29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #16886
    Kéne egy kis segítség, úgy néz ki megvan a végleges konfigom papíron:
    asus m4a77t
    kingmax 2gb ddr3 x2
    amd athlon II x4 640
    ati sapphire radeon hd5750

    1. atiból láttam én még a powercolort és az érdekelne, hogy igazándiból mindegy-e hogy melyiket veszem, az kb 1500-al olcsóbb, hűtésben látok eltérést, de nem tudom hogy a bordák között van-e felület méreti eltérés.

    2. mekkora táppal tudnám meghajtani, nézegettem calculátorokat:
    newegg: 370w
    thermaltake: 347w
    bequiet: 77% 400w
    asus: 400w-450w-ot jósol

    Tanácsokat előre is köszönöm

  • Fokker
    #16885
    a TRONt feltétlenül nézzétek meg moziban, az összes többi SF elmehet a sunnyantóba. még a mátrix is. 3D-ben láttam, minimum mégegyszer megnézem. az otthoni letöltögetős-képernyőnézegetős-akadozós változat nem játszik! ezt moziban és 3D-ben kell látni!!
  • Papa01 #16884
    Lőttem egy kis Host-ot! :)
  • Papa01 #16883
    Persze, nagyon is háklis nem vitatom, ezért nem repülöm.. :)
  • sakkay
    #16882
    Azért van hibája.
    Nagyon szar a kilátás.
    Nem nagyon szereti a botkormány előretolását.
    Hirtelen mozdulatnál imád átesni.
    Ha harcoltam vele(én vagyok az f7) mindig próbáltam használni -e hátrányokat.
  • Papa01 #16881
    Remélem, de én ROF-ozok sztem.. :)
  • Rolo3
    #16880
    Hali!

    Jön ma valaki repülni?
    Lehet IL-2 is hostolok!
  • Papa01 #16879
    Mondjuk a Teve ellen kb 2-3 gép kivételével, tök mindegy milyen taktikát repül az áldozat..
  • Papa01 #16878
    Igen, én továbbra is tartom, hogy nem a régi.. :)) Máté mondjuk lelőtt vele, amikor én D7F-el voltam, de tudjuk, hogy Ő más.. :)
  • sakkay
    #16877
    Az király lesz. Pár napja tevét repülök, kezd alakulni, habár a halálok 30-40 % még mindig rep hiba. Az azért nagyon fura , hogy ha f7 ellen vagyok szinte sajnálom...ha valaki nem repüli azt a taktikát ami kell, esélye sincsen. Érdekes, hogy most ezt sokkal tisztábban látom ,mint mikor én repültem vele.
    Papa, változott a Pfalc, vagy mi van? Nem írtatok róla aztán semmit..
    Visszatérve az f7-re, érdemes megnézni a műszaki adatokat(összehasonlítva a többivel) 2000 fölött lenne iszonyat halálos, csak hát sajnos az max. igazi kampány misszióban fordulhat elő rendszeresen. Ha jól emlékszem magasban 20-30 km gyorsabb mint a teve.
  • Papa01 #16876
    Ne tudd meg... :D a párom tegnap cseszett le hogy "Mozdulni sem lehet ettől a sok ku*** kábeltől..!!" :D
  • Gascan #16875
    :D :D

    aztán majd fényképezd le, mennyire van fölszerelve a számitógépes sarkod egy-egy ilyen repülés folytán.. el sem merem képzelni hány km kábel lehet ott :D
  • Papa01 #16874
    Húha köszi! :) Holnap meg is rendelem.. De nagy élmény lesz rángatni a sok kart harc közben ... hehehe alig várom. :))
  • DummyBoy
    #16873
    Lehet van az olcsóbban is :)
  • Papa01 #16872
    Ez csak 10 ezer ft?? Meg is vettem! :)
  • Papa01 #16871
    Szerintem ez lenne jó:
    1. Gátkar
    2. Magassági
    3. Keverék
  • Papa01 #16870
    Hoppá! Nem is rossz ötlet! Bogarat ültettél a fülembe!!
    Mennyi egy ilyen?? :)) Egyébként nekem is tetszik egyre jobban a D7F, és a Seva is, szóóval.. :)
    Én a fordulót továbbra is nagyon szeretem, de kizárólag soros gépekkel. A forgósokat utálom mint a bűnömet.. :D
    Viszont a Bn'Z nagyon vonz, nagyon szuper lehet úgy légi győzelmet elérni..
  • Fokker
    #16869
    jövő héten talán már fogok tudni repülni, egyelőre rengeteg a meló.
  • Fokker
    #16868
    nem, még nem vettem meg. majd fizu után ;) akár bombázókhoz is jó, de inkább BnZ gépekhez kell majd. unom már a fordulóharcot. egyik kar a magassági gáz, másik a hűtő. a harmadikat még kitalálom. Sakkay mesterhez szeretnék majd csatlakozni wingmenként, ha mi ketten összedolgozunk, hullani fognak a tevék, mint a legyek.
  • Papa01 #16867
    Köszönöm szépen! :)
  • Gascan #16866
    I was hosting a server when J99 Von Bu joined the server.. there was a guy on my side who tried to take off when Mr. Von Bu shot him down from 6 o'clock and then he disconnected.

    hosztoltam egy szervert mikor Von Bu csatlakozott.. volt egy srác az én oldalaom aki felszálni szeretett volna amikor Von Bu lelőtte hátulról... ez igy jó?
  • Papa01 #16865
    Háát Urak, nagyon felnyomtam az agyam!

    Hostolok éppen, és fellépett ez a J99 Von Bu, vagy ki.. Egy srác az én oldalamon volt, épp felszállni akart, mikor ez a kis buznyák egyszerűen rávulcsolt majd kilépett. Múltkor is mögöttem voltam, majd exitelt...

    Ha valaki lenne olyan kedves és nem érezné tehernek, ezt a kis esetet lefordítaná angolra, megköszönném. (Sajnos a fordítgatás még, úgy ahogy megy, de amikor alkotni kell.. :)) )
    Szeretném ugyanis továbbítani a J99-esek felé...

    Köszi szépen! :)

    ui:
    Mondanom sem kell akire rávulcsolt szintén kilépett...
  • sakkay
    #16864
    Van esetleg ötletetek? Hatalmas már a lábkormányomnál a dead zone..lehet valahogy segíteni ezen?
  • sakkay
    #16863
    De azért le a kalappal.
    Tényleg reális nagyon.
  • sakkay
    #16862
    Basszus..gondolom a cumit meg eltakarja az ülés.
  • perko
    #16861
    Valószínüleg hasonlítani szeretne az igazira

  • Papa01 #16860
    Gratula, a bombázókhoz vetted? :) Rég repültél velünk! :)
  • sakkay
    #16859
    Mi a szent szar ez?!
    A karok tetején lévő babajátékok...ezt miért kellett így...
  • Fokker
    #16858
    márciusban be fogok ruházni egy Saitek Throttle Quadrant-ra. emígy néz ki:

    nagyon megkönnyíti majd a DVIIF és SeVa vezetését.
  • Papa01 #16857
    Ez a kép egy M5L típusú repülőgép szárny terhelhetőségét demonstrálja.
    Azért engem meglepett... :)

  • Papa01 #16856
    Én remélem igen! :)
    A screenshot verseny a risofflight.hu-n, hírként.
  • Rolo3
    #16855
    Hali!

    Ki jön repülni ma???
  • Papa01 #16854
    Érdekes, jobb oldalon van egy kar, de az nem mozog semerre...
  • Papa01 #16853
    Ezért is van mit bepótolni.. nekem nagyon fos volt ez a hetem, ahogy Mucsi Úr mondta, az ideg a seggemig kapart, úgyhogy most lazítunk.. (A Drágám sincs itt, úgyhogy most repülhetek délelőtt is.. :)) )

    Közben repkedtem a DH2-vel.. aranyos az a kis gép.. de annak sincs gátkarja, csakúgy mint az Eindecker-nek?
  • whiteskull
    #16852
    Nem lehet egész nap repülni. Kell egy kis változatosság. :)))

    Jó volt ez a két napos pihenő is. :)))
  • Papa01 #16851
    Jaaa, vissza előzöl majd, ebben biztos vagyok, már csak Petiken kell egy kicsit belehúzni, és akkor helyre áll a rend.. :))

    Kár, pedig már beizzítottam a szerót.. :)
  • whiteskull
    #16850
    A DII februáriban. :))

    Mennék, de éppen a műhelyben faragom az alfámat. :)))
  • Papa01 #16849
    Köszi szépen, hol? :) Nem jössz egy picit röppenni? :)
  • whiteskull
    #16848
    Gratula Papa! Most látom megelőztél. :))))
  • Papa01 #16847
    Az az igazság, én még nem használtam profilt... :) De majd most megnézem! :)