29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #16926
    Kapok cserébe valami geforce 210, vagy mit...gondolom nem erőmű.
  • sakkay
    #16925
    Srácok, 1. lettem tevével 26 fő tavi csatában.
    És egyben sajnos 2 hétre búcsúzom is(a repüléstől) mivel a garis' 5770-em olyan fura hangokat nyom terhelés alatt , hogy visszaviszem...mielőtt baj lesz.(Pl.megöl a család.)
  • Solt
    #16924
    Nem az áfa visszatérítésre gondoltam, hanem a vga kinyírásra! ;)
  • Gascan #16923
    nemrég hallottam, hogy Lázár János vagy ki a rák visszamondta a 600 000 Ft / hónap költésgű S8-as audiját...

    inkább ő igényelje vissza az adót ha már az embereknél azért nincs lóvé mert ilyen ökörségekre költik el a pénzünket
  • Solt
    #16922
    Addig nincs baj, amíg nincs baj! :) Hidd el, a jó alap itt is nagyon fontos... nekem szált már el táp, de hála az égnek nem vitt magával semmit... nem egy kellemes érzés átélni amikor egy pukkanás után se kép se hang... :D Másnapig gyomor ideg, hogy csak a táp, vagy esetleg még egyéb finomság is az örök vadászmezőkre költözött-e...

    A hozzászólásod második felétől elhatárolódom!
  • majonur
    #16921
    Nagyon jok. Ez az Imperial War Museum Londonban.
  • Relax99
    #16920
    Tudja öcséd mi a lényeg :), hol volt ez?
  • Rolo3
    #16919
    Gyere TS Papa!
  • Rolo3
    #16918
    http://www.mediafire.com/?5iqk46dqqm4d71g

    Ezeket nézzétek meg!!
  • Papa01 #16917
  • Rolo3
    #16916
    pill leszek csak meg akarok mutatni pár képet nektek mert repcsikről készítette öcsém és nagyon szuper képek!
  • sakkay
    #16915
    Bizony. Annyira megtanulom mint az 7f-et. Alakulgat, de sok idő lesz.
  • sakkay
    #16914
    Fúúúúúúúj!
  • Relax99
    #16913
    Köszi a linket, első ránézésre hasznosnak tűnik, az alap, hogy a töredékét adja le, de a legjobbak se tudnak 90%-os hatásfoknál jobbat teljesíteni. Összeszerelés terén eddig csak annyi a tapasztalatom vele, hogy indulásnál eléggé barátságtalan zúgó hangja van a hűtőnek, de miután felmelegszik, vagy kicsit besegít neki az ember 1-2 tenyérből származó ellenerővel elmúlik az excenteressége :), bár nem melegszik, mert ugye a maradék az valamilyen más energiává alakul (világítani se láttam még), de az elko-kat már megakartam nézni mennyire bírják a kiképzést.

    Az a baj, hogy a pénztárcám nagyon meg van kötve és most is úgy tudom megoldani, ha jóbaráton keresztül az áfát vissza tudom igényelni. Egyébként találtam egy garis 4890-et vaterán 25-ért, meg azt is meg lehetene oldani, hogy az egyik lábát megküldeni 1-2kVoltal és arról már meg nem mondják mi végzett vele cserélik aztán új garancia levél :)
  • Papa01 #16912
    Lökökök egy kis hostot! :)
  • Papa01 #16911
    Én is tervezem! :)
  • Solt
    #16910
    Hogy egy kalap kaka! :D A töredékét adja le annak ami rá van írva, ráadásul silány a minősége. Ha valami elszáll benne ( ami elég gyakori ), akkor magával visz mást is... mondjuk az alaplapot, vagy a vga-t, vagy mindkettőt...

    A táp a gépünk alapja... fontos, hogy megbízható és minőségi legyen. Ezen nem érdemes spórolni.

    ( Egyébként az 5750-t sem javaslom. Minimum 5770, de inkább egy használt 4890... garanciával nyugodtan megveheted. )

    Fusd ezt át...
  • Relax99
    #16909
    Az szép, annak már kellene 450w minimum
  • Relax99
    #16908
    Mert mi baj van igazándiból a codegennel?
  • Solt
    #16907
    Azt sürgősen cseréld le.
  • Relax99
    #16906
    Codegen :), de jól bírja
  • brendon566
    #16905
    EIII-al repültem, most jut eszembe fel is vettem nagy részét tán lesz benne valami jó kis jelenet, hátha lecserélem egy képemet...Annyira próbáltam jókat csinálni, vagy 200 készült, de semmi extra nem jött össze :(
  • Lacusch69
    #16904
    A jelenlegi gépemet EP35DS3, E8400, GTX460, 3db vinyó, DVD, plusz apróságok egy Chief GPS-400AA tápon vannak, probléma nélkül (a táp már 4 éve szolgál nálam)
  • Gascan #16903
    benne vagyok.. hétköznap 7-8 után érek rá általában
  • whiteskull
    #16902
    Én is szívesen segítek. :))
  • Sanyo
    #16901
    Én igen, jó lenne egy kicsit lövöldözni, hogy legyenek képeim. Van is 1-2 ötletem, hogy mit szeretnék. Ha te is indulsz, segíthetünk egymásnak. :)
  • Gascan #16900
    nevez valaki a SimHQ screenshot versenyre?
  • whiteskull
    #16899
    Akkor örülök, hogy nem nekem lett igazam. :))
  • Papa01 #16898
    Mennyire minőségi táp?
  • Papa01 #16897
    Tevével nyomtad? :)
    @ Fokker: Én nagy T. rajongó vagyok!! :) Anno' játszottál a T2.0-val? Mint maga a regény!!!
  • Relax99
    #16896
    Szerintetek elég lessz a 400-as táp, vagy inkább nagyobb,most is egy 400w-os super power van a gépemben, aztán inkább megtakarítom azt a pénzt
  • Papa01 #16895
    Mivel repültél?
    Egyszer én is kipróbálom ezt! :) De azért mi is jót repültünk ma.. :))
    Visszaírt Sizzlorr nagyon normális volt, holnap elmondom TS-en.. :)
  • sakkay
    #16894
  • brendon566
    #16893
    Ma is mint minden vasárnap este, fullon volt a Syndicate. Próbáltam nem felmenni, de régi gépes küldi volt és nem tudtam megállni...de akkora élmény volt!
    10 percbe tellett mire beértem a front felé, egy ideig magányosan köröztem, mikor ráleltem egy felderítőnkre, amivel 2 teljes kört tettem. Időközben társam is akadt, akivel aztán belefutottunk egy DH2-be. 1500 méterről egészen a földig kergetőztünk (miközben neki is jött erősítés) mire 3 gépet leszállásra bírtunk. Ebből 1 N11 est megkaptam, addigra fogytán is voltam mindennek, úgyhogy szépen hazavittem a gépet...
    1 reppenés, 40 perc, 1 lelövés. De mintha tényleg részt vettem volna egy ütközetben amit meg is úsztam.
  • sakkay
    #16892
    Ja, akkor jó.
  • Relax99
    #16891
    25knál többet nem szeretnék és nem is tudok kártyára kiadni és a használt se jöhet számításba és, ebbe a közepes árkategóriába szerintem ez az elérhető legjobb
  • Relax99
    #16890
    mi baj van vele?
  • sakkay
    #16889
    Mondjuk 30 fölött van a fast food..durva.
  • sakkay
    #16888
    Most hagytam abba mára a repülést. Városos terepen 2. lettem 2000 ponttal,2.valahányas kd... a következő pályákon SZÉTRAMOLTÁK AZ AGYAMAT!! 0.3 -0-5 kd, úgy, hogy max 1-2 lőtt le az ellen. Majdnem letéptem már a saját arcom! 1 győzelem 2 ram. Ráadásul inkább saját oldal.
  • sakkay
    #16887
    Szerintem az 5750 felejtős.