29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #16765
    Én akkor lepődtem meg amikor az Örs nél és a Pólusban a médiaban összehasonlítottam az árakat. Durva eltérések voltak. Aztán mondták ,hogy csak a név ugyan az, de a cég mind más vagy mifene.
  • Relax99
    #16764
    Hát a médiamárkt az már csak ilyen
  • DummyBoy
    #16763
    Offolok ... Váááá ... voltam ma a Hülyazértenemvagyok boltban ... Egeret és kormányt néztem, szarakodik az egerem, kinéztem a neten párat, gondoltam megtapizom, ls ha nem sokkal drágább mint a webshopokban, akkor meg is veszem ....

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ... a nem sokkal drágább az igen kemény 100%-os árrést jelent ... 3 dolgot nézem, mindhárom PONT A DUPLÁJÁBA került mint a neten ...

    Hát ... hülye azért nem vagyok ...
  • Papa01 #16762
    Előrendelhető a DFW C.V felderítő!
  • Papa01 #16761
    Közben frissítettem a ROF.hu-t is.. tettem be új banner képeket is! :)
  • Papa01 #16760
    Oki, köszi szépen! :)
  • Solt
    #16759
    Hétfőn én is felhívom őket... hátha... ( én is iponról akartam rendelni, de nincs nekik )

    Használtan ilyen fizikai hatásoknak kitett dolgot biztos nem vennék! :D
  • DummyBoy
    #16758
    Érdekesen :) Felhívtam az ipon-t, hogy mikorra várható G940, erre azt mondták, hogy úgy tudják kifutó darab ...

    Na ez érdekes: felhívtam a Logitech ügyfélszolgálatot, és wlmondtam, hogy a kedvenc webshopom szerint ez kifutó termék, nem tudom hol megvenni a joy-t ... erre a hölgy egy darabig méág keresgélt, majd rákérdezett, miért nem veszem meg náluk ... Mondtam, hogy mert drágállom kicsit ...

    Erre felajánlott egy 35%-os kedvezményre jogosító kupont ...

    Mellesleg 2 G940 is van most hardverapro-n :)

    @Papa mester: megtiszteltetés :) De majd lehet küldök egy javított verziót, van benne pár tárgyi hiba meg ilyenek :)
  • Papa01 #16757
    Dummy mester, kitettem az írásodat, ha esetleg van kedved, és pár képpel megdobnál a kampányból, akkor azzal kiegészíteném a cikket, szerintem baromira feldobná! :)
  • Solt
    #16756
    Dummy! Ha nem titok, te, hogy kaptál kedvezményt a múltkor a logi-tól?
  • DummyBoy
    #16755
    Nekem FFB-s joyom van, ott a joy SeVa esetén pár fokkal előredől alapból és így nem kell folyamatosan nyomni :)

    A magassági kormány ugyanis így van szintben ... Valós gépnél emiatt nem kellett ellentartani ... Sajnos sokminden van amit nehéz a sima joyokkal leszimulálni, erről is van egy nagyon komoly topic fent :)

    Valamint SeVa esetén 2 dolgot várnak az emberek :) Az egyik a Trim a másik pedig az ALDIS sight :)

    Én is azzal repkedek mostanában meg a Tevét vettem elő megint :)
  • sakkay
    #16754
    Mondjuk a beállítás alapján, sokkal jobban orrkönnyű az se5, mint más.
  • sakkay
    #16753
    Hopppá!
  • brendon566
    #16752
    Az SE már trimmel volt szerelve, -ha igaz- szóval előbb-utóbb talán ezt is leszimulálják, ha lesz még pár ilyen gép és megéri...vagy tudja fene mire várnak.
  • majonur
    #16751
    egyebkent nagyon jo az a topik amit linkeltel. koszi! De ha tenyleg igy ellen kellet tartani ezen a gepen, akkor OK. Vegul is ez egy szimulator, csak csodalkoztam, hogy ennyire kellet szegenyeknek korrigalni, nem sok idejuk maradt abrandozni: oh, oda suss, milyen szepen kell fel a nap 3 oranal, megennek most veres bifszteket.
  • majonur
    #16750
    nem nagyon hiszek az ffb joyokban, a kormanyok ugy ahogy mukodnek, de szerintem a ffb joyok nem tul jok. Maradok a X52Pro nal, ez szerintem
    egy jo aron levo hasznalhato HOTAs.
  • Papa01 #16749
    FFB joy-nál nem kell folyamatosan nyomi???
  • DummyBoy
    #16748
    Üdv!

    Erre 2 megoldás van :)

    1: be kell szerezni egy FFB-s joyt :)

    2: Át kell állítani a Responses-nél a curve-t:



    Ez a topik erről szól :)
  • Papa01 #16747
    Oki! :)
  • majonur
    #16746
    Remek! Akkor estefele becsatlakozok a ts en
  • Papa01 #16745
    Persze gyere bátran! :) repülés minden nap, estefelé szokott lenni.. :)
  • Relax99
    #16744
    A link
  • Relax99
    #16743
    Nem tudom mennyire újdonság, de találtam rendszer követelményt a cliffs of doverról:

    OPERATING SYSTEM: Windows® 7 / Vista SP2 / Windows XP SP3
    PROCESSOR: Pentium® Dual-Core 2.0GHz or Athlon™ X2 3800+ (Intel Core i5 2.66GHz or AMD Phenom II X4 2.6GHz recommended)
    RAM: 2GB (4GB recommended)
    VIDEO CARD: DirectX® 9.0c compliant, 512Mb Video Card (1GB DirectX® 10 recommended) - See supported List*
    DIRECT X®: DirectX® 9.0c or DirectX® 10 (included on disc)
    DVD-ROM DRIVE: 8X
    SOUND CARD: DirectX 9.0c compatible
    HARD DISK: 10GB
    PERIPHERALS: Mouse, keyboard (joystick with throttle and rudder control recommended)
    MULTIPLAY: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster

    *SUPPORTED VIDEO CARDS AT TIME OF RELEASE:
    ATI® 4850/4870/5830/5850/5770/5870/6870/6950/6970
    NVidia®: 8800/9800/250/260/275/285/460/465/470/480
  • majonur
    #16742
    Hu, ez az atstratolas nem gyenge, biztos megpusziltak ezert a "szep leszallas" kezdemenyezesert. Hatalmas mazlija volt, hogy ebben a gepben ult, a kacsaszarnyak, meg a hatalmas toloero mentette ki.Kb. meterre lehetet a fedelzetol.
  • majonur
    #16741
    Van kedvem, ha mehetek. Felrakom a Ts3 at. Irnal egy idopontot mikor lehetne csatlakozni hozzatok, de kicsit kezdo vagyok ebben a szimben, igaz hogy mar a kezdetektol megvan, de valahogy elhanyagoltam. Annyi repulnivalo van mostanaban, az ido meg keves.
  • Papa01 #16740
    Szia!

    De, fárasztó, csak már megszoktuk! :)
    Multizni nincs kedved jönni? :)
  • majonur
    #16739
    Sziasztok! Mostanaban nagyon rafekudtem az S.E.5a val valo repulesre.
    Viszont ez a folyamatos elore nyomott Joystick kicsit farszto, egy pillanatra se lehet elengedni, pedig neha szeretnek terkepeszkedni az egerrel.
    Nektek nem zavaro, hogy ennyire menne felfele allandoan ez a gep?
  • Papa01 #16738
    Grat! :) Mivel repülted?
  • sakkay
    #16737
    Örömmel értesítek mindenkit, hogy a ROF tudja ezt is!!
    Most próbáltam ki, pár próbálkozás után, kb 2 sec vízen "járás" után el tudtam emelkedni és túlélni. A kerék vagy 20 sec még pörgött. Ja, és nem jó a túl kicsi sebesség..a túl nagy meg még rosszabb.
  • Papa01 #16736
    Az ok, de szerintem, lehet bírnák azok is, ha mondjuk kicsivel átesési sebesség fölött süllyedne, mintha leszállna...nem? :)
  • whiteskull
    #16735
    Ballonos gumikerekek. Ezek nem azok, mint az első világháborúban. :)))

    És nagyon sima volt a víz is, és a pilóták is ott vannak a szeren. :)))

    Mi köszönjük! :)))
  • Papa01 #16734
    Ez a vizes rész nem semmi... akkor csak nem szakad le a futó!! :))

    Nagyon jó volt a repülés, köszi minden érintettnek! :)
  • 2Pete
    #16733
  • Papa01 #16732
  • 2Pete
    #16731
  • 2Pete
    #16730
    off

    Battle:LA

    on
  • Papa01 #16729
    Igen, tetszett nagyon, kérdés, hogy majd taktikázva, mennyire fog menni..
    @ Zsolti:
  • whiteskull
    #16728
    Ez nem jelent akadályt. Tegnap én igen csak a határon voltam. :))))

    Mami aggódott is az elején, hogy leszédülök a székről. :)))
  • sakkay
    #16727
    Este jelentkezem, munkahelyi búcsú vacsorára megyek....Nem leszek józan,azt ígérem.
    Azért nagyon részeg sem..
  • sakkay
    #16726
    AND'?
    Hogy tetszik Papa? Lassan jönnek csak elő a finomságok, az amúgy nagyon kedves reptulajdonságok mögül.