29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #16725
    Papa kipróbálta a DVIIF-et. :)))

  • sakkay
    #16724
    Milyen d7f van Zsolti bá'-nak?
  • Relax99
    #16723
    freefragnek*
  • Relax99
    #16722
    ma valoszinuleg mar leszek en is freefranek
  • Papa01 #16721
    Én is köszi!
  • whiteskull
    #16720
    Köszönöm a repülést! Is! :)
  • Papa01 #16719
    Ahogy Hofi mondta...
    "Dolgozni, azt neeeem..."
    @ Zsolti: Állat a D7F!!!
  • sakkay
    #16718
    Nagyot hibázott most szegíny, öreg Mubarak...
  • brendon566
    #16717
    Pont egy olyan napot fogtál ki, mikor nem is nagyon volt host, de röpültünk. Ha teheted máskor nézz fel ts-re.
  • Relax99
    #16716
    A pcpilot szerver már nem üzemel egy ideje (sanyo dolgozik rajta, ahogy ideje engedi) addig is ha vagyunk általában rolo, vagy papa szokott hostolni, annyi a lényeg hogy hu szervert keress
  • Richtofen
    #16715
    Hol vagytok? nem látom a pcpilot szervert
  • whiteskull
    #16714
    Én vagyok még egy kicsit. :)
  • Rolo3
    #16713
    Lesz ma valaki?
  • Rolo3
    #16712
    Üdv mindenkinek!

    Szerintem semmi különbség nincs a Gábor Dénes vagy más főiskolák oktatási színvonala között én Pollackon tanultam Pécsen és fizettem a félévekért tisztességesen.
    Akkor én is vettem a diplomám vagy mi?
  • Papa01 #16711
    Az a baj, hogy sok nagy nevű suliban olyan tárgyakat tanítanak nagy óraszámban, ami szerintem csak kis szelete az infónak... pl Mest. Int.,Num Mat., Mat. Prog.
  • majonur
    #16710
    Ez szerintem is csak legenda, semmi baj nincs a kepzes minosegevel.
    En a miskolci Gabor Denes skolarol tudom hogy, ugyanazok a tanarok tanitottak ott, akik, hetkoznap a Miskolci Egyetemen tanitottak.
    Remek volt, mivel a munka mellett, csak szombatonkent tudtam isibe jarni.
  • Papa01 #16709
    Ez amolyan "urban legend", nem kell elhinni... :)
  • DummyBoy
    #16708
    Én is így voltam anno ... Én rádióhírközlést akartam tanulni, volt a BME-en és a SZIF-en Győrben ... semmi több :)
  • Relax99
    #16707
    Én is tudok ilyen hírdetésekről, eddig a kandó, debreceni egyetem villamosmérnök ami biztos, gondoltam én olyanra is, hogy belefolyni a repüléstechnikába csak az a baj, hogy kevés olyan hely van és horribilis pont kell oda is, ha állambácsi által támogatva akarok odamenni.
  • Gascan #16706
    én is pont azt hallottam h álláshirdetésekben volt ilyen, h "Gábor Dénes kíméljenek" :)
  • DummyBoy
    #16705
    A Gábor Dénes-nél nem a képzés minőségével van gond, hanem az iskola megitélésével.

    Sajnos hallottam rá példát, hogy a Gábor Déneses diplomával jelentkezőket a sor végére rakják. Pedig nagyon sok nagynevű iskola is termel szemetet.

    Az előítélet alapja az, hogy a Gábor Dénesre bárki bekerülhet aki fizet ... Amint Whiteskull is írta, az első fizetős sulik egyike ...
  • whiteskull
    #16704
    Hát nekem bejött. Hozzáteszem nem én voltam a minta tanulójuk, de ez nem rajtuk múlott. Ráadásul ez itt volt Szombathelyen egy kihelyezett levelező szakon 11-15 évvel ezelőtt. Felelőtlenség lenne bármit mondanom a mostani állapotokról. Az akkoriak nem voltak rosszak.
    Mivel ez volt az egyik első a fizetős fősulik sorában, ezért mindenki at mondta, hogy pénzért lehet diplomát venni, így nincs sok értéke. Ehhez képest 40 valahányan indultunk, és csak 11-en diplomáztunk. Az igaz, hogy a végtelenségig adták az esélyt az emberkéknek, hogy fizessék a félévi tandíjat. :)))
    Egyáltalán nem volt rosszabb színvonalú bármelyik átlagos főiskolánál. Bár tény, hogy azért nem BME szintű. :D
  • Papa01 #16703
    Szerintem önmagában az iskola semmit nem számít... :) Sok hónevű suli képzése háát nem az igazi..
  • Relax99
    #16702
    Picit off: Mint iskolát végzett emberek szerintetek van értelme megjelölnöm a Gábor Dénest?, igazat megvallva nem sokat hallottam róla és abból se jót, de Zsolti te azt mondtad minap hogy jó volt, mert gyakorlati tanárok vannak, ez meg szerintem fontos.
  • whiteskull
    #16701
    Mi köszönjük a szervert! :)))
  • Tobzoska
    #16700
    Igen. Úgycsináltam. legalább is letöltöttem a Plugint, fel is raktam, de azt sem tudom hogy műkszik. Mert ha csak annyi lenne az lényege hogy amikor photo shopba elmentem, és ott rögtön tudok dds-be menteni, akkor megvan a lényege. De! El is mentem, dds-be a játék megfelelő mappájába, de nem igazán akarja megjeleníteni a skint. Plusz ha jól emlékszem nekem valami 2.60- vmennyi mb volt. az 5 helyett.
  • Papa01 #16699
    Köszöntem a jó repülést Urak! :)
  • Sanyo
    #16698
    Bocsánat, szóval Zair munkája. :)
  • Sanyo
    #16697
    Mindent úgy csináltál, ahogy Dummy leírta?
  • Tobzoska
    #16696
    Üdvözletem! Van egy oylan bajom hogy csináltam egy skint egy Albatros D-5öshöz, ám elmenteni nem lehet. azt mondták van valami progi hozzá. Én leszedtem valami Plugint vagy mi a tökömet. Megköszönném ha a számba rágná valaki hogy a skin befejezése után mit is csináljak :S
  • Sanyo
    #16695
    A pumaoldalt Tom tervezte és építette meg, akkor egyikünk sem tudott jobbat. Én csak apróbb hibákat igazítok meg, semmi extra. Mostanra már olyan mennyiségű anyag van fent, hogy képtelenség karbantartani. A skin letöltésen 2 napig dolgoztam, egy CMS-ben az egész max 1 óra. Igen, joomla lesz.
  • Relax99
    #16694
    Leszek csak még jelentkezési lapot töltök
  • Rolo3
    #16693
    Relax te leszel ma?
  • Rolo3
    #16692
    Vagyok Ts-en.
  • Relax99
    #16691
    Elvileg ma karbantartást végeznek a srácok
  • Rolo3
    #16690
    Üdv!

    Nem tudom elérni a hivatalos oldalt ezt a hibaüzit küldi.


    You are not authorized to view this page
    The Web server you are attempting to reach has a list of IP addresses that are not allowed to access the Web site, and the IP address of your browsing computer is on this list.

    Please try the following:

    * Contact the Web site administrator if you believe you should be able to view this directory or page.

    HTTP Error 403.6 - Forbidden: IP address of the client has been rejected.
    Internet Information Services (IIS)

    Technical Information (for support personnel)

    * Go to Microsoft Product Support Services and perform a title search for the words HTTP and 403.
    * Open IIS Help, which is accessible in IIS Manager (inetmgr), and search for topics titled About Security, Limiting Access by IP Address, IP Address Access Restrictions, and About Custom Error Messages.
  • Papa01 #16689
    Te csinálod azt a lapot is?? :) Wow! Gratula! A felújított verzió Joomla-ás lap lesz?

    EZT ismered? :) Én elég régóta nézegetem, bár egy picit borsosnak érzem az árát.. :))
  • Sanyo
    #16688
    A pumaoldal nem CMS, sima statikus oldalak egymás után fűzve. Már jó ideje dolgozom a felújításán, egyelőre a helyi gépen megyeget.

    Az angol tudáson csak csiszolnod kell. :) Konkrét új külsőt még nem néztem ki, csak nézelődök. Nagyon jók vannak, de egyikben ez a másikban meg az nem tetszik. Na ilyenkor szokott az ember nekiállni egy saját készítésének, de ez még túl van a képességeimen.
  • Papa01 #16687
    Ugyan Dummy! :) Inkább 2x kerüljön ki mint egyszer sem! :)

    @ Sanyo: Érdekes, én úgy vagyok vele, ha nekem megtetszett egy template, nehezen válok meg tőle.. :)) (Bár lehet egyedül vagyok ezzel a ROF.hu esetében! :D) Ami talán felmerül bennem egy hasonló háttérképes megoldás, mint a pumaszallas.hu esetében. Az az oldal nekem nagyon tetszik, szerintem csodaszép.

    Nem tudod, az ugye nem CMS alapú site?
    Az 1.6-al én is várok. Meg szeretném ismerni, skint akarok majd alá nézni, testre szabni, stb.. :)

    Ami engem inkább nyomaszt, az az angol tudásom hiánya, annyi jó anyag lenne, és nekem kínszenvedés mindig egy cikk elkészítése... :))

    Már meg is van az új template, vagy még szemezgetsz?? :))
  • Sanyo
    #16686
    Én még nem állok át rá, de egy új ruha kinéz az oldalnak nemsokára. :) Sosem vagyok teljesen elégedett a külsővel, még ennyi év után is a tökéletest keresem.