29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #16645
    Hát nekem akkor sem tűnik olyan élvezetesnek, mint online. :)))

    Persze, ha senki nincs fent, akkor jól jön egy kicsit gyakorolni. :)))

    Szerintem lesz vagy két hónap még, mire kijön. :)))
  • DummyBoy
    #16644
    Dehogynem ... ott könnyebben lehetsz ász mint online xD

    Mellesleg ezek a bombázók bejönnek, de miért kell most megint ilyet kiadni, hogy végre a levegőben tudok maradni a Gotha-val ...

    Mennyenek a csába ...
  • whiteskull
    #16643
    Csak jöjjön melléje valami más nyalánkság is! :)))
  • whiteskull
    #16642
    Nyugi!

    Úgy is mi leszünk elől. :)))

    Nem olyan nagy élmény ez a carrierben való repülés. :)))
  • Papa01 #16641
    Képek a repülhető DFW C.V.-ről!

    Szuper!
  • Papa01 #16640
    Ezért mondom, hogy nem jó így a stat.. :(((
  • whiteskull
    #16639
    De! :))
    Mehet! :)
  • Papa01 #16638
    Zsolti Mester, nem jössz fel? :)
  • Papa01 #16637
    Oki, köszi szépen! Nekem tényleg nagyon tetszett! Egyébként nagyon szívesen szoktam olvasni pilóták visszaemlékezéseit.
    Pl a Tobak könyvek. :)
  • DummyBoy
    #16636
    Ne viccelj már Papa ... annyira nem lett az jó ... ha meg tényleg kidobod, akkor kicsit feljavítom :)
  • Papa01 #16635
  • whiteskull
    #16634
    Főleg, ha azt is figyelembe vesszük, hogy tankból ült vissza a repülőbe. :)))
  • Gascan #16633
    nekem is tetszik... azért elég mákja volt a srácnak :) bár egy napra több bejegyzés is van az uccsó napra
  • 2Pete
    #16632
    Srácok, a hivatalos fórum skin szekciójában van egy csomó új osztrák-magyar skin,csak be kéne szavazni őket, tehát gyerünk szavazni, hajrá!
    (már megígértem neki a támogatást, remélem nem volt korai)
    DII és DIII Albáknál
  • Papa01 #16631
    Nagyon jó írás, 7 végén kiteszem a ROF.hu-ra!
  • Rolo3
    #16630
    Hali vagyok Ts-en ha valaki gondolja akkor röppenhetünk.
  • DummyBoy
    #16629
    Ha ilyesmi lesz az is, csak nem kell Alt+Tabolgatni akkor már jó lesz :)

    Már most is van újságrész, előléptetés, van 2 vaskeresztem, mozgatják a századomat, különböző küldik meg minden ...

    Régebben az volt vele a gondom, hogy ha belőttem, hogy közel legyen a küldetés, akkor is volt hogy 50-100 km-t kellett repülnöm és a 4 fős rajra jutott 2 enemy gép ...

    De ez most jó kis pörgős cucc :) Ráadásul az új Mission betöltéséhez sem kell újraindítani a ROF-ot, szóval tetszik :)
  • whiteskull
    #16628
    És készül az új kampánygenerátor is. :)))
  • DummyBoy
    #16627
    @OFF: R.I.P. a nagy öregnek!

    @ON:

    Nos így telnek a napok singleplayerben :) Ez az új kampánygenerátor meglepően jónak tűnik az előző verziókhoz képest.
  • DummyBoy
    #16626
    Egy pilóta naplójából.

    1916.06.01 – Roucourt, Bohain aerodome – Feldwebel DummyBoy

    Nagy nap ez a mai! Megérkeztem az új századomhoz. A híres Jasta 11. Itt szolgál a Báró is! Legalább repülhetek végre. Gyönyörűek ezek a III-as Albatrosok.
    Meg is volt az első bevetésem, igaz újoncként nem dobtak bele a mély vízbe. A front mögött 5 kilométerre védtünk egy léghajót. De szerencsémre nem telt eseménytelenül a nap! Felszállás után kicsit egyhangúnak tűnt körözgetni a balon körül, ezért gondoltam megnézem a frontvonalat és közelebb repültem. Nem is kellett sok idő, megjelent 2 ellenséges Nieuport 17C. Szerencsémre jobban koncentráltak a balonra mint rám, észre sem vették, mikor elrepültek alattam ... mire a többiek odaértek, már mindkét gép zuhant.
    Leszállás után kicsit tartottam a fejmosástól, ami nem maradt el ugyan, de jött utána a dicséret! Kaptam egy vaskeresztet, valamint meglett az első 2 légigyőzelmem!

    1916.06.02 – Roucourt, Bohain aerodome – Feldwebel DummyBoy

    Megvolt az első nap, első repülés, első győzelem majd az első ünneplés. Megismerhettem a kantint is végre.
    De folytatódik az élet. Ma földi célokat támadtunk. Kevésbé sikeresen mint tegnap. Sajnos a gépem is megsérült, az egyik tank kilőtte a motoromat, ki is gyulladt a drága. Szerencsére sikerült a földre tenni és gyorsan kiugrani, így megúsztam sérülés nélkül. De az a gyönyörű gép ... a szívem megszakadt. Gyakorolnom kell még a földi célpontok elleni harcot.

    1916.06.05 – Roucourt, Bohain aerodome – Feldwebel DummyBoy

    Kellett pár nap míg újra gépre engedtek, bár a parancsnok szerint a szerencse fia vagyok, hogy nem lett komolyabb bajom. Ma járőrözni voltunk a frontvonal felett. Sajnos nem tudok örülni a sikernek. 4 gépet lőttünk le, 2 17-es Nieuport-ot és 2 13-as SPAD-ot. A SPAD-ok keményebb ellenfelek voltak mint a Nieuportok, sajnos 2 bajtársam meg is sérült a harc közben, valamit a gépem is megsérült. A technikusok nem szeretnek, a gépemet mindig javítgatni kell. De legalább a 4-ből 3 gép az enyém lett. 1 SPAD és 2 Nieuport! Hivatalosan is ász pilóta lettem! Elő is léptettek! De az ünneplés elmaradt, inkább sérült bajtársainkkal töltöttük a délutánt.

    1916.06.07 – Roucourt, Bohain aerodome – Leutnant DummyBoy

    Csak 2 nap volt, de a végtelenségnek tűnt. Jobban kellene vigyáznom a gépemre ... bár ez ma sem sikerült, de legalább leszálltam. A mai a legrosszabb és legsikeresebb napom a héten, mióta itt vagyok . Ismét járőröztünk, de ma kegyetlen harcok dúltak. Georg Hoffman barátom elveszett, és szegény Francz Schmidt ismét megsérült. Ma repülhetett újra az előző sérülése óta. Talákoztunk a Jasta 10-el, akik elkeseredett harcot vívtak, de szerencsére időben érkeztünk, hogy elzavarjuk az ellenfelet. Sajnos a harc hevében csak későn vettük észre az érkező kétüléseseket. 4 Breguet húzott el felettünk, ők lőtték ki Hoffmant. De nem sikerült eliszkolniuk. A hajsza majd 15 percig tartott, de sikerült megbosszulni régi barátomat, mind a 4 gépet lelőttem. Sajnos az egyiknek valahogyan sikerült kilőni az üzemanyagtartályomat, így kénytelen voltam hazavitorlázni. Ha nem füstölögne ronda kígyóként a front, egészen káprázatos lehetne ez a táj.

    1916.06.07 – Bersee,NW Douai aerodrome – Oberleutnant DummyBoy

    Ismét véres nap volt a mai, bár ezt most a saját bőrömön éreztem. Áthelyezték a századot Douai-ba, elő is léptettek mellé.
    Az első általam vezetett repülésen nem mutattam jó példát sajnos az embereimnek. Gyönyörű napos időnk volt, bár 3000 méteren az oldalszél azért dobálta a gépet. Ahogy követtük az útvonalat, az egyik őrmester kivált az alakzatból, mert észrevetett a távolban valamit. Ahogy őt figyeltük a másik oldalról meglepett bennünket 2 Nieuport 17. Az első rátapadt az őrmesterre, így aránylag könnyű célpont volt, de a másik igen jól repült. Sajnos túl jól is ... Annyira magával ragadott a vadászat, a harc heve, hogy elfelejtettem a fő szabályokat (Oda kell figyelnem Boekle szabályaira: NEM SZABAD KÖVETNI az ellenfelet.) és egy leszakadó csűrő eltalálta a gépemet. Először egy nagyon csúnya dugóhúzóba kerültem, de féltem hirtelen kihozni a gépet sérült szárnyakkal, 2000 méterről a zuhanás a biztos halál lett volna. így zuhanás közben volt időm szépen finoman kihozni a dugóhúzóból ... sajnos a szárnyak így is letörtek, de ez már elég alacsonyan történt ahhoz, hogy bízhassam benne, talán túlélem a zuhanást. És túléltem. A szerencse fia vagyok ... A parancsnok szerint legalább nem teszem tönkre a leszállórészt, hisz mindig leesek valahová. Remélem ennél rosszab kimenetelű zuhanásom soha többé nem lesz.
  • Relax99
    #16625
    R.I.P. (bár nem az én világom)
  • whiteskull
    #16624
    Nyugodjék békében!

  • Papa01 #16623
    Meghalt Gary Moore.
    Nyugodjék békében!
    :(((
  • Lacusch69
    #16622
    Egyszer a Dye DM5-ösöm (egy tömítésgarnitúra csere után) kiakasztotta a 400fps-ig mérő chronót.
    Azonnal visszavettem 300-ra, mert ha azzal valakit eltalálok...
  • DummyBoy
    #16621
    Ez sokmindentől függ ... ismertem olyanokat akik fagyasztották a PB golyókat ... voltam PB-ozni úgy hogy majd befostam, de úgy is hogy alig éreztem ...

    Nekem Irinka 420 FPS-t tudott, az Minimi meg 400 körül ... azért azt megérzi az ember ... de a felszereléstől is függ, egy idő után nem kell érezni - tudni fogod a hangokból, hogy talált ...
  • Gascan #16620
    társasozni mi is szoktunk csak mindig elpic*áznak aztán elmegy a kedvem :)
  • Relax99
    #16619
    Majd jövök én is ha nem baj, csak még meg kell csinálnom egy jegyzőkönyvet
  • 2Pete
    #16617
    Nem látlak.
  • Rolo3
    #16616
    Vagyok az orosz szerón.
  • Rolo3
    #16615
    De mi X-ball-t játszottunk nagyrészt.
  • Rolo3
    #16614
    *Bounty
    bocs
  • Rolo3
    #16613
    A mi csapatunk a Buonty Hunters volt nem tom hogy mond-e valamit.
  • Rolo3
    #16612
    Én kb 3 éve nem versenyzek és csak ritkán állok be játszani.
    De van videónk játékról mert a magyar bajnokságon bullets szervezésében játszottunk. Minden évben. Havonta egy verseny kb nyolc hónap volt egy szezon. De nekem rohadt sok pénzembe került a versenyzés nem olcsó.
  • Lacusch69
    #16611
    Mondani lehet... :)
  • Lacusch69
    #16610
    Üdv kolléga! :)
    Én még csak 2 éve csinálom a PB-t, hobby szinten.
    Mi nem tartunk ott, ahol a Bullets, de van videó a csapatunkról (én nem voltam ott)

    Vörös Trabant Terrorcsoport
  • Relax99
    #16609
    Pedig azt mondják az airsoft fegyverek nagyobbat ütnek.
  • Rolo3
    #16608
    Hát nekem az volt a bajom az Airsoft-al, hogy szép élethű puskák vannak de amikor eltalálnak azt nem igazán éreztem még 30 méterről sem viszont painball-ban ha 50 méterről kapod akkor is felugrasz és nem csak színes leszel de be is szarsz a fájdalomtól ha úgy találnak el és puskák is komolyabb technikát képviselnek mint Airsoft esetében. Életmben kétszer vettek rá Airsoft-ra kétszer csalódtam is rendesen mert sokan nem játszanak becsületesen és találattal tovább játszik. Paintball esetében látszik a találat és nem tud tovább játszani még ha meg is próbálná valaki az rábaszás lenne a részéről mert általában nálunk úgy szokás ilyen esetben ,hogy addig lövöd amig le nem teszi a puskát. egy ilyen versenyre gyártott puska ezt tudja --> Torkolati sebesség a lőszernél: 300 FPS (Láb/S) A puska tűzgyorsasága --> Beállítástól függ 30 Golyó/másodperc de a versenyen korlátozták 12 lövés/másodpercre ez a puska tudásának a fele. Amire keress: Dye,Planet eclipse. Ego.
  • Relax99
    #16607
    Tudom:), nézegettem is egy időbe és van is egy pálya szerintem csak pofátlanul drága
  • DummyBoy
    #16606
    Ott is lehet fegyvert bérelni, valamint lehet játszatni is mint Paintball-ban ... csak utána kell járni :)

    Mellesleg jobban teszed, ha nem próbálod ki ... erősen addiktív :)
  • kmarkdev
    #16605
    Én vagyok a RUsszki Fast Food-on már ebéd után óta...