29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #16604
    Hát az igazat megvallva én nem játszottam, de nagyon kipróbálnám, nincs rá lehetőség sajnos.
  • DummyBoy
    #16603
    Én Airsoftoztam, de sajnos nincs rá időm már ... NA az is komoly dolog :)
  • Rolo3
    #16602
    Egy kis ízelítő ahogy mi nyomtuk Bár ez nem a mi csapatunk de ők voltak 2009-ben az europai bajnokok Budapest Bullets Hungary
  • Rolo3
    #16601
    A Painball-t támogatom több mint 7 évet versenyszerűen nyomtam magyar és nemzetközi bajnokságok voltak a cél jó helyezésekkel és jó csapattal. Még a mai napig játszok ha rám jön. Épp tavaly szeptemberben zártam be a pályám de a felszerelések 12 emberre megvannak. majd idén bohóckodok egy kicsit még vele de játszatok is ha valakinek van egy baráti társasága akkor az ő általuk kiválasztott területen is lehet kiszállok a cuccal és mehet a harc. :)
  • Relax99
    #16600
    A rendes szuku nevűvel főként a tégelyes krém kiszerelésűvel még a hangyabolyba is belefekhet az ember, tavasztól őszig mehetsz túrázni a Bükk Farkasgödör környékén kiváló útvonalakkal rendelkezik az egy két hegyoldalnyi kidőlt fasoron kívül.
    Paintball, airsoft, bushcraft

    Vegyél egy xboxot azon ketten is tudtok játszani és még vannak hasonlóan hülye ötleteim :)
  • Rolo3
    #16599
    Hogy lehet dedikált szerót csinálni??
  • Rolo3
    #16598
    Lesz ma valaki a csapatból?????
    Egy jó röppenést összehozhatnánk.
  • Rolo3
    #16597
    @Papa: Engem nem zavar én sem bántom őket ők sem engem és így megvagyunk egy helyen. Szuku amúgy csodákra képes :):)
  • whiteskull
    #16596
    Egy jó pecázásnál nincs is jobb. Jóidő a parton, valaki kezeli a pecabotot, jó kis kaja, meg sok pia. :))))

    Ja, és éjszakára hazamegyünk. :)))
  • DummyBoy
    #16595
    Próbáltátok már a Campaign Generator toolt?

    Most hogy működik az automata kitöltés, ez qrvajó lett :)
  • Papa01 #16594
    A szúnyogok, darazsak, és a többi ilyen szemét állat engem távolt tart az ilyen helyektől.. :)))
  • Rolo3
    #16593
    Hali!
    Én személy szerint inkább megyek pecázni mint itthon ülök a kecóba de mostanság nem jött össze mert minden be van fagyva talán jövő hét végére már kiengednek a vizek és akkor irány Kaposvár DESEDA víztározó és megkergetem a halakat. :):):)
  • Papa01 #16592
    Társasozni mi is szoktunk!! :))
  • DummyBoy
    #16591
    Az más :) Gratu!

    Ha nagyon nem tudtok magatokkal mit kezdeni (És most nem "arra" gondolok ...) akkor otthonülős programnak például a társasjátékok nagyon jók! Igaz, hogy irgalmatlan pénzekbe is tudnak kerülni, de ha találtok olyat, ami mind a kettőtöknek tetszik, akkor nagyon jól el lehet vele ütni az időt.

    Nálunk most a Carcassonne a menő, de van még egy pár olyan, ami aránylag rövid (fél - 1 óra max egy kör) és szórakoztató tud lenni :)

    Carcassonne wiki

    Ami a legjobb benne, hogy oda lehet variálni a szabályokat ahová akarja az ember, így lehet belőle sima szerencsejátékot is csinálni (Ha épp nem akarod feldühíteni a párod :) ) de lehet kemény támadós stratégiát is ha épp harcolni támad kedvetek :)

    2-3 menetet lejátszva eltelik szépen a délután és jól is szórakozik az ember :)

    Mondjuk könnyen vagyok okos, van egy munkatársam aki bele van őrülve a társasjátékokba ... qrva jó társasok vannak a piacon ... Jó, mert nála ki tudom próbálni a társasokat mindig ... ő meg örül, mert van kivel játszani :) De ez is komoly hobbi ... biztos vagyok benne, hogy több zsé áll a társasokban neki otthon mint nekem a TIR-ben és a G940-ben :)

    Van egy csomó (Ilyen a Carcassonne és a Catan is pl ...) amit PC-re is megtalálsz a neten, és ki tudod próbálni vásárlás előtt ... Valamint van egy csomó, amit megtalálsz a neten, kinyomtatod és kész ...

    De a Carcassonne alap pl: 3500 HUF a tecsóban. (Vigyázni kell, többfajta is van ...)

    Szóval ezt tudom ajánlani :)
  • Papa01 #16590
    És persze gratulálok! :)
  • Papa01 #16589
  • Gascan #16588
    ja.. amúgy menyasszonyommal élünk együtt :)
  • Gascan #16587
    séta, futás.. néha mozi ... ezek megvannak nálam is :)
  • Papa01 #16586
    Én általában alszom.. Kiborít a korai kelés, ilyenkor én is döglök inkább.
    Néha mozi/séta/kirándulás, ilyenek.. :)
  • DummyBoy
    #16585
    Én is falusi parasztgyerekből lettem "panelpatkány". (Ami azért vicces, mert ugyan panelben lakom, de 4 emeletes, és egy park mellett van a dunapart közelében :) Szóval nem az az igazi betondzsángöl :) )

    Én élvezem a punnyadást mikor lehet ... túrázni szoktam a haverokkal maximum meg sétálgatok a kutyámmal.

    Sport terén a Churcill-i vonalat követem. ("Csak semmi sport!")

    Ráadásul az esetek túlnyomó többségében a hétvégi családlátogatás - haverokhoz ugorjunk el - elkénemenniboltbanagybevásárlástcsinálni programok elviszik a 2 "pihenőnapomat" szóval nem unom agyon magam ...

    Ha meg akarod szüntetni a szabadidődet, akkor keress egy környékbeli lányt, akinek közel vannak a barátai és családja, valamint vegyél egy kutyát :) Utána alig fogod várni az "ugyemostnemmegyünksehova?" hétvégéket :)
  • whiteskull
    #16584
    Hát van mit csinálni. Ha véletlenül itthon tudunk maradni, az kész felüdülés. :)))

    Szülők, néha meló, Hobby (makettezés), Sokat járjuk az országot egy baráti társaságga, ráadásul most itt van a Rof is. :)))

    Kialakul majd. :)))
  • Gascan #16583
    Egyébként akik panelban laknak, azok mit szoktak csinálni hétvégén?

    Én vidékről költöztem városba, most 42nm-en lakom. És a hétvégi programokkal valahogy nagyon hadilábon állok. Pénzem nincs minden hétvégén valahova menni, az olvasás meg videojáték pedig nem jó program minden itthon ülős alkalomra :)
  • whiteskull
    #16582
    Bár még nem tudom. Ha kész lesz a pedál, meg lesz valami elfogadható olcsó joy, akkor napolom egyenlőre. :)))
  • Gascan #16581
    egy másik munkahely is kevés lenne hozzá :)
  • Relax99
    #16580
    Saitek joyokat már elég kevés helyen lehet kapni ahogy látom

    Saitek x52
    Sidewinder precision pro (usb)
  • Papa01 #16579
    Azért irigyellek, hogy G940-re gyűjtesz! :)
  • whiteskull
    #16578
    Úgy látszik nem bírja a munkáskezet. :DD
  • whiteskull
    #16577
    Hát amelyik kapható. Bár lehet megpróbálom meghekkelni ezt most gyors megoldásként. :)))
  • Relax99
    #16576
    en egyebkent meg a regi sidewinder joyokat is ajanlom, elnyuhetetlenek, optos megoldasuak, nem a szokvanyospotmeteres, roli tud meg igazan meselni rola, csak gameportos annyi a gondja win7 mar nem tamogatja, meg szerintem tul kicsi az utja,rolo szerint meg pont az a jo benne, embere valogatja
  • Papa01 #16575
    Köszi Urak az infókat! :) Zsolti mester, melyiket választod végül is ? :)
  • Gascan #16574
    meg aztán ha nem vagy elégedett 8 nap alatt visszafizetik
  • Relax99
    #16573
    en eddig vateran vettem joyaimat es nem bantam meg, a saitekemnek van ez a hulyesege a wireless technologia miatt de az mindnel megvan. a minap lattam egy x52-t 10k korul. Csak sajnos rafordithato penzm nincs
  • Gascan #16572
    én is pixmániáról rendeltem.. csak még szlovákiában mikor még ott laktam :)
  • whiteskull
    #16571
    Még nem. De drágának tűnik a postaköltség. :)))

    Bár lehet én rendeltem régen. :)))
  • Gascan #16570
    persze h szeretem, az ég világon semmi bajom nincs vele... mielőtt vettem néztem róla video teszteket youtube-on h lássam h mégis milyen akció közben, meg olvasgattam is .. és ez mellett döntöttem :)
  • Papa01 #16569
    Jó joy? Szereted?
    @ Zsolti: Onnan még nem rendeltem.. Te szoktál?
    @ GálTomi: Köszi a linket, még nem volt! :) Balázst szoktam néha látni repülni, de sajna elég ritkán.. :) Be is teszem a linkek közé! Ha ő is rálinkelne a riseoflight.hu-ra, megköszönném! :)
  • GálTomi
    #16568
    Sziasztok!
    Szeretném a figyelmetekbe ajánlani Gyenes Balázs barátom első világháború repülőeszközeivel foglalkozó weboldalait. Ha már volt vagy ismeritek akkor szíves elnézést.modellezés történelem



  • whiteskull
    #16567
    Pixmania-n van.
  • Gascan #16566
    nekem is ilyenem van..
  • Papa01 #16565
    :(
    De ahogy keresgettem a T16000 se nagyon elérhető...