. (Elforduláskor is jól látja a kamera,
    aminek az infra szűrőjét sem kell kivenni, mert elég erősek a LED-ek hogy átvilágítsanak rajta!),
    -ki-be kapcsoló,
    -segítség a beüzemelésben.

    Az elem nem tartozék!
    Igény esetén USB-set is gyártok.

    4500 Ft-ért tudom adni postával együtt!
    Ha összejönne egy nagyobb megrendelés, illetve ha egy vevő több db-ot vásárol, akkor egyezkedhetünk akciós árról. :)

    Clip és Sapka működéséről videó.



    Régebben csináltam pár db sapkás verziót is, abból még megmaradt 1 db piros sapka, melynek ára szintén 4500 FT postával.

    Kipróbált kamerák amivel jól működik (tehát amit ajánlok):
    PS3 Eye cam
    Microsoft VX-1000
  • Papa01 #28177
  • whiteskull
    #28176
    Kb. nem sok választotta el a balhétól. :)
  • Papa01 #28175
    Nem semmi... :)
  • Papa01 #28174
    Szigorú! :D
    Azt hiszem ezzel engem vallatni lehetne... :)

    Köszönöm, Peti is kiszúrta a hibát! :)
  • Relax99
    #28173

    Papának
    :

    (minden gép beállításainál nézd meg a tengelyeket ne csak a generalt
  • Papa01 #28172
    Szia Peti!

    Ez a kép az aktuális beállításokat tartalmazza.


    Ennek ellenére, ha tekerem (véletlenül) a joy ugrabugrál a pedál is...:(( Minden vezethetetlen így de a helik meg pláne...
  • Papa01 #28171
    Oculus Rift
  • Papa01 #28170
  • ravensoul
    #28169
    Ezek vannak meg eddig (Steamben vásároltam őket):
    Rise of Flight: Channel Battles Edition
    Battle of St. Mihiel
    Birth of Warbirds
    Bloody April

    Elég sok gép járt ezekkel, szeretem kipróbálni őket, bár némelyiknek még az indítása is eléggé problémás. :)
    Látom, most Summer Sale van Steamen, szóval lehet még beújítok valami új dlc-t.
  • Papa01 #28168
    Köszi a leírást! :) Milyen csomagokat szereztél be?
  • ravensoul
    #28167
    Köszi! :)
    Nos, eddig csak egy joyom volt, az említett Genius Metalstrike 3D, ezer éves cucc, de eddig ezzel repkedtem, így a pontosságot illetően csak ahhoz tudok viszonyítani: a Metalstrikekal minden gép balra húzott, hiába lőttem be középre, egy idő után megindult balra, bármerre repültem. Eleinte arra fogtam, hogy a szél, de kicsit fura volt, hogy mindig jobbról kapom a szelet, bármerre is fordultam. :D Aztán betudtam annak, hogy biztos így viselkedtek a gépek. :) Nos, a T16000m nem produkálja a balrahúzós mókát, pedig kipróbáltam realistic repülésben is, mindenféle rásegítést kikapcsolva.
    Aztán a Metalstrike durván akadt és nagyon darabosan mozgott, hiába kentem, tisztítottam meg, akadt. Ez meg azért volt rossz, mert a finom manőverek helyett csak durván tudtam rángatni a gépet. Hamar meg lehetett szokni viszont a T16000-t, mivel a kis gázkar ugyanott van, ahol a Metalstrikeon. Gombok konfigolásának majd utánanézek, meg majd később, ha szükségét érzem, beszerzek egy külön gázkart is. (Majd ha nekiugrok végre a DCS-nek... :D ) A bot útja picit hosszabb, mint a Metalstrike-é volt, de hamar meg lehet szokni. Holtjátékot első próbálkozásra nem tapasztaltam.
    Igazad van, lehet hagynom kéne azt a missiont, van sok másik helyette... :D
    Legutóbbi leárazás során beszereztem pár dlc-t, így már élvezhetőbb, hogy van választék gépekből... :)
  • Papa01 #28166
    Grat a joyhoz! :)
    Pontosnak tartod? A bot útja mennyire nagy, vagy kicsi? :)
    Az a küldetés engem annyira igénybe vett idegileg, hogy hagytam a francba.. :D
  • ravensoul
    #28165
    Nos, megvettem a T16000m joyt, tényleg ég és föld a különbség az előzőhöz képest, most látom csak, hogy a Metalstrike 3D-nek valami komoly hibája volt. Viszont elakadtam az utolsó gyakorló küldetésnél (Campaigns - Training campaign - Training Mission #6). Spad13-mal kell először egy Albatrost, majd két Fokkert leszedni. Egyszer már sikerült az elsőt, de utána a két Fokker azonnal kivégzett. :) Nem igazán mennek még manőverek, a gépeket sem ismerem annyira, szóval megköszönném, ha adnátok ehhez valamiféle tanácsot. Csak a Spaddal lehet repülni, szóval ezzel kell megoldanom. Hiába emelkedek jobban, ha fentről ráfordulok a másikra, fordul egyet és megint mögöttem van. Baromira idegesítő... :D
    Jöhetnek oktatóvideók, akár angolul is, vagy bármiféle leírás, ami hasznomra válhat. Közben persze a magyar RoF oldalt bújom folyamatosan... :)
  • Papa01 #28164
    Ok, persze, mindig itt szoktuk megbeszélni. :)
  • sakkay
    #28163
    Inkább DCS...most az van az agyamba. Még a CLOD meg a BOS is pihen.
  • ravensoul
    #28162
    Nos, nem gáz, ha holnap a DCS-t toljátok, a RoF megvár minket. :) (Én még nem szántam rá magam DCS-re, bár megvan pár modul belőle, csak baromi bonyolult így első ránézésre, szóval annak majd csak később állnék neki... :D )
    Jövő héten igyekszem beszerezni a T16000-t is, remélem ég és föld lesz a különbség a mostanihoz képest... :D
    Annyi kérésem lenne, hogy ha szerveztek közös repülést, írjatok ide a fórumba, és ha időm engedi, csatlakozom hozzátok és ezt jelezni is fogom.

  • whiteskull
    #28161
    Én benne vagyok mindenben, csak beleszólni nem tudok. :))))
  • Papa01 #28160
    Ma nem, holnap igen. :) Bár holnap lehet DCS lesz, de szívesen RoF-oznék is.. Sakkay, Peti, Zsolti holnap RoF? :)
  • ravensoul
    #28159
    Nos, mire jutottatok? Ma lesz közös repülés, vagy holnap? :)
  • Papa01 #28158
    :D És ma??
  • whiteskull
    #28157
    Ha időben hazaérek, akkor lehetséges. :)
    Holnap már sajnos nem tudok venni. :D
  • Papa01 #28156
    Holnap nem tudsz beruházni egyre? :)
  • whiteskull
    #28155
    Én talán vasárnap érnék rá, de nincs fülesem. Már két hete indulok venni. :)
  • Papa01 #28154
    Szerintem az estefelé jó! :) Többiek, egy kis 7végi repülés? :)
    Persze küldök majd elérést, ha meglesz az időpont! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.06.05. 20:19:37
  • ravensoul
    #28153
    Köszi Papa!
    Most hétvégén max estefelé leszek, nappal dolgozom. (Kb 18 óra után érek haza.)
    Dobok fel egy Teamspeaket is a gépre. Küldesz majd egy szerver címet? (GYIK azt írja, nem publikus.)
    Aztán ha jövök, írok előtte egy privát üzit, ha így megfelel.
  • Papa01 #28152
    Szia! Persze repülhetünk! :) A 7vége is jó , de a jövőhét is.
    A T.16000 jó joy, sok profi RoF-os használja.
  • ravensoul
    #28151
    Üdv srácok!

    Visszatértem szabadságról, pont időben, hogy kifogjam a legutóbbi leárazást, vettem is 3 DLC-t steamen. :)
    A Metalstrike 3D joyom lassan kezd meghalni, ezért nézegetem az utódját, de amíg nem mennek le az X52 árak, addig a T.16000 az esélyes. Apropó, használ valamelyikőtök ilyet?
    Nemsokára összedobom a Freetrackemet is, úgy érzem hasznos lesz... :)

    Ha van kedvetek néha-néha reppenni egyet és esetleg magyaráznátok pár dolgot, azt nagyon megköszönném. :) A gyakorlóküldetéseken lassan túl vagyok, de van még mit tanulnom. A RoF magyar oldalát is olvasgattam, ahogy ajánlottátok, de még sok dolog nem tiszta.

    Szoktatok esetleg közös repüléseket szervezni? Ahogy láttam, külföldi szervereken még azért van élet néha-néha.
  • Papa01 #28150
    Köszi! :)
  • GPx8
    #28149
  • Papa01 #28148
    Köszi szépen! :) A Parallax Mapping leírásában Tom segített. Majd frissítem én is ezzel a Rof.hu-t :)
  • whiteskull
    #28147
    Gratulálok! Jó lett! :)
  • Papa01 #28146
    Sziasztok!

    Ha nem haragszotok, ide is beteszem:
    Szimulátor történelem - 9. rész - Az új évezred, a műfaj hanyatlása.

    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.05.30. 06:51:53
  • Papa01 #28145
    Nem szokta, mert én olvasok fel neki! :D Mondta, h Te milyen rendes vagy! :)
  • GPx8
    #28144
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sziasztok!
    Eladó a G940-es cuccom!
    Ha valakit érdekel: Logitech G940
  • whiteskull
    #28143
    Te! Katika nem szokta olvasni ezt a fórumot? :)))
  • Papa01 #28142
    Ilyenkor az egyik mutatósabb csoporttárs lánykával kell keményen készülni..
  • whiteskull
    #28141
    Vizsgaidőszak közepén mi egyebet vársz? :)
  • Papa01 #28140
    Zéti, már megint ezek a negatív hullámok.. :))
  • Solt
    #28139
    Steam-n is leárazás van... :)