29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #16805
    A magassági gázt forgolódás közben? Ebben mi a ráció?
  • sakkay
    #16804
    Az a helyzet , ha jól használod a m. gázkart, akkor ez nem nagyon van-volt így...de ha minimum mellett is lefordultad, akkor lehet van változás, mert alapból a Pfalc tényleg simán lefordulja az f7-et.
  • Papa01 #16803
    Persze, és simán lefordultam, és az az érdekes, hogy korábban, ha lement fordulózásig a dolog, a D7F-nek esélye sem volt.. :))
  • Rolo3
    #16802
    Hali!

    jön ma valaki repülni??
  • sakkay
    #16801
    Ja tényleg..mostanában kevés időm van repülni, és gyakrabban vagyok az orosz hentelős oldalon. Néha annyi béna f. jön össze német oldalon, hogy az már egy külön eset tanulmányt érdemelne. Kétszer annyi a német, mégis simán nyer a szövetséges oldal, mert egyszerűen az első szerencsétlenre rámegy az összes német, aztán lelövik egymást, összeütköznek, vagy szép sorjában lelövi őket hátulról az ellen...néha már arra gondoltam nem is emberek. A másik verzió-10 axis 2-3 alied és ezt élvezik...Úgyhogy szépen elkezdtem edzeni Camellal', hogy a 2. esetben segítsem az alies oldalt, mert ami olyankor megy, az gusztustalan...írhatom ám , hogy balance' max.a válasz- lépj át öreg".
  • sakkay
    #16800
    A magassági gázt használtad Papa? Mármint lefordulás alatt.
  • brendon566
    #16799
    Szerintem helyzetfüggő, de a pfalz jobban kanyarodik.
    A D7 valamiért szenved szűkített kanyarokban, nem látványosan, de nem képes nagy sebességen maradni, az alap d7-el is emiatt nem lehet jól gazdálkodni, pedig emelkedésben megeszi az albákat, a tnb-k nagy részét.
  • Papa01 #16798
    Szóval szerinted nem rosszabb a Pfalz?
  • brendon566
    #16797
    De ma nyomunk pár D2 D3- at biztos ami ziher.... :)
  • brendon566
    #16796
    Menetem énis nemrég Peti ellen ugyanez a felállás, nálam az F-es.
    Nem esett nehezére lefordulni, ha lelőttem az a motornak volt köszönhető.
  • Papa01 #16795
    Igazán nem tudnám megmondani, az utóbbi 2 hónap...
  • whiteskull
    #16794
    Én tegnap este vettem észre ennyire durván. :))

    Bár lehet, hogy csak nem volt jó napom. :)))
  • Gascan #16793
    és ezt mióta érzed? úgy értem melyik patchtől..
  • Papa01 #16792
    Tegnap repültünk Zsoltival. Ő P3D-vel, én pedig D7F-el... Szomorúan konstatáltuk, hogy a Pfalz nem a régi.. Simán lefordultam a D7F-el.. :( Hozzáteszem, minimális üzemanyaggal..

    Én ezt már korábban éreztem, de azt hittem, hogy én felejtettem el a Pfalz-ot..

    Ti nem éreztek hasonlót a típussal kapcsolatban?
  • whiteskull
    #16791
    Köszi! :))

    Meg is van: :)))
  • Relax99
    #16790
    Pedig ott van az nézz körül jobban, ott van a jobb sarokban a szerszámos láda tetején, délelőtt is majdnem felbuktál benne. Már el is felejtetted?
  • Rolo3
    #16789
  • whiteskull
    #16788
    Én meg az aknában, de nem találom a joyt. :)))
  • Rolo3
    #16787
    Hali lesz ma repülés?
    Én vagyok ts-en.
  • Papa01 #16786
  • whiteskull
    #16785
    Még ha sörivó verseny lenne! :)))

    Ott utolsónak is jó lenni. :))))
  • Papa01 #16784
    Új Screenshot verseny a SimHQ-n.
  • sakkay
    #16783
    lehet..
  • whiteskull
    #16782
    Vazze!

    A csúszópénzt hiányolják. :)))
  • sakkay
    #16781
    Nem igazán értem ezt a gyökér pontozást.
    Nem vagyok 1.0 alatt szinte soha, már a vízre landolást is magamban halálnak számolom, de pl. most is elvett a kd arányomból egy tizedet.
  • sakkay
    #16780
  • Papa01 #16779
    Lökök egy kis host-ot urak.. :)
  • whiteskull
    #16778
    Néha nem árt egy ilyen lecke. :)))

    Amikor kezdem én is azt hinni, hogy nagyon-nagyon tudok, akkor elég néhány kör Petivel, Mátéval vagy Márkóval, hogy helyreálljon bennem az értékrendem. :))))))
  • Rolo3
    #16777
    Az,hogy rohadtul elvert és rájöttem ,hogy lóf...t se tudok :):):) 0.1 es arány
  • DummyBoy
    #16776
    Ezer köszönet :)

    @Rolo:
    Köszönöm, szemezgettem vele én is ...

    A sokat megélt CopperHead-em rosszalkodik már, Razer Deathadder-t és Imperator-t néztem, Logitech fronton meg G500-ast ... Azért mentem MM-be hogy megtapizzam őket ... Régen a pixel-be mentem fel egeret meg padot venni az a bolt no1. ebből a szempontból.

    Ott volt 3 gép, meg ki voltak állítva az egérpadok meg az egerek és le lehetett próbálni mindent mindennel :)

    Sajnos mostmár ezért nem utaznék fel pestre ...
  • sakkay
    #16775
    Mi volt benne a tanulság?
  • Rolo3
    #16774
    Más!

    Jön ma valaki repülni?
    Rakita rád számítok nagyon tanulságos volt a tegnapi repülés jó lenne ma is egy kicsit repkedni ezúton is köszi a tegnapi röppenést mindenkinek aki részt vett benne.
  • Rolo3
    #16773
    Dummy ha egeret akarsz venni én Logitech G9-et használok már két éve és nagyon bevált kényelmes és pro kb 14k most az ára de megérte nem csalódtam benne. 5000 dpi laser egér nagyon kemény.
  • Her Laca
    #16772
    Én is kaptam:) A saját logi kormányom a húgom fiainál van:) mivel oly sokat használom ám:D Szívesen odaadom na.
  • DummyBoy
    #16771
    Wow ... Laca mester ... Te vagy az isten :)

    Gyorsan kerítek valami ismerőst, akinek "átlagon felüli" házipálinkája van, aztán visszatérünk a kérdésre, lévén vidéki vagyok, szóval nemtom hogy jutok el oda :)

    Biztos nincs rá már szükséged?
  • Her Laca
    #16770
    Figyu. Van a padláson egy thrumaster ffb-s kormány pedálokkal váltóval. Nem tom mi a neve pontosan de műkszik csak nem rángat kellően. Fogalmam sincs mi a baja lévén nem autózom. Én nagyon szívesen neked adom ,lehet csak valami apróbb baja van. Szállítást nem vállalok,lávén termetes egy darab meg időm sincs:) De ha érte jössz a tied.
    Ja valami ferraris jel van asszem a kormányon. Thrumaster Force GT a neve ha jól emlékszem.
  • brendon566
    #16769
    Igen, a demójával kipróbálhatod a kormányt onlány is, vagy 200 mega, de igen részletes a fizika.
  • whiteskull
    #16768
    LFS

  • whiteskull
    #16767
    Az rfactor nagyon jó, meg van az LFS (azt hiszem az a neve). Az utóbbit nem is kell törni.
  • DummyBoy
    #16766
    Én is tapizni járok oda, de néha vannak jó dolgok ... a Fejhallgatóm onnan van, árgép legolcsóbb találata 15k volt, mikor megvettem 10k-ért akciósan :)

    Úgy voltam vele, hogy ha annyival drágább mint a postaköltség akkor megveszem a dolgokat ott ... Tudom, hogy drágaság van, de mikor megláttam hogy a 10-13k-s egerek 25k-ért vannak, rendesen felröhögtem ... Párom meg csak annyit mondott: "Ennyiért nem akarsz új egeret venni! :) "

    @Solt mester: Segíccsé :) Úgy emlékszem Te vagy a nagy autós :) Privátban tudsz nekem valami autós szimet ajánlani? Demó vagy próbaverzió érdekelne :) , van ma egy FFB-s kormány nálam kipróbálni és bohóckodok, de a NFS Hot Pursuit az mondjuk annyira szimulátor mint a pekmen ...